X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia mam nadzieje że dobrze zniesiesz antybiotyk. Mówiłaś o swoich problemach lekarzowi?
    Kup sobie może probiotyk doustny i dopochwowy ?!
    Kurcze ja zawsze byłam przeciw antybiotykom a teraz jak mi wyżarły florę to w ogóle .. no ale niestety czasem się bez nich nie obejdzie :(
    Jeśli masz wymaz na chlamydie, ureaplasmeie to ok. Jeśli chodzi o wyniki to zależy od laboratorium ( od 2 do 5 dni).
    Trzymaj się i dawaj nam tu znać :)

    Ams nawet tak nie myśl!!
    Chociaż podejrzewam że każdy tak postępuje i się martwi czy wszystko ok.
    Kurcze mógłby Ci już bobas wysłać kopniaka :P :P

    Masakra w ogóle co się dzieje. Rozmyślałam ostatnio nad tym co będę robić w Polsce na wakacjach i tak:
    Uwielbiam chodzić tam na basen, ale patrząc na moja florę i co mogłabym złapać.. odpada :(
    Poszlabym w las na spacer, na grzybki ale...żeby złapać kleszcza i jeszcze walczyć z bolerioza !! Odpada tez :(
    Masakra jakaś, rower mi zostaje :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 21:33

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli tez mam taka nadzieje. Nie usmiecha mi sie pracowac majac boegunke albo wymioty. A i musze unikac slonca przy tych lekach. Zyc nie umierac :( tak lekarz wie o zoladku, mam oslone na antybiotyk. Dopochowow bede musiala sobie cos kupic. Polecasz cos? Dam znac jak tylko bede miala wyniki.
    Oj mam tak samo jak ty. Nie pojde na zaden basen, do lasu tez nie, nawet unikam teraz kapieli. Niewiem czemu ale mam dziwne parcie na mocz, troszke pobolewa podbrzusze jak sikam. Robilam mocz i posiew moczu- wszystko ok. Mam zle przeczucia,
    Albo jestem juz przewrazliwiona. Evli widzislam ze robilas testy owulacyjne. Mam te same tylko niebieskie. Z allegro. Przyszly mi zaraz po poronieniu i robilam je zaraz po poronieniu- wyszla owulacja. A ten cykl robilam i dupa.. jedna kreska. Po poronieniu w 15 dc mi wyszlo plus bol jajnika. A teraz nie wyszlo i w 13 dc czulam mocno jajnik.. zagadka kiedy isc na ten progesteron. Niewiem dokladnie.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do probiotyków dopochwowych to ostatnio miałam gynophilus(14 w opakowaniu), teraz mam bactigyn(tylko 5 w opakowaniu).
    Te moje testy są marki one step, nie wiem czy masz te same. A robisz je dalej? Który masz dc? Może jeszcze wyjdą..
    Jak nie jesteś pewna owulki to raczej nie ma sensu iść na progesteron :/ Pójdziesz w zły dzień, wyjdzie Ci niski i jeszcze będziesz się zamartwiać bez potrzeby.
    Mi testy wychodziły ostatnio pozytywne miedzy 11 a 13dc. Teraz wyszedł mi w 10dc, zero bóli owulacyjnych, szyjka nisko.. też nie wiem co o tym sądzić ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 maja 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAk tez mam te one step, rozowe napisy a w srodku niebieskie sa. Tak, wczoraj robilam, mam 17 dc a robie od 11. W 13 wyszla lekka kreska ale to i tak nic z tego. I bolaly mnie jajniki. Ale owulki nie jestem pewna, i dupa zbita.. zamkniete kolo :(
    Moze te testy mi nie wychodza bo mam wlasnie niski poziom lh? Tak wyszlo w badaniu, w testty wykrywaja wlasnie wysokie stezenie lh. To moze byc przyczyna. Ale po poronieniu mialam piekna owulke, test pozytywny i bolal jajnik az mnie obudzil bol.. a ten cykl juz dupa :( testy nie wyszly ale jajnik czulam.. musi byc ten progesteron robiony dokladnie 7 dni po owulacji?
    Dziewczyny jutro posiew, trzymajcie kciuki zeby mi kolejne swinstwo nie wyszlo :( o 9 jade i jak zrobie to zaczynam brac antybiotyki juz jutro po tym posiewie. Nie ma co czekac, akurat mam wolne to zobacze jak sie po nich czuje.
    Evli a jak u Ciebie z tym posiewem?? Wiesz ze ja czytalam ze paciorkowca b nie leczy sie przed ciaza? Tylko w ciazy informuje sie o tym i lecza. Przez to leczenie wybilo ci flore tak? Co to oznacza? Nie ma dobrej flory to nie mozna zajsc w ciaze?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 17 maja 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz nie mam pojęcia co Ci poradzić z tymi testami. Ja zaczęłam robić w 10dc i wyszły mi od razu krechy, zaczęłabym dzień pozniej i bym przegapiła :( Ale szczerze to nie wiem czy im wierzyć, bo podobno w czasie owulacji szyjka jest wysoko a u mnie cały czas nisko :(
    Mówią że powinno się robić progesteron 7 dpo po jest największy wyrzut tego hormonu.
    Nie mierzysz temperatury? Z wykresem może byłoby łatwiej.

    O tym paciorkowcu też czytałam, że może być tylko przechodnie i może zniknąć, a na przykład po paru mc się pojawić z powrotem.
    Dlatego robią badania na jego obecność przed samym porodem dopiero.
    Widzisz u mnie gin się uparł że wyleczymy najpierw przed inseminacją i wyszło odwrotnie. Z pojedynczych koloni teraz mam liczne, co jest normalne, bo antybiotyk wybił mi te dobre bakterie i te złe się rozrosły :(
    Nic, teraz już po ptakach, aplikuje sobie przez pare dni podwójne dawki tych dobrzych bakterii, później wezmę pojedyncze, później przerwę, a po @ znowu.
    Ogólne żeby moc zajść w ciąże to flora bakteryjna powinna być przyjazna dla plemnika. Jeśli jest zła, plemniki po prostu giną o dużo szybciej..
    Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze badanie, napewno będzie dobrze :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 maja 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Nawet niewiem jak mierzy sie temperature. Nigdy tego nie robilam.. hmm moze bylo by latwiej trafic w owulacje.
    Ale jak narazie zaraz po miesiaczce mam tak tam sucho :( ze az szczypie. Sluz wygrzebalam ze tak powiem palcem juz przy szyjcei wygladal jak galaretka o metnym zabarwieniu.
    Zobaczyny co wyjdzie w posiewie. No tak juz nie masz co gdybac, teraz trzeba to odbudowac i dzialac :) dziekuje, ja tez trzymam kciuki zebys wszystko wkoncu wyleczyla i odbudowala i doczekala sie pozytywnego testu. M

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 17 maja 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature mierzy się codziennie o tej samej godzinie przed wstaniem z łóżka na „dole” :) Wykres powinien być dwufazowy, niska temperatura od @ do owulacji, po owulce temperatura jest wysoka. Musiałabyś sobie o tym poczytać. Na tej stronie można prowadzić wykres, ale jest płatny. Ewentualnie możesz ściągnąć sobie jakaś inna aplikacje za darmo.

    Mam nadzieje że ta Twoja suchość nie jest związana z jakimiś zaburzeniami flory.
    Powodzenia jutro :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bylam u dentysty i pierwszy raz tutaj jestem zadowolona ! :)
    Jeszcze do tego asystentka jest Polka (o czym kompletnie nie wiedzialam !! )

    Dziewczyny "Paryzanki" jak bedziecie potrzebowac,to Wam dam namiary :)


    Ze mnie sie w pracy smieja, ze chodze jak kobieta w ciazy, a brzuszek jeszcze nie jest ogromny, a ponoc sie wyginam i w ogole... no przeciez nie robie tego specjalnie ahahaha


    Wszyscy mi mowia, ze bedzie chlopiec... jej chcialabym juz wiedziec...

    Olcia, u mnie czasem tez bywalo sucho po okresie, a nawet i po owu, takze mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie bedzie dobrze :* <3

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie taki termometr zakupie :)
    Dzieki dziewczyny. Co do dentysty to ja jak narazie lecze w Pl jak jade na urloo. Jakos nie ufam tutaj lekarzom. Ams kiedy bedziesz dokladnie wiedziec?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 20:58

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez im tutaj nie ufam i mam super dentystke w Polsce, ale teraz czasem nie mam wyjscia i nie moge czekac do wakacji...

    Idziemy do gina 5 czerwca :)
    juz sie nie moge doczekac !!!

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 maja 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, jak zab naprawde boli to trzeba isc. Ja jak narazie odpukac zdrowe zeby.
    23 czerwca jedziemy na urlop, takze ginekologa bede nawiedzala ile tylko razy sie da. Zas 18 czerwca ide tutaj, zobacze co mi powie.. a 10 czerwca ide na badania toksoplazmozy- mam nadzieje ze nie bedzie ani sladu!
    Kochana daj znac odrazu :) kazda wizyta to pewnie wielkie emocje dla Ciebie. Zazdroszcze, tez juz bym chciala..

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 18 maja 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja juz po posiewie. Wszystko przebieglo super, bardzo mily Pan bardzo delikatnie pobral mi wszystko. Dopiero za tydzien wyniki bo Pani mowila ze to idzie do Paryza. Takze czekam niecierpliwie.
    Zjadlam sniadanko i pierwsza dawka antybiotyku poszla. Jeszcze pojade do apteki kupic oslone tam na dole. Evli wieczorem sobie to aplikowac czy w dzien? Milego dnia dziewczyny

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już marze o wakacjach .. juz mi się marzy Polska :) cisza spokoj swoje podworko ! grill rodzina <3 a Wy z Poslki skąd jesteście ?:)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Basia ja z Rzeszowa. A ty? Oj mi tez sie marzy, za miesiac i tydzien lece wlasnie do Pl❤️

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 maja 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo :):)) ja z okolic Rzeszowa :) heheh ale zbieg okoliczności :)My dopiero w sierpniu na cały miesiąc :)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 18 maja 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo prosze :) fajnie, mieszkasz w Paryzu?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 maja 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładaniej w Saint Ouen :)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 18 maja 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia super że trafiłaś na miłego pana :) Troche dziwne że wysyłają wymaz aż do Paryża ;P
    Globułki aplikuje się na noc. Uwaga na wycieki :P
    .
    ams Bon vol !!! Ty podróżniku :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 17:41

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 maja 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dziekuje :)

    Lece jutro wracam w poniedzialek, ekspresowa wizyta :D

    Ja jestem z Pily :) w sierpniu tez bede 3tyg w Polsce:)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIewiem, tez sie zdziwilam, powiedziala ze za tydzien bo do Paryza to idzie ale niewiem co dokladnie bo jej nie zrozumialam.
    Ams udanej podrozy :) do pl lecisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 18:11

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ