X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzanne - zaciekawiłaś mnie z tym przewoźnikiem... Powiedz coś więcej. My co prawda zastanawiamy się jak wysłać coś w drugą stronę - a konkretnie jak wysłać sery francuskie do Polski... Drogie są te przesyłki?

    Olive - cieszę się, że u ciebie zła passa minęła ☺️

    Evli - z laktatorami nie miałam dużego doświadczenia, jedyny jakiego próbowałam to ten zwykły ręczny z aventu i przy ustabilizowanej laktacji ciągnął pięknie 😜

    A u nas chyba ujawniła się nietolerancja na jajko 😫 przy pierwszych dwóch podejściach i minimalnej ilości startego żółtka nic mu nie było, trzecie podejście więcej żółtka plus odrobiną białka i piękne 🤮, więc 3 tyg bez jajka. Dziś kolejna próba i 🤮 biedaczek... No popsuło mi to humor 😭

    Olive lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe biedaczek mały 😣

    Właśnie myślałam o avencie 😜 tylko kukam czy może stanieje 🤔

    Lejla jutro idziesz na bete?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za życzenia 😊 nie słyszałam nic o tej godzinie policyjnej ale może uda się jakos przejechać 🤔swoją droga odkąd wprowadzili atestację ani razu nikt mnie nie skontrolował mojego męża również 🤷🏻‍♀️A jak to u was było ?

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas tez nikt nigdy nie skontrolował, ale przyznaje się, ze rzadko wychodzimy tzn tylko na zakupy i na badania. I to nawet nie ze strachu, a prędzej z lenistwa 🤷

    EllaDe jak to jest z taką nietolerancja? Z wiekiem przejdzie?

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia 100 lat!!! 🥳 Ja ostatni miesiąc mam 28 🙈
    Maż już oczywiście wie, rano o 5 zrobiłam test, obudził mnie ból brzucha jak na okres- pomyślałam ze pójdę zrobić siusiu i dostanę... ale w toalecie czekał na mnie test i stwierdziłam ze co miesiąc widzę jedna kreskę i tym razem nie będzie pewnie inaczej... a tu nagle od razu pojawiły się dwie piękne kreski ! Postawiłam mojego na nogi od razu zaczęłam tańczyć ze szczęścia ❤️ Tak jutro idę na betę 🙏🏼

    Evli, Olive lubią tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje co jakis czas i pamietam o Was❤️ U nas troche nerwowo ostatnio bylo , u mojego malego wykryli kolejna wade- zrosniety szew czolowy na szczescie na chwile obecna nie operacyjny ale czekamy wlasnie na szpital w poniedzialek i mase badan. Jestesmy po wizycie u genetyka i pobraniu krwi do badan czekam teraz na wyniki 2 miesiace ale i genetyk i neurochirurg powiedzieli ze mysla ze wszystko poszlo genetycznie u synka. I w koncu trafilam na lekarza ktory nami sie zaopiekowal i wyslal nas na badania ktore syn powinien miec zrobione po urodzeniu z racji jego ogromnego niedotlenienia i wady wrodzonej oczek. Trzymajcie kciuki zeby nic zlego nie wyszlo. Ale mnie lekarz pocieszyl powiedzial ze maly to naprawde twardy zawodnik po tym co przeszedl i jakie ma wady on rozwija sie super. Miod na moje serce mimo calej tej sytuacji. Martwie sie teraz o malenstwo w brzusiu ale koncem grudnia polowkowe u 3 roznych lekarzy, bede wiedziala czy oczka czyste i czy dobrze wszystko🙏 Czuje sie super, mdlosci dawno temu minely, brzusio juz widoczny, czuje delikatne laskotanie❤️ I co najlepsze na wizycie w 15 tyg lekarz widzial raczej chlopczyka! Czekam na potwierdzenie na polowkowych.
    Lejla z calego serca gratuluje i witam w gronie brzuchatek❤️ Bedziemy razem odliczac :)
    Olive trzymam za Was kciuki i zarazam ciązowymi wiruskami
    Basia wszystkiego najlepszego, zycze abys niebawem zobaczyla 2 kreseczki na tescie.
    EllaDe na liczniku prawie 17 tydzien u mnie, ja nie wiem kiedy to zlecialo, nim sie obejrze bede na porodowce w maju lezala😳 co u Was jak malutki? Ile juz miesiecy na liczniku?
    Evli jak malutka? Reszta dziewczyn co u Was?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia nic się nie martw na zapas- napewno wszystko wyjdzie dobrze ❤️

    Beta 298 🙏🏼❤️

    EllaDe, Evli, Olive lubią tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla - piękna beta! 😍

    Olcia - kiedy u twojego zaczęli podejrzewać zrośnięcie szwu czołowego? Trzymam kciuki za jego ładny rozwój oraz za rodzeństwo, które nie chce zdradzić swojej plci 🤞😘 u nas na liczniku 8miesiecy :) i już zaczyna pokazywać charakterek :p oj, będzie uparty 😅

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla piekny przyrost!❤️ Rosnijcie zdrowo
    EllaDe- nikt tego nie podejrzewal, ja tez nic nie zauwazylam. Nie widac zadnych wałeczkow na glowie bo zazwyczaj zrosniete szwy czy to czołowy czy wieńcowy widac. Mnie troszke martwiło to ze Kordian ma mniejsza głowe niz jego rowiesnicy, miesci sie w siatkach ale jest na dole. Kazdy lekarz mowil ze taka jego uroda, dopiero jak wybralam sie do neurochirurga on zauwazyl odrazu zrosniety szew ktory moze byc powodem mniejszej glowki, ogolnie mowil ze maly ma specyficzne wymiary glowy, mniejsze niz u dziecka w jego wieku, dlatego kladziemy sie na badania bo chce rezoznans i tomograf zrobic ktore pokaza wszystko...
    Mam nadzieje ze na połówkowych sie juz dowiem kto tam w brzuszku mieszka bo powoli bym chciala sobie juz wszystko szykowac😍 jak ten czas leci, zaraz bedzie maly swietowal roczek :)

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla super 🧡 robisz przyrost w poniedziałek?
    (Ps.przygotuj się na spędzenie lata w Paryżu 😜 )

    Olcia to znowu masz stresy... oby nic nie wyszło na tych badaniach ✊
    Moja jak się urodziła to miała jakby opaskę na głowie, cała kość było jej widać ale oglądali ją lekarze i zniknęła po jakimś czasie, a główka rośnie to chyba nie było to nic takiego.. do tego z tylu głowy miała dwie czerwone plamy, które tez już powoli zanikają..Z ciekawości kiedyś zaczęłam czytać o tym i wiecie jak się to nazywa ? „Ugryzienie bociana”🙈😂

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil wypada żebym zrobiła w niedziele, ale gdzie ja znajdę labo co jest czynne w niedziele... napewno nie tu gdzie mieszkam.. ale obczaje na necie :) jak nie to w poniedziałek ale to już nie będzie 48h po hmmm... co sądzisz?
    A lato w Paryżu mi odpowiada :) Paryż to moje miejsce na ziemi ❤️ mnie w ogóle nie ciągnie do PL, No jedynie na święta Bożego Narodzenia.. a wy mieszkacie w Paryżu ?

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze nic nie wyjdzie 😣 Evli moj do dzis ma kropeczki z tylu we wloskach jakby, od urodzenia, mowili ze zejdzie ale jeszcze ma widoczne. Lejla ja bylam sprawdzic przyrost po 72 h i sprawdzalam pozniej przyrost na necie takze mozesz spokojnie isc

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla tak jak Olcia pisze, spokojnie idź w poniedziałek. Przyrost wyniki wrzucisz do kalkulatora w necie i Ci wyliczy 😁
    Mieszkam pod Paryżem. No mi do śmiechu nie było w lipcu-sierpniu jak byłam na końcówce i było 40 stopni 😂🥵 Nogi spuchnięte, żadne buty nie pasowały 😜 Ale wszystko do przeżycia 😎

    Olive lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia trzymam kciuki za badania 🤞🤞🤞 musi być wszystko ok. Mały to twardy zawodnik ale co się dziwić jak ma tak dzielną mamę 😁

    Lejla piękna beta🤗 nawet nie wiesz jak się ciesze 😁
    Ja nie mieszkam w Paryżu ale kilka razy zostałam na wakacje. Jest gorąco, bardzo gorąco 🌞

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive a Ty kiedy sikasz ?😁

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bete ide 14.12 😁
    Nie sikam zeby nie robic sobie nadziei typu "moze jeszcze za wczesnie"🤷

    Evli lubi tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive mi wyszedł test pozytywny dokładnie rok temu 14 grudnia, wiec to szczęśliwa data 🧡✊

    Olive, EllaDe, Lejla92, Susanne lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co powiedzieć 😁 ale cegiełka nadziei zostala dołożona ❤️

    Evli lubi tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive! Za Ciebie tez trzymam kciuki, zobaczysz ze obydwie będziemy przyjmować słodkie kilogramy ❤️👶🏻👶🏻

    Dziewczyny a czy to beta na bliźniaki??? Marze 😍😍😍

    Olive lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejla beta Ci za wiele nie powie a napewno nie po jednym badaniu. A Ty nie miałaś transferu jednego kropka?

    Kiedyś tez marzyłam o bliźniakach ale pozniej zaszłam w ciąże i mialam tyle problemów że nie wyobrażam sobie przeżyć to x2😣 Ciąża bliźniacza czesto jest ciążą wysokiego ryzyka i czesto ale oczywiście nie zawsze dzieciaczki rodzą się wcześniej 😏

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ