X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 31 marca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytaj smialo :) pomoge !

    Ja mieszkam nie w samym PAryzu wiec chodze do Kosciola u mnie 'na wsi' :)

    Ja nic nie przygotowalam i Swieta beda nieco nietypowe... A nie gotowalam, bo nie moge przez ciazowe mdlosci...

    Czkeam wlasnie na Tesciow i zobaczymy co razem zrobimy :D albo i nie :)

    Jedyne co przygotowalam to Kopiec Kreta :D

    Wszystkiego dobrego :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Laseczki !!!
    Jakie nowosci z lini frontu ?

    U mnie z nowosci to tyle, ze jestem w polowie 10tc i mam pilke juz haha. Jestem niska (153cm) i pewnie dlatego :)
    Smiac mi sie chce, ze w bardziej zaawansowanej ciazy, to bedzie szed brzuch dlugo dlugo nic i potem ja...


    Doladujcie witamine D tym pieknym sloneczkiem i ladna pogoda !!!


    Sciskam :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) fajna musi być ta piłeczka :D ♥️
    Ja wyhodowalam oponkę przez zimę :( masakra :(
    U mnie narazie bez zmian, męcze się z wredotą.
    Jutro wieczorem tak jak pisałam ide z mężem do gina obgadać plan działania.
    Napisze jak coś będę wiedzieć.
    Buziaki :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki, zeby wszystko sie ulozylo po Waszej mysli i zebyscie mogli dzialac w tym cyklu :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiec byliśmy u gina i w sumie wyszliśmy wkurzeni :(

    Czepił się na nowo mojej flory, że trzeba ja sprawdzić, no ok rozumiem że do inseminacji nie podejdziemy jeżeli moja flora jest nie taka, no ale ostatnio niiiiiic o niej nie mówił !! A teraz nagle problem... mogłam to przecież zrobić miesiac temu na przykład...
    Tak wiec muszę zrobić wymaz ponowny na czystość i mykoplasmy ..
    Mamy rownież zrobić badania i HIV i żółtaczkę, które ja robiłam, no ale ważne tylko 3 mc jest...
    Także wszystko zależy od mojej flory czy w przyszłym cyklu będziemy rozpoczynać inseminacje ....
    W takim tempie to ja chyba nie zdążę przed 40stką ;( :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa...
    To mam nadzieje, ze jemu na zlosc uda Wam sie zajsc w ciaze bez jego pomocy...
    Bo przeciwwskazan do serduszek nie ma?

    Trzymajcie sie !!! :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz u mnie było tak, że jak na początku grudnia robiłam wymaz to wyszła mi bakteria Enterococcus faecalis i ureaplasma.
    No tą pierwsza nawet nie zwrócił uwagi mówiąc że to to nic takiego, na tą drugą miałam antybiotyk na 15 dni.
    Po tym zrobiłam wymaz i ta pierwsza nie znikła, zdziwił się, no ale dalej mówił że to nic takiego. Mówiłam mu że po antybiotykach odczuwam dyskomfort i suchość i zapisał mi globulki na 3 mc ( przez 7 dni po @).
    A dziś daje mi skierowanie na ponowny wymaz i się go pytam że ostatnio miałam tego enterococcusa i że pewnie nie zniknął skoro antybiotyki go nie ruszyły i przecież „to nic takiego” a on mi mówi że jak coś to będziemy leczyć ! No cholera jasna, teraz nagle się leczy grrrrr !
    Pójdę w przyszłym tyg na wymaz..... ręce mi opadają

    Staranka jak najbardziej będą ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 21:49

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co za dupek no.
    Najpierw nic takiego, a teraz raptem chce leczyc. Moglby sie szybciej zdecydowac...

    Wszyscy lekarze sa tacy sami...

    Bardzo mocno Wam kibicuje, stalas mi sie bliska i troche zyje Waszymi starankami i z calego serca Wam zycze zdrowej pieknej fasoleczki !

    Predzej czy pozniej, ale sie uda ! na pewno <3

    Bisous et bonne journée :)

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja chyba już nic nie wiem...
    Przemyślałam sprawę od wczoraj i sobie tak myśle,że on może myślał że te globulki co miałam brać to pomogą....
    Tylko że to były zwykle na odbudowę flory, wiec skoro antybiotyk nie ruszył bakterii to te globulki napewno jej nie wybiły.. Normalnie ta bakteria jest u każdego w przewodzie pokarmowym, u mnie się przeniosła tam gdzie nie trzeba :(
    No nic, nic i tak nie wymyślę pójdę na wymaz i się okaże co dalej. Tylko żeby mi nie wyskoczył z antybiotykiem bo go palne ;D

    A Ty robiłaś jakieś wymazy na bakterie? Bo w ciąży to raczej zalecane.

    Jak się w ogóle czujesz? Już lepiej? Kiedy poznasz płeć ? Jejku ale musi być fajna ta Twoja piłeczka ♥️

    Ja właśnie wskakuje na rower stacjonarny, trzeba oponkę zrzucić ;D

    Buziaki :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poki co nic ginekolog nie zalecila ...

    Ide do Niej 26 kwietnia i wtedy wreszcie zalozy mi karte ciazy !!! I bedziemy robic badania prenatalne...

    Moze tez juz poznamy wtedy plec :)

    Czuje sie roznie, raz lepiej raz gorzej. Wczoraj spalam do 10h30,a o 12 polozylam sie na drzemke i drzemalam do 15h... masakra, haha :)

    W niedziele lece do Polski !!! juz nie moge sie doczekac :D

    I jak ile km zrobilas? hehe :D
    Powodzenia :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no trochę dziwne, no ale wiadomo jak tutaj działają lekarze ...

    A właśnie powiedz mi jak z tym lataniem jest, bo ja słyszałam że się nie powinno....i w sumie to nic zaplanować nie umiem, bo cały czas sobie mówię że jakby się udało to nigdzie nie polecę ... A Ty widzę że latasz :)

    Spokojnie tylko 30 min pedałowałam i zrobiłam 20 brzuszków ;D nie mam kondycji ;D

    W ogóle to odkąd się staram to mam wrażenie że moje życie jest w „zawieszeniu”.
    Mąż ostatnio coś wspominał że może w czerwcu wybralibyśmy się na koncert do Polski, a ja nawet tego nie potrafię zaplanować, bo jakby się „udało”...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 21:13

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, pytalam dwa razy o latanie i powiedziala mi, ze do 7-8 miesiaca moge latac bez problemu :)

    Tez tak mialam, ze nic nie chcialam planowac. No, ale zycie musi sie toczyc i trzeba z niego czerpac na maksa ! takze bukuj bilety na koncert, a jak sie uda to najwyzej zarzygasz publike i tyle ! :D

    A jesli beda jakies przeciwnosci to nie polecicie...

    My teraz czekamy z rezerwacja wakacji, bo tez sie cykam troche, bo ' a jak sie okaze, ze jednak mam lezec, albo nie wiem co?'

    No, ale czekamy teraz do tej kwietniowej wizyty i jesli bedzie ok, to rezerwujemy wakacje i tyle.

    Bierz z zycia jak najwiecej i nie mysl o Dzidzi - sama Cie zaskoczy, zobaczysz :*

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Bedzie mi bardzo milo jak do was dolacze :)
    Od 2 lat mieszkam we Francji. 2 tyg temu niestety poronilam :( . Czekam teraz na miesiaczke i bede robila badania ktore zalecil mi lekarz rodzinny. Dziewczyny we Francji tak dlugo czeka sie na ginekologa? Wizyte mam dopiero 18 czerwca :( chce zaczac starania znowu o dzidzie. Czy w razie w moge pytac Was gdybym czegos niewiedziala? Niestety kiepsko u mnie z jezykiem. Buziaki pozdrawiam Was

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) bardzo mi przykro :( wiem co czujesz... Co do ginekologa to nie wiem ale moj maż też musi miesiać czekać na badanie nasienia a na wizyte kolejny miesiac ;/ wiec chyba tutaj tak jest... z jakiego regionu jestes ?

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia77przykro mi bardzo :(

    Ja wizytę u mojego gina mam nawet na następny dzień. Umawiam się na stronie doctolib.fr
    Szybko, ale za to bierze za wizytę min 70€.
    Jeśli masz pytania to śmiało pytaj :)

    Basia92 dlaczego aż tak długo Twój mąż czeka na badanie nasienia?

    Mój był w tu
    http://www.laboratoire-eylau.fr/
    Możesz wziąć rdv nawet na następny dzień.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz kobietki Wam trochę posmuce i jednoczenie odpowiem ams nie chce Ci zaśmiecać wykresu :)

    U mnie nie najlepiej..
    Weekend przewyłam..
    A zaczęło się tak że w czwartek miałam pozytywny test owulacyjny, banana miałam na buzi cały dzień a mąż wrócił z pracy zmęczony i ..nic. Myśle sobie trudno serduszka będą jutro. Na następny dzień lepiej nie było.. mąż miał chęci ale zmęczenie dało o sobie znać :( W sobotę wyjątkowo tez pracował i nic. I było mi bardzo przyyykro. Ja rozumiem że zmęczony itp.do tego było upalnie w tamtym tyg ale ja kurczę budzę się codziennie rano na termometr, sikam na testy a tu jak na złość TE dni wypadły pod koniec tygodnia! I schowałem termometr, witaminy i powiedziałam mu że koniec z tym wszystkim, koniec starań, że mam dość wiecznego liczenia, kochania sie na zawołanie i że kupimy sobie UWAGA ... kota jak większość par bezdzietnych... Trochę go zamurowało, zapytał się o nasza iui w maju , wiec mu odp że przecież mu mówię że koniec to koniec, ja mam dość.
    Tak wiec dola miałam cały weekend, no przecież ile można, niedługo dobijemy do dwóch lat :(

    W poniedziałek miałam wizytę u gina. Na początku miałam anulować, no ale stwierdziłam że pójdę zapytać się o tego mojego paciorkowca B. I co ? Jak zawsze pod górę.. mam antybiotyki na 10dni.. nie ma szans na iui w maju i tak...

    Miałam przestać tutaj wchodzić, ale jakoś ciężko mi Was zostawić :)
    Próbuje się pozbierać.

    Ams jak wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2018, 21:14

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia dlaczego tak długo my teraz sie leczymy w hopital poissy

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia92 to rzeczywiscie długo czekacie. Ten szpital polecił Wam szef Twojego męża ?
    Podziwiam cierpliwość, mi się narazie baterie rozładowały :(
    Czyli musicie powtarzać badania we Francji ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie szpital z polecenia ... tzn z krwi nie no ale badanie na sienia pod względem azoospermi tak ale jak pojdzie wszystko ok to bedzie biopsja otwarta i z in vitro bedziemy działać od wrzesnia. Dostałam papiery na "refundacje" i dobrze mysle ze po wypełnieniu musze je wysłać spowrotem do szpitala ??

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty kochana sie nie przejmuj..!! sprobujcie podejsc do inseminacji!

    Evli lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ