X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 2 lipca 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - fajny brzuszek, taki zgrabny. 90kg wcale nie widzę - waga cie chyba oszukuje 😜 mi do wagi sprzed ciąży zostały jeszcze 2kg do zrzucenia. Teraz ciężej mi chudnięcie idzie...

    Mimi- zaciskasz jeszcze nogi???

    Neytiri- już chyba teraz zaczynasz się kłuć?

    My zaczynamy myśleć o uczeniu Małego samodzielnego zasypiania... Ktoś ma jakieś porady?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 2 lipca 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri super teraz szybko zleci, dobrze ze porozmawiałaś z szefowa przynajmniej masz spokojna głowę że jak będziesz potrzebowała dnia wolnego to bez problemu dostaniesz bo chroni cie prawo i nawet jak to nie jest po jej myśli. Trzymam kciuki dawaj znać na bierząco jak tam stymulacja idzie i kiedy masz wizytę podglądowa ?
    Zanim sie obejrzymy ty będziesz do transferu podchodzić 😊

    Evli jak ty masz mały brzuch spokojnie możesz lody jeść , mnie jak ludzie widza to odrazu komentują "c'est pour bientôt" 🤣A u ciebie to nie widać żebyś ty w 8 miesiącu była 🤰

    Mi jak młody urządza taka dyskotekę to tylko jak wyciągnę telefon to przestaje, albo jak maż rękę przykłada to odrazu zaczyna sie delikatniej ruszać od małego czuje autorytet czy co , a ze mną robi co chce 🙄

    ElaDe niestety samodzielne zasypianie nam nie wyszło 😂 teraz jest tak (chociaż coraz rzadziej) że czytamy bajkę i sie obok niej kładziemy i zasypia, częściej się zdarza że ona sama nam mówi że "dzisiaj sama zasnę nie musisz sie kłaść" i zasypia , a ja stoję pod drzwiami i wyje bo nie wiem kiedy ona tak dorosła 😭

    Nogi zaciskam niby już donosiłam, ale w głowie mam że 37 + to jeszcze za wcześnie, lepiej niech sie rodzi 38+ jutro wizyta zobaczę co powie doktorek czy szyjka sie coś zmniejszyła, skurcze mam non stop po lekach przestaja być tylko regularne i wydłużaja sie w czasie na poniedziałkowym ktg bez skurczy ale za to wieczorem były co 6 min we wtorek już myślałam że znowu pojadę do szpitala bo były co 3 min i do tego mam bardzo często bóle jak na okres i czuje parcie w dole brzucha, więc nie wiem jak długo mi sie uda mi sie jeszcze przetrzymać. Dzisiaj rano na ktg 3 skurcze teraz jest ok, ale wieczorem pewnie znowu sie zacznie.

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 2 lipca 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe eee to wróciłaś już praktycznie to swojej wagi 😊

    Mimi najważniejsze że ciąża donoszona👍 może jeszcze troszkę wytrzymasz, skoro wolisz 38 😜
    Ja tam 37tc nie pogardzę 😆

    A jak się objawiają skurcze? To ten twardniejący brzuch ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 3 lipca 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli- to jest tak że ja czuje takie ciśnienie że idzie skurcz za chwile mi blokuje ( niecalkiem ) oddech wtedy pomaga oddychanie, brzuch zaczyna twardnieć mały sie wypycha i to tak trwa minute a czasmi i dłużej i pomału spada. Nie sa one az tak silne jak porodowe bo na ktg pisza sie w granicach 50-90 ale sa dość nie komfortowe tak że nie jestem w stanie mówić podczas z reszta i tak skupiam sie na oddechu.Oczywiście miewam też przepowiadajace które nie bola tylko brzuch twardnieje i zazwyczaj sa krotkie okolo 30 sekund.

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 3 lipca 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    EllaDe eee to wróciłaś już praktycznie to swojej wagi 😊

    Mimi najważniejsze że ciąża donoszona👍 może jeszcze troszkę wytrzymasz, skoro wolisz 38 😜
    Ja tam 37tc nie pogardzę 😆

    A jak się objawiają skurcze? To ten twardniejący brzuch ?
    Hej Evli co tam u Ciebie widzę na sowaczku ze jeszcze tylko troszkę i porod przypomnialo mi sie ze ty tutaj wiecej się udzielasz
    Chcialabym sie cos zapytac i jak bedziesz miala chwile to napisz na priv podrawiam 🌹

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 3 lipca 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wysłałam Ci zaproszenie ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli piekny brzuszek :)

    Ja jutro ide na pierwszy podglad.. ogolnie to zbyt wiele nie czuje, raz na jakis czas jajniki sie odezwa i to tyle. Boje sie, ze znow tam nic nie ma :(

    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri trzymam kciuki✊✊✊✊
    Daj znać jutro 😉

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 6 lipca 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri - kciuki za podgląd! Będzie kurnik 🤞🤞🤞🐣🐣🐣

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 6 lipca 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri nie bój sie , będzie dobrze 🤞😊

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 lipca 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za kciuki dziewczyny ❤️ Przydaly sie 😊 w 5 dniu stymulacji mam 9 pecherzykow 😊 dla przypomnienia: w styczniu w 6tym dniu stymki mialam 3 pecherzyki. Takze wszystko idzie w dobrym kierunku. Lewy jajnik sie bardzo uaktywnil ;)
    Jednak przezylam chwile grozy dzisiaj rano. Dostalismy wyniki mojego meza i niestety wyszla ureaplasma w nasieniu... balam sie, ze przerwa stymulacje i kaza nam sie podleczyc.. jednak lekarz przepisal tylko antybiotyk i powiedzial, zeby jak najszybciej wdrozyc leczenie, bo wazne by to wyleczyc przed punkcja. Boje sie troche, ze ten antybiotyk oslabi sperme :(
    No, ale pozostaje nam robic jak mowia..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 lipca 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri no no piękna ilość pęcherzyków 💪😃

    Eh ta ureaplasma to dziadostwo, tez miałam, dobrze że wykryta to zwalczycie dziada. Plemniki napewno jakieś silne wybiorą ✊

    Neytiri lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 6 lipca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri super duzo pęcherzyków teraz niech jeszcze podrosna do punkcji ,a wiesz już kiedy bedziesz miała? Oby antybiotyk zadziałał i to dziadostwo zwalczyć , a do fiv wybiora tylko te nasilniejsze 🤞

    Neytiri lubi tę wiadomość

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 lipca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem kiedy bedzie punkcja, kolejny podglad mam pojutrze i pewnie cos sie wiecej dowiem. Mam nadzieje, ze jeszcze jakies nowe pecherzyki sie pojawia w miedzy czasie 😊

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 7 lipca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie 😊 wszystko w porzadku, 2250 gramy 💪 fiknęła głową w dół 🙈 nie spodziewałam się, bo czułam ją nadal po bokach. Lekarz stwierdził że już nie trzeba robić usg bo nie ma wskazań, ale widząc moje przerażenie i łzy w oczach dał mi za miesiąc 🙏🏻 (co prawda nie z nim tylko z lekarzem od konsultacji, ale tym lepiej, bo tamten bardziej zna mój przypadek )
    17 lipca mam konsultacje, mam nadzieje że dostanę jakiś plan porodu, bo ja dalej nic nie wiem. Dziś lekarz stwierdził że mogliby ze względu na moje przejścia wywołać mi porod dwa tyg przed terminem ale później zmienił zdanie, bo po cc to za duże obciążenie dla macicy.. Najlepiej jakby Mała zdecydowała się wyjść sama za miesiąc, byłoby idealnie ☺️

    EllaDe, Neytiri lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 7 lipca 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli super ze mała sie już ustawia , wagowo też idealnie więc tak za trzy tyg możesz spokojnie rodzić trzymam kciuki aby mała sama sie zdecydowała i nie trzeba będzie wywoływać 😊

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 7 lipca 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi a Ty jak tam ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 7 lipca 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dalej nic miałam wizyte w piatek , szyjka długa i może jakieś delikatne rozwarcie ale doktorek to chyba tak powiedział jak zobaczył moja mine🤣
    Do tego był spóźniony wiec wizyta dość w pośpiechu dał mi dokumenty do porodu skierowanie na wyrobienie karty z grupa krwi i na wszelkie wymazy wiec do szpitala już jestem gotowa pod względem dokumentacji mogę rodzić.
    Usg zrobił ale też aby sprawdzić rytm serduszka , wagi nie znam ostatnim razem sprawdzał jakoś 31 tyg on uważa że niema potrzeby , młody główka odwrócony od dawna , skurcze mam non stop sa coraz mocniejsze ,ale doktorek stwierdził że sa mi potrzebne aby sie szyjka otworzyła super tylko że przez ostatnie tygodnie te skurcze nie miały wpływu na nia i ani sie nie skróciła ani otworzyła 🙄
    Przestałam brać leki bo w sumie mogę już rodzić a one i tak mało co daja bo jedynie sprawiaja że te skurcze sa w większych odstępach czasowych 😏
    Byłam dziś na ktg oczywiście skurcze sie pisza non stop o mniejszym badz większym nasileniu , położna zdziwiona że przy takich skurczach jeszcze nie urodziłam i że nie maja wpływu na moja szyjke 😂
    Jak do 20go nie urodze to doktorek ma mi dać jakaś stymulacje z tego pośpiechu i w sumie wkurzenia że wyszłam z niczym po tej wizycie zapomniałam zapytać o jaka stymulacje chodzi 😜
    Wiem tylko jedno że doktorek nie da mi przenosić i w dokładnie w 40 tyg będzie wywoływał 😏

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 7 lipca 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi z tą stymulacja to może oksytocyna na wywołanie 🤔 chyba jeszcze jakiś baloników używają🤔 albo przebijają worek.
    Skoro masz już często skurcze to może zacznie się samo 🙏🏻
    No u mnie wywołanie odpada, także mam nadzieje że zacznie się samo i tak do 39tc🙏🏻

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 7 lipca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta stymulacja to bym bardziej obstawiała jakiś masaż szyjki bo nie wspominał aby to miało sie stać w szpitalu dopiero jak to nie pomoże to mam sie stawić na wywołanie ale to taka chaotyczna wizyta była że zapomniałam dopytać on też sam sie zakręcił więc w sumie nie wiem.

    A skurcze to ja mam często już od kilku tygodni nadzieja w tym że sa mocniejsze, z córka też tak było z centymetrowym rozwarciem chodziłam pare tygodni nawet w dniu porod jak mnie przyjmowali to dalej był 1 cm i skurcze sie nie pisały na ktg nawet i sie pytali czy napewno mnie boli do tego zastanawiali sie czy mnie do domu nie odesłać bo nie wyglada abym urodziła niebawem a trzy godziny później miałam już córke na sobie.

    Teraz też mam czas od przyszłego tygodnia zamiast widny bede schodami chodzić i musze zakupić liście malin zobaczymy może akurat.

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ