X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Basia fajnie ze dzidzia juz kopie :) co do tego testu obciazenia glukoza to ja wiem ze moja ginekolog robi. Kazda moja znajoma ktora u niej prowadzila ciaze miala to badanie na przelomie 25-26 tygodnia. Ja w poniedzialek mam wizyte i mysle ze tez mi da skierowanie. Ostatnie moje badania srednio wyszly, anemia i za malo cukru. Bylam u rodzinnego ktory przepisal zelazo a na cukier wzruszyl ramionami. Takze czekam na wizyte u ginekologa.
    Evli nie przeszly.. Nie powiem rano mnie meczy :( na szczescie nie trwa to dlugo, do poludnia przechodzi wszystko. Takze do
    przezycia.
    Marudz ile wlezie, chetnie wyslucham i pociesze, rozumiem Cie i mialam i mam to samo czasami.. ciaza to piekny ale pelen obaw czas. Przynajmniej dla mnie. To fakt, mi tez powinni odciac neta, ja tez naczytalam sie za duzo i popadalam w panike nie raz.
    Ale chyba skoro lekarka nie mowila ze to cos powaznego to jest wszystko wporzadku, krwiaki zazwyczaj powinny sie wchlonac. Kiedy masz nastepne usg?
    EllaDe trzymam kciuki a od stycznia jeszcze mocniej. Mam nadzieje ze dolaczysz do nas.
    Ale zazdroszcze swiat w Polsce, ile bym dala zeby tez spedzic ten czas z rodzina.
    Ams kiedy lot do Pl?

    Buziaki dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 11:23

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams powodzenia na szczepieniu :)

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastepne usg, już prenatalne u tej babki mam 8 stycznia, to będzie 13t. Także jeszcze duuuuzo czasu...
    Mogę w każdej chwili iść do mojego gina, no ale patrząc na jego sprzęt to tylko po to żeby sprawdzić czy serduszko bije, krwiakow pewnie nie dojrzy :(

    Kurcze Olcia ale Ty to masz z tymi mdlosciami :( :( współczuje :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, skoro ma tak slaby sprzet to lepiej to u niej sprawdzic. Ja tez wizyty mialam co 4 tygodnie, czasami co 5 nawet i tylko czekalam na kazde usg, teraz ide w poniedzialek i juz sie doczekac nie moge.
    Niestety, ale sie pocieszam ze w marcu przejdzie i bede miala najpiekniejsza nagrode za te moje cierpienia. Moze synus przy porodzie mnie oszczedzi i wyjdzie w mare szybko i sprawnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 12:45

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie że lekko podwyższony cukier trzeba konsultować z lekarzem?
    Wyszło mi 0,96g/L przy normie dla ciężarnych <0,92g/L.
    Rok temu nie w ciąży miałam 0,95g/L

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli ja mialam troszke za nisko i poszlam do lekarza rodzinnego, ktory nic mi nie powiedzial na to.. takze ja czekam do poniedzialku bo mam wizyte u swojej gin. Mysle ze bedziesz spokojniejsza jak skonsultujesz.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    co u Was nowego?
    Olcia - jak tam po wizycie u gina (na pewno świetnie :) )
    Evli - zaczęłaś już `czuć` ciążę?
    eM80 - klinika się odezwała?
    Neytiri - gotowa na święta?
    Basia - jak tam mała, daje Ci już kopniaki?
    AMS - walizeczka Szarlotki (sorki za spolszczenie, ale brzmi tak słodko-ciasteczkowo) ;) spakowana na wizytę w Polsce?

    Mój protokół został zatwiedzony, od 23 dnia tego cyklu będę brała estradiol. Stymulacja od początko następnego cyklu, czyli jeśli pójdzie o.k. to pierwszy transfer będzie pod koniec stycznia.
    Od jutra chyba będę miała świąteczną przerwę od neta, jedziemy na święta do rodziny męża. :)


    ***
    takie jedno zdanie do dziewczyn podczytujących ten wątek, ale nie piszących - jestem pewna, że takie tu są - ujawnijcie się, w kupie raźniej. Popatrzcie, ten wątek jest naprawdę szczęśliwy: 4 ciąże w tym roku! Dołączcie do nas w Nowym Roku :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!!! Wszystkie dziewczyny już chyba święta pochłonęły ;D

    EllaDe super wiadomość, czyli Nowy Rok zaczynasz ciażowo!! Delektuj się tym noworocznym szampanem bo pozniej już nie będziesz mogła przez wieeeele miesięcy ;D

    Ja żadnych dolegliwości ciazowych nie mam. Piersi mam obolałe lekko i tyle.
    Siedzę w domu i jem co dwie godziny jak niemowlak normalnie :P zjadłam przed chwila chausson aux pommes i juz myśle co mam w szafce ;) Jak narazie nic nie przytyłam także cool :)
    W piątek lecę do Polski i mam nadzieje że nic złego się do tego czasu nie stanie i że w Polsce tez będzie ok :) Według Belly największy okres zagrożenia mija w wigilie :)

    Dziewczyny co tam u Was? Buziaki :*

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Ja dzisiaj po wizycie u gin. Widzialam buzke synka, troszke sie raczkami zakrywal ale widzialam nosek i usta. Jest sliczny ❤️ Wazy 840 gramow i wszystko jest wporzadku. Do marca mam odppczywac w domu, gin zrobila usg dopochwowe i powiedziala ze skrocila mi sie szyjka o 2 cm az. Narazie z mdlosciami cisza pare dni, ale pewnie jeszcze sobie wroca
    EllaDe cudowne wiesci! Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Pieknie sie zapowiada Nowy Rok :)
    Evli super ze sie dobrze czujesz. Nic sie nie martw, ciesz sie swietami w najblizszym gronie a pozniej juz z gorki.!!Alez ja wam zazdroszcze dziewczyny swiat w Polsce :( Tez bym chciala. Tutaj zero magii... klimatu.
    Reszta dziewczynek jak tam u Was??
    Buziaki milej nocki

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,

    ja sie nie odzywam bo u mnie niezbyt jakos dobrze. Z kliniki nie mam jeszcze żadnych wieści :( , i wiem ze to jest głupie , ale ja nie mam odwagi zadzwonić, boje sie mojej reakcji, juz myślałam ze po tylu latach jakoś twardsza jestem, ale chodzę i lzy mi same lecą ...pewnie przez to ze to takie "ostateczne" , nie mam planu , nie pojadę do kolejnej kliniki i kolejnej, także ogarnął mnie jakiś taki smutek i pustka , ale wiem ze muszę sie zmierzyć i to szybko bo znając moje "szczęście" to zadzwonią w wigilie żeby powiedzieć nie.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 kurcze zadzwoń do nich bo się wykończysz tym czekaniem :(
    Powinnaś do nich wydzwaniać żeby wiedzieli jak baaaaardzo Ci zależy. Także telefon w rękę i czekamy na dobre wieści!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 - trochę Cię rozumiem z tym odwlekaniem z dzwonieniem. Jeśli nie wiesz na 100%, to zawsze jest jakaś nadzieja. No ale myślę, że może lepiej zadzwonić - masz 50% szans na dobrą wiadomość. Nie bój się, że zadzwonią w Wilgilię - jak znam tutejsze kliniki, to pewnie będą już na urlopie świątecznym ;)

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny

    oni mnie wykończą nerwowo , dzwoniłam , laboratorium nic nie wie (choć to babka stamtąd mówiła ze zadzwonią do mnie z informacja) , kazali mi dzwonić do lekarza , oczywiście do lekarza nie ma nr tylko sekretarka , która tez nic nie wie , powiedziała ze przekaże i ze do mnie oddzwonią jak już coś będzie ustalone ...

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to rzeczywiście Cię zwodzą. Mam nadzieje że oddzwoni do Ciebie lekarz z dobra wiadomością, a jak nie to atakuj dalej sekretarkę ;)

    Basia, Neytiri, ams co Was tak wcięło? :)
    Ams jak tam pierwsza podróż samolotem w trójkę?

    Olcia takie już większe dziecko napewno prześlicznie wyglada na usg ♥️ Odpoczywaj :* Przyjeżdża do Was ktoś z Polski na Święta?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Dziewczyny!!!
    Wrócę na forum po Nowym Roku. :)

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wzajemnie Wesołych Świat !! :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam przygotowania do swiat?? Jak nastroje? U nas wiekszosc robi moj, bo ja ze wzgledu na to co powiedziala mi gin to oszczedzam sie jak moge.
    Evli do nas nikt nie przylatuje z rodziny. W tym roku sami spedzamy swieta. A wy jak tam dziewczyny juz w Polsce?
    Evli tak troszke w innym temacie. Kiedys polecalas jakas apteka internetowa. Przypomnisz mi stronke? Chce zamowic witaminy bo mi sie koncza a ceny w aptece zabojcze.
    Pozdrawiam dziewczyny!

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w Polsce od wczoraj :)
    Ja witaminy kupowałam na stronach typu
    www.santediscount.com
    www.easyparapharmacie.com
    www.paraselection.com
    Po prostu wpisywalam nazwę witamin w Google i mi podpowiadalo na jakiej stronie można kupić. Często leki są też na Amazonie.
    A Ty jakie witaminy bierzesz?

    Wesołych Świat wszystkim!!!!

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Martamie Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wbił, widziałam ze miałaś ureaplasme. Czy ufało ci się to łatwo wyleczyć ? Miałaś wysokie miano ?

  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dziekuje :) bede dzisiaj patrzec. Ja bralam mama DHA z Polski je mialam, ale koncza mi sie juz i musze cos lepszego kupic bo mam ciagle zajady, przeziebienie mnie dopadlo pare dni temu ale juz jest lepiej j wlosy mi sie tak krusza ze sa doslownie wszedzie. . Kupic teraz chce femibion natal 2.
    Rowniez zycze Wam dziewczyny Wesolych Swiat :)

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ