X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 22 maja 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze z tymi lekarzami to niestety.. trzeba dobrze trafić ;) Ja narazie jeszcze daje szanse mojemu, mam nadzieje że nie będę kiedyś żałować.
    Ty 3 lata... ja niedługo dobije dwóch i zaczyna mi już naprawdę odpier**ać :( :(
    Smutne to wszystko jest, że trzeba tak długo czekać i przechodzić przez te wszystkie badania.
    W Polsce mam wrażenie że robią więcej, np z kwi. Dziewczyny na tej stronie jak czytam to robią ich mnóstwo na jakieś mutacje, immunologie..mi nic lekarz takiego nie zlecił oprócz tych podstawowych ;)
    Wiesz kiedy mniej więcej będziesz podchodzić do in vitro? Po wakacjach dopiero?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 22 maja 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma może doświadczenie z globulkami ?
    Ja ostatnio używałam gynophilus na poprawę flory i jak ją aplikowałam na noc to w dzień „wypływała” i następnie na następną noc powtarzałam.
    Teraz gin przypisał mi bactigyn i kurcze te kapsułki prawie się nie rozpuszczają :(
    Aplikuje na noc, na następny dzień na noc chce włożyć następną a ta poprzednia dalej tam jest ! No i kurde nie będę ich tam upychać chyba jak jeszcze jest..?! Dziwne trochę że nie chce się rozpuścić ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 22 maja 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItaj Rania gratulacje fasolki❤️ bedzie dobrze nie mozeszl zle myslec.
    Hej EllaDe. Fajnie ze do nas dolaczylyscie dziewczyny.
    Evli wlasnie dzieje mi sie to samo z tymi tabletkami. Wszystko w dzien wyplywa.. mi chyba mama wysle cos jutro bo tutaj nie mam pojecia co kupic.
    Ams udal sie pobyt w Pl? Jej ja jeszcze miesiac i tez lece na 3 tyg juz sie doczekac nie moge.. fajnie ze dzidzia daje znac o sobie. Nie moge sie doczekac az i ja poczuje cos tak wspanialego ❤️
    Milej nocy dziewczyny

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - tak, myślę, że podejdziemy dopiero po wakacjach, albo jeszcze później.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Denerwujące to jest że tyle trzeba czekac :(
    U mnie pewnie też jesli dojdzie do inseminacji to dopiero po wakacjach.
    Chociaz to wszystko to też stoi teraz pod znakiem zapytania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 17:47

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) fajnie że nas przybywa:) tak jak mówicie czekanie jest najgorsze!!! My wczoraj bylismy w szpitalu na badaniu nasienia i dodatkowwo Pani zapisała męża na krew i od razu mu krew pobrali :) no i teraz czekamy do 15 czerwca jak na szpilkach .... i pozniej do biopsji 27 czerwiec ... co do papierow do SS kolezanka czekała na nie az 2 miesiace a ja no zobaczymy .... bo mielismy małe opoznienie ;/ ale wczoraj mąż w kasie nic nie płacił pokazał ten dokument ktory wysłalismy i Pani powiedziała ok dzobrze.. ?hehe takze zobaczymy. Lekarz tez wczoraj coś "nabaknał " o tym że mąż chyba po biopsji zostanie max 2 dni w szpitalu ... i troszke zaczynam się stresowac ... a kiedy bedziemy podchodzic do in vitro nie wiadomo .... w czerwcu nie zdazymy napewno pozostaje lipiec.. no ale wtedy napewno nie pojedziemy do Poslki bo jak to mąż mowi nie chce ryzykowac... a ja tutaj jeszcze nie miałam zadnych badan.. takze czekanie i czekanie dalej ...... BBuziaki ;*

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa i zapomnialam ja po in vitro miałam luteine dopochwowo i też były takie dnie w ktorych mi poprostu wypływalo... ale jak czytałam na róznych forach to poprostu było jej "tam" za duzo i dlatego wypływała.... no ale dyskomfort jest ;/

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Basia92, co do twoich badań, to u nas wyniki są ważne rok, więc to co robiłaś przed ICSI w marcu pewnie im wystarcza.
    Evli - przy moich próbach inseminacji, było dużo planowania - dojazd do kliniki, badania krwi i monitoring - wszystko przynajmniej 2-4 razy na podejście. Więc trzeba to wziąć pod uwagę przy układaniu grafika w pracy.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe wrote:
    Cześć Basia92, co do twoich badań, to u nas wyniki są ważne rok, więc to co robiłaś przed ICSI w marcu pewnie im wystarcza.

    nie wiem jak z ważnością wyników w Polsce są ważne 3 miesiące ... a tutaj chyba też bo wczoraj ta lekarka mówiła męzowi ze 3 miesiace badania są ważne
    a ja podchodziłam do ICSI w marcu takze srednio ...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny :((( ehh taki humor miałam od wczoraj ze jestesmy na dobrej drodze... a tu cios siostra mi napisała ze jest w ciąży siedze i rycze juz od godziny ;(;(;(;(;(

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 23 maja 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia92 wrote:
    dziewczyny :((( ehh taki humor miałam od wczoraj ze jestesmy na dobrej drodze... a tu cios siostra mi napisała ze jest w ciąży siedze i rycze juz od godziny ;(;(;(;(;(


    Basiu, nie placz :* miejmy nadzieje, ze szybko Cie "zarazi" :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu, wiem, że Ci ciężko (też tak miałam), ale głowa do góry! Spróbuj się cieszyć szczęściem siostry; może i do Ciebie bocian przyleci, tak szybciutko, bo po znajomości. :*

    ams lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia kurcze wiem jak takie wiadomości są ciężkie to przetrawienia zwłaszcza w rodzinie :(
    Ja jak zaczęłam się starać to kuzynka zaszła w ciąże i teraz jej synek ma ponad rok i za każdym razem jak się na niego patrzę to sobie myśle że jakby nam sie udało wtedy to też byśmy mieli takiego brzdąca ;) a tu nawet ciąży jeszcze nie ma. Teraz następna jest w ciąży.. Niestety teraz potrzebujesz czasu żeby się oswoić z tą wiadomością, napewno życzysz dobrze siostrze, ale jednak to uczucie niesprawiedliwości i zazdrości teraz Tobą panuje :) Będzie dobrze, Ty też się doczekasz! Może odrazu podwójnie :P

    EllaDe liczę się z tym że przy podejściu do iui trzeba być dyspozycyjnym :(

    ams jak samopoczucie? Dzidzia dalej robi fikołki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 17:49

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak skacze i tanczy... takie mam wrazenie :D a najsmieszniejsze, ze jak zaczynam krzyczec na moich uczniow to zaczyna kopac zebym sie uspokoila haha

    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 maja 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre!!! ;D jednym słowem nie możesz się denerwować bo dzidzia przyprowadzi cię do pionu :D

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 23 maja 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Hehe dobre!!! ;D jednym słowem nie możesz się denerwować bo dzidzia przyprowadzi cię do pionu :D



    Ja mysle, ze najbardziej to Dzidzia broni te biedne dzieci, ktore opier... :D hahaha

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za słowa otuchy dziewczyny :* nie jest tak że się nie ciesze ze sie jej udało tylko jest mi cholernie przykro :((( poprostu.... :(

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jutro moj wielki dzien.. odbieram wszystkie wyniki.. powiem wam ze sie boje. Czy znowu cos wyjdzie nie tak.
    Trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo wporzadku!
    Poki co biore dalej antybiotyki, od paru dni mam stany podgaraczkowe szczeglonie jak wstane rano. Niewiem czy to efekt tych lekow czy organizm walczy z ta toksoplazmoza. Ale czuje sie strasznie.. ogolnie rozbita jestem i w glowie sie kreci

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia trzymam mocno kciuki !!! daj koniecznie znac :*

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia podłączam się do ams i trzymam kciuki :) Daj znać !

    Kurcze a nie masz możliwości zmiany antybiotyków na inne jak te Ci tak źle służą ? :(

    Mam pytanie bo widzę że masz problem z tarczycą? Wyszło Ci ze zwykłego badania krwi (tsh)? Czy bardziej rozszerzone robiłaś ?

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ