X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Magda i Multi za kciuki! Oby przyniosły szczescie chociaż oczywiście staram się nie nakręcać ;)

    Multi a to pierwszy raz zastrzyk brałaś? Czy już był wczesniej a pecherzyki i tak nie pękają? Najważniejsze to żeby znaleźć dobrego lekarza i oddac się jego opiece, co nie jest takie proste niestety:/ ja jak się teraz nie uda to w planach mam MUCHe, potem Krzywe cukrowe i w sierpniu wrogość śluzu...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Dzieki Magda i Multi za kciuki! Oby przyniosły szczescie chociaż oczywiście staram się nie nakręcać ;)

    Multi a to pierwszy raz zastrzyk brałaś? Czy już był wczesniej a pecherzyki i tak nie pękają? Najważniejsze to żeby znaleźć dobrego lekarza i oddac się jego opiece, co nie jest takie proste niestety:/ ja jak się teraz nie uda to w planach mam MUCHe, potem Krzywe cukrowe i w sierpniu wrogość śluzu...
    Tak pierwszy zastrzyk otreville i nie pękło, a pęcherzyk 2gi pod rząd co u mnie nowość. Ale anibtamten bez zastrzyku , ani ten z nie pękły. O tyle dobrze że na obrazie usg widać było że się wchłania więc @ może będzie w miarę. Mam nie brać luteiny, chyba że bardzo się rozciąganie cykl.
    Będzie dobrze. W końcu każda z Nas zaskoczy. Wierzę w to z całego serca

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 5 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dobę po laparoskopii diagnostycznej.Mam udrożniony prawy jajowód bo był w jakimś pęcherzu i masa zrostow ktore usunął mój lekarz u którego się lecze. Jajowód lewy jest ok. Generalnie jest problem z jajnikami. Mam je pod jelitami i jest problem najprawdopodobniej z przechwytywaniem jajeczka przez strzempki jajowodu. Czyli jelita zakłocają drogę. Jedyne rozwiązanie to operacja w której wyciągnie mi jajniki ponad jelita ale to się wiąże z ryzykiem uszkodzenia jelit. Dlatego moj gin musi zebrać specjalistów do operacji. Mowiłam mu że nie jestem bohaterem i nie chcę ryzykować że będe miała stomie bo coś pojdzie nie tak. A on mowi że na spokojnie zbierze zespół operacyjny i mimo ze operacja bedzie ciezka technicznie to postara się to naprawić. Mamy porozmawiać o tym 11 lipca na wizycie kontrolnej. Póki co jak wydobrzeję to możemy próbować ale jakoś tak troszkę pesymistycznie dziś się czuję a mój mąż wściekły na lekarzy od jelit że spartaczyli 10lat temu operację:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 6 lipca 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się melduje ;)

    Magda - mbc, Natalia91! lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie widzieć znajome avatarki z 2017 większość z was pamietam jak i my sie staraliśmy. Będę zaglądać, trzymać kciuki :)

    Magda - mbc, Natalia91!, Pati88 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka jeszcze w dwupaku :O masz już coś zaplanowane? Indukcja lub cc?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 6 lipca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka ja pamietam jak już byłaś w ciazy, a i tak nie szczedzilas nam staraczkom dobrych rad:*

    P.S. Cudowny suwak! <3 spokojnego rozwiązania! <3

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1742

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja mam do kitu humor. Moj maz zadzwonil że musi zostać w pracy. A mieliśmy zacząć się starać. W najgorszym wypadku zostanie na cały weekend w najlepszym jutro wieczorem wróci. Dziś jajnik mocno boli. Śluzu o dziwo pełno. Od kad się staramy było go jak na lekarstwo. Co prawda teoretycznie owu ma być w czwartek Ale to wyliczyła mi apka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 16:40

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ineczka jeszcze w dwupaku :O masz już coś zaplanowane? Indukcja lub cc?
    Niestety jeszcze tak. Jak nic się nie wydarzy to w pon przyjęcie na oddział i pewnie indukcja, której bardzo nie chce :(

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Ineczka ja pamietam jak już byłaś w ciazy, a i tak nie szczedzilas nam staraczkom dobrych rad:*

    P.S. Cudowny suwak! <3 spokojnego rozwiązania! <3
    Dziękuje :))

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki fajny wątek, super :) powiem Wam, że świetny pomysł. Kto nas tak dobrze zrozumie jak druga długoterminowa staraczka? A i znane twarze. Chociaż to akurat niestety...

    pati, a można spytać dlaczego miałaś tą operację? współczuje takis=ch przejść :(


    Mi się pochrzaniło po tej histeroskopii. 12 dc ją miałam. To był drugi dzień płodnego śluzu. Zwykle mam ich przed owu 3-5. Dziś jest 19 dc i nadal płodny śluz!
    Wczoraj niby test ovu pozytywny wreszcie. No i ciągle mi się seksu chce ;)

    Nowe ziółka odkryłam na zagnieżdżenie. I piję.
    W następnym cyklu starania. Boję się :[

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    O jaki fajny wątek, super :) powiem Wam, że świetny pomysł. Kto nas tak dobrze zrozumie jak druga długoterminowa staraczka? A i znane twarze. Chociaż to akurat niestety...

    pati, a można spytać dlaczego miałaś tą operację? współczuje takis=ch przejść :(


    Mi się pochrzaniło po tej histeroskopii. 12 dc ją miałam. To był drugi dzień płodnego śluzu. Zwykle mam ich przed owu 3-5. Dziś jest 19 dc i nadal płodny śluz!
    Wczoraj niby test ovu pozytywny wreszcie. No i ciągle mi się seksu chce ;)

    Nowe ziółka odkryłam na zagnieżdżenie. I piję.
    W następnym cyklu starania. Boję się :[

    Sung, jakie to ziółka?

    Wcale Ci się nie dziwie, ża masz obawy. Ja trzymam mocno kciuki za Ciebie. &&&

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja mam do kitu humor. Moj maz zadzwonil że musi zostać w pracy. A mieliśmy zacząć się starać. W najgorszym wypadku zostanie na cały weekend w najlepszym jutro wieczorem wróci. Dziś jajnik mocno boli. Śluzu o dziwo pełno. Od kad się staramy było go jak na lekarstwo. Co prawda teoretycznie owu ma być w czwartek Ale to wyliczyła mi apka.
    A może by tak zrobić mu surprise i pojechać za nim na romantyczny weekend :D

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    O jaki fajny wątek, super :) powiem Wam, że świetny pomysł. Kto nas tak dobrze zrozumie jak druga długoterminowa staraczka? A i znane twarze. Chociaż to akurat niestety...

    pati, a można spytać dlaczego miałaś tą operację? współczuje takis=ch przejść :(


    Mi się pochrzaniło po tej histeroskopii. 12 dc ją miałam. To był drugi dzień płodnego śluzu. Zwykle mam ich przed owu 3-5. Dziś jest 19 dc i nadal płodny śluz!
    Wczoraj niby test ovu pozytywny wreszcie. No i ciągle mi się seksu chce ;)

    Nowe ziółka odkryłam na zagnieżdżenie. I piję.
    W następnym cyklu starania. Boję się :[
    Hej.
    Co to za zioleczka?

    Sung jak to mówią... Do 3 razy sztuka więc musi być dobrze prawda :)

    Akceptacja!
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja mam do kitu humor. Moj maz zadzwonil że musi zostać w pracy. A mieliśmy zacząć się starać. W najgorszym wypadku zostanie na cały weekend w najlepszym jutro wieczorem wróci. Dziś jajnik mocno boli. Śluzu o dziwo pełno. Od kad się staramy było go jak na lekarstwo. Co prawda teoretycznie owu ma być w czwartek Ale to wyliczyła mi apka.

    Głowa do góry, może jeszcze się wyrobicie z działaniem przed owulacja albo tak jak pisze KAL - zrób mu niespodziankę;)

    EDIT:
    Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki z rana, @ dziś nie przyszła więc będę testować, szanse marne bo objawy typowe na @ ale nadzieja umiera ostatnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 21:05

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Głowa do góry, może jeszcze się wyrobicie z działaniem przed owulacja albo tak jak pisze KAL - zrób mu niespodziankę;)

    EDIT:
    Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki z rana, @ dziś nie przyszła więc będę testować, szanse marne bo objawy typowe na @ ale nadzieja umiera ostatnia ;)
    kciukasy &&&&&&&&&

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 lipca 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka jak tam?

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 7 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba się udalo!!! Zaraz lece na betę i zrobię proga przy okazji:)

    https://naforum.zapodaj.net/41efb97b7496.jpg.html

    Magda - mbc, KAL, Sung, Pati88 lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 lipca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyświetla mi na telefonie ale wierzę.
    <3 <3 <3

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, super!!!

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ