X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze ale pomyłka :( Rozumiem że jesteś lekko rozczarowana bo nastawiłaś się już na chłopczyka ;)
    Mi się za to marzy księżniczka, a najgorsze jest to że mąż mówi też „ona” hehe a tu mogą być jajeczka na usg :D
    Preferencje są ale najważniejsze żebym ciąże donosila i dzidzia była zdrowa. Dziś mnie jakoś piersi duuuuzo mniej bolą i już schizuje :( :(
    Nie płacz Basia, ciesz się że dzidzia ma się dobrze to jest najważniejsze!

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to podzielę się z Wami jedna rzeczą, nie śmiejcie się!!
    Jeju jak mi się chce seksu masakra jakaś! W czasie starań moje libido było poniżej poziomu morza a teraz wybiło w kosmos!
    Boje się trochę kombinować bo to moje dziecię nie jest dobrze przyczepione, ale nawet bez tego dopadają mnie nocne orgazmy we śnie :D :D :D

    olcia77, EllaDe, Karolcia89, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 30 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki!
    Ams super ze malutka grzeczna. I rosnie zdrowo :) Twoja malutka tez tak harcowala w brzusiu w 2 trymestrze? Bo moj synek to tak tancuje ze wczoraj az podskoczylam :)
    Basia kurcze rozumiem Twoje rozczarowanie, nastawiliscie sie juz na chlopczyka. Ale naprawde ciesz sie ze dzidzia jest zdrowa. To jest najwazniejsze. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie dowiesz sie juz napewno.
    Evli ja mam to samo :) od samego poczatku ciazy. Nie zlicze ilosci erotycznych snow konczacyh sie wiadomo czym :) i tez ochota duza, pierwszy trymestr balismy sie obydwoje, ale teraz cos tam czasami delikatnie :) inaczej sie nie da noo :D

    Evli, EllaDe, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 30 listopada 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia :), dziewczyno , jak ja Ci zazdroszczę (oczywiscie nie odbieraj tego zle) a Ty płaczesz ...

    na pocieszke napisze ze u mojej siostry najpierw miał byc syn , później cala ciąża do końca ze dziewczynka , nakupiłam rozowych ubranek cudek wszystko wściekły róż ;), urodził sie syn ;p

    pozdrawiam :)

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na usg połówkowym :) z Małą wszystko ok ;) tak to dziewczynka juz na 100 % 21 tydzien wazy 420g :) moja ginekolog sie pomylila z plcia... i tak nadal jestem w szoku .... ale juz nie płacze hehe :)

    EllaDe, ams, eM80 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Basiu że malutka zdrowa!!
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia sto lat :) ciesze sie ze wszystko dobrze i naprawde juz nie placz! Ciesz sie ze malutka zdrowa, ze Tobie nic nie dolega.
    Ja wrocilam ze szpitala. Do marca mam odpoczywac i sie oszczedzac. Pierwsze 3 miesiace lezalam bo non stop rzygalam. Teraz kolejne 3 przede mna, na kanapie przed tv. Zaczal mi twardniec mocno brzuch, jak skala, napinac sie. Pojechalam dzisiaj na pogotowie, ktg wykazalo delikatne skurcze. Szyjka zamknieta ale nie jest idealna. Nie zrozumialam wlasnie czy za twarta troche czy za miekka. Dostalam leki rozkurczowe.
    Evli jak tam sie czujesz? Wszystki wporzadku?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku Olcia odpoczywaj !!
    Ja wariuje, mam jakieś czarne myśli, piersi bolą mniej, czuje się bardzo dobrze i świruje czy to „normalne w ciąży”?! Wiem że nie wszystkie ciężarne wymiotują itp.. ale jakoś to za dobre samopoczucie nie daje mi spokoju...
    Przesunelam usg na jutro wieczór ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety taki moj los w ciazy, kanapa i odpoczynek. Ale co sie nie robi dla malenstwa. Damy rade. Byle by nie chcial wyjsc wczesniej na swiat.
    Evli mnie tez nie codziennie bolaly piersi. Namietnie czytalam google, bo tez sie martwilam a jak byly dni ze mialam ciut mniejsze mdlosci plus zanik bolu piersi to najgorszy scenariusz w glowie. Nie raz macalam sie caly dzien i no normalnie nic nie bolalo. Po 2 dniach znowu bolalo. Pozniej znowu nie i na zmiane. I do tej pory zauwazylam ze sa dni ze piersi sa mniej tkliwe. Niewiem od czego to zalezy. Takze sie nie martw, ciesz sie ze nie wisisz nad wc.
    Daj znac jutro po wizycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 22:04

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, na pocieszenie Ci powiem, ze mnie w ogole prawie piersi nie bolaly !! Nie martw sie :) u Ciebie "objawem" ciazy jest hmmm... chcica haha :)
    Pamietaj, sa kobiety, ktore sa w ciazy, a w ogole sie nie czuja jakby byly, bo czuja sie po prostu dobrze :) tego Ci zycze - spokojnej "bezobjawowej" ciazy :* <3 trzymam kciuki za usg, daj znac koniecznie !!


    Basiu, dziewczyniki, coreczki sa super :) - wiem z wlasnego doswiadczenia hehe :) bedziesz mogla stroic swoja Laleczke:)

    Olcia, odpoczywaj !!!
    Takie skurcze nie musza przepowiadac nic zlego :* no ale odpoczywaj duzo!!! Teraz z biegiem czasu stwierdzam, ze tez mialam czesto skurcze, a myslalam, ze to mi sie dziecko "wypina"... nic z tym nie zrobilam no i Mloda urodzila sie w terminie :)

    Bedzie wszystko dobrze !
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny!

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczynki za wsparcie!
    Ams jak tam malutka? Widze nowe zdjecie w miniaturce. Co za slodycz!
    Ams ja nie tyle co mam skurcze chociaz na ktg cos tam wyszlo ale ja odczuwam to jako mega twardnienie. Wystarczy ze pojde na spacer i po 5 minutach brzuch robi sie twardy jak skala i mnie boli.
    dlatego Pani kazala odpoczywac, nastraszyla mnie ze takie twardnienia brzucha to nic dobrego. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze maly posiedzi sobie w brzuszku przynajmniej do poczatku marca. Nie chcialabym zeby mnie zaskoczyl tak jak ja zaskoczylam swoja mame- urodzilam sie w 25 tygodniu. Przepraszam dziewczyny ze ja wam tak narzekam, ehh ciaza to piekny czas ale zarazem trudny czasami dla mnie. Dopadl mnie dzisiaj jakis dolek, czasami mysle ze osiwieje do marca. Tak bym chciala juz przytulic malego i miec go przy sobie zdrowego.
    Evli trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte i czekam na dobre wiesci.
    Milego dnia ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 12:44

    ams lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za pamięć i życzenia!!:):*:*

    No ja jeszcze nie mogę sobie uzmysłowic do końca że to dziewczynka no ale przyjdzie z czasem :)

    Olcia przykro mi że musisz leżec no ale najwazniejsze zdrowie!
    Ams śliczna kruszynka :):)
    Evli powodzenia na usg:) daj znać co i jak:)

    ams lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams jaka słodka księżniczka ♥️♥️♥️
    Olcia Ty wcale nie narzekasz, to ja cały czas smęce. Dziś w nocy spać nie mogłam, do tego cały czas mi się śniło że to koniec mojej ciąży, masakra jakaś. Poszłam do pracy i na samo „ça va” już płakałam.... Oczywiście dostałam wielkiego calin, żebym przestała się martwić :)

    Basia nowe imię wybrane? Jaka była reakcja męża na zmianę płci ?

    EllaDe, eM80, Neytiri co u Was?

    Ja po usg, byłam u mojego gina wiec dużo widać nie było, ale najważniejsze że serduszko bije ♥️
    W przyszłym tyg ide do tej babki z lepszym usg i umówię się na prenatalne, bo moj nie robi na tym jego super sprzęcie ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 19:15

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, super ze wszystko dobrze :)

    dzieki za pamiec, pojutrze mam wizyte w tej klinice "ostatniej szansy" , denerwuje sie jakos , ze mi powie gosc zebym se dala spokoj i nara , takie mam przeczucia , jeszcze te strajki , blokady wrrr mam byc na 10 w Montpellier a to 3h drogi...

    Basia tez dołączam sie do życzeń , wszystkiego najlepszego :)

    Evli lubi tę wiadomość

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 trzymam kciuki żebyś trafiła tam na ludzi z sercem, którzy Wam pomogą :) Daj znać po wizycie.
    Trzymaj się :*

    eM80, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli ja to dopiero smecilam w 1 trymestrze. Ale doskonale Cie rozumiem. Tym bardziej ze na samym poczatku lekarz spisal wszystko na straty. Ale ja tez schizowalam i z piersiami i z wieloma innymi rzeczami. Sen tez raz mialam okropny, nawet nie mowilam tego partnerowi. Takze doskonale wiem co czujesz. Teraz tez troche martwie sie tym brzuchem, ale biore leki i odpoczywam ile sie da. Dzisiaj moj narzeczony mial wolne to wszystko posprzatal, ugotowal, ubralismy choinke :) mowil ze do konca ciazy mam zakaz sprzatania mieszkania. A jak cosik gotuje w kuchni czy kroje to krzeselko i siedze. Ale faktycznie dzisiaj mniej zrobilam niz zazwyczaj, duzo lezalam i ten brzuch lepszy jest. Jakos do marca damy rade z malutkim.
    Evli bardzo sie ciesze ze jest wszystko wporzadku! A powiedz mi co z tym drugim pecherzykiem? Mowil Ci cos ginekolog?
    Em80 kciuki zacisniete, mam nadzieje ze wkoncu ktos powaznie podejdzie do Was.

    eM80, Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia odpoczywaj ile się da :) Może akurat się poprawi i będziesz mogła się bardziej ruszać niebawem. Mąż sobie poradzi :P
    Moj ostatnio sam sprząta a ja robie obiad :) wcześniej sprzatalismy razem.
    Niestety stres jest i chyba już nas nie opuści :( Będziemy martwić się o dziecko i w brzuszku i jak będzie poza nim..
    Wiesz ten moj gin to ma taki sprzed że byłam w szoku (znowu?) jakość zero, dobrze że chociaż słychać było serduszko.
    W tym drugim oczywiście nic nie mógł się dopatrzyć na tym sprzęcie ale serduszka nie było słychać także... Dużo się nie dowiedziałam ale najważniejsze wiem, dał mi tez receptę na toxo, różyczkę, glukozę, grupę krwi, HIV itp.
    W przyszły wtorek ide na to lepsze usg, bo chciałabym wiedzieć czy to moje dziecię już lepiej się trzyma :)

    Neytiri nie wiem czy dobrze zapamiętałam czy to dziś ale - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka i co najważniejsze szybkiej CIĄŻY!! :*

    Miłego dnia dziewczyny!!

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem z imieniem podoba Mi się Hania ale nie tak na 100% sama nie wiem.... Mąż na pierwsze info w czwartek myślał że żartuje... dopiero pozniej jak usłyszał że płacze zorientował sie że jednak to nie żart heheh :) Teraz jest szczesliwy ... rok temu płakalismy że nigdy nie będziemy mieć swoich dzieci a teraz :) ale do kupowania ubranek jeszcze sie nie mogę przełamać ...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli mam nadzieje ze sie poprawi, w styczniu chcialam jechac do wiekszego miasta zrobic wyprawke malemu i juz wszystko kupic plus mama tak samo wysle z Polski reszte rzeczy, wozek i lozeczko. I czekac juz spokojnie na malego. Wybralismy imie, bedzie Kordian :)
    Kurcze evli serio ma az tak slaby sprzet? Dobrze ze idziesz na inne usg bedziesz dokladnie widziala. Pewnie prenatalne tez u niej zrobisz?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Ams - piękne zdjęcie :)
    eM80 - trzymam kciuki i czekam na dobre nowiny po twojej przyszłotygodniowej wizycie w klinice. Chyba rzeczywiście musicie wyjechać duuuużo wcześniej niż 3 godziny. Blokady, korki, ech...

    Ja czekam na @ i na wyniki Zika - powinnam dostać w przyszły wtorek. Jak będą, to klinika przyśle mi protokół i recepty. :) A pozatym to już tylko o świętach myślę :)

    ams lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ