X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Moje cukru są ok natomiast insulina 24,300,180... Więc jest dramat
    KAL, woow!
    a Ty jesz dalej węgle? Czy też Ci kazali odstawić?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda-mbc to piękny zestaw... Zobaczymy co z tego będzie na sam początek proponuję II wyraźne a potem 9 msc spokoju i szybki i mało bolesny (nie pisze bezbolesny bo takich nie ma) poród :)
    widziałam, że pisalaś, że w czwartek dla spokoju zrobisz betlę, ja też zamierzam w czw. dla spokoju zrobić test.
    Dzwoniłaś już do lekarza? umówilaś wizytę?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL a stosujesz dietę niskiego IG? Mi ona bardzo pomogła...w końcu nie czuję się jak zombie po zjedzeniu obiadu;) Same plusy...no może poza godzinami w kuchni, na które często nie ma czasu...ale od tego awaryjnie mam zamrażarkę. Wiosna, lato to idealny czas na szybkie gotowanie...jest tyle świeżych warzyw;)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    KAL a stosujesz dietę niskiego IG? Mi ona bardzo pomogła...w końcu nie czuję się jak zombie po zjedzeniu obiadu;) Same plusy...no może poza godzinami w kuchni, na które często nie ma czasu...ale od tego awaryjnie mam zamrażarkę. Wiosna, lato to idealny czas na szybkie gotowanie...jest tyle świeżych warzyw;)

    Imari, ja Ci odpisałam stronę wcześniej ;)

    Imari lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tak jak Imari która do was dołączyła dotychczas udzielałam się tylko na innym wątku. Moje starania już trwają ponad 2 lata o pierwsze dziecko. A na forum od zeszłego roku. Teraz mam ginekologa który specjalizuje się właśnie w leczeniu / diagnozowaniu niepłodności. Jestem na finiszu 3 cyklu stymulowanego jak się teraz nie uda to w następnym cyklu laparoskopia diagnostyczna. Ponieważ. Narazie lakarz nie zdiagnozował u nas jakiegoś bardzo poważnego problemu. Obecnie tylko niedocznnosc i mutacja MTHFR - problem z przyswajaniem kwasu foliowego.

    Magda - mbc widzę że pisałaś właśnie o MTHFR ja kupowałam pakiet do badań na testdna.pl i tam są niższe ceny niż pisałaś bo same te mutacje to chyba było 270 zł a można zakupić pakiet na trombofilie i to już jest tylko 50 zł więcej a badane jest 6 mutacji. I ja właśnie się na to zdecydowalam. Popatrz sobie na to :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta wrote:
    Hej dziewczyny tak jak Imari która do was dołączyła dotychczas udzielałam się tylko na innym wątku. Moje starania już trwają ponad 2 lata o pierwsze dziecko. A na forum od zeszłego roku. Teraz mam ginekologa który specjalizuje się właśnie w leczeniu / diagnozowaniu niepłodności. Jestem na finiszu 3 cyklu stymulowanego jak się teraz nie uda to w następnym cyklu laparoskopia diagnostyczna. Ponieważ. Narazie lakarz nie zdiagnozował u nas jakiegoś bardzo poważnego problemu. Obecnie tylko niedocznnosc i mutacja MTHFR - problem z przyswajaniem kwasu foliowego.

    Magda - mbc widzę że pisałaś właśnie o MTHFR ja kupowałam pakiet do badań na testdna.pl i tam są niższe ceny niż pisałaś bo same te mutacje to chyba było 270 zł a można zakupić pakiet na trombofilie i to już jest tylko 50 zł więcej a badane jest 6 mutacji. I ja właśnie się na to zdecydowalam. Popatrz sobie na to :)

    Faktycznie, jest tak jak mówisz, poszerzony pakiet 330zł a nie 560zł

    A jak to wygląda, jak się to robi? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze zanim kupiłam pakiet gadałam z kobietą na czacie. Bo niby można z pobraniem przchodno ale to jakieś 50-70 zł drożej. Wiec zadecydowałam że sama dam radę pomiziac się po policzku. Na stronie klikasz że kupujesz pakiet wybierasz formę płatności i zamawiając kuriera. Na drugi dzień paczka była u mnie. I to samo po popraniu zamówiłam kuriera i odbiera od ciebie próbkę. Nie wymaga ona żadnego specjalnego przechowywania. Wynik odebrałam na e-mail. Jedynie to zaznaczyłam opcje żeby też przysłali wynik papierowo ale nie doszło ale wydrukowałam wyniki i z tym byłam u lekarza.

    A samo pobranie próbki - to kręcenie przez minutę po wewnętrznej stronie policzka patykiem.

    Jak zapisywałam się do DKMS pobranie wyglądało tak samo :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta wrote:
    Ja jeszcze zanim kupiłam pakiet gadałam z kobietą na czacie. Bo niby można z pobraniem przchodno ale to jakieś 50-70 zł drożej. Wiec zadecydowałam że sama dam radę pomiziac się po policzku. Na stronie klikasz że kupujesz pakiet wybierasz formę płatności i zamawiając kuriera. Na drugi dzień paczka była u mnie. I to samo po popraniu zamówiłam kuriera i odbiera od ciebie próbkę. Nie wymaga ona żadnego specjalnego przechowywania. Wynik odebrałam na e-mail. Jedynie to zaznaczyłam opcje żeby też przysłali wynik papierowo ale nie doszło ale wydrukowałam wyniki i z tym byłam u lekarza.

    A samo pobranie próbki - to kręcenie przez minutę po wewnętrznej stronie policzka patykiem.

    Jak zapisywałam się do DKMS pobranie wyglądało tak samo :)

    Dzięki, to w takim razie też zamówię przez tę stronę. Zawsze to 200zł w kieszeni :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    KAL a stosujesz dietę niskiego IG? Mi ona bardzo pomogła...w końcu nie czuję się jak zombie po zjedzeniu obiadu;) Same plusy...no może poza godzinami w kuchni, na które często nie ma czasu...ale od tego awaryjnie mam zamrażarkę. Wiosna, lato to idealny czas na szybkie gotowanie...jest tyle świeżych warzyw;)

    Teraz tak, te wyniki to były przed wdrożeniem gluko... Też czuł się jak zoombi trochę polepszylo się po letroxie ale po głucho to ja zaczęłam żyć jak ludz, nie muszę kłaść się spać z kursami cYli o 20 nic mnie nie drażni... no prawie nic... I nie mam zjazdów poposilkowych :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Assunta;)

    KAL doskonale Cię rozumiem z tymi zjazdami;) Gdyby to ode mnie zależało to nie odstawiałabym metforminy...ale przecież nie będę się sprzeczała z lekarzem, którego zresztą uważam za bardzo dobrego;) No nic zaufam mu...a we wrześniu się okaże czy słusznie.

    Assunta lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba zeszyt założę i notatki będę robić. Widzę że można sporo się od Was dowiedzieć:) ja to cholera w lesie przy Was jestem. Ale u mnie to wszystko idzie ku przywróceniu owulacji bo dosłownie 3 czy 4 na cały okres starań, to bardzo malutko. Cieszę się tym miesiącem bo owu była, a @ na dziś/ jutro. Temperatury nie mierze cały cykl , ale utrzymuje mi się teraz na poziomie 36.9 37 . Czekam spokojnie na rozwój sytułacji;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 15:48

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja to chyba zeszyt założę i notatki będę robić. Widzę że można sporo się od Was dowiedzieć:) ja to cholera w lesie przy Was jestem. Ale u mnie to wszystko idzie ku przywróceniu owulacji bo dosłownie 3 czy 4 na cały okres starań, to bardzo malutko. Cieszę się tym miesiącem bo owu była, a @ na dziś/ jutro. Temperatury nie mierze cały cykl , ale utrzymuje mi się teraz na poziomie 36.9 37 . Czekam spokojnie na rozwój sytułacji;)

    Multi, a skąd jesteś? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Multi, a skąd jesteś? :)
    Podkarpacie , 60km do Rzeszowa, wschodnia strona :)
    Ale z urodzenia Białostoczanką

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Podkarpacie , 60km do Rzeszowa, wschodnia strona :)
    Ale z urodzenia Białostoczanką
    Ja też;) Mieszkam w Rzeszowie.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Ja też;) Mieszkam w Rzeszowie.
    :) A u kogo się leczysz? Ja chodziłam do ordynatora z Przeworska, ale jego metody nie zgadały się z moim tokiem myślenia ( clo i luteina , nic wiecej) i zmieniłam na Łańcut, ale lekarz też w Rzeszowskim szpitalu leczy.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pod opieką doktora O. Zapewne jesteś w temacie i wiesz o kogo chodzi... Z mojego wywiadu najlepszy operator na Podkarpaciu. Miałam u niego laparo w czerwcu. Mam nadzieję, że na efekty nie będę długo czekała;)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 17:11

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Jestem pod opieką doktora O. Zapewne jesteś w temacie i wiesz o kogo chodzi... Z mojego wywiadu najlepszy operator na Podkarpaciu. Miałam u niego laparo w czerwcu. Mam nadzieję, że na efekty nie będę długo czekała;)))
    tak wiem, mam nadzieję że szybko przyniesie efekty:)

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co tam dziś dziewczyny u Was słychać? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do jutra na betę... Więc ogólnie etap zawieszenia

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta wrote:
    Ja czekam do jutra na betę... Więc ogólnie etap zawieszenia
    ja jutro najpierw test, a jak wyjdzie dodatni beta pierwszy raz...dziś dopiero jadę kupić teściora. wczoraj /dziś termin okresu, w niedziele 14 dni od zastrzyku. Aż sama jestem ciekawa czy coś się wykluło w tym miesiącu.
    Jakieś objawy ,robiłaś zwykły test , spóźnia się?

    Kal Magda dostałyście okres?

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ