X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam 2 czy 3 dni na wyniki.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo krotko.
    Uciekam spac, milej nocki zycze.

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ! chwile nie zagladalam, a tu trzy strony do nadrobienia :o
    Po pierwsze : Olcia - witaj ! Fajnie, ze do nas dolaczylas, zawsze to w kupie razniej :) Bardzo mi przykro z powodu Twojego poronienia, ale moze byc tak, et to 'tylko' zly start, a potem bedzie juz tylko lepiej !!! i tego Ci bardzo mocno zycze.... :*


    Evli przeczytalam Twoja odpowiedz i sie poryczalam... Wiesz jak bardzo Ci, Wam kibicuje. Jak zobaczylam, ze na wykresie u Ciebie nic nie widac strasznie sie martwilam. Balam sie, ze stalo Ci sie cos zlego.
    Nie zalamuj sie... Wiem, ze latwo mowic, nie w sumie to gowno wiem, ale moge sie domyslac... Podlecz sie antybiotykiem, dzialajcie dalej, ale nie na zawolanie... Jak bedzie ochota.
    Dbajcie o siebie nawzajem.
    Moze udalo by sie podejsc do iui troszke pozniej.
    Nie skreslaj wszystkiego, przeciez juz przeszlas dluuuuuga droge.
    A jak tutaj dziewczyny mowia, ze kazdy nieudany cykl zbliza nas do tego szczesliwego...

    Zrobisz(zrobicie) jak uwazasz, ale zagladaj czasem tutaj do nas :*


    U mnie wszystko dobrze, mdlosci przechodza. Wczoraj bylam podejrzec dzidzie i bardzo mnie rozsmieszyla, bo 'klaskala' w czasie badania i do tego miala nogi zlozone jakby chciala usiasc po turecku :D Dr powiedziala, ze mam bardzo ruchliwa dzidzie :D
    Zrobila wszystkie pomiary itp itd i wszystko jest w normie, a dzidzia jest juz 'dluga' na 7,5cm :)
    Dzisiaj ide jeszcze na pobranie krwi i bede czekac do nastepnej wizyty w maju.


    Trzymajcie sie dziewczyny :* <3

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams teraz to ja się poryczałam ;D
    Dzięki wielkie za wsparcie, niestety czasem nadchodzą gorsze dni i człowiek ma już wszystkiego dość..

    Cieszę się że u Ciebie wszystko ok :) dawaj nam tu zdjęcie brzuszka !

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams- mi rowniez bardzo milo ze moglam do Was dolaczyc:)
    Jestem juz teraz dobrej mysli, bo jeszcze tydzien temu bylam zalamana i widzialam wszystko w czarnych barwach. Ale teraz jestem dobrej mysli i na etapie badan. Chyba na dniach dostane pierwsza miesiaczke.. tak mnie dzisiaj skreca dolem ze chyba cos sie szykuje.
    Ams Tobie gratuluje brzuszka :* powiedz mi kiedy dowiesz sie czy dziewczynka czy chlopczyk? Mam kolezanke w Polsce, mowila ze juz w 14 tygodniu moze bedzie wiedziala.Czy tutaj rzeczywiscie przebieg ciazy wyglada inaczej niz w PL? nasluchalam sie, jedna dziewczyna z pracy mowila ze robia tylko 3 usg! na cala ciaze.

    Evli- Nie mozna sie poddac, ja tez mam gorsze dni czasami ale walcze z tym. Czekam na miesiaczke i lece robic badania. Najbardziej boje sie tej prolaktyny. Jak sie okaze znowu za duza to niestety dalsze starania sie przeciagna:( no zobaczymy. Ja to najchetniej juz bym probowala, taka jestem niecierpliwa.. :(
    Elvi kibicuje Wam, moze podejdzcie do tego bardziej na luzie, tak jak pisala ams nie na zawolanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 11:27

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia dziękuje za ciepłe słowa.
    Mi się wydaje że uda mi się w momencie w którym odpuszczę, tylko że z tym odpuszczeniem to ciężko..

    Życie zawsze mnie zaskakiwało w niespodziewanym momencie i wierze że teraz tez tak będzie.
    Pamietam jak zaklinałam się kiedyś że ja to lubię być sama i spędzę życie sama. Moje życie singielki mi odpowiadało :)
    A to nagle stanął TEN człowiek na mojej drodze i obrócił moje życie o 360 stopni, nawet ominęliśmy tzw „początek związku” czyli każdy mieszka u siebie, tylko od razu na dzień dobry zamieszkaliśmy razem :D i tak jestem już żoną ♥️ Zycie mnie zaskoczyło :D

    Wydaje mi się że Ty po @ możesz się już starać. Zrób badania typu prolaktyna itp w 3dc i jak będą ok to do dzieła :)

    olcia77, ams, Asia2309 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie to mialam na mysli, im bardziej o tym ciagle myslisz i sie nakrecasz- tym bardziej nie wychodzi.. Wylecz bakterie i podejdz do tego na spokojnie, a zobaczysz- zycie Cie jeszcze zaskoczy. No widzisz, masz przyklad sytuacji z mezem:) mysle ze i teraz warto troszke odpuscic. Wiem ze to nie jest latwe bo bardzo bys juz chciala, ale sprobuj. Wiem po sobie, jak strasznie czegos chcialam i pragnelam. Nigdy mi nie wychodzilo.
    Wiesz ze ja mialam podobna sytuacje? Z moim teraz juz narzeczonym zamieszkalam 1.5 miesiaca po tym jak sie poznalismy :) znajomi uwazali ze to istne szalenstwo :D

    Kurcze dobrze zebym ten okres dostala jeszcze dzisiaj bo w sobote zrobilabym badania. Przyszly tydzien mam na 6 do pracy i nie bede miala jak rano zrobic badan.. Chyba ze w sobote nastepna bo mam wolne. Niewiem, zobacze kiedy dostane. Dzisiaj jade po wyniki moczu, ostatnio mialam caly czas dziwne parcie na mocz. Tez tak chcialam po @ ale partner powiedzial ze poki nie porobie wszystkich badan to nie godzi sie na to bo sie boi ze moze znowu sie cos stac. Ale jak zrobie badania i wyjda dobrze, to dzialamy:)

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, tylko jak tu odpuścić ;D

    Najlepiej jakbyś zrobiła badania hormonalne w 3-4 dniu cyklu typu F.S.H, oestradiol, prolaktyne.. no ale skoro w przyszłym tyg nie dasz rady to nic nie poradzisz.
    To że teraz spotkało Was nieszczęście to nie znaczy że następnym razem też tak będzie. No ale widzę że Twój narzeczony również potrzebuje czasu na dojście do siebie.. dajcie sobie troszkę czasu :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams où es tu? :D :D Czekam na zdjecie ♥️

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, moj narzeczony jeszcze nie uporal sie z tym . Damy sobie czas,
    moze uda mi sie urwac z pracy na godzine zeby zrobic te badania, zobacze kiedy wogole dostane. Milego dnia Wam zycze :)

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyne robi sie naczczo. Wieczorem nie można się przemęczać, zero seksow, należy zjeść lekka kolacje, a rano wstać i od razu iść na badanie. Ten hormon jest bardzo wrażliwy, każde przeciazenie organizmu nawet stres go podwyższa ;)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, dlatego myslalam sie urwac z pracy po 7 i pojechac do labolatorium, na czco. Ale masz racje, lepiej to zrobic jednak w wolny dzien.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ! :D
    Zdjecia wygladaja jak robione kalkulatorem, ale sa :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12b523c5b8cc.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/22bf0b0d2c45.jpg

    cos tam juz widac :)

    Olcia, mozesz robic tyle usg ile chcesz w ciazy, ale 3 sa wazne : pierwsze jest miedzy 12 a 14tc, potem nastepne jest w 5 miesiacu chyba i ostatnie pod koniec ciazy :) te trzy usg sa w calosci oplacane przez Sécurité Sociale.

    Ja do lekarza chode co miesiac i co miesiac mam usg i wszystko sprawdzamy. Zalezy moze tez na kogo trafisz.

    Ogolnie, karte ciazy zakladaja po pierwszym tym "waznym" usg, ktore ja mialam wczoraj :D
    Takze czekam az mi do domu przysla :)

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tutaj jeszcze nasza Dzidzia :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/03a3b180a191.jpg


    co do plci, to wczoraj dr probowala ustalic, ale tak sie nam Malenstwo wiercilo, ze raz wyszlo, ze dziewczynka, a potem, ze chlopiec (narzady plciowe nie sa jeszcze do konca wyksztalcone i sa jedynie pewne oznaki, ktore moga wskazywac na chlopca lub dwiezczynke), takze no... Raczej bedzie corcia, ale potwierdzimy w maju :D

    Aha i wyszlo, ze ciaza starsza o 1 dzien :D W ksiazkach pisza, ze dzidzia powinna miec okolo 6-7cm, a nasza ma juz 7,5 - wielkolud (nie wiem po kim, bo ja mam skromne 153cm :D)

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams ♥️♥️♥️ Brzuszek prześliczny, dzidzia również !!
    Aż sobie nie umiem wyobrazić tych 7,5 cm :D takie maleństwo ♥️

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    ams ♥️♥️♥️ Brzuszek prześliczny, dzidzia również !!
    Aż sobie nie umiem wyobrazić tych 7,5 cm :D takie maleństwo ♥️

    Dziekuje bardzo Kochana :*
    <3

    No dokladnie takie malenstwo, a ma juz wszystko - zoladek, pecherz, mozg... To jest nieprawdopodobne ... :)


    A Ty kochana sie nie zalamuj, cycek do przodu i przepraszam, ze napisze brzydko, ale tak mi sie przypomnialo (na spr w LO sie sprawdzalo :D) : "miej wyje**ne a bedzie Ci dane".

    Trzymam kciuki najmocniej jak sie da ! <3

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams to będzie teraz moje powiedzenie przed rozpoczeciem dnia ;D ;D

    Wiecie co jest najlepsze z tym moim rzuceniem termometrem... że nie mam żadnych dziwnych objawów tym razem!
    Zawsze po owu mnie wszystko bolało a to brzuch a to piersi, przechodziłam wszystkie objawy ciążowe a teraz jak wiem że i tak nic z tego nie będzie (chyba że naprawdę mąż wysłał twardziela i czekał pare dni, w co nie wierze) to cisza na morzu :)
    Jednak ludzki organizm jest bardzo dziwny..


    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika potrafi tak nami rzadzic, ze sobie nawet z tego nie zdajemy sprawy jak bardzo...

    Moze wlasnie ten 'luz' Wam pomoze.
    Byloby cudownie.
    <3

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams a Ty teraz wracasz od poniedziałku do pracy czy przedłużasz chorobowe?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do tych moich "potworow" czyli uczniow :D zobaczymy jak mi bedzie :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ