X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien kuzwa! Moi tescie sa z pod Raciborza!
    Ja z pod Opola...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 18:08

    alinsien lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 16 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? W opolu Kochana ja prawko zdawałam hihihi... no to już rozumiem skąd to pozytywne potrzepanie haha żart :) a skąd teście dokładnie pochodzą?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 16 października 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tematem to ile te tabletki na tarczyce kosztują? Te co pisalam? Bo nie wiem czy mi starczy czy do banku lecieć.

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 16 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Refundowane 5€, a teraz jako już oficjalna ciężarna płaciłam 0,00 :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 16 października 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn z recepta 5e?oo super tyle mam w portfelu hihihi

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 16 października 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak masz tę czerwoną receptę to 5€

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 października 2015, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kinga, co do dzisiejszego dnia napisalam w pamietniku.

    Krysia super wiadomosc :)

    Alinsien Roxa niezle ze jestescie z tych samych okolic :) tu na ovu tez poznalam z moich okolic.

    Tak niestety jestem sama :(

    alinsien, krysiak lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 17 października 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny się pogubiły hihihi miłej soboty <3

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 18 października 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie! Od dzisiaj jem tabletki na tarczyce i ok nie mogę jeść do godz,mieszać z innymi tabsami, a z kawą też muszę czekać?

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 18 października 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien niestety ze wszystkim musisz czekać poza wodą :( Niestety ta substancja musi być bardzo reaktywna, a w trakcie trawienia kawy, zachodzą też bardzo skąplikowane reakcje chem. (przynajmniej dla mnie są skomplikowane, bo ze mnie straszna noga jeśli chodzi o chemię organiczną, zwłaszcza poza czystą probówką ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 18 października 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, tak się zastanawiam czy masz problemy z nadmiernym owłosieniem (tzn. w miejscach, gdzie kobiety nie powinny mieć owłosienia np. wąsik, piersi, klatka piersiowa, uda, brzuch itp). I drugie pytanie, czy jesteś taka szczupła bo dbasz o figurę, czy raczej zaliczasz sie do tej grupy, co "jedzą jak prosiaki", a masz taki dobry metabolizm? ;). Ps mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli, bo nie chciałabym w żaden sposób cię urazić.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 18 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, dlatego nastawiłam na 4 budzik na tabsa i mierzenie a potem bede znow do 5 spala. Ta opcja chyba dobra co?bo jak wstane to musze kawe wypić i zjeść ;p

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 18 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też tak staram się robić, tylko niestety często budzę sie rano i potem nie mogę zasnąć, no i wtedy to czekanie jest mega upierdliwe... No ale w porównaniu do permanentnych problemów żołądkowych, to i tak jest ok ;)

    alinsien lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 18 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasne, chyba hahaha z tym,że mój kot usłyszy budzić. Będzie myślał, że czas na jedzenie i będzie mnie gryzl, że mam mu jeść dać haha

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 18 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps mam nadzieje, że u naszej Roxy wszystko ok i to tylko brak czasu? ?Zostawiła mnie w napięciu gdzie jej teściowie mieszkają hihihi

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 18 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni poczytałam trochę o Tobie w Twoim pamiętniku ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, nie bylo mnie przez weekend, bo w piatek po pracy tak spontanicznie zdecydowalismy, ze pojedziemy do tesciow. 600km w jedna strone wiec gdy tam dojechalismy to na nic sily nie mialam. W sobote polatalam troche z tesciowa po sklepach a potem odwiedzilismy dobrych znajomych a w niedziele juz wracalismy. Po powrocie do domu prosciutko do wyrka, by zebrac sily na dzisiaj :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczynki :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 19 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ja mam dziś dzień pełen wrażeń. Ponieważ dziś mój żołądek mi zbytnio niedokucza, postanowiłam że zrobię sobie zaległy pedikiure. Wyfrezowałam stopy, pousuwałam skórki, stwierdziłam że od razu umyję włosy. No i się zaczęło niedość że prawie zemdlałam pod prysznicem, bałam się że roztrzaskam szklaną kabinę, to wyskoczyłam tak jak stałam, nawet nie zdążyłam wlosow wykręcic i pobieglam do kuchni. Tam wsadziłam od razu do buzi czekoladkę i się napiłam, a następnie jak zwykle opuściłam głowę. Tylko tym razem zamiast poczuć się lepiej, zrozumiałam,że to nic nie da. Wiec biegiem poleciałam do sypialni. Do łóżka to już po omacku doszłam (bo mi sie już wizja wyłaczyła, no ale przynajmniej się w nic nie uderzyłam) Po kilku minutach doszłam do siebie, patrzę a w łózku mokro... No to super trzeba pościel zmienić, chwilę odczekałam i postanowiłam profilaktycznie zjeść bułkę. Wchodze do kuchni, a tam kałuże, w przedpokoju też, no to super... podłogi do mycia. Dobra ochłonęłam, czas zrobić drugie podejście do prysznica. Tyle co sie zdążyłam rozebrać i wejsc do kabiny dzwoni domofon. No wiec lecę biegiem licząc,że to pomyłka... No ale nie opony zamiast w środę przyjechały dzisiaj. No wiec na szybkiego gadam z gościem i w tym samym czasie się ubieram. No i próbuję go przekonać żeby mi je do domu przyniosł (bo się uparł, żebym zeszla po nie na podwörko) Zmiękł dopiero jak sie przejezyczyłam i powiedziałam, że mam "nackte Haare" zamiast "nasse Haare". No cóż znów zrobiłam z siebie idiotkę :), dobrze że miałam mega spóźniony zapłon i z dużym opóźnieniem dotarło do mnie co powiedziałam :) W sumie udało się opony odebrać (choć pewnie dziwnie wyglądałam z odżywką na głowie). Więc jak tylko kurier wyszedł, to od razu poleciałam znów pod prysznic i spłukałam włosy -to tak na wypadek, gdyby jeszcze ktoś miał mnie ochotę nawiedzić ;). Teraz jeszcze muszę powycierać podłogi i zmienić pościeli. No i jakoś zupełnie odechciało mi się dalszych zabiegöw kosmetycznych :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, Kinga, cala sytuacja po prostu mega komiczna mimo, ze nie zazdroszcze Ci ani troszke tych mdlosci i przygod. No po prostu hicior :-)

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ