X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams z tego co wiem to jest to właśnie typowo dziecięcy szpital.
    Ale pierwsze wrażenie -booof :(
    Wcześniej mieliśmy osobny pokój i mogłam ściągać pokarm w pokoju, tu ma kilkuosobowy i jest specjalna sala laktacyjna...
    Do tego mają inny regulamin i mleko surowe podają od 1500 gram a Mała ma 1055g także dooopa 🤬
    A tak ładnie już jadła...
    Wczoraj Kardiolodzy robili usg i stwierdzili że przewód botalla ma tak rozszerzony od leków że nie można stwierdzić czy ta aorta jest faktycznie zwężona..i odstawili lek..Maja obserwować co się będzie działo, czy przewód będzie się zamykał.. szybciej chyba moje serce wysiądzie...
    Co do transportu to mam w sumie 3/4 13stki do przejechania. Jedynie co to mąż po pracy codziennie przyjeżdżał do szpitala a teraz w centrum Paryża to średnio, na parking szpitalny nie można wjechać a na ulicy to nim że miejsca nie ma to jeszcze drogi postój ☹️



    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, a sam fakt, ze Mala juz wczesniej jadla twoje mleko ich nie przekonuje? Przeciez to jakas paranoja :/ rozumiem, gdyby nigdy wczesniej nie jadla, ale w takim przypadku to chyba nawet moze zaszkodzic :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2019, 09:11

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od samego początku to jest jedna wielka porażka z tym mlekiem.
    Mimo że już jadła surowe to nic nie zmienia bo maja taki regulamin i koniec kropka :(
    Do tego mam też swoje mleko pasteryzowane ale jest w drugim szpitalu i nie chcą go ściągnąć ... ja go sama odebrać nie mogę...i przewieźć ..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh to porazka.. pozostaje ci tylko naprodukowac mleka od nowa na miejscu..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit
    Pojechałam do tego pierwszego szpitala i wzięłam swoje mleko. Zawiodłam do tego drugiego, trochę się pluli że to tak nie można, że są specjalne normy przewozu itp. (przewoziłam w lodówce) ale wzięli :)

    Co do Alice to jest średnio. Odkąd ja przewiezli to pogorszyły jej się parametry. Ma nadciśnienie plucne. Znowu maszyn więcej :(
    Ogolnie wyjaśnień mało bo lekarze nie znają odpowiedzi... Skąd ja to znam..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to tez kwestia stresu? Mala na pewno czuje, ze cos sie wydarzylo. No i takie przenosiny to zawsze jakies ryzyko... bedzie dobrze :*

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba potrzebowała się zaaklimatyzować :) W sobotę wymusiła sama przeniesienie do pokoju dwu osobowego (była w 4) bo za każdym razem jak ktoś otworzył buzie i robiło się głośniej to spadała jej saturacja. Teraz ma spokój :)
    Ogólnie to nadal czekamy czy jest problem z aortą czy nie. Musi się kanał zacząć zamykać żeby to stwierdzić. Narazie znaleźli problem z płucami ale twierdzą że potrzeba jedynie czasu, problem wcześniactwa. Dziś w końcu po prawie tygodniu przerwy mogliśmy się poprzytulać :)

    Co tam u Was ?

    Olcia, jak Kordianek?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, no widzisz :)

    U mnie ok, brzuch i piersi mnie bola od 3 dni, wiec czekam na @. Tempka wczoraj urosla, zeby dzis znow spasc, takze tak jak myslalam, w tym cyklu sie nie udalo. W dodatku mam wrazenie, ze zaraz bede miec zapalenie pecherza, ktore nie chce sie rozkrecic. W pracy mam 2 dniowe szkolenie SST i musze codziennie jezdzic do Montpellier, a tam na autostradzie takie korki, ze hej :/ wczoraj ciagle ze wszystkim mialam pod gorke i padlam do lozka przed 21.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Wczoraj zaczęłam się kłuć gonalem. Pierwszy podgląd w poniedziałek (d11). Mam nadzieję, że nie będzie to trwało tak dlugo jak poprzednim razem... Ale nie mam dobrych przeczuć co do tego cyklu i jakoś nie wierzę w powodzenie.

    Evli - jak Alice?
    eM80 - co u Ciebie? o ile pamiętam to w czerwcu miałaś zacząć latać do Pl. Podjęłaś jakąś decyzję w tej sprawie?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri może na pecherz kup sok z żurawiny. Ja jak byłam w ciąży to kupowałam w biocopie ten sok 100% żurawiny, kwaśny że aż :D
    A z objawami to wiesz, może akurat :)

    EllaDe trzeba myśleć pozytywnie. Raz się udało to uda się jeszcze raz. Choć rozumiem że jak życie ciągle daje po dupie to ciężko wierzyć.. Ale musi być dobrze 😘

    U nas kardiolog stwierdził że żadnego problemu z sercem nie ma. Przewód botalla jeszcze się nie zamknął, uwierzę w te słowa jak się zamknie.
    Miała dostac sterydy na płuca ale wyszła infekcja gardła i jest na antybiotykach i trzeba teraz poczekać. Wczoraj w nocy rozintubowała się cwaniara mała ;P uwielbia ciągnąć za wszystkie rurki, ma specjalną ośmiornice do ciągnięcia ale rurki lepsze :P Waży 1180g i ma 38,5cm. Powoli do przodu :)
    Do szpitala się przekonałam, też potrzebowałam czasu żeby się odnaleźć i poznać nowy personel i jest ok :) Opiekę ma bardzo dobra :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny

    Evli super ze mala przybiera ładnie no i może nie będzie potrzebna operacja serduszka , wszystko idzie w dobrym kierunku ! :)
    EllaDe gonalem ? to ty masz znów stymulacje ? myślałam ze cykl sztuczny to tylko estrogeny transfer i progesteron.
    U mnie hmm , byłam u mojej lekary zrobić usg i resztę badan i się okazało ze zaś źle , i badanie czystości mi źle wyszło bo 0 , nie wiem jakim cudem mam zero bakterii (i dobrych i zlych) ani nie brałam antybiotyku ani nic , dostałam na 3 tyg leki z bakteriami estrogeny , proga , no i biorę , dodatkowo endometrium jej sie nie spodobało, grube, nieregularne, może polip siedzi i bach skierowanie na histeroskopie zabiegowa , początkiem lipca pod noż idę , później czekanie na wyniki ...
    Rozmawiałam z moja lekara, powiedziała wprost ze nic z tego nie będzie w sensie z moich komórek :(, w końcu zdecydowaliśmy sie z mężem na KD.
    Jak sie uda to będzie to cud , nie dość ze mam słabe komórki , to hormony mi szaleją powodując właśnie problemy z endometrium :( i kto to wie co jeszcze.
    Z dobrych wieści: mam już 9 komóreczek zamrożonych :), ciesze sie tak bardzo (długo mi zeszło żeby być pewnym decyzji) i boje ze znów sie nie uda, ze moja niska rezerwa nie była jedynym problemem , no ale zobaczymy , mam nadzieje ze przez te 6 lat już wyczerpalam limit niepowodzeń.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 22:43

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe, trzymam kciuki! No i oby przeczucia sie jednak nie sprawdzily.. bolesne sa te zastrzyki?
    Evli, super, ze Alice rosnie!! A z serduszkiem to swietna wiadomosc :) nasza mala fajterka :)
    eM80, moze histero co nieco rozwieje.. trzymam kciuki za operacje, nie tak dawno ja tez przez to przechodzilam..

    Ja odliczam do @, z moim obliczen wynika, ze powinna przyjsc w niedziele, zobaczymy :) tempka szaleje, jednego dnia 36,9 drugiego 36,6 i tak w kolko. Jutro ide do lekarza, bo jednak to zapalenie pecherza mnie meczy coraz bardziej, mimo picia ogromnej ilosci soku z zurawiny ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 trochę dziwne że masz zero bakterii w wymazie, przecież muszą któreś być 🤔 Może źle wymaz był pobrany.. Wierzę że wybór KD nie był prosty ale to Ty będziesz nosić dzieciątko :) To Ty będziesz mama :)
    Tak jak mówisz, limit niepowodzeń już wyczerpalas, teraz musi już być tylko dobrze :)

    Neytiri jak żurawina już nie pomaga to pozostaje niestety tylko lekarz.
    Miałaś już nie mierzyć tempki 🤔😅

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam nie mierzyc, ale moj gin mnie wkurzyl jak nie potwierdzil owulacji, wiec chcialam chociaz tempka sie pocieszyc ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u was?

    Do mnie 2 dni temu przyszla @ takze zaczynamy nowy cykl. Owulka byla wtedy kiedy obstawialam, tylko, ze z lewego jajnika, wiec lipa ;)
    W sobote bylam u lekarza z zapaleniem pecherza i trafilam na super mloda pania doktor, ktorej sie troche zwierzylam z naszego problemu nieplodnosci. Bardzo mnie podniosla na duchu i przepisala mi Gynefam, witaminy prenatalne, znacie moze? Z opisu calkiem fajne :)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri skoro owulka była że strony niedroznego jajowodu to lipa :(
    Oby w tym cyklu była z dobrej strony :)
    Witamin nie znam.

    U nas w sumie bez większych zmian. Nadal walczymy z płucami, przewód w serduszku się nie zamknął, 15dni ma być bez mleka, już tydzien minął bo miała troszkę krwi w kupce :( Hemoglobina nisko, dziś ma transfuzje. Widziałam też genetyka, mam już dość tego słowa "genetyka" cały rok w kółko i to samo słyszę... Zaproponował naszej trójce testy genetyczne i chyba je już zrobie dla świętego spokoju...

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80, trzymam kciuki za Ciebie!

    Neytiri, to szansa w tym miesiącu. Będziesz miała podglądy?

    Evli - kurczę bidulka ta twoja mała... ale głowa do góry, będzie dobrze!

    Dzisiaj miałam ostatnie usg i wstępnie transfer będzie we wtorek. Jeszcze mnie czekają dwa badania hormonów po drodze. eM80 - odpowiadając na twoje pytanie o stymulację, to też nie wiem czemu gonalem. Położna mi powiedziała, że robią tylko na cyklu `stimulee` (jak u mnie) lub `remplace`. Na naturalnym chyba nie robią wcale. Dawka gonalu jest mala - mój pęcherzyk dzisiaj miał 17mm, drugi, zbędny, 14mm. Jutro ovitrelle. Neytiri - zastrzyki w sumie nie bolą. Gonal ma takie maleńkie igiełki, że prawie ich nie czuć. Za to z lekiem na niepękanie pęcherzyków mam tym razem problem. Igły są tępe (?) i do tego strzykawki mi się już 2x zablokowały, więc musiałam się kłuć podwójnie. Chyba jakaś feralna seria, bo ostatnim razem tak nie było. Na szczęście zostało mi trochę strzykawek i igiełek z poprzedniej stymulacji, więc dzisiaj ich użyję. Czyli, jeśli hormony będą o.k., i chociaż jeden zarodek się ładnie rozmrozi, to transfer we wtorek. :) Ale tak jak już kiedyś napisałam, statystyki nie są po mojej stronie... nie wiem czmu, ale powodzenie kriotransferów tu jest dużo mniejsze niż świeżych.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe , bedzie dobrze ! :) , po ile masz mrożonych zarodków po 1 ? , ile będą rozmrażać i ile transferujesz ?
    Powiem Ci ze z ta stymulacja to jestem w szoku , pierwszy raz sie spotykam z takim czymś , bo przecież masz normalnie stymulowany cykl a toć masz naturalnie owulacje i masz pęcherzyk co miesiąc i wystarczyłoby monitorować jak rośnie , później ewentualnie dać zastrzyk na pękniecie żeby było wiadomo dokładnie kiedy będzie owulacja i się wstrzelić w okienko implantacyjne, a najczęściej już robią na sztucznym cyklu , blokują owulacja od 2dc estrogenami (tabletki), sprawdzają czy endo urosło i podają progesteron (stad wiedza dokładnie kiedy będzie okienko implantacyjne) , no ale pewnie maja swoje powody , może endometrium jakoś lepiej rośnie na cyklu z owulacja ?.
    Ja trochę czytam szukam czy jest możliwość zrobienia transferu na cyklu naturalnym , bo ja co bym nie wzięła za leki/hormony to endo mi rodnie jak szalone a na "swoim" mam w normie wprawdzie w gorej granice ale w normie. Oczywiście lekarze (zwłaszcza nowi) to oni zawsze wiedza lepiej heh a później : no tak przykro mi tak zareagował organizm , spróbujemy następnym razem :/ , a tu stracone szanse, urlopy, kasa na loty i cala reszta ech ...ale tak ciężko przekonać lekarza żeby trochę "wyszedł" ze swoich standardów i potraktował człowieka indywidualnie ...
    Neytiri supli tych akurat nie znam, ale warto coś tam brać no i dużo warzyw/owoców , słońca ;) , teraz taki sezon ze nic tylko profitować :D , powodzenia w przyszłym cyklu :)

    Evli , dużo siły dla Was , kardiolodzy w końcu sie dopatrzyli czy jest ok z serduszkiem ?.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 - też byłam zaskoczona jak zobaczyłam protokół z rozpiską leków. Położna nawet wymieniła opcji transferu na cyklu naturalnym. Wogóle dużo rzeczy wokół invitro jest inne, niż to co można przeczytać na polskich forach. ;)
    Wczoraj moje endometrium miało 10,4mm, więc chyba jest dobrze. Co do ilości zarodków, to też dowiem się we wtorek. Zakładam, że będą rozmrazac że 2-3, bo wiadomo, że nie wszystkie przetrwają.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na sekundke - jutro sie przeprowadzamy i od tygodnia siedze w kartonach ...

    Evli to juz miesiac jak Alice jest z Wami !!!!! duzo zdrowka !!!! i dla Malutkiej i dla Jej Rodzicow ! :)

    EllaDe kciuki !!!

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ