X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli ten rogal z kuleczkami jest najlepszy!!! najbardziej plastyczny i super sie uklada do ciala. Czasami maskotki sa tez z takimi kuleczkami, albo poduszki...

    Olcia gondola w moim wozku jest super !! Szarlotka jezdzi w nim jak krolowa w karocy :)
    Ja jestem bardzo zadowolona. Sama daje rade go zlozyc i rozlozyc. Polecam :)

    Link do nazego lezaczka, teraz widze w przecenie jest : https://www.rueducommerce.fr/produit/tiny-love-transat-rocker-napper-luxe-34816081/offre-82746335 :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze co do rozka - to polecam !! u nas sie bardzo sprawdzil !! no i w szpitalu robil furore, bo tutaj "nie znaja" albo za drogo...
    ja mam taki z minky cieplutki i przyjemny. Teraz Szarlotka na nim lezy jak na kocyku bo juz sie za duza zrobila :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też czytałam że malucha nie przykrywa się kołdra i kładzie się na płasko bez poduszki. Rożki fajne, ale zastanawiam się czy mi się to sprawdzi w lipcu... zależy od pogody na pewno ;)
    Poduchy dalej nie wybrałam, jest tego za dużo na amazonie i tak nie widząc na żywo nie mogę się zdecydować. Do tego większość jest napychana jak poduszki, tych kuleczek mało widzę ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, melduję się w Nowym Roku!
    eM80 - przykro mi. nie to chciałam usłyszeć. :(

    Jestem na końcówce cyklu 0 - biorę tabletki z estradiolem. Okres powinnam dostać w ciągu 3 dni i wtedy zaczynam stymulację. Lodówka jest pełna leków. Jak mi apteka wydała 2 wielkie torby leków, to myślałam, że zawału dostanę. Nie rozumiem dlaczego pharma pakuje swoje produkty w takie ogromne opakowania: karton, plastik... mogliby się trochę ograniczyć. No ale cóż.

    Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe i to jest plan ! Zaczynam rozgrzewać kciuki :)

    Dziewczyny czy Wy co miesiąc musieliście robić badanie moczu i badać krew na toxo?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe powodzenia! Kciuki zacisniete.
    Evli tak ja co miesiac co wizyte dostaje mocz i inne badania( tarczyca i w kierunku anemi bo wczesniej mialam z tym problem i teraz kontroluje co miesiac).

    A ja dziewczynki musze sie pochwalic, kupilismy mebelki dla malego :) tatus dzisiaj sklada wszystko, czeka nas malowanie pokoju jeszcze i dokupienie roznych drobiazgow :) jaram sie tym wszystkim jak male dziecko i cieszy mnie to bardziej niz kupienie czegokolwiek sobie :) mysle ze jeszcze miesiac i bedziemy gotowi, takze zostanie mi siedzenie i czekanie na przyjscie Kordianka.

    Jak tam u Was dziewczyny? Evli jak tam? Coraz blizej prenatalne, trzymam kciuki.
    Ams jak tam malutka?
    Em80 strasznie mi przykro.. trzymaj sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 19:57

    EllaDe lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie Olcia z tymi mebelkami :) My dużego pola do popisu nie mamy, oprócz łóżeczka i jakieś szafy jednodrzwiowej nic się innego nie zmieści ;)
    Prenatalne coraz bliżej i coraz więcej myśli, niech już będzie wtorek!
    Buziaki :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli co do rozka to mozesz kupic taki cieniutki i wtedy Ci sie sprawdzi:) Ja moja mala kladalam w rozek przez pierwszy miesiac ale dokrywalam troskze kolderka :) w rozku czula sie bezpiecznie :)

    Co do badan to tak, mialam co miesiac siki i krew :D ale dopiero od chyba 4 czy 5 miesiaca :)

    Jutro prenatalne !! juz sie nie moge doczekac Kochana!!! i mooooooocno trzymam kciuki !!!!


    EllaDe - kciuki dla Ciebie rowniez mocno zacisniete !!!


    Olcia - wiem co przezywasz :) to jest super czas jak szykujesz pokoik czy nawet kacik (jak to w moim przypadku bylo) dla Malucha :)

    Pamietam, ze jak wrocilismy ze szpitala i polozylam po raz pierwszy Szarlotke do lozeczka to bylam tak rozczulona, ze beczalam jak dziecko, hehe :)

    Evli jak masz malo miejsca, to polecam przewijak na lozeczko plus z ikei zestaw do przewijania - w jednym pojemniczku mam waciki, w drugim wode :) pieluszki mam polozone "w glowie " na przewijaku i ten system sprawdza nam sie dobrze :) (link: https://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/30199283/ )


    co do mebelkow to polecam szuflady plus organizery- im wiecej przegrodek tym lepiej bedzie mozna wszystko ulozyc :)

    Pozwolilam sobie na takie cwaniakowanie, bo mi sie to wszystko sprawdzilo i chce pomoc, bo wiem, ze przygotowanie miejsca dla dziecka jak sie nie ma duzo mozliwosci i kazdy cm sie liczy to niezle wyzwanie :D)

    aaa i jeszcze wanienka z ikei za chyba 5 euro tez sie super sprawdza :D


    U nas zaczely sie chyba zeby !!!! juz :o
    MAlutka ma troche ponad 2miesiace i caly czas od kilku dni jezdzi po dziaslach i sie slini strasznie :) no i do tego ogromny szloch i glosny placz...

    A do lekarza idziemy za 10 dni - to juz bedzie z zebami hahaha (pewnie nie, no ale moze lekarz potwierdzi moja "diagnoze" i powie, ze zeby sie zblizaja) :D

    Dzis w nocy po raz pierwszy odkad jestesmy w domu Charlotte plakala nie z glodu tylko z innego powodu... czyli pewnie zabki.

    No to ja jak zawsze sie rozgadalam :)

    Milego dnia!!


    Evli, a Ty pracujesz czy masz zwolnienie?

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to przewijaka to będę właśnie musiała coś wymyśleć bo dodatkowy mebel odpada, nie ma miejsca. Ams Ty mówisz o takim co się kładzie na łóżeczko? Nie przeszkadza to ? Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że zajmuje to 3/4 łóżeczka, ale to raczej mi się tak tylko wydaje ;) Muszę to zobaczyć „na żywo” :)

    Tak jutro prenatalne, stresa mam że masakra. Już dziś mi się koszmary jakieś śniły że byłam na wizycie i zaczęłam krwawić... Może jakbym miała jakiekolwiek objawy to byłabym spokojniejsza, a ja niiic. Żałuje że jak byłam w Polce to niekupilam sobie detektora tętna..
    Dobrze ze jutro wizyta z samego rana. Mąż idzie ze mną pierwszy raz :)

    Co do pracy to siedzę w domu, już prawie miesiąc. Jak wyszły mi krwiaki i to « złe zaczepienie” to bałam się ze się przedzwigne i wróciłam na bezrobocie :) Trochę żałuje bo dobrze się czuje i mi się nudzi no ale zdrowie fasolki najważniejsze :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dobrze, ze odpoczywasz i dbasz o siebie :)

    tak przewijak taki na lozeczku :) sprawdza sie :) jak chcesz to Ci podesle zdjecie :)

    Aha i jak masz malo miejsca, to wybierzcie lozeczko z szufladami na dole :) zawsze to jakies dodatkowe schowki :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas nasze łóżko zajmuje większość sypialni, także pola do popisów nie mamy. Te szuflady pod łóżeczkiem to napewno dobra sprawa. I miejsce włożenie czegoś i kurz się tak nie zbiera :) Z przyjemnością obejrzę zdjęcie ;D

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli powodzenia jutro!! Trzymam kciuki najmocniej jak sie da. Czekam na wiesci.

    Oj tak Ams ja jeszcze nie urodzilam a juz chodze taka rozczulona na mysl ze niedlugo bedzie taki maluszek lezal w lozeczku.
    A wczoraj jak moj skladal to wszystko, jak sie cieszyl to tak samo lzy do oczu naplynely. Strasznie wrazliwa sie ostatnio zrobilam :)
    Jak urodze i go zobacze to chyba nie bede umiala slowa wydusic przez pare dni tylko bede beczala ze szczescia :)

    Nasz pokoik jest malutki, akurat szafa, przewijak i lozeczko wejdzie. Wiecej juz gracic nie bede. Pokoj jeszcze musimy odmalowac bo sciany sa tragiczne. Do tej pory robil za graciarnie :)

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff już po !!! Ale miałam stresa!
    Z usg wszystko ok ! No oprócz braku / lub jeszcze nieudowicznieniu jednej tętnicy w pępowinie (podobno może się to zdążyć). Mały wiercipięta nie chciał pokazać co ma miedzy nóżkami :D Aż ciężko mi sobie wyobrazić że ta mała istotka sobie siedzi w tym moim płaskawym brzuchu hehe :D
    Według wymiarów cofnęła mi o pare dni ciąże. Teraz czekam na wyniki z krwi.

    Buziaki :*

    ams, EllaDe lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli fantastyczna wiadomosc!!!!!
    Bardzo sie ciesze <3 i gratuluje !!!!!
    Masz jakas foteczke ? :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b06f9b9df28.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b401c792b30.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/11427f6678f2.jpg

    fotki naszego przewijaka i lozeczka. Akurat Szarlotka spi, sorki za balagan no ale jakos porzadki mnie teraz za bardzo nie interesuja :D

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście ten przewijak raczej nie przeszkadza :)

    A oto wiercipięta moja ❤️

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/70e2e11484c7.jpg

    Karolcia89, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to nie wiem czy wiecie ale nasz wątek obchodzi dzisiaj rok :O :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 12:38

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli cudna ta Twoja dzidzia !! Bardzo, bardzo sie ciesze !!! <3 pamietam jak sama mialam taka fotke - nie moglam sie napatrzec :)



    Faktycznie ! To juz rok naszej "znajomosci" :)
    Pamietam jak zakladalam ten watek... Myslalam, ze bedzie mnie czekac dluuuuga walka, a tu miesiac pozniej dowiedzialam sie o Dzidzi : )

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak rok później już tą dzidzie masz ♥️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli super!!! Cudowne wiesci, ciesze sie ze wszystko jest wporzadku.
    Piekne zdjecie, niech dzidzia rosnie sobie zdrowo! ❤️
    Ams super kacik :) widze ze z musteli korzystasz. Polecasz? Bo ja zakupilam wlasnie szamponik, balsam do ciala i plyn do kapieli.

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia77 wrote:
    Ams super kacik :) widze ze z musteli korzystasz. Polecasz? Bo ja zakupilam wlasnie szamponik, balsam do ciala i plyn do kapieli.


    tak polecam !! pieknie pachnie i Mala nie ma zadnego uczulenia, no i kosmetyki te sa dostepne tez w Polsce :)

    Ja na poczatku glowe mylam plynem do kapieli :) szampon mam od tygodnia :)
    Uzywamy tez oliwke z mustelii i wode do mycia bez splukiwania - ta wode uzywamy za poleceniem pediatry do dupki :D najpierw myjemy ta woda, a na koniec i tak przemywamy zwykla czysta woda:) posladki jak marzenie :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ