X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    U nas tez zimno. Siedze w pracy w grubachnym swetrze skulona, bo mi caly czas zimno :-(
    moj mąż jest godzine drogi od domu i mówi że tam tak sypie śnieg że szok...

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 14 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś gdyby nie nasz pies, to całkiem byśmy zaspali :) Na
    szczęście wyczuł się w swoją rolę ;).

    Pochwalę się, że u mnie ciąża jest lepsza niż niejedna dieta odchudzająca (w ciagu ostatnich 3 mcy schudłam jakieś 4kg w stosunku do mojej normalnej wagi, mimo tego, że prawie codziennie na kolację wcinam pączka, nie wspominając o czekoladkach w ciągu dnia ;). Także chwilowo rozstępy mi raczej nie grożą :)

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio, niezle :-)
    Roxa, Twoj maz gdy jezdzi w trasy to zawsze wraca na nocke do domu czy zdarza sie, ze nocuje w trasie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Cześć dziewczyny. Dziś gdyby nie nasz pies, to całkiem byśmy zaspali :) Na
    szczęście wyczuł się w swoją rolę ;).

    Pochwalę się, że u mnie ciąża jest lepsza niż niejedna dieta odchudzająca (w ciagu ostatnich 3 mcy schudłam jakieś 4kg w stosunku do mojej normalnej wagi, mimo tego, że prawie codziennie na kolację wcinam pączka, nie wspominając o czekoladkach w ciągu dnia ;). Także chwilowo rozstępy mi raczej nie grożą :)
    Kinga, no super :-)
    Ja z kolei od wczoraj walcze z mdlosciami, ktore mam calutenki dzien, nawet noca sie budze i mnie mdli. Ale rozpracowalam juz system, nie mdli mnie gdy jem. Np jem kromke i jest super, w momencie gdy mam pusto w buzi zaczyna mnie mdlic... Na mysl o jedzeniu mnie tez mdli ale w samym jedzeniu mi to nie przeszkadza :-) No ale nie moge przeciez caly czas jesc.... Dzisiaj w pracy mam winogrono ktore caly czas po jednym sobie podjadam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga dobrze, ze macie psiaka ;)

    Krysiak nie mój mąż czasem wraca na noc a czasem jest w trasie cały tydzień (jak wyjedzie w poniedziałek to wraca w piatek) zależy od tego jaki ma towar, gdzie itp... Teraz akurat w Monachium byl :P

    Krysiak, a np guma do żucia nie działałaby u ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak nie mój mąż czasem wraca na noc a czasem jest w trasie cały tydzień (jak wyjedzie w poniedziałek to wraca w piatek) zależy od tego jaki ma towar, gdzie itp... Teraz akurat w Monachium byl :P
    Serio?! To ja osobiscie nie zazdroszcze, ja strasznie nie lubie gdy meza nie mam na noc :-) Ostatnio dyskutuje ze mna oraz czesciej, bo ma okazje wyjechac z pracy do Stanow na projekt ale zna moje zdanie na ten temat :-) oczywiscie ja mu na drodze stac nie bede, niech ma cos z zycia ale podroczyc sie z nim moge :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak, a np guma do żucia nie działałaby u ciebie?
    Roxa, Ty dobry czlowieku, pomysl chyba nie jest zly. Zaraz wyprobuje. Mam na biurku paczke tic tacow ale guma to chyba jeszcze lepszy pomysl!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa, no i koniecznie, pamietaj, gdybys kiedys miala okazje to zabieraj sie z mezem! Chetnie poznalabym Cie osobiscie. Zreszta wiecie, ja to w ogole taka towarzyska jestem i tak sobie mysle nieraz, ze fajnie byloby gdybysmy sie kiedys juz z naszymi dziecmi w tym zacnym gronie na zywo zobaczyly :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Serio?! To ja osobiscie nie zazdroszcze, ja strasznie nie lubie gdy meza nie mam na noc :-) Ostatnio dyskutuje ze mna oraz czesciej, bo ma okazje wyjechac z pracy do Stanow na projekt ale zna moje zdanie na ten temat :-) oczywiscie ja mu na drodze stac nie bede, niech ma cos z zycia ale podroczyc sie z nim moge :-)
    Mój mąż tak pracuje odkąd go poznałam tak więc ja juz przyzwyczajona jestem... Jak jeszcze mieszkaliśmy w pl to on jeździł do pracy do niemieckiej firmy i był 2 tyg w pracy i 2 tyg w domu, a czasem 3 tyg w pracy a 1 w domu... dlatego min. postanowiliśmy się przenieść... przynajmniej widujemy się i w tygodniu i weekendy mamy dla siebie...

    krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, Ty dobry czlowieku, pomysl chyba nie jest zly. Zaraz wyprobuje. Mam na biurku paczke tic tacow ale guma to chyba jeszcze lepszy pomysl!
    Wyprobuj moze akurat zadziala... w koncu wtedy tez bedziesz caly czas cos żuć; )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to robicie gdy na czas jego wyjazdu przypada Wam sie starac? Jedziesz z mezem w trase czy jemu udaje sie tak ustawic grafik by byc w domu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Aaaaaa, no i koniecznie, pamietaj, gdybys kiedys miala okazje to zabieraj sie z mezem! Chetnie poznalabym Cie osobiscie. Zreszta wiecie, ja to w ogole taka towarzyska jestem i tak sobie mysle nieraz, ze fajnie byloby gdybysmy sie kiedys juz z naszymi dziecmi w tym zacnym gronie na zywo zobaczyly :-)
    Oj tez chetnie bym was poznala u spotkala sie z wami... strasznie zaluje ze tak jestesmy po de rozrzucone...
    Moj maz to zazwyczaj jezdzi w twoje strony w poniedzialki i wtedy nie wiadomo czy wroci wiec ciezko mi z nim sie zabrac tak bo musialabym miec caly tydzien wony na wszelki wypadek...
    Moze sie uda jak bede w ciazy i bede sie dobrze czula pojechać z nim taz w twoje strony...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Oj tez chetnie bym was poznala u spotkala sie z wami... strasznie zaluje ze tak jestesmy po de rozrzucone...
    Moj maz to zazwyczaj jezdzi w twoje strony w poniedzialki i wtedy nie wiadomo czy wroci wiec ciezko mi z nim sie zabrac tak bo musialabym miec caly tydzien wony na wszelki wypadek...
    Moze sie uda jak bede w ciazy i bede sie dobrze czula pojechać z nim taz w twoje strony...
    Hihihi, o tak o tak! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak szef mojego męża to złoty człowiek... wie o naszych staraniach i bardzo nam kibicuje... I jak mąż mu mówi, ze w tych i tych dniach potrzebowałby być w domu to on już wie dobrze o co chodzi i ustala mu takie trasy żeby codziennie był w domu

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu co się udało, byłam z mężem na spontanie w trasie, bo byłam mu zawieźć owoce i pieczywo to była środa a do piatku wolne miałam i jak mąż usłyszał to mówi, żebym jechała jakieś rzeczy i kosmetyki zabrać ze sobą i jechała z nim i tak też zrobiliśmy... No i na weekend nam jeszcze te dni przypadały więc poprawiliśmy... I mąż się cały czas potem smiał, że zrobilismy sobie kierowcę haha
    A teraz się smieje że w pl w drodze od jednych rodziców do drugich staniemy w lesie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 11:24

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A teraz się smieje że w pl w drodze od jednych rodziców do drugich staniemy w lesie :P
    To tym razem zrobicie nie kierowce a lesniczego :-)

    werni, Kinga. lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 października 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny doczytalam Was, rozpisalyscie sie ze ho ho :) Tez Was uwielbiam i tez bym chciala z Wami sie spotkac :)

    hehe dokladnie teraz bedzie lesniczy Roxa:)

    Krysia super masz szefowa :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, chcialam tylko powiedziec, ze ta guma to strzal w dziesiatke! Mdlosci nie przechodza po niej calkiem ale jest zdecydowanie lepiej, da sie zniesc, no i co najwazniejsze, to jest doskonala alternatywa do jedzenia bez przerw :-) W drodze z pracy do domu wstapie do sklepu zrobic zapas gum do zucia, bo ja z reguly malo ich "zuwam", wiec nie jestem z tych, co to zawsze cos tam maja przy sobie :-)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 14 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ale sie naśmiałam czytając wszystkie wpisy. Zdrowo postrzelona hahaha akurat dzisiaj miałam z koleżanką temat o o postrzelonym,pozytywnie charakterze. Bardzo mnie dzisiaj zdziwiła jak zaczęła tez być taka hihih.
    A co do spotkania Ojeeeej chętnie ♡ na pewno by nam się jadaczki nie zamykały! A nie takie pisanie w miedzy czasie!
    To ja się musze rozczulic... fakt,nnie jestem w ciąży, ale tak wiele mnie do przodu popchałyscie!tyle dobrych rad! Boże dziękuję, koleżance że mnie na ta strone namówiła i że akurat takie fajne dziewczyny spotkałam!

    werni, krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno usmazylam placki ryzowe, teraz mysle nad jutrzejsza wizyta u ginki moze tez zrobie posiew

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ