Forum Starając się - ogólne staraczki z Białegostoku
Odpowiedz

staraczki z Białegostoku

Oceń ten wątek:
  • Etom Znajoma

Wysłany: 29 stycznia, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowyMiś wrote:
    Super takie wieści dają nadzieję, ale że tu jeszcze zakładasz po takim czasie 🙉 czy Tomaszewski robił Ci jakaś stymulacja cyklu?
    Fakt teraz jestem tutaj bardzo mało ależ wiadomych powodów, jednak wspieram każda która idzie tą drogą.A u Tomaszewskiego miałam lapaaroskopie i trzeci cykl po zaowocował Kcperkiem. Nic wiecej nie robilam, gdyby się nie udało miałam wrócić do Wasilewskiego la już nie potrzebowałam,ciążę prowadzilam u Tomaszewskiego i u nich rodzilam. Jeszcze raz powodzenia.

Etom
  • Kasiula1201 Debiutantka

Wysłany: 29 stycznia, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po laparoskopi i histeroskopii. Czuję się całkiem dobrze, trochę pobolewają mnie jakby jajniki ale może się goją. Udrożniono mi prawy jajniki, usunięto polip i pozbyto się niewielkich zrostów w jamie macicy. Wasilewski powiedział, że od następnego cyklu można się starać (ale kusi mnie żeby zaraz po zdjęciu szwów zacząć 😁). Jak nic się nie uda to pod koniec kwietnia jadę do Wasilewskiego. Sama nie wiem jakie mam szanse bo podobno bez laparoskopii ciąża u mnie też była możliwa a jednak 6 lat bez powodzenia. Zastanawiam się czy mogę sobie jakoś pomóc, pomimo obserwacji cyklu nadal nie jestem pewna kiedy celować bo mam mało śluzu i rzadko go widać

TęczowyMiś lubi tę wiadomość

• TęczowyMiś Przyjaciółka

Wysłany: 2 lutego, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula1201 wrote:
    Ja już po laparoskopi i histeroskopii. Czuję się całkiem dobrze, trochę pobolewają mnie jakby jajniki ale może się goją. Udrożniono mi prawy jajniki, usunięto polip i pozbyto się niewielkich zrostów w jamie macicy. Wasilewski powiedział, że od następnego cyklu można się starać (ale kusi mnie żeby zaraz po zdjęciu szwów zacząć 😁). Jak nic się nie uda to pod koniec kwietnia jadę do Wasilewskiego. Sama nie wiem jakie mam szanse bo podobno bez laparoskopii ciąża u mnie też była możliwa a jednak 6 lat bez powodzenia. Zastanawiam się czy mogę sobie jakoś pomóc, pomimo obserwacji cyklu nadal nie jestem pewna kiedy celować bo mam mało śluzu i rzadko go widać
    To super masz już z głowy. Życzę powodzenia w staranich. A jak cenowo wyszło Tobie ten zabieg? Jak zniosła narkoze?

• Kasiula1201 Debiutantka

Wysłany: 3 lutego, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowyMiś wrote:
    To super masz już z głowy. Życzę powodzenia w staranich. A jak cenowo wyszło Tobie ten zabieg? Jak zniosła narkoze?
    Narkozę zniosłam super, trochę mnie ramiona pobolewały ale poza tym spoko, nawet nie zauważyłam kiedy minęło. Lekarze jak z bajki tak mili i kompetentni. Anestezjolog dr. Gołębiewski jak usłyszał że się boję to dał mi coś do żyły, żeby mi było miło już w pokoju przed podróżą na salę 🤣 ok.8 rano zaczęli zabieg a o 9:30 dzwoniłam już do męża że już po wszystkim😁 Cena tak jak mówiłaś 6tys, ale jeśli będzie efekt to było warto 😉

TęczowyMiś lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego