X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL ja tez nie miałam i kupiłam dopiero dzień przed testowaniem wiec to może być dobry znak;) co do objawów to ja miałam typowe na @, może czasami bol brzucha był lekko inny, bardziej ciągnący w dol ale tyle razy już mi się tak wydawało a potem była dupa blada ze teraz się na nic nie nastawiałam. Jedyne odstępstwo- nie wysypało mnie na twarzy, a zawsze na @ coś mi wyskakuje :)

    Mocno trzymam za was kciuki dziewczyny!

    KAL lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    mnie też nie bolą ale tak Ci powiem, ze ja nie czuje nic a ni na @ ani na fasole :D więc czekam do czwartku

    ps. po raz pierwszy od roku nie mam ani jednego testu w domu ha ha może to znak... :D

    ps2 Hiszpania chyba przyszły rok :)
    ja też chyba nic nie czuje. Zreszta jakos tak sie zlozylo, ze mam tyle na glowie, ze nie mam czasu myslec. Ja za to nigdy nie mam testow, a teraz mam :D
    Hiszpanie polecam bardzo, szczegolnie Andaluzje albo Wyspy Kanaryjskie. Ja uwielbiam Hiszpanie, daltego u nas monotematycznie - X2017 - Andaluzja, II 2018 Fuerta i teraz znowu Andaluzja, ale konczymy w Madrycie ;)

    Ajj, moze nam sie w koncu uda. Oby! :)

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fuck dostałam mandat wrrrr od dzisiaj został postawiony znam zakaz zatrzymywania się ehhh.... no a mądra ja rano roztargniona ołaczącym dzieckiem nie zwróciłam uwagi i masz babo placek musze jechać na drugi koniec Krakowa wytłumaczyć się dlaczego ja tam stanęłam i odebrać mandacik zapewne 50zł albo 100 ehhh....

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, jak tam początek tygodnia? Tez było wam tak ciezko wstać? KAL zazdroszcze wyjazdu! Nam pewnie zostanie polskie morze bo nie chce ryzykować lotu, a urlop od 1 sierpnia mamy, odliczam już dni i godziny;) a reszta dziewczyn już po urlopach?

    Co do reakcji tatusia to nie mogłam się powstrzymać i obudziłam go zaraz po zrobieniu testu czyli o 5 rano bo nie mogłam uwierzyć w ta druga kreskę wiec był nieco zaspany:D od tamtej pory chucha i dmucha na wszystko wokół mnie jakbym miała conajmniej rodzic na dniach;)


    Ja narazie nie planuje jak nam się nie uda to pewnie jakieś last minute;) marzy mam się Hiszpania Ale nie wiem czy to na naszą kieszeń. Jeszcze raz gratuluję ciąży. Długo masz zamiar pracować?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, przyszła owu, tzn temperatura, czyli ovu wczoraj. Widac. Libido spadło i mąż mnie wkurza ;) może dobrze, że wyjeżdżam ;)

    Znalazłam wczoraj stronę według której wszystkie zioła powodują conajmniej poronienie :/ oszaleć można...

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    fuck dostałam mandat wrrrr od dzisiaj został postawiony znam zakaz zatrzymywania się ehhh.... no a mądra ja rano roztargniona ołaczącym dzieckiem nie zwróciłam uwagi i masz babo placek musze jechać na drugi koniec Krakowa wytłumaczyć się dlaczego ja tam stanęłam i odebrać mandacik zapewne 50zł albo 100 ehhh....
    Mam nadzieje, ze 50!
    Sung, internet klamie. Zdaj sie na intuicje :)

    Sung lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaa mój urok osobisty zadziałał i dostałam pouczenie :D

    Magda trzymasz się czy testowałaś? Ja dzisiaj 11 dpo i chyba po raz pierwszy nie testowałam :)

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Haaa mój urok osobisty zadziałał i dostałam pouczenie :D

    Magda trzymasz się czy testowałaś? Ja dzisiaj 11 dpo i chyba po raz pierwszy nie testowałam :)

    trzymam się, bo obawiam się, że znowu mi się cykl wydłuża...
    Chyba przesunę testowanie na piątek, albo nawet sobotę.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 10 lipca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA DZISIAJ ZAKUPIĘ TEST... JUTRO CHYBA ZATESTUJĘ TO BĘDZIE 12 DPO... ale wiecie to jest dla sportu czy mogę drinkować przymeczu czy nie :P

    Pati88, Magda - mbc, Sung lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 10 lipca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung zawsze coś znajdziesz jak będziesz szukać wiesz jest takie powiedzenie "daj mi człowieka a znajdzie się paragraf" to tu działa tak samo jak mocno poszukasz to wszystko znajedziesz... zycie nie jest czarno białe maluje się w odcieniach szarości :)

    Sung lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 10 lipca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taaaaki śluz piękny z każdym dniem więcej zamiast mniej heh. Mąż wierzy w to że uda się jajowodom wychwycić jajko pomimo przeszkody jakim są te moje jelita heh. W sumie gin w szpitalu mowił że jakaś szansa jest;) Może akurat jajko pęknie i trafi tam gdzie trzeba w udrożnionych jajowodach:) Oby bo działamy już 3 dzień a co hihi

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 10 lipca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    JA DZISIAJ ZAKUPIĘ TEST... JUTRO CHYBA ZATESTUJĘ TO BĘDZIE 12 DPO... ale wiecie to jest dla sportu czy mogę drinkować przymeczu czy nie :P

    Kciuki! Jasne że dla sportu hehe:)

    KAL lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 10 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my z mężem w ten weekend zwiedzaliśmy Wiedeń, korzystając, że nasza koleżanka tam mieszka i chętnie nas ugościła :)
    Długi urlop we wrześniu, ale nie wiemy jeszcze gdzie się podziejemy ;)

    Póki co na 18.07. się zapisałam na wizytę. To będzie 33dc, chyba że @ zawita wcześniej. Zależy mi na stymulacji, więc oby pojawiła się nie wcześniej niż koniec weekendu.

    Czekamy na wyniki testów :) &&&&&

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Maryśka :) Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Pozwolę sobie się wtrącić. Z własnego doświadczenia napiszę, że warto męża wysłać na badanie fragmentacji DNA plemników. Wysoka fragmentacja również ma wpływ na brak ciąży. Dobre wyniki ogólne nasienia nie wykluczają problemów z fragmentacją.

    Nas od razu lekarz na ddefragmentację też wysłał, więc zgodzę się z opinią. U nas było akurat ok. Tyllko 30 % plemników wykazywało bardzo niski potencjał do zapłodnienia, a reszta bardzo dobry, albo dobry. W Rybniku robiliśmy w ALBADT u Kluszczyka badania. Od razu nas przemaglował - z góry na dół heh. ALe dobrze. Wszystko wyszło i teraz już lecimy ze stymulacją

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak sport wygrał :) można się urżnąć :D i na wakacjach i do meczu ihaaaa :)

    Akceptacja!
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Jednak sport wygrał :) można się urżnąć :D i na wakacjach i do meczu ihaaaa :)

    :(((( eh nie luuubię:/

    KAL lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Jednak sport wygrał :) można się urżnąć :D i na wakacjach i do meczu ihaaaa :)
    :(
    to ja chyba nie mam po co testowac. Jak Ty nie, to ja tym bardziej nie :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam testuj... Może ty pozytyw i pociągnie mnie za sobą :)

    Akceptacja!
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL przykro mi :( może w next miesiacu wynik będzie inny, trzymam dalej kciuki:*

    Magda to Ty musisz przynieść dobra nowinę żeby statystyki nam tu podnieść! ;)

    W ogole dziewczyny może niebawem będziemy zmieniać nazwę wątku na Staraczki z 2017, którym się UDAŁO!;) mocno wam kibicuje wszystkim:*

    Magda - mbc, KAL lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    E tam testuj... Może ty pozytyw i pociągnie mnie za sobą :)
    No zobaczymy, na razie się obraziłam :P

    KAL lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ