X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Sung dziedziczne w 100%:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie powielam to co napisałam na wątku wroclawkim ale piszę też tu bo ten wątek śledzą staraczki z 2017 niekoniecznie wroclawianki:)

    Mój ginekolog polecił mi wizytę u profesora w Łodzi ze szpitala Matki Polki. Tam mają zaplecze operacyjne dla takich zrostów jelit z macicą. I słuchajcie nie mam zagrożenia stomią! bo tam są światowej klasy lekarze operatorzy którzy robią takie operacje. Zarowno specjaliści chirurgi ginekologicznej, urologicznej jak i proktologicznej czyli innymi słowy jelitowi:) I bez tej operacji w sumie nie ma szans na naturalne poczęcie. Bo jajowody mają bariere z jajnikami. Pokazywał mi na usg. Mowi że we Wroclawiu orientowal się i nie ma takich możliwości bo nie mają na klinikach takiego zespołu. Jeśli dojdzie do uszkodzenia jelit to na miejscu jest chirurg ktory je zaceruje:) Jestem szczęśliwa bonjest szansa. wszystko mam zdrowe i ladne ale problemem jest mega zrost:/ Gin mowi że szkoda by było nie spróbować z szansy na naturalne zajście:) Wychidzi na to że 11 lat mam naturalną antykoncepcję. Szczęście że nie ładowałam w siebie tabsów. No ale można było szaleć z mężem a nie heh. Śmieszne i nieśmieszne zarazem:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati to bardzo dobra nowina . Oh mówiłam Ci że Cię pewnie skieruje do jakiejś placówki. Teraz tylko najgorszy stres z operacja i za jakiś czas wszystko się potoczy we właściwym kierunku. Nic tylop do przodu. Wiesz ile bedziesz musiala czejac?

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Jutro będę dzwonić aby się umowić na wizytę. Tak się ciesze!

    Multiwitamina, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Tak Sung dziedziczne w 100%:/

    kurcze :(

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati super wiadomość :) czy Wasze dziecko 100% jest narażone na tą chorobę?

    Akceptacja!
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ale podjeliśmy decyzję że chcemy mieć. Ta choroba objawia się w róznym wieku. Ja miałam w wieku 19lat. Moj brat w wieku 30lat a moja siostra obecnie w wieku 53lat ma kilka tylko polipów ale tez będą jej usuwać cale jelito. Tylko mnie proszę nie oceniajcie że świadomie sprowadzamy dziecko na świat. Tak naprawdę mój gastro mowi że gen może być uśpiony i właśnie pojawić się po 50tce a wiadomo że w tym wieku normalnie pojawiają się nowotwory. Te polipy poza jelitem grubym mają niski stopień złośliwienia. Tak razem z mężem postanowiliśmy. Ja się boje nadal ale on twoerdzi że znamy już sposób działania a nawet zdrowym ludziom dzievi rodzą się chore lub chorują na raka. Przekonał mnie i oboje chcemy tego dziecka...:)

    KAL lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra ten profesor do którego zostałam skierowana na konsultacje ponoć bierze 300-450zl za wizyte.. Masakra.. tak napisalam mi dziewczyna na wątku dot. Łodzi

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    tak ale podjeliśmy decyzję że chcemy mieć. Ta choroba objawia się w róznym wieku. Ja miałam w wieku 19lat. Moj brat w wieku 30lat a moja siostra obecnie w wieku 53lat ma kilka tylko polipów ale tez będą jej usuwać cale jelito. Tylko mnie proszę nie oceniajcie że świadomie sprowadzamy dziecko na świat. Tak naprawdę mój gastro mowi że gen może być uśpiony i właśnie pojawić się po 50tce a wiadomo że w tym wieku normalnie pojawiają się nowotwory. Te polipy poza jelitem grubym mają niski stopień złośliwienia. Tak razem z mężem postanowiliśmy. Ja się boje nadal ale on twoerdzi że znamy już sposób działania a nawet zdrowym ludziom dzievi rodzą się chore lub chorują na raka. Przekonał mnie i oboje chcemy tego dziecka...:)

    Pati ja Cię nie oceniam chciałam zgłebic wiedzę! Ja doskonale wiem co to jest pragnienie posiadania dziecka!!! Wiem jaka to jest miłość i jakie szczęście więc rozumiem, ze podjęliście taką decyzję zresztą szacun dla Was!!!

    Pati88 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Masakra ten profesor do którego zostałam skierowana na konsultacje ponoć bierze 300-450zl za wizyte.. Masakra.. tak napisalam mi dziewczyna na wątku dot. Łodzi

    A F. go uprzedzał, że będziesz się kontaktować? Może skoro jesteś z polecenia, to aż tyle nie weźmie... oby!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, wczoraj badałam progesteron. Jeśli cykl wyjdzie 36 dniowy to był to 8 dpo i wyszło 13,7.
    Myślicie, że po owu muszę brać sztucznego proga?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 podziwiam, będzie dobrze :) Świadomość choroby to dużo, od razu wiadomo jak działać

    Magda mbc - jak progesteron?

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Pati88 podziwiam, będzie dobrze :) Świadomość choroby to dużo, od razu wiadomo jak działać

    Magda mbc - jak progesteron?
    nie 17-oh-progesteron tylko taki zwykły.
    wynik mam w ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 08:30

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nie wiem wywnioskowaliśmy że się musiał z nimi kontaktować. Mam nawet napisane na tej karcie wizyty, że sugeruje u tych dwóch wizytę. Jeszcze teraz się dowiedziałam na innym wątku, że lepiej pójść do tego Malinowskiego bo ten drugi może i tak mnie skierować do M. więc zjem śniadanie i dzwonię się umawiać:)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 lipca 2018, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... Ja właśnie skończyłam pichcić tzn czekam na jablecznik aż skończy się pięć... U piekłam tort jagodowo malinowy, tartę ze sliwkami i jablecznik... Jutro świętujemy 6 urodziny córki i wyprawiamy na działce więc proszę o kciuki za pogodę... W Krk zapowiadają deszcze a ja tylko słodkie mam zrobione bo reszta ma być na grillu... Padam na cyce muszę dorwać jeszcze 20 minut... Bo tyle będzie się piec moje ciasto... Boshe... Właśnie popatrzyłem na moje stopy OMG ale brudne... To idę się myć... Dobranoc :)

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mój małżonek ma nie długo urodziny. Ja z moimi rodzicami chcemy się złożyć na prezent, nie mieliśmy w planie robić urodzin ale mój tata dopytuje i sama nie wiem co robić ? urodziny niespodzianka? ale jak tak to pasowałoby jego rodzinę też zaprosić, albo się go zapytać czy chce robić ? a jak odpowie nie? a ten prezent jest dosyć drogi więc pasowałoby ich zaprosić. A z drugiej strony zaprosić moją i jego rodzinę, to impreza na 14 os to trochę dużo, nie wiem co robić, doradźcie :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób imprezę na 14 osób. Tak wbrew pozorom nie jest tak dużo. U rodziców możesz pogotować i od razu mamę do pomocy. Ja bym tak zrobiła. Ale żeby on nie wiedział, tyle że rzucisz rano hasłem że wieczorem niespodzianka ale nic więcej. Na pewno niezadowolony nie będzie. Jakiegoś gotowania mega te nie musisz czy coś, szybkie przekąski.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, jak urdzinki?
    dostałaś już @, ja nie dostałam :(

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 lipca 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    KAL, jak urdzinki?
    dostałaś już @, ja nie dostałam :(


    Hej :) urodzinki oj na przemian deszcz i upał :) ale udały się :) Dzieć zadowolony... :))

    @ dalej brak... Wkur%^%ć mnie to zaczyna...

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 lipca 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej :) urodzinki oj na przemian deszcz i upał :) ale udały się :) Dzieć zadowolony... :))

    @ dalej brak... Wkur%^%ć mnie to zaczyna...

    Najważniejsze, że zadowolona!
    No ja mam nadzieję, że przyjdzie na dniach

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ