X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 15 października 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możesz jeść w nocy, to może spróbuj coś przegryźć (jakaś kanapka, albo herbatnik czy suchar), bo obawiam się że to skutek uboczny ciaży :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Jak możesz jeść w nocy, to może spróbuj coś przegryźć (jakaś kanapka, albo herbatnik czy suchar), bo obawiam się że to skutek uboczny ciaży :)
    Generalnie tez myśle, ze to ciaza i ze po prostu troche więcej potrzebuje niż dotąd ale może metformina to jeszcze potęguje.... Sama nie wiem, na taki pomysł dzisiaj wpadłam. Dzisiaj wieczorem np o 18.30 zjadłam pół bułki i parówkę na ciepło, a przed chwila wcielam dwa suchary i szklankę soku pomarańczowego bo tak mi było niedobrze. I najgorsze, że wcale nie mogę powiedzieć, ze teraz jest mi dobrze :( :)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 15 października 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby się u ciebie też rozkręcały mdłości? Ja przed pojsciem spać muszę zjeść porządną kolację, bo potem tez mnie ssie, a przez tabletki na tarczycę rano muszę trochę poczekać na pierwszy posiłek :(

    krysiak lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano po wstaniu idąc do łazienki wzięłam do buzi kawałek imbiru kandyzowanego bo normalnie nie wytrzymałabym. A śniadanie jadam na raty, pare kęsów i idę umyć włosy, pare kęsów i idę wysuszyć włosy, pare kęsów i robię makijaż. Bo gdybym zjadla tak po prostu naraz to nie wytrzymałabym potem aż sie zrobię. W pracy mam jakieś orzeszki, wafle i zawsze jakieś owoce na biurku i tak sobie caluteńki dzień podjadam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najciekawsze jest, ze moje nocne mdłości mam już od dobrych kilku dni, zaczęły się na długo przed tymi w dzień, budziłam sie w nocy i nie wiedziałam o co chodzi :) no a teraz już wiem :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka nie zgadniecie... wczoraj mialam piekna owulke :) zrobilam usg posiewu nie. Ginka mowila ze mialam ladne endo 8mm i ladne rozwarcie szyjki.

    krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 15 października 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! U mnie czwartek ( czyli najgorszy dzień w tyg) właśnie mija!juhuuu. Gratuluję wszystkim, które zostały ciociami hihi też będę, znów bo koleżanka bedzie 2 miała (parka).
    Kinga, piękne zdjęcie hihi mały okruszek kochany <3 rośnij kruszynko rośnij!
    Werni czekamy na wyniki. Ty w pl te wszystkie badania tak?bo nadal pl? Czy mnie cos minęło?
    Roxa Kochana! Trzymaj się w tej pracy! Znam ten ból. Ja całe wakacje miałam bardziej niż zapiernicz,bo dostarczamy towar do stacji paliw... ufff....

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 15 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Dzisiaj rano po wstaniu idąc do łazienki wzięłam do buzi kawałek imbiru kandyzowanego bo normalnie nie wytrzymałabym. A śniadanie jadam na raty, pare kęsów i idę umyć włosy, pare kęsów i idę wysuszyć włosy, pare kęsów i robię makijaż. Bo gdybym zjadla tak po prostu naraz to nie wytrzymałabym potem aż sie zrobię. W pracy mam jakieś orzeszki, wafle i zawsze jakieś owoce na biurku i tak sobie caluteńki dzień podjadam.
    Hihi hihi dobre :)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 15 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka nie zgadniecie... wczoraj mialam piekna owulke :) zrobilam usg posiewu nie. Ginka mowila ze mialam ladne endo 8mm i ladne rozwarcie szyjki.
    Werni a Ty bez chłopa tam,albo??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 22:07

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nadal w pl, teraz tylko czekanie na dwa hormony ktore powinne byc w srode

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 15 października 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj dziewczyny moje Kochane, współczuję tych mdłości! Ale takie uroki tych naszych okruszkow w brzuszku hihi

    krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 15 października 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Tak nadal w pl, teraz tylko czekanie na dwa hormony ktore powinne byc w srode
    Aa oki. A skąd z pl jesteś?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Garwolina z 60km od Wawy a Ty skad ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 16 października 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ok. Ja z ukochanego Śląska jestem :) czyli baaaardzo daleko hihi
    (Dlatego miałam niemiecki dowód zanim zaczęłam po niemiecku mówić. )
    Tak w ogóle to cześć dziewczyny! W końcu piątek! I do 13 a potem razem z moim wspólne szukanie prezentu dla koleżanki i obiad na mieście (na który się cieszę, nie muszę gotować hihi ) buziaki i miłego dnia Wam ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 06:58

    werni lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 16 października 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Dzisiaj MOGŁAM pospać..... ale od 5 mój taki kaszel,że ja oczy jak 5 zł ; (((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :-) Jestem juz po wizycie. Serduszko jest, dostalam Mutterpass. Jestem chyba w 6t4d :-) Mowie chyba, bo juz tego nie rozumiem. Na zdjeciu usg pisze 6t4d a w Mutterpass 7t4d... Dzieciatko mierzy 0,62cm

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien no ja się chyba zabiję! Skąd ty jesteś ze śląska?

    Krysiak <3 cudownie! Tak się cieszę! A z rozumieniem to jest tak, że lekarz do Mutterpass wpisał ci na pewno wiek ciąży wyliczony z owulacji (i ten należy zawsze przyjmować) a ten z usg to wiek ciąży, które usg wylicza na podstawie pomiarów maluszka... To oznacza, że maluszek jest tydzień młodszy niż wskazywała by na to ciąża, ale to nie powód do zmartwień, bo na początku ciąży to częste zjawisko i zobaczysz, że maluch podgoni a nawet przegoni jeszcze wiek ciąży...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa,mam nadzieje, ze z tym zabijaniem sie to byla przenosnia :-)
    I dzieki za wytlumaczenie, czyli co, mam mowic, ze jestem w 8 tygodniu? :-)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 16 października 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Witam Was :-) Jestem juz po wizycie. Serduszko jest, dostalam Mutterpass. Jestem chyba w 6t4d :-) Mowie chyba, bo juz tego nie rozumiem. Na zdjeciu usg pisze 6t4d a w Mutterpass 7t4d... Dzieciatko mierzy 0,62cm
    Krysiak super!!! Ale się cieszę! !
    Roxa z okolic Raciborza, a Ty??

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 16 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni gratulacje prawidłowa owulka to juz coś. Szkoda, że sama jestes w pl (no chyba, że coś pokręciłam :)

    Krysiak super że wszystko w porządku i zobaczyłaś serducho. Trzymajcie sie w takim razie z maluchem, żeby bez komplikacji przebrnać przez ten najniebezpiecznieszy pierwszy trymestr :)

    Alinsien dzięki za życzenia :) Kuruj się kobieto, nim i ciebie całkiem rozłoży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 15:18

    werni, krysiak lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ