X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coucou !
    Co tam slychac u Was Kobietki?
    My rosniemy... :)
    W poniedzialek ide do lekarza i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze
    :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie napewno dobrze :)

    U mnie w sumie nic nowego. Pozostaje mi czekać na teścik jakiś tydzień- 10dni. No ale nie oczekuje wiele, owulacja mi się prawie spletła z drożnością, także chyba nic z tego nie będzie ..
    buziaki

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej:) bedzię dobrze napewno rośnijcie:) u Mnie ... hm dalej jestem w Poslce odpoczywam:) 9 marca mam wizyte i mam nadziejej ze juz będziemy działać z in vitro bo juz jestem zdrowa chorobe przegoniłam

    ams lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki w takim razie :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello !

    Jestem po wizycie :)

    Dzidzia ma 3mm i serduszko, ktore pieknie bije !! :)


    Z takich francuskich ciekawostek... caly czas nie mam kart ciazy. Daja ja dopiero pod koniec pierwszego trymestru...

    Basiu trzymam mocno kciuki !!! I przesylam wirusiki :)

    Evli, Twoj wykres wyglada ciekawe !!! Na kiedy masz termin @? Mocno trzymam kciuki i rowniez zarazam :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuuuper !!! ♥️♥️♥️Mąż był z Tobą ?
    Z ciekawości może głupie pytanie ale jak wyglada słuchanie serduszka? Od „dołu” czy przez brzuszek ?

    Też mi się podoba mój wykres ♥️, może aż za bardzo. Jak przyjdzie @ to lądowanie będzie ciężkie :(
    @ mam przewidzianą na niedz-poniedziałek.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo, bo nie dal rady sie z pracu urwac... Pojdzie ze mna za 3 tygodnie :)


    Sluchanie jest od dolu :) w tym samym czasie co usg.

    Baaaardzo Ci zycze kochana,zeby ladowanie bylo bardzo bardzo miekkie !!! <3

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, co tam u Ciebie slychac?

    Z Evli jestem na biezaco :D
    Daj znac koniecznie :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 17 marca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane miło mi że o mnie pamiętacie:)
    Ja właśnie jestem po stymulacji hormonalnej do in vitro! ( uraz do igiel zostanie chyba na długo:() jutro mam punkcję no i zobaczymy co sie bedzie dalej działo pęcherzyki są ok rosnąć powoli i pieknie ( słowa lekarza) mowi że bedzie wszystko ok ale to wszystko sie okaze po niezieli czy sie połącza czy plemnik przetrwa itd.... wierzymy z mężem że bedzie dobrze!!!

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej fajnie że się odezwałaś !
    Trzymam mocnooo kciuki !!! Na pewno wszystko będzie dobrze ♥️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 17 marca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje:) my tez mocno w to wierzymy ze do Paryża juz pojedziemy we 3 :)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 17 marca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu !!! trzymam kciuki bardzo mocno !!! kiedy powrot do Paryza?
    Powodzenia; wszystko bedzie dobrze :*

    Evli jak humor? :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ja wiem, raz sobie mówię że będę walczyć nadal a czasami są chwile że mam ochotę odpuścić, dać spokój z tym całym staraniem.
    Tylko nie wiem czy tak można odpuścić naprawdę, chyba to niemożliwe ..
    Ostatnio mówiłam Ci że zamówiłam pakę testów i co.. paczka w połowie drogi się wróciła, nie wiem co się stało że nie doszła do mnie. W każdym razie myśle sobie może to znak żeby odpuścić i tak „odpuszczałam” ... ze 3 dni hehe i co.. jednak zamówiłam następne :D
    Z mężem ustaliliśmy że jak teraz nie wyjdzie to w przyszłym cyklu będziemy podchodzić do inseminacji. Ale z tym też się waham, raz mówię że podchodzę a raz że odpuszczę.. Bije się z własnymi myślami ;) jakoś te zastrzyki w brzuch mnie przerażają narazie.

    Ostatnio często mi się śnią dwie kreski, może w końcu pewnego dnia ujrzę je naprawdę :) tylko na ciążowym a nie owulacyjnym ! hehe :D :D

    A Ty jak, nadal super zmęczona? Idziesz na zwolnienie?

    Buziaki :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 marca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    U mnie ja wiem, raz sobie mówię że będę walczyć nadal a czasami są chwile że mam ochotę odpuścić, dać spokój z tym całym staraniem.
    Tylko nie wiem czy tak można odpuścić naprawdę, chyba to niemożliwe ..
    Ostatnio mówiłam Ci że zamówiłam pakę testów i co.. paczka w połowie drogi się wróciła, nie wiem co się stało że nie doszła do mnie. W każdym razie myśle sobie może to znak żeby odpuścić i tak „odpuszczałam” ... ze 3 dni hehe i co.. jednak zamówiłam następne :D
    Z mężem ustaliliśmy że jak teraz nie wyjdzie to w przyszłym cyklu będziemy podchodzić do inseminacji. Ale z tym też się waham, raz mówię że podchodzę a raz że odpuszczę.. Bije się z własnymi myślami ;) jakoś te zastrzyki w brzuch mnie przerażają narazie.

    Ostatnio często mi się śnią dwie kreski, może w końcu pewnego dnia ujrzę je naprawdę :) tylko na ciążowym a nie owulacyjnym ! hehe :D :D

    A Ty jak, nadal super zmęczona? Idziesz na zwolnienie?

    Buziaki :*


    Nie poddawaj sie i walcz !!!
    <3
    Bedzie dobrze, a nasze dzieci beda sie kiedys razem bawic ! (byloby super, nie ? :D tak spotkac sie od czasu do czasu :) )


    jutro mam inspekcje, wiec sie do niej szykuje i staram sie byc na wyskokich obrotach, ale organizm sam sie dopomina odpoczynku...
    Zobacze jak bedzie jutro i moze sie wybiore do lekarza wieczorem po zwolnienie.
    Tydzien, dwa, mysle, ze by mi to dobrze zrobilo. Dzisiaj spalam 11h, czuje sie wypoczeta, aczkolwiek nie odmowilabym malej drzemki :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 19 marca 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po punkcji ... pobrali mi 4 komórki z czego 1 jest zapłodniona prawidłowo a 1 nie wykazuje zadnych oznak:(( czekamy dalej jak sie rozwinie wszystko...ehh

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze!!! musi !!
    trzymam kciuki na maksa ! :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Nie poddawaj sie i walcz !!!
    <3
    Bedzie dobrze, a nasze dzieci beda sie kiedys razem bawic ! (byloby super, nie ? :D tak spotkac sie od czasu do czasu :) )


    jutro mam inspekcje, wiec sie do niej szykuje i staram sie byc na wyskokich obrotach, ale organizm sam sie dopomina odpoczynku...
    Zobacze jak bedzie jutro i moze sie wybiore do lekarza wieczorem po zwolnienie.
    Tydzien, dwa, mysle, ze by mi to dobrze zrobilo. Dzisiaj spalam 11h, czuje sie wypoczeta, aczkolwiek nie odmowilabym malej drzemki :D

    Fajnie by było spotkać się jeszcze w dwupaku :D no ale nie wiem czy uda mi się Ciebie nadgonić :D

    Od kilku dni co wejdę na forum to u większości zielonooo jakiś magiczny czas nastał na tym forum ♥️

    Czekam na wiruski :D

    Udało Ci się wyprosić wolne?

    Bisous :*

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia92 wrote:
    Ja juz po punkcji ... pobrali mi 4 komórki z czego 1 jest zapłodniona prawidłowo a 1 nie wykazuje zadnych oznak:(( czekamy dalej jak sie rozwinie wszystko...ehh

    Trzymam kciuki ! Kiedy transfer ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za słowa otuchy! planowany transfer na piątek... oby ten jeden z nami zostal juz do konca

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Fajnie by było spotkać się jeszcze w dwupaku :D no ale nie wiem czy uda mi się Ciebie nadgonić :D

    Od kilku dni co wejdę na forum to u większości zielonooo jakiś magiczny czas nastał na tym forum ♥️

    Czekam na wiruski :D

    Udało Ci się wyprosić wolne?

    Bisous :*

    Mysle, ze uda Ci sie mnie dogonic, bo przeciez dlaczego nie? :D

    Dokladnie, duzo zielonosci ostatnio :) jak ja testowalam, to tez byl taki deszcz zielonych kropek i sobie pomyslalam, ze przeciez mi tez musi wyjsc na zielono :D

    Zostawiam jeszcze wirusiki i dla Ciebie i dla Basi (trzymam kciuki za transfer!!! koniecznie daj znac !!!)

    Czuje sie lepiej, wiec poki co nie szlam do lekarza.
    Inspekcja poszla mi lepiej niz na to liczylam i dalo mi to pozytywnego kopa :D

    takze ten tydzien walcze z dzieciaczkami, ale sa grzeczne, a ja non stop siedze hehe :D czuje sie jak taka starsza kobieta haha :D

    Dzisiaj odwiedzilam po raz pierwszy, odkad jestem we Francji polski sklep i zjadlam pierogi ruskie no i oczywiscie teraz jest mi niedobrze... masakra haha

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ