X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 11 listopada 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora - hormony kobiece: prolaktyna, amh, fsh, estradiol, progesteron. No i hormony tarczycowe - te w sumie można zrobić kiedy się chce.

    Koora lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 11 listopada 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora tak jak już dziewczyny opisały. Proces jest długi ale warto walczyć. My takie poważne starania zaczęliśmy od maja tego roku poważne czyli mam na myśli pod okiem lekarza we Francji. Wcześniej lataliśmy do Polski ale to porażka... co wizyta to inne badanie i to by się ciągnęło w nieskończoność nie mówię już o cenach... we Francji nasza lekarka wzięła się dosyć porzadnie za to... Tez mnie to wszystko przerażało. Pełno badań, zastrzyków, wizyt. Ale da się przez to wszystko przejść. Wahania nastroju tez mi dokuczały. Najważniejsze jest ze się za to zabraliście. My jesteśmy w oczekiwaniu na pierwszy transfer- we wtorek zadecyduje nasza gina kiedy. Bo tak jak dziewczyny pisały po punkcji kilka dni jest transfer lub tak jak w naszym przypadku musieliśmy odczekać miesiąc. Za dużo wyprodukowałam pęcherzyków miałam hiperstymulacje i dość zle to przeszłam.. ani się nie obejrzysz i tez będziesz w oczekiwaniu ...:)

    Koora lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 11 listopada 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla92 zdecydowaliscie juz czy transferujecie 1 czy 2 zarodki?
    Przed nami pewnie jeszcze dlugie miesiace zanim bede w oczekiwaniu na transfer.. 🐌

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 11 listopada 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka nie pytała nas właśnie o zdanie... sama powiedziała ze będziemy 1 bo w naszej sytuacji więcej nie potrzeba.. ciężko się z nią dogadać. Ona działa a nie uzasadnia a jak ja dopytuje to widać jej zdenerwowanie.. tak samo z zastrzykami przed pytałam czy będzie jakoś coś jeszcze wspomagać przed transferem. To twierdzi ze nie bo w naszej sytuacji nie trzeba... tylko ze póki co nic nie skutkuje. Prosiłam ja o badania immunologiczne jeszcze w maju albo czerwcu. Komórki NK, allo mlr czy jakoś tak itd. Bo ja raz zaszłam ale poroniłam i mi koleżanka doradziła żebym to przebadała bo mój organizm może odrzucać mojego męża.. powiedziałam o tym jej to twierdziła wtedy ze to bezużyteczne. Po czym ostatnio na video konferencji mi powiedziała ze po 2 transferach nie udanych będziemy robić dodatkowe badania immunologiczne..

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po konsultacji .... i niestety nie zaczynamy w tym miesiącu jeszcze dopiero w nowym roku brak miejsc to jedno a drugie musi sprawdzić dlaczego w tak młodym wieku mam tak niskie amh ... produkuje mało jajek i mało się zapładnia mimo ze mi zwiększyła gonal do 250 🤦🏻‍♀️ W porę o tym pomyślała a jak mówiłam to ze nie nie jest ok 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Powiem wam ze wkurzona jestem. . I to mega jeszcze dała mi dała skierowanie na usg w szpitalu wtedy wynik będzie szybciej ehhhh ! Nic nie można zaplanować nic !!! A mieliśmy początkiem grudnia zjeżdżać już do polski 😭😭😭
    A co u Was dziewczyny ???? Taka ciszaaaa tutaj

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 12 listopada 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia - szkoda, że nie zaczynacie teraz... :( kurcze, z tym powrotem do Pl, to rzeczywiście kicha, że ivf wszystko odwlecze... :( to usg to będzie badanie rezerwy jajnikowej?

    Koora - jak samopoczucie? Poukladalas sobie trochę myśli co do ivf? Leki mijają?

    Lejla - czyli kiedy zaczyna się twój cykl z transferem? To już chyba na dniach?

    Neytiri - ty chyba też w listopadzie miałaś mieć rdv z lekarzem co do dalszego leczenia?

    Mimi - co u Was? Jak Luis?

    Evli - jak się trzymasz? Kiedy zaczynacie rozszerzanie diety?

    Suzanne - co u Was? Też u was taka piękna pogoda? Nic tylko na spacery można chodzić... (w pełnej konspiracji oczywiście ;))

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe wrote:
    Basia - szkoda, że nie zaczynacie teraz... :( kurcze, z tym powrotem do Pl, to rzeczywiście kicha, że ivf wszystko odwlecze... :( to usg to badanie rezerwy jajnikowej?

    Nie mam nawet pojęcia ...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie mam badania :
    Compte folliculaire antral
    Hysterosonogrsphie hycosy (examen de la cavite par echographie)
    Hyfosy( examen des trompes par exhographie)
    Cest examen est a realiser entre le 6eme jour et le 12 eme jour.
    Czy któraś z was się orientuje co to za badania ?

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 12 listopada 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to badanie rezerwy jajnikowej - podliczą ile masz potencjalnych jajeczek w obu jajnikach. No i dokładniej obejrzą jajowody i macicę.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to będzie badanie usg prawda ? Znajoma mnie nastraszyla badaniem drożności jajowodów ze to jest to badanie ....

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, ja mialam compte folliculaire antral i hysterosalpingographie
    Compte folliculaire antral to usg wykonane na samym poczatku cyklu. Nie boli ale dla mnie bylo nieprzyjemne bo przed trzeba wypic troche wody i miec pelny pecherz. Przed moim badaniem lekarka miala opoznienie i myslalam ze nie wytrzymam 😂 A usg jest w 2 czesciach, jedno jest przezpochwowe, a drugie przezbrzuszne i bada ile masz jajeczek w kazdym janiku i jak wyglada Twoja macica.
    Hysterosalpingographie, nie wiem czy to, to samo co Twoje badanie, ale to, to badanie droznosci jajowodow - examen des trompes. Tez jest robione na poczatku cyklu. Podczas umawiania sie na badanie dostałam mailowo receptę na antybiotyk i kontrast oraz skierowanie na bete, które mialam zrobic przed. Badanie hmm troche boli, czujesz bol jak podczas okresu, tylko mocniejszy.
    Zeby zrobic te badania mysisz dzwonic zeby sie umówić juz w 1dc.

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia92 wrote:
    I to będzie badanie usg prawda ? Znajoma mnie nastraszyla badaniem drożności jajowodów ze to jest to badanie ....

    Przepraszam, przeczytałam tylko pierwsza linijkę grrrr... Hycosy i hyfosy to rzeczywiście badania drożności jajowodów z usg.

    Tylko nie rozumiem dlaczego na tym etapie chcą ci badać drożność? Przy ivf to i tak nie ma znaczenia. 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2020, 14:18

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, czytam ze HyFoSy to badanie droznosci jajowodow za pomocą usg 😁 i jest mniej bolesne od tego ktore ja robilam 😁

    EllaDe, tez o tym pomyslalam🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2020, 14:21

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się zastanawiam po co to badanie . Lekarka teraz tłumaczyła ze musi sprawdzić i skonsultować się z innymi lekarzami dlaczego mimo młodego wieku i zwiększenia dawki gonalu dalej nie produkuje większej ilości .... masakra teraz to się jeszcze bardziej stresuje tym wszystkim

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 12 listopada 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    Czytam was podczas karmień ale reki brak na odpisanie 😁

    Nie odniosę sie do wszystkich pojedynczo bo ne pamietam juz co ktora dokladnie pisała, ale za wszystkie dziewczyny podchodzace do transferu lub badań trzymam mocno kciuki.

    Koora najwazniejsze ze macie punkt zaczepienia bo jak nie wiadomo w czym tkwi problem to też problem.

    Olcia duża dziewczynka z twojego bobasa fajnie jak potwierdzi sie na 100% bedziesz miala parke chociaż to i tak nie ma znaczenia aby zdrowe i aby reszta badań to potwierdziła.

    Evli oby alej sie nie odmienilo i niech juz spi te 9 godzin ciagiem jak najdluzej. W rocznice smierci Alice tul Ninke jak najmocniej razem dacie rade silna babka z ciebie .Co do pampersow to u nas też tak jak u ciebie ze zmiana ale to teraz sie już normuje dzieci tyja mniej i w 3 pochodzi teraz dłuzej a tym bardziej że dzieci po 6 miesiacu tyja mniej wiecej 500 gram na miesiac a nie tak jak na poczatku 1/1,5 kg.

    Olive szkoda ze lekarka przegapila i ten cykl stracony ale nastepny swiateczny bedzie tym szczesliwym.

    Suzanne ja sie wybieram do osteopaty ale jakoś dotrzeć nie moge młody zaliczył wizyte a mnie czasu brakuje.I oczywiście opowiadaj . No a jak u ciebie dalej ze staraniami ?

    Lejla dawaj znac we wtorek kiedy szczęśliwy dzień transferu .

    Nathalie czytalam twojego posta i nawet nie potrafilam sobie wyobrazic przez co przszliscie wspolczuje ci bardzo niech juz teraz malutka rosnie i nadrabia te pierwsze miesiace. Trzymajcie sie i pisz w miedzy czasie jak sie macie .

    Basia miło poznać ja dołaczyłam do forum jak ty sie przestałaś udzielać wiec nie miałyśmy okazji. Trzymam mocno kciuki oby badania poszły szybko i sprawnie i mogła jak najszybciej podejsc do nastepnego transferu i przykro mi bardzo ze beta spadała i maluszkowi nie udało sie zostać z toba. Szkoda że teraz ci sie to wszytko przesunie a najbardziej powrót do polski.Co do badań ja miałam robiona drożność ale jakoś źle tego nie wspominam nie pamietam czy mnie bolało ale ja mam tak jak któraś dziewczyn pisała że podchodze do tych wszystkich badań procedur na zimno nie rusza mnie to , ale taka jak Ella De pisze po co oni ci to badanie robia przy fiv ? A ocena rezerwy jajnikowej przez badanie usg to przeciez mogli wczesniej zrobic a nawet na kazdym badaniu w sumie no i juz lepszym było by badania ogolne ile wogole jajeczek ci zostalo a nie tylko w danym cyklu . A masz możliwość konsultacji z innym lekarzem może warto zmienić ?

    U nas dzień jak codzień małemu ida zeby dwa na raz już widać na dole ale kiedy mu sie przebija nie wiem strasznie sie bidulek męczy wybudza sie przez ból z takim przeraźliwym płaczem. Młoda znowu przywlekła coś ze szkoły oboje zasmarkani dobrze ze mam katarek bo odciagacz elektryczny z beaba to tylko do codziennego uzytku a przy infekcji to sobie można nim odciagnać...już zwykła gruszka lepiej , dzisiaj zamówiłam z nosiboo bo ciagnięcie za soba odkurzacza mnie tez wkurza 😁mały zaraz kończy 4 miesiace i bardzo sie ciesze bo podwoił swoja wage urodzeniowa co mnie tylko utwierdziło w przekonaniu ze musze zmienić pediatre bo ta nasza ciagle sie czepia ze za duzo razy karmie małego ze on w tym wieku to 5 razy na dobe powinien jesć, ale tak jak dziewczyny pisały oni tylko do szczepień sie nadaja ,a że my na kolejne idziemy w przyszłym tyg to będzie ostatni raz jak nas zobaczy no i w przyszłym tyg mamy spotkanie z neurochirurgiem i anestezjologami dogadać szczegóły i wyznaczyć termin operacji.

    Troche sie rozpisałam :P Miłego popołudnia dziewczyny :)

    Evli lubi tę wiadomość

  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi
    Witaj 😊 nie mam pojęcia po co mi te badania 🤦🏻‍♀️Ale tak czy siak do Icsi byśmy teraz nie podeszli bo rzekomo nie ma już miejsc i dopiero w styczniu jesteśmy niby pierwsi s kolejce. Wiesz co ta nasza lekarka jest responsable całego działu fiv następna wizyta do niej na doctolib to 10 maj 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️A szczerze powiddziawszy nie uśmiecha mi się zmieniać na kogoś innego i jeździć teraz po szpitalach z Hania a niestety nie mamy możliwości jej z kimś zostawić ...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 12 listopada 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia no faktycznie w tej sytuacji lepiej nie zmieniać, oby plan pani doktor przyniósł efekt i w styczniu podejdziecie do transferu a ten miesiac przeznaczyć na badania. A i z małym dzieckiem nie ma co kombinować jeszcze do tego w okresie pandemie.

  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 12 listopada 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ale moje wkurzenie dnia dzisiejszego sięga zenitu naprawdę !!!! 😤 bo gdybym o tym jeszcze im jie mówiła ze to amh jak na mój wiek jest niskie a oni wtedy ze jest ok 🤦🏻‍♀️

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 12 listopada 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia , też robiłam HSG jak Olive , HyFoSy jest bardziej do określenia czy w jamie macicy nie ma polipów i włukniaków (choć robi się też je w celu określenia drożności, ale podobno jest mniej dokładne), kontrastem jest sól fizjologiczna i robione jest zwykłe USG.
    HSG jest dokładniejsze w określaniu drożności jajowodów, kontrastem jest jod i wykonywane są zdjęcia rentgenem. Co do bólu to mnie nie bolało bardziej niż okres, ale oba jajowody były drożne, podobno przy niedrożności może boleć trochę bardziej.

    EllaDe tak pogoda nas też rozpieszcza! Nie wiem jak u Was, ale my w ogóle nie odczuwamy tego lockdownu, czasem już zapominam i jeżdżę bez tego attestation 🤷‍♀️
    Ja mam swoją działalność, więc teoretycznie wszystko mogę pod pracę podrzucić :P Morze też odwiedzam :P Konspiracyjnie :D

    Mimi ja też się zbierałam jak do jeża do tej wizyty, ale w końcu szwagierka mnie umówiła i już nie było wyjścia.
    Generalnie to ta babeczka jest uznawana za Królową Ciąż. Nie wiem ile w tym prawdy, bo to tylko opowiastki mojej szwagierki, ale podobno nie ma kobiety, której nie pomogła zajść w ciąże. Ja dość sceptycznie do tego podchodzę, ale przypadek mojej szwagierki np jest niewiarygodny.
    Generalnie zawsze miała bolesne i obfite miesiączki, okazało się, że ma endometriozę, lekarz powiedział, że tylko ciąża może pomoc się tego pozbyć. O dziecko starali się od wielu lat, w zasadzie nigdy się nie zabezpieczała z partnerem i uważała, że jest bezpłodna (to też nie była wtedy osoba skoncentrowana mocno na macierzyństwie, więc nie cisnęła nigdy tematu, nie da się to się nie da). Po kilku latach zdecydowała się na diagnostykę, zrobiła HSG- niedrożne, lekarz zalecił histeroskopię. Wtedy trafiła na tą osteopatkę przypadkiem, bo skręciła sobie kostkę. Opowiedziała jej swoją historię, a ta zrobiła tam swoje czary-mary. Minęło trochę czasu, pojechała na zabieg, oni jej robią beta hcg, a tu się okazuje, że jest w ciąży.
    Może przypadek, może cud, a może osteopatia.

    Sam zabieg był bardzo przyjemny, początkowo trochę jak u fizjoterapeuty. Potem jak zajęła się moim podbrzuszem to na prawdę dziwne rzeczy się działy. Nie wiem, może ja sobie to wszystko nadinterpretuje, ale czułam ciepło, prądy, dreszcze. Ja już od lat mam do czynienia z refleksologią, więc jestem bardzo otwarta na medycynę niekonwencjonalna. Po zabiegu czułam się tak dobrze, że na pewno tam wrócę.

    A co do starań to aktualnie 10dpo, temp niska, czekam na @ i lecimy ze stymulacja CLO + ovitrelle WRESZCIE.

    Mały już 4 miesiące kończy?! Ale ten czas zapierd.... chyba jakoś szczególnie szybko w tym roku :P

    Olive, EllaDe lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 14 listopada 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Czytam Was i czytam, i tak sobie mysle ze chcialabym zaczac juz nasze badania i isc troche na przod. No ale trudno, jeszcze trzy tygodnie. Poza tym mysle, ze dodatkowo przesunie nam sie wszystko o kilka miesiecy przez antybiotyki, ktore moj J. bierze od wczoraj na zapalenie pecherza 😞
    Ale oswoilismy sie juz z mysla o ivf. Ja z tych twardych babek, co zabiegow i medycyny sie nie boja 😂

    Susanne, ale doswiadczenie z tym osteopata! U lnie wyglada to zupelnie inaczej, musze powstrzymywac sie od smiechu jak slysze lamanie moich kosci 😁 a przy brzuchu bylo raczej nieprzyjemnie, ta czesc dla mnie moglby ominac. Ale pomogl mi z bolacym barkiem, dokucza mi duzo rzadziej, dlatego chetnie wroce, juz zaklepalam rdv.

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ