X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Nathalie współczuje jelitówki, masakra :(
    Oby reszta rodziny się nie zaraziła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 11:16

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nathalie, ale weekend mialas :/ pewnie jestes wyczerpana.

    Evli, slyszalam o q10, ale ja w sumie nie wiem jakiej jakosci mam jajeczka, moze byc tak, ze sa dobrej jakosci, ale jest ich malo. Pewnie sie okaze po punkcji.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 20 lutego 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe jak tam sytuacja?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    EllaDe jak tam sytuacja?


    Nic ciekawego w sumie. Brzuch mi się napina co jakiś czas, no i kilka skurczy na dzien, więc jeszcze daleka droga. Dziś taka ładna pogoda- pokręciłam się po ogrodzie (cała godzinę - nawet nie wiem kiedy zleciało) , pobawiłam z psem więc teraz jak usiądę, to pewnie nie wstanę. :)

    Jak ty się czujesz?

    Nathalie - współczuję jelitowki :( mam nadzieję, że już Ci przeszło.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wszystko gotowe masz?

    U mnie dziś pochmurno, nie wychodzę nigdzie.
    Czuje się ok :) Jedynie tak jak w l ciąży dopada mnie moja „przypadłość” senna...
    Masakra 🤦🏻‍♀️ Ostatnio w ciągu jednej nocy miałam 3 „przyjemności” 🙈 nie kontroluje tego w ogóle, boje się żeby nic się nie stało maluszkowi 😐

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, 3 przyjemności w ciągu jednej nocy? WOW! tylko pozazdrościć. :) ostatniej nocy to ja 3 razy, ale do toalety wstawałam 🤦‍♀️ w ciągu całej ciąży takie sny zdarzyły mi się może że 4 razy... O maluszka się nie bój, nic mu nie będzie :)

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I praktycznie wszystko mam gotowe. Torba spakowana :)

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe właśnie nie wiem czy jest czego zazdrościć :P Czuje się jak jakaś niewyżyta z filmu greya 🙈😂
    Takie rzeczy to tylko w ciąży mnie nawiedzają :P czytałam że to niby przez lepsze ukrwienie macicy ..

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    EllaDe właśnie nie wiem czy jest czego zazdrościć :P Czuje się jak jakaś niewyżyta z filmu greya 🙈😂
    Takie rzeczy to tylko w ciąży mnie nawiedzają :P czytałam że to niby przez lepsze ukrwienie macicy ..

    Hahaha to chyba ja powinnam się martwić, bo wychodzi na to, że mija macica jest ukrwiona duuuużo poniżej średniej :P

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe 😂😂😂
    Takie libido to było mi potrzebne podczas starań a nie teraz 🤦🏻‍♀️🙆‍♀️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nathalie Przyjaciółka
    Postów: 66 36

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziękuję za troskę, czuję się już dobrze, wczoraj pozwoliłam sobie na małe co nieco z cukierni nawet, a dziś już pojechałam w zasadzie po całości :P Łącznie z kawą rano... to takie moje uzależnienie, które trzyma mnie cały dzień przy życiu, bez tego zasypiam na siedząco.
    Co do reszty rodziny, męża oszczędziło (rany, co za ulga, bo on z tych co przy temperaturze 37,1 spisują testament), synka też , ale on z kolei jest obstawiony lekami na refluks (czyli na żołądek) i może dlatego jest w pewnym sensie chroniony?
    Evli, phiii, jeśli ciąża niezagrożona to korzystajcie ile możecie :D

    ams lubi tę wiadomość

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 26 lutego 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, co u Was ?
    Byłam wczoraj na usg - aktualna waga 3.150 kg. Ale na poród na razie się nie zapowiada - szyjka skrócona I miękka, ale rozwarcie poniżej 1cm. Skurcze przychodzą i odchodzą. Popołudniami jest ich dość trochę, nieregularne, ale znikają. Więc muszę uzbroić się w cierpliwość...

    ams, Neytiri lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 26 lutego 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe fajna waga maluszka :) nie za maly, nie za duzy :D
    Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod :) bedziesz chciala zneczulenie?

    U nas ciagle zycie na wariackich papierach :D Jutro ostatnie szczepienia.
    Szarlotka ma sie dobrze i biega po mieszkaniu :) jest bardzo grzeczna, chcociaz zaczyna pokazywac rogi :D


    Milego dnia Dziewczyny !!! :)


    P.s.
    Caly czas z Wami jestem, czytam i kibicuje ale nie mam kiedy usiasc na du*ie i napisac :D
    Sciskam

    EllaDe lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 26 lutego 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam tu wpadać i przyprowadzać wszystkie do porządku bo normalnie wątek nam zamiera a tu widzę ze ams w końcu wyszła z tych krzaków 🙏🏻😆
    Ale gdzie reszta dziewczyn? Mimi, olcia, Francaise, susanne, eM80, Neytiri, Nathalie?

    EllaDe waga ładna! Kurcze jak to szybko zleciało, jeszcze chwila i będziesz mieć synka przy sobie 🥰

    Ja w piątek mam wizytę w szpitalu, odbieram wyniki sekcji 😓

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe piekna waga, mozesz juz spokojnie czekac na porodu, mam nadzieje, ze nie za bardzo cie wymeczy to czekanie :)
    Ams, nie moge uwierzyc, ze czas tak szybko leci i malutka juz biega!
    Evli, trzymaj sie tam.. ciekawe czego sie dowiesz :/

    U mnie w sumie nic nowego, oprocz tego, ze robie wielkie wiosenne porzadki. Jest taka pogoda, ze az chce sie zyc i wywalac rupiecie :p
    Tak w ogole to ide na akupunkture! Naczytalam sie wiele, a i widzialam na wlasne oczy czego dokonuje jedna specjalistka u nas w miescie, wiec postanowilam sprobowac.

    EllaDe lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • nathalie Przyjaciółka
    Postów: 66 36

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe super waga, jeszcze pewnie trochę maluch przykoksi ;) To cierpliwości w takim razie! :*
    Ams, najważniejsze, że zdrowa i że ma się dobrze, a rogi, heh, no niestety wiem o czym piszesz... Mój ma fazę na "nie", od wczoraj jakieś apogeum... Nie pozwoliłam mu grzebać w lodówce to zaczął pizgać ze złości wszystkim co miał pod ręką, w tym pilotem, także no... ciekawie jest :O
    Evli, dużo siły dla Ciebie w piątek... ja znowu mam wtedy usg 5tego m-ca i liczę na wesołe wieści, podczas gdy Ty pewnie znowu uronisz niejedną łezkę, co za *ujowe przeciwieństwa losu ...
    Neytiri, piona, może "porządkami" bym tego nie nazwała, ale zabrałam się za sprzedawanie swoich ciuchów (niektóre rzeczy mam jeszcze z metkami i nigdy ich nie założyłam ......... ) , sporo już opchnęłam i moja szafa cudownie odetchnęła :D Akupunktura na pewno dobra sprawa, trochę o tym słyszałam.

    U mnie w sumie nic ciekawego, dosyć marnie przybieram na wadze (zawrotny kilogram do przodu), co trochę mnie dziwi bo na tym etapie z Florkiem ważyłam już 4 kg więcej i musiałam już się trochę pilnować, a tutaj jem co chcę i kiedy chcę, no ale w międzyczasie ta jelitówka... Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i że taki po prostu mój rytm ;)

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - dużo siły na piątek. Przytulam.

    Nathalie - Usg drugiego trymestru to formalność. Pooglądasz sobie Maluszka. 🤗

    AMS - dopiero co założyłaś ten wątek, a Charlotka już biega :D

    Neytiri - zdaj nam relacje z akupunktury ✊

    Co do znieczulenia, to wezmę bardzo chętnie. :) dziewczyny które rodziły, czy jak wam się zaczynały regularne skurcze przed porodem, to czy były one od razu bolesne, czy może tylko nieprzyjemne/wyczuwalne? Nie wiem na co się nastawiać... Chyba pogadam o skurczach z położna jutro...

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 19:37

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 27 lutego 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne chłopu możesz dać ze 2-3 miesiące, później wypchnij na badania 😅
    Kiedy masz wizytę?

    Nathalie kciuki za jutrzejsze usg, niech cię córcia tym razem nie straszy na usg 😅

    Co do porządków ciuchowych to też muszę się zabrać, niby siedzę w domu i mam czas ale chęci brak, masakrycznego mam lenia 🙈

    Caf mnie zaczyna wku***ć. Ostatnio 3 miesiące walczyłam o pieniądze za listopad bo przyznali mi indemnité na chore dziecko. A moje dziecko żyło „tylko” 21 dni w listopadzie...bref w końcu wypłacili... Teraz wysłałam im deklaracje że jestem w ciąży i nagle wskoczyło jakieś wyrównanie Paje, przecież ja już nie mam dziecka..nie należy mi się to 🤯🙆‍♀️ Znowu muszę do nich dzwonić, niedługo częściej będę z nimi gadać niż z rodziną..eh te papiery, uwielbiam 🙄

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 29 lutego 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, nie znam nikogo, kto nie mialby przygod z cafem... ostatnio mojej kolezance wyplacili zalegle 2000€ apl, ucieszyla sie, ale co sie musiala nadenerwowac i nakombinowac przez ostatnie miesiace.. slabo z kasa bylo :/
    Nathalie, ja bym sie cieszyla z takiego przyrostu wagi ;) na pewno jelitowka miala wplyw..
    Susanne, owocnych staran i szybkich rezultatow!

    Co do tej akupunktury to moj kolega wyleczyl sobie tak rwe kulszowa za pierwszym podejsciem.. a moja znajoma podczas porodu miala problem z lozyskiem, nie chcialo sie odkleic, lekarze jej wkluli 3 igielki w brzuch i od razu wyszlo 😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2020, 08:02

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ