X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien ja tez bralam cala ale gin poczatkowo mowil o polowie z tym ze zaraz zmienil zdanie na cala...

    Co do siostry strasznie mi przykro ze tyle razy ja to spotkalo... ale jestem pewna ze trasa nie miala nic do tego i albo u niej byly zahwiania hormonalne i czegos brakowalo albo malutek byl z wadami...

    Co do moich zastrzykow to robie je codziennie az do owu zeby mi urosly pecherzyki z których owu bedzie bo same mi w ogole nie rosna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Co do moich zastrzykow to robie je codziennie az do owu zeby mi urosly pecherzyki z których owu bedzie bo same mi w ogole nie rosna...
    Roxa, dokarmiaj dokarmiaj te pecherzyki aby pieknie rosly :-)

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy ale jakas taka do niczego jestem. Wczoraj straszny bol glowy mialam az w nocy z tego bolu sie budzilam, myslalam, ze jakas choroba mnie nabiera ale w sumie dzisiaj juz lepiej. Byle przetrwac te kilka godzin w pracy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak karmie je karmie ;)

    Krysiak a nie wypilas za malo przypadkiem? W ciazy glowa moze bardzo bolec jak sie za malo w ciagu dnia wypije...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Nie wiem ile masz wolnego, ale może w polowie trasy zrób sobie przerwę na nocleg? Tak robiła moja koleżanka, jak jeździła w długie trasy i bardzo sobie chwaliła takie rozwiązanie (wtedy ma się lepszą koncentrację i nie trzeba tylu postoi robić po drodze). Co prawda każda ciąża jest inna (ale jak my ostatnio robiliśmy taką trasę, i za mało i za krótkie robiliśmy postoje, to następnego dnia tak mnie bolał brzuch,że za pierwszym razem zastanawiałam się czy nie trzeba bedzie na izbę przyjęć jechać ...
    Wolnego mam sporo ale coraz bardziej sklaniam sie ku temu, by zostac tutaj... Zaprosze siostre na ferie zimowe to sobie zrekompensuje a gdy dzidzia bedzie na swiecie to jeszcze sie najezdze. W ogole dzisiaj samopoczucie fatalne a w podbrzuszu mnie chwilami tak mega ciagnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak karmie je karmie ;)

    Krysiak a nie wypilas za malo przypadkiem? W ciazy glowa moze bardzo bolec jak sie za malo w ciagu dnia wypije...
    Wiesz, moze cos w tym jest. Robie sobie w pracy herbate w termosie ale wczoraj ani herbata ani woda mi nie podchodzila. Wyprobuje dzisiaj wcisnac wiecej w siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak sprobuj bo w ciazy powinnas wypijac wiecej niz zazwyczaj wiec te 2-3 litry na pewno... Tez do tego doszlam jak mnie glowa bolala w ciazy...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 13 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jako że nie mogę pić zadnych płynów jakie soczyste (ale nie kwaśne) owoce albo warzywa o tej porze roku można dostać? Cytrusy, jabłka odpadają, bo nasilają mi zgagę? Niestety nie mogę dostać nigdzie arbuza :( i boję się, że jak tak dalej pojdzie, to się całkiem odwodnię. Macie jakieś pomysły?

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arbuz bylby chyba najlepszym wyjsciem ale o tej porze o niego juz ciezko. Ja lubie jeszcze Honigmelone, nie sa one juz tak soczyste jak arbuzy ale rozne melony oprocz arbuza dostaniesz wlasciwie przez caly rok. A dlaczego nie mozesz pic zadnych plynow? Nie przyjmujesz?

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 13 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypić wypiję, ale w ciagu 2 min wszystko zwracam... Już próbowałam oszukiwać i robić takie geste soki, sheiki, zupy ale za każdym razem jest to samo. Wypić mogę dosłownie łyka i w ten sposób udaje mi się może szklankę przez cały dzień wypić :(

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, to wyprzedzilas moja kolejna mysl, bo wlasnie myslalam a jakichs zupach czy koktajlach. Alez Cie meczy to bobo, takie male a tak rozrabia :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 13 października 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszam się, że są szanse, że po 20 tyg. się uspokoi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 16:08

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Poczieszam się, że są szanse, że po 20 tyg. się uspokoi :)
    Ja jestem w szoku jak rozne sa ciaze :-) Mnie od dwoch dni tak lekko mdli, najgorzej rano, na sama mysl o jedzeniu robi mi sie niedobrze. Ale tylko na mysl, bo jesc ogolnie moge i nawet mi smakuje :-) No i te mdlosci da sie zniesc.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny ale mamy brzydki dzien

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez bardzo pochmurno, caly dzien tak szaro.

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 13 października 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Ja jestem w szoku jak rozne sa ciaze :-) Mnie od dwoch dni tak lekko mdli, najgorzej rano, na sama mysl o jedzeniu robi mi sie niedobrze. Ale tylko na mysl, bo jesc ogolnie moge i nawet mi smakuje :-) No i te mdlosci da sie zniesc.
    Mam nadzieję, że przynajmniej u ciebie tak zostanie.Niestety u mnie chyba od 7 tyg zaczęło się rozkręcać. W między czasie miałam kilka dni poprawy (wyglądało jakby miało przechodzić) no i teraz znów się zaczęło :(

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 13 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Alinsien ja tez bralam cala ale gin poczatkowo mowil o polowie z tym ze zaraz zmienil zdanie na cala...

    Co do siostry strasznie mi przykro ze tyle razy ja to spotkalo... ale jestem pewna ze trasa nie miala nic do tego i albo u niej byly zahwiania hormonalne i czegos brakowalo albo malutek byl z wadami...

    Co do moich zastrzykow to robie je codziennie az do owu zeby mi urosly pecherzyki z których owu bedzie bo same mi w ogole nie rosna...
    U mnie sie dopiero okaże czy ovu jest czy co czy jak czy gdzie hihi no ide między 3 a 5 a potem 18 a 21 dniem i mam nadzieje, że to bedzie zawsze jakoś wtorek bo wtedy tylko i mi i lekarza pasuje grrr tzn bo ja szybko kończę.
    A nasze Kochane "brzuchatki" jak się czują? Oprócz boli głowy i mdłości? Idzie dodac tu jakieś piękne zdjęcie usg?hihi

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 13 października 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, to co zaczynam od 0,5 i na wizycie za ok 4 czy 5 tyg to sie okaże czy wystarcza co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga biedulko strasznie współczuję... Masakra ile się namęczysz... Odebrałabym ci trochę tych mdłości jakby się dało...

    Krysiak obyś ty pozostała z dobrym samopoczuciem! Choć ja sama (wiem, głupia jestem i pewnie nie raz będę jeszcze na to narzekać) mam nadzieję, że teraz jak zajdę w ciąże to jednak mdłości będę miała i chociaż tak maluch da mi znać że wszystko jest ok... W poprzedniej ciąży nie miałam żadnych mdłości i cały czas poza zmęczeniem, meeega sennością (jak wstałam o 9 to o 13 musiała być już drzemka bo nie wyrabiałam, więc w ciągu dnia zaliczałam dwie) i ciągnieciem w brzuchu czułam się wzorcowo...

    Alinsien tak zrób ;) skoro i tak idziesz do gina to będziesz wiedziała co i jak... bierz po połowie tabletki i zobaczysz czy to wystarczy czy brac całą... i pamietaj około godziny po jej wzięciu nic nie jedz i nie pij ;)
    Ja to zazwyczaj robie tak, że jeśli budzę się zmierzyć temp to mierze, biorę tabletkę i drzemię dalej...


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 18:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mega męczący dzień... Byłam na Dienstbesprechung i przy okazji podyskutowałam trochę z kolegą, który teraz pełni funkcję tak jakby szefa naszego oddziału... I w ostatnim czasie bardzo dobrze się rozumiemy i on chyba sobie wziął za cel ochronę mnie przed innymi oddziałami i pracownikami hahaha... A ze podobno jutro chcą mnie dać na inny oddział i w poniedziałek muszę na pewno iść to stwierdził, że tak nie może być hahaha i chciał pogadać z szefową że jutro ktoś inny powinien tam iść, a na poniedziałek już mi załatwił, że dostanę ściągę co i jak u kogo w sensie dotyczącą ludzi którymi będę się miała w ten dzień zająć...
    Potem byłam w DM i jakos tak zleciało 4h nie wiadomo gdzie i kiedy...

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ