Forum Starając się - ogólne staraczki z Białegostoku
Odpowiedz

staraczki z Białegostoku

Oceń ten wątek:
  • Etom Znajoma

Wysłany: 29 stycznia, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowyMiś wrote:
    Super takie wieści dają nadzieję, ale że tu jeszcze zakładasz po takim czasie 🙉 czy Tomaszewski robił Ci jakaś stymulacja cyklu?
    Fakt teraz jestem tutaj bardzo mało ależ wiadomych powodów, jednak wspieram każda która idzie tą drogą.A u Tomaszewskiego miałam lapaaroskopie i trzeci cykl po zaowocował Kcperkiem. Nic wiecej nie robilam, gdyby się nie udało miałam wrócić do Wasilewskiego la już nie potrzebowałam,ciążę prowadzilam u Tomaszewskiego i u nich rodzilam. Jeszcze raz powodzenia.

Etom
  • Kasiula1201 Debiutantka

Wysłany: 29 stycznia, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po laparoskopi i histeroskopii. Czuję się całkiem dobrze, trochę pobolewają mnie jakby jajniki ale może się goją. Udrożniono mi prawy jajniki, usunięto polip i pozbyto się niewielkich zrostów w jamie macicy. Wasilewski powiedział, że od następnego cyklu można się starać (ale kusi mnie żeby zaraz po zdjęciu szwów zacząć 😁). Jak nic się nie uda to pod koniec kwietnia jadę do Wasilewskiego. Sama nie wiem jakie mam szanse bo podobno bez laparoskopii ciąża u mnie też była możliwa a jednak 6 lat bez powodzenia. Zastanawiam się czy mogę sobie jakoś pomóc, pomimo obserwacji cyklu nadal nie jestem pewna kiedy celować bo mam mało śluzu i rzadko go widać

TęczowyMiś lubi tę wiadomość

• TęczowyMiś Przyjaciółka

Wysłany: 2 lutego, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula1201 wrote:
    Ja już po laparoskopi i histeroskopii. Czuję się całkiem dobrze, trochę pobolewają mnie jakby jajniki ale może się goją. Udrożniono mi prawy jajniki, usunięto polip i pozbyto się niewielkich zrostów w jamie macicy. Wasilewski powiedział, że od następnego cyklu można się starać (ale kusi mnie żeby zaraz po zdjęciu szwów zacząć 😁). Jak nic się nie uda to pod koniec kwietnia jadę do Wasilewskiego. Sama nie wiem jakie mam szanse bo podobno bez laparoskopii ciąża u mnie też była możliwa a jednak 6 lat bez powodzenia. Zastanawiam się czy mogę sobie jakoś pomóc, pomimo obserwacji cyklu nadal nie jestem pewna kiedy celować bo mam mało śluzu i rzadko go widać
    To super masz już z głowy. Życzę powodzenia w staranich. A jak cenowo wyszło Tobie ten zabieg? Jak zniosła narkoze?

Wysłany: 3 lutego, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowyMiś wrote:
    To super masz już z głowy. Życzę powodzenia w staranich. A jak cenowo wyszło Tobie ten zabieg? Jak zniosła narkoze?
    Narkozę zniosłam super, trochę mnie ramiona pobolewały ale poza tym spoko, nawet nie zauważyłam kiedy minęło. Lekarze jak z bajki tak mili i kompetentni. Anestezjolog dr. Gołębiewski jak usłyszał że się boję to dał mi coś do żyły, żeby mi było miło już w pokoju przed podróżą na salę 🤣 ok.8 rano zaczęli zabieg a o 9:30 dzwoniłam już do męża że już po wszystkim😁 Cena tak jak mówiłaś 6tys, ale jeśli będzie efekt to było warto 😉

TęczowyMiś lubi tę wiadomość

• Katharsis Nowa

Wysłany: 2 maja, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Może trochę nie na temat w tym wątku, ale dopiero zaczynam szukać rozwiązania swoich dolegliwości, a jestem z Białegostoku i może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć. Dotychczas leczyłam się u dr Karwowskiego u Arciszewskich. W zwykłym badaniu USG jamy brzusznej wykonywanym na zlecenie lekarza rodzinnego wyszło mi podejrzenie endometriozy. Lekarz ginekolog badaniem USG dopochwowym nie potwierdził diagnozy. Z dolegliwościami bólowymi podbrzusza, ciagnaco-kłujacym bólem w okolicy jajnikow, bólem odbytu (badanie kolonoskopii prawidłowe), trafiłam do chirurga, który skierował mnie na TK jamy brzusznej i miednicy mniejszej. Aktualnie jestem w trakcie oczekiwania na opis TK. Boje się bardzo, bo ginekolog twierdzi, że z jego punktu widzenia jestem zdrowa i mam przyjść jak znajdę w ciążę, a dolegliwosci bólowe są no i jest zmiana (w opisie USG "zwykłego" mogąca być ogniskiem endo) w okolicy lewego dołu biodrowego. Dotychczasowy ginekolog jeszcze stwierdził, że niemożliwe jest, abym miała endometrioze skoro jeszcze nie rodziłam i nie miałam operacji w obszarze jamy brzusznej... Szukam dobrego lekarza, najpierw w Białymstoku, który mnie nie oleje. Czy myślicie, ze dr Tomaszewski w tym przypadku to dobry adres? Sprawdzałam do Niego terminy i na necie wyskakuje mi końcówka czerwca. Orientujecie się czy rejestrując się telefonicznie jest szansa na wcześniejszy termin?

Wysłany: 2 maja, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharsis wrote:
    Cześć Dziewczyny. Może trochę nie na temat w tym wątku, ale dopiero zaczynam szukać rozwiązania swoich dolegliwości, a jestem z Białegostoku i może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć. Dotychczas leczyłam się u dr Karwowskiego u Arciszewskich. W zwykłym badaniu USG jamy brzusznej wykonywanym na zlecenie lekarza rodzinnego wyszło mi podejrzenie endometriozy. Lekarz ginekolog badaniem USG dopochwowym nie potwierdził diagnozy. Z dolegliwościami bólowymi podbrzusza, ciagnaco-kłujacym bólem w okolicy jajnikow, bólem odbytu (badanie kolonoskopii prawidłowe), trafiłam do chirurga, który skierował mnie na TK jamy brzusznej i miednicy mniejszej. Aktualnie jestem w trakcie oczekiwania na opis TK. Boje się bardzo, bo ginekolog twierdzi, że z jego punktu widzenia jestem zdrowa i mam przyjść jak znajdę w ciążę, a dolegliwosci bólowe są no i jest zmiana (w opisie USG "zwykłego" mogąca być ogniskiem endo) w okolicy lewego dołu biodrowego. Dotychczasowy ginekolog jeszcze stwierdził, że niemożliwe jest, abym miała endometrioze skoro jeszcze nie rodziłam i nie miałam operacji w obszarze jamy brzusznej... Szukam dobrego lekarza, najpierw w Białymstoku, który mnie nie oleje. Czy myślicie, ze dr Tomaszewski w tym przypadku to dobry adres? Sprawdzałam do Niego terminy i na necie wyskakuje mi końcówka czerwca. Orientujecie się czy rejestrując się telefonicznie jest szansa na wcześniejszy termin?
    Myślę że Tomaszewski to bardzo dobry adres, końcówka czerwca to wcale nie tak długo. Plusem jest to, że cokolwiek znajdzie w środku jest w stanie to naprawić. Racja że to trochę kosztuje ale robi to dobrze i przede wszystkim nie zwleka i nie rozkłada rąk nad problemem

Katharsis, MalPog lubią tę wiadomość

• Małe marzenia Znajoma

Wysłany: 3 maja, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbujcie w Usk powstała nowa poradnia zdrowia reprodukcyjnego badania na nfz

Katharsis lubi tę wiadomość

• MalPog Autorytet

Wysłany: 15 maja, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula1201 wrote:
    Myślę że Tomaszewski to bardzo dobry adres, końcówka czerwca to wcale nie tak długo. Plusem jest to, że cokolwiek znajdzie w środku jest w stanie to naprawić. Racja że to trochę kosztuje ale robi to dobrze i przede wszystkim nie zwleka i nie rozkłada rąk nad problemem
    Byłam pacjentką Tomaszewskiego przez kilka lat i uważam, że w Białymstoku nie ma lepszego specjalisty od laparoskopii i histeroskopii. Poza tym jest świetnym "ludzkim" lekarzem z ogromną wiedzą i podejściem holistycznym. Nie jest tani, to fakt, ale mimo to myślę, że warto się z nim skonsultować. Co do terminów wizyt, to polecam codziennie sprawdzać na portalu Znany Lekarz, bo często zwalniają się wizyty z dnia na dzień.

35 lat, AMH 3,81, hiperinsulinemia, podejrzenie PCOS i endometriozy
    6 rok starań...
    ---
    04. 2017 - laparo + histero (usunięcie zrostów, udrożnienie jajowodów, usunięcie ognisk endometriozy z otrzewnej, naprawione łukowate dno macicy)
    10.2017 - IUI (nieudana)
    05.2018 - histero (usunięcie zrostów)
    05.2019 - histero (usunięcie zrostów)
    03.2020 - ciąża naturalna, strata w 31 tc (wady genetyczne) :(
    02.2021 - KRIOBANK, przygotowania do pierwszej procedury ivf
    04.2021 - pierwsza stymulacja, protokół ultra długi, brak zarodków
    06.2021 - druga stymulacja, 4 zarodki (3 klasy 1AA i 1 morula) ❄️❄️❄️❄️
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego