X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, dziewczyny, jak się macie?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 lutego 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...
    co u Was?
    SylwiaLu? Chyba tylko my jeszcze zostałyśmy na polu walki a jeszcze Hugo tu się przewijała i też jeszcze toczy wojne... :) Sung Nas opuściła :(

    Ja jestem w trakcie małpy ( pierwszej po laparo) i leje się ze mnie jak z zarzynanej świni... masakra no ale od tego cyklu będziemy działać może walentynkowe dziecko się urodzi kto wie kto wie hehehe

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo KAL, mam nadzieję. Ja jestem walentynkowym- listopadowym dzieckiem, tylko wtedy nie było walentynek :P
    Trzymam kciuki! :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 10 lutego 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Ja niedawno doczekałam się pierwej małpy po łyżeczkowaniu, mam mutację MTHFR hetero i będę badać homocysteine. W czwartek mam monitoring.
    Od tego cyklu wszelkie zabezpieczenia odstawione. Co ma być to będzie. Liczę, że szybko zdrowa ciąża i żywe, zdrowe dziecko.

    Magda - mbc, KAL, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 lutego 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja odebrałam wyniki histopatologiczne i jest ok :) więc bardziej zielonego światła mieć nie będę :) wiec zaczynamy działania :P Może Sylwia razem trafimy na listopadowe mamuśki :P kiedy będziesz testować ja koło 6 marca dopiero...

    Magda - mbc, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 lutego 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Cześć dziewczyny...
    co u Was?
    SylwiaLu? Chyba tylko my jeszcze zostałyśmy na polu walki a jeszcze Hugo tu się przewijała i też jeszcze toczy wojne... :) Sung Nas opuściła :(

    Ja jestem w trakcie małpy ( pierwszej po laparo) i leje się ze mnie jak z zarzynanej świni... masakra no ale od tego cyklu będziemy działać może walentynkowe dziecko się urodzi kto wie kto wie hehehe


    Ja też zostałam :P nie poddaje się wciąż ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 lutego 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja też zostałam :P nie poddaje się wciąż ;p

    Kurcze a liczyłam, ze jesteś po drugiej stronie :( nie powiem, ze mi milo że tu jesteś ale w kupie siła :)

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 lutego 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Kurcze a liczyłam, ze jesteś po drugiej stronie :( nie powiem, ze mi milo że tu jesteś ale w kupie siła :)


    No niestety, walczymy dalej, ja też myślałam że Ci się udało.
    Wierzę że już nie długo nam wszystkim się uda, bo ileż można ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 a wiecie coś więcej dlaczego wciąż się nie udaje.? Męża wyniki się poprawiły?

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż się zbuntowal przestał brać leki ja też już odpuscilam męczyly mnie te ciągle wizyty i myśli. Jesteśmy na etapie zmiany pracy męża bo wciąż pracuje przy tej chemii co na niego źle wpływa. Porozwawial z szefostwem i nawet jak będzie w delegacji może wziąć wolne na starania. Za ok 7 tygodni kończy z nimi współpracę Ale zanim wyniki się poprawią to też minie...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 lutego 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile macie dziewczyny lat? Bo ja w głowie ciągle mam że przed 30 chce urodzić dwójkę i nic z tego nie wyjdzie nie umiem sobie poradzić z tą myślą:(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lutego 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na koniec tego roku skończę 32 ;) nie chcieliśmy mieć wcześniej dzieci (jesteśmy 5 lat po ślubie, zaczęliśmy się starać po 30-stce) a 2 przed 30-stką to dla mnie totalna abstrakcja. Zresztą my raczej zostaniemy przy jednym, bo nie wyobrażam sobie mieć dzieci z małą różnicą wieku i nie chodzić tyle do pracy, ale ja baaardzo lubię swoją pracę i chcę szybko wracać, a znowu nie wiem czy później nam się będzie jeszcze chciało.

    Ja tak sama sobie myślę, że jak drugie, to po 40-stce :P

    Ale rozumiem Cie i trzymam kciuki za spełnienie marzeń. Uda się, musisz wierzyć :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2019, 15:42

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 lutego 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed 30 raczej nie bo za rok w styczniu kończę 30 lat... Ja też lubię swoją pracę Ale chciałabym mieć dwójkę z mała różnica wieku.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w grudniu kończę 33.... Okropnie to wygląda... Zawsze chciałam duża rodzinę ale zawsze "coś" było na drodze... Teraz chce "tylko" dwójkę dzieci... Jak do końca roku się nie uda to weźmiemy jeszcze dwa koty a o dzieciach zapominamy... Tak to widzę. Zanim się córka urodziła to też marzylam o 2 dzieci z małą różnicą ale po porodzie mi przeszło hahaha :)

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lutego 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja nie wiem. Mamy dopiero 30-kilka lat, jesteśmy mega młode, a Wy smęcicie na wiek! No wiecie co... ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Kal, na razie po czwartkowym monitoringu brak pęcherzyka dominującego - 12dc.W ten czwartek kolejne usg. Na razie terminu testowania nie ma.
    My mieliśmy 27 lat jak braliśmy ślub,starania zaczęliśmy od razu, bo chcieliśmy pierwsze przed 30stka.
    W tym roku sierpień/wrzesień będziemy mieć 31lat. Wiek już nie gra roli, chcemy dziecko żywe i zdrowe, docelowo nie jedno ale od czegoś trzeba zacząć ;)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 lutego 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was takie pytanie, może dziwne, nie wiem.

    Co za różnica czy zostanie się rodzicem przed 30-stką, czy po? W czym jest lepsze to bycie rodzicami przed 30-stką niż po? Bo wszędzie tu na ovu czytam: „ja chce/ja musze miec dzieci przed 30-stka?”. I troche tego nie rozumiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 11:49

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 18 lutego 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie chodziło ile mamy lat, tylko że chcemy od razu po ślubie a nie np najpierw 10 lat kariery. Ale chcieć sobie można, bo już ponad 3 lata minęły, a dziecka jak nie było tak nie ma. Poza tym urodzić można i po 50 tce, ale warto zachować jeszcze siły na wychowanie i doczekanie jego pełnoletności. Myślę,.że stąd ta presja.
    Poza tym ludzie, którzy w wieku 40 lat mogą już iść ze swoimi dziećmi na piwo też mają fajnie ;)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia dokładnie tak. Chcemy być młodymi rodzicami A nie że jak pójdę do szkoly na wywiadowke to mnie pomyla z babcia. Albo chciałabym żeby nasi dziadkowie dozyli prawnuka . Albo chciałabym dożyć wnuków prawnukow i tak samo chciałabym żeby nasi rodzice dozyli... może głupie porównania no ale..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 20:31

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widze niczego złego w szeroko pojętej karierze. Myślę, że zarabianie fajnych pieniędzy jednak dużo ułatwia. I wcale nie chodzi mi o kupowanie drogich gadżetów, czy rozpieszczanie dzieci, ale tak po prostu, że nie martwisz się o jutro.

    Kwestia doczekania wnuków mnie nie przekonuje, nie wiesz kim będzie Twoje dziecko i czy w ogóle będzie chciało mieć dzieci.
    Nie wiesz też, czy jako np. osoba homoseksualna będzie mogło je mieć i nie martwić się, że społeczeństwo będzie krzywo patrzeć.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ