X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja je polecam innych nie stosowałam. Mi starczyło na 3 cykle wiec 20 euro można wydać. Tyle że ja miałam ten plus że owulacje miałam w miarę wcześnie, gorzej jak owulacja jest późno i zużyje się wszystkie testery w jeden miesiąc..

    Będę pisać jak coś się zmieni :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl, to bedzie pierwszy cykl, do ktorego podejde "na powaznie" - takze czasem zuzyje wszystkie testy... hehe ale mam nadzieje, ze to zaowocuje !! :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego Ci życzę z całego serca!!!

    Ale wiedz, że nawet jak trafisz z serduszkowaniem w owulacje to masz tylko 20% szans że się uda
    ( tak mi powiedział lekarz w każdym razie )

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze, to byc dobrej mysli.
    Testy zamowione, przy okazji testy ciazowe tez wzielam, a co ! jak szalec, to szalec :) haha

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że tak, musi się w końcu udać !
    Życzę przyjemnej zabawy :D hehe

    Kurczę ja sobie właśnie tak policzyłam że to już mój 20 cykl, nigdy nie przypuszczałam że zajście w ciąże będzie aż tak trudne :( myślałam że hop śiup i już a tu taka niespodzianka.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze to Twoj ostatni <3 zycze Ci tego z calego serducha !!!

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny !

    Jakies nowosci ?
    Ja walcze z @ i ogromnym bolem gardla... Jestem nauczycielem, wiec w pracy strasznie sie mecze... wyczuwam zwolnienie, jak tak dalej bedzie...

    Pozdrawiam !

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Uuuu życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

    U mnie jak narazie bez zmian, wredna miała mnie dziś odwiedzić. Jeszcze nie przyszła, ale czuje że się zbliża małymi krokami niestety :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki jej nie ma, jest nadzieja...
    chociaz lepiej sie nie nakrecac niepotrzebnie.

    Moze jednak nie przyjdzie :) trzymam kciuki :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno Mnie tutaj nie było.... oczywiście kawa jak najbardziej jestem za ! :) my jutro lecimy do Polski i w sobote biopsja ... strasznie się boję czy wszystko się uda czy coś się znajdzie i czy przetrwa .... Trzymam za was kciuki zeby Wam również się udało :) z Jakich roczników jestescie ? Długo się staracie o dzidziusia? Z jakimi problemami się zmagacie ? Jak My dowiedzielismy się o azoospermii Męża to myslelismy ze jestesmy sami wiele płaczu i pytań dlaczego my .... ? inni piją pala , narkotyki, i maja dzieci inni ich w ogole nie chca jeszcze inni wyrzucaja na śmieci... :( a tutaj człowiek pragnie dziecka jak niczego innego prowadzi zdrowy tryb zycia nigdy nie palil nie ćpał i nic :( ehhh życie jest niesprawiedliwe :(((

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej trzymam mooooooocno kciuki za sobotę !! Trzeba być dobrej myśli :)
    Dlaczego nie leczycie się na miejscu?
    To mój 20 cykl, jeszcze nie znamy przyczyny dlaczego nie wychodzi.

    Niestety życie nie zawsze jest sprawiedliwe, mnie tez to dobija że nie wychodzi.
    Mam dni że mam ochotę płakać albo płacze i myśle sobie że nigdy się nie będę mama, a są takie że daje na luz i powtarzam sobie że kiedyś ten dzień nadejdzie.. Trzeba nadal uzbrajać się w cierpliwość i mieć nadzieje że długo to jeszcze nie potrwa heh. Nie mamy innego wyjścia, trzeba żyć dalej.
    Trzymam kciuki ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 10:17

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie leczymy się na miejscu ponieważ ja nie znam prefekt języka i tylko bym się stresowała dlatego leczymy się w klinice w Krakowie. My staralismy się krótko ale ja już czułam ze cos jest nie tak po wizycie u ginekologa u mnie było wszystko ok lekarz zasugerował żeby mąż zrobił badanie nasienie i wtedy wszystko się wyjasniło .....

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez się wszystko wyjaśni w sobotę, chyba się bardziej stresuje od męża :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie odwiedziła @ :( 21 cykl ——> start

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh :( przykro mi ... może poprostu zrobcie wszystkie badania ? wtedy będzie można łatwiej podjać leczenie ... my staralismy sie krotko i czułam ze cos jest nie tak.. u mnie ginekologicznie ok i lekarz zasugerował zeby maz zrobił badanie nasienia żeby mnie nie narazac na jakies bolesne badania no i niestety sie sprawdziło ....
    Boimy się strasznie ale wierzę że bedzie dobrze! chciałabym bardzo

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny !!! bardzo mocno trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki !!!
    dajcie znac.

    Mnie rozklada przeziebienie coraz bardziej. Mam nadzieje, ze przejdzie, bo juz niedlugo trzeba zaczac <3 :D

    udanego weekendu !

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się bardzo jutrzejszego dnia :( podejrzewam że wyniki nie dostaniemy od razu.
    Ams zdrowiej i ruszaj do boju :D
    Bon weekend !

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak kobitki ??
    caly dzien o Was mysle...

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wieczorem się naplakalam, że aż .. :( Tak się stresowałam dzisiejszym rankiem że mi puściły nerwy, potrzebowałam się wypłakać. A mój super mąż, siedział i mnie przytulał. Aż mi źle było, że zamiast go wspierać, bo wiadomo, badanie jest dla mężczyzny stresujące to ja się rozkleiłam heh.. Za długo to staranie trwa.
    Tak wiec, byliśmy dziś w laboratorium, ale wyników jeszcze nie ma. Ma dostać SMS jak będę dostępne.
    Także czekamy i mamy nadzieje, że nie będzie źle :)


    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Ja wczoraj wieczorem się naplakalam, że aż .. :( Tak się stresowałam dzisiejszym rankiem że mi puściły nerwy, potrzebowałam się wypłakać. A mój super mąż, siedział i mnie przytulał. Aż mi źle było, że zamiast go wspierać, bo wiadomo, badanie jest dla mężczyzny stresujące to ja się rozkleiłam heh.. Za długo to staranie trwa.
    Tak wiec, byliśmy dziś w laboratorium, ale wyników jeszcze nie ma. Ma dostać SMS jak będę dostępne.
    Także czekamy i mamy nadzieje, że nie będzie źle :)


    Kochana dokladnie Cie rozumiem :*
    (chociaz nasze starania nie sa tak dlugie jak Wasze, ale kobieta kobiete zrozumie).

    Fantastycznie, ze maz Cie wspiera !! To bardzo wazne ! :)

    A mowili Ci jak dlugo mniej wiecej trzeba bedzie czekac?

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ