X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    dzis zadzwonila do mnie recepcjonistka ze wyniki z cytologii co robilam w kwietniu mam druga grupa i bedzie chyba do leczenia...jestem zalamana, ginka mowila ze jak bedzie zle to maja dzwonic do mnie
    To dziwne bo pamiętam, że kiedyś lekarz mi mówił, że tej 2 gr. się nie leczy (przynajmniej wg. tej starej klasyfikacji, a zakładam, że o niej mowa), bo żadko której kobiecie (regularnie współżyjącej) udaje się utrzymać 1.
    Także nawet jeśli będziesz to leczyć, to nie będzie będzie to nic poważnego (jakaś infekcja), powodem do stresu jest grupa 3 i kolejne.

    Ps. jak to są wyniki z kwietnia, to badanie jest do powtórzenia (przynajmniej ja bym się nie dala na ich podstawie leczyć). Ile czekasz na wynik cytologii? Bo w razie czego na posiew czeka się ok. tygodnia (w dobrym laboratorium, bo jak
    przesyłają do innego, to dłużej). Zakładam też że lekarz nie był ślepy i zauważyłby nadżerkę, gdyby była :)

    Cytat z: "Poradnik Zrowie" 2 gr wg PAP jest najczęściej spotykana, zwłaszcza u kobiet, które prowadzą życie seksualne. Taki rozmaz uznaje się za &niepodejrzany&. Obok komórek obecnych w grupie I są tu także komórki zapalne. Nie widać jednak komórek nieprawidłowych, charakterystycznych dla stanu przedrakowego. Taki wynik często mają kobiety, u których pojawiła się nadżerka. Nadżerkę musisz wyleczyć i powtórzyć cytologię. Jeśli lekarz podejrzewa stan zapalny, przepisze ci środki przeciwzapalne i ginekologiczną kontrolę po leczeniu. Cytologię powtórz za 1–2 lata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 16:55

    werni lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 października 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zasnęłam przed tv te 3 niespokojne noce mnie wykończyły a naaa koniec obudziłam sie i zjadlam naleśniki z czekolada aaaaa kurde a dieta tak fajnie mi szła. Tak w ogóle mi hormony już szaleją podczas @ a co dopiero w ciąży będzie? ! Krysiak widzisz ja to bez ciaży wieczorem podjadam hihihi

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja to mam nadzieje,że to od razu klapnie z tymi tabsami, ale czy u Ciebie chłop tez miał plemniki nie w 100%? Bo mój niestety ma niektóre za leniwe....i z 2 głowami. Ale przewaga dobrych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien, oby przepowiednia Kingi sie sprawdziła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, głupie pytanie mam... W Twoim 14 tygodniu masz już pewnie brzuszek troche, co? Pamiętasz kiedy zaczął rosnąć? Ja od kilku dni siedząc w pracy muszę rozpinać spodnie bo mnie strasznie cisną. Coś wcześnie. Sprawdzam wagę i w sumie ńie przybyło ale brzuchol mam mega.

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 października 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ale Wy słodkie pewnie z brzuszkami <3 ale fajnie <3

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 października 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, głupie pytanie mam... W Twoim 14 tygodniu masz już pewnie brzuszek troche, co? Pamiętasz kiedy zaczął rosnąć? Ja od kilku dni siedząc w pracy muszę rozpinać spodnie bo mnie strasznie cisną. Coś wcześnie. Sprawdzam wagę i w sumie ńie przybyło ale brzuchol mam mega.
    W sumie to nie mam dużego brzucha. Mam taki jak w trakcie okresu (wzdęty :) ). Ale szybko przestałam się w spodniach czuć wygodnie (nawet w legginsach), dlatego wykopałam z szafy te większe (bo te co zwykle nosiłam zaczęły mi się w udach opinać i tak głupio się w nich czułam (jak mumia). W sumie to ciężko to opisać, bo zawsze uważałam je za wygodne, a teraz mi się odwidziało ;)
    Jeansy mam też same biodrówki, także na razie spokojnie się w nich zapinam, ale pewnie jakbym miała wyższy stan, to byłoby nieciekawie. Kropek nie lubi ciasnoty, więc böl brzucha by był gwarantowany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 22:34

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 października 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    No i ja to mam nadzieje,że to od razu klapnie z tymi tabsami, ale czy u Ciebie chłop tez miał plemniki nie w 100%? Bo mój niestety ma niektóre za leniwe....i z 2 głowami. Ale przewaga dobrych.
    U nas wyszło wszystko ok, ale też mąż wcześniej zaczął bardziej o siebie dbać (luźne bokserki, pilnował wentylacji, nie leczył się przed badaniem antybiotykami, nie gorączkował, zaczął regularnie ćwiczyć i dużo wcześniej poprawił swoją dietę, jedyne z czym nie wygrałam, to miłość do coca coli, bo nawet alkohol przestał pić :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam ze się długo nie odzywałam...
    Ja w zeszłym tygodniu codziennie w pracy, w weekend miałam gości i byłam na tym Oktoberfeście, wczoraj cały dzień poza domem bo rano w pracy, na tym nowym oddziale, potem KWZ i jak wyszłam z domu o 6 tak po 20 wróciłam...
    Ale kochane jesteście, że pamietacie:*

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 października 2015, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam ze się długo nie odzywałam...
    Ja w zeszłym tygodniu codziennie w pracy, w weekend miałam gości i byłam na tym Oktoberfeście, wczoraj cały dzień poza domem bo rano w pracy, na tym nowym oddziale, potem KWZ i jak wyszłam z domu o 6 tak po 20 wróciłam...
    Ale kochane jesteście, że pamietacie:*
    <3 weszłam specjalnie zobaczyć czy jesteś :) tak myślałam, że to praca. Jak ja znikne to oba internety padły bo czekamy na nowy. Ps Roxa to skąd Ci teściowie? Chyba nie z Pietrowic?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 października 2015, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    U nas wyszło wszystko ok, ale też mąż wcześniej zaczął bardziej o siebie dbać (luźne bokserki, pilnował wentylacji, nie leczył się przed badaniem antybiotykami, nie gorączkował, zaczął regularnie ćwiczyć i dużo wcześniej poprawił swoją dietę, jedyne z czym nie wygrałam, to miłość do coca coli, bo nawet alkohol przestał pić :)
    Kinga, mój chłop to dba o siebie bardziej niż ja. 3 razy 2 tyg siłownia, dieta itd. Ja rzuciłam papierosy i aktualnie chudne (aczkolwiek nadwagi i tak nie mam). Ale zdrowe jedzenie i mniejsze porcje robie. Also staram się hahaha odkąd biorę lek na tarczyce mam niespokojne noce,tzn może to przypadek? Ale budze sie sto razy i przelewam!wczoraj mi sie drzemka zdarzyła a po niej wstalam i zjadlam naleśniki z nutella?!?!?!Boże... a dzisiaj jadłam juz 2 30 lek bo sie przebudziłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuś, jak dobrze, ze Roxa odezwałas sie! Normalnie wczoraj zaczęłam już mieć jakieś czarne myśli....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż sie zwazylam po wstaniu z łóżka i wazę dokładnie tyle ile przed ciaza, czyli póki co wszystko dobrze. Z rana jest tez okay ale gdy wracam do domu po pracy to wczoraj musiałam nie tylko rozpiąć ale i rozsunac spodnie.... Choć muszę powiedzieć ze na czerwcówkach więcej dziewczyn takie rzeczy pisze wiec nie jestem jedyna :) a co do fasonu, to faktycznie wszystkie spodnie mam z wysokim stanem. Biodrówki dla mnie nie istnieją :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 06:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i miłego dzionka Wam!

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 października 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Kinga, mój chłop to dba o siebie bardziej niż ja. 3 razy 2 tyg siłownia, dieta itd. Ja rzuciłam papierosy i aktualnie chudne (aczkolwiek nadwagi i tak nie mam). Ale zdrowe jedzenie i mniejsze porcje robie. Also staram się hahaha odkąd biorę lek na tarczyce mam niespokojne noce,tzn może to przypadek? Ale budze sie sto razy i przelewam!wczoraj mi sie drzemka zdarzyła a po niej wstalam i zjadlam naleśniki z nutella?!?!?!Boże... a dzisiaj jadłam juz 2 30 lek bo sie przebudziłam...
    Hmmm no to powinnaś się cieszyć, że tak dba o siebie :). Co do tych tabletek, to ciężko mi powiedzieć, bo praktycznie w tym samym czasie zaczęłam też brać inne, a ich skutkiem są ubocznym są zaburzenia senne. I faktycznie odkąd je biorę, to często budzę się w nocy, albo nad ranem. Na samym początku, to specjalnie siedziałam do późna, bo inaczej budziłam się o 3, a zasypiałam dopiero przed budzikiem i potem cały dzień byłam niewyspana (a przed ciążą drzemki w ciagu dnia mi się nie zdarzały, a jak już zdarzyło mi sie zasnąć, to spałam 3-4 h, a potem po przebudzeniu, drugie tyle dochodziłam do siebie, bo tak bolała mnie głowa)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 października 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa to odpocznij sobie po tym męczącym tyg. nim do pl. pojedziesz :) Super, że się odezwałaś (no i że wszystko u ciebie ok)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien nie z Pietrowic troche dalej id Raciborza jeszcze... Kawalek za Kietrzem... ale przez Pietrowice przejeżdżamy jadąc do Raciborza haha...

    Kinia, Krysiak :* no to praca... ale nie narzekam bo ostatnio kocham moja prace bardziej niz zawsze...

    U nas w sumie tak dodatkowo szykujemy sie do przerwy staraniowej (to poki co nasz oststni cykl)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:

    U nas w sumie tak dodatkowo szykujemy sie do przerwy staraniowej (to poki co nasz oststni cykl)...
    Roxa, ale jak to? Co z inseminacja?
    A tak w ogole czego dowiedzialas sie przedwczoraj w KWZ?

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra Roxa, ale chyba nie zamierzasz nas na stałe porzucić?!

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak w tym roku juz niczego nie robimy... Moj organizm daje mi znac ze ciaza nie wchodzi w gre i nawet lekarz stwierdził ze nie wie co sie dzieje... moje pecherzyki nie rosna :( bylam po tygodniu brania na monitoringu i czyste szalenstwo az 10mm czyli jeszcze gorzej jak ostatnio (a juz ostatnio cykl ze o kant dupy roztrzaskac) w piatek musze jeszcze raz (chcial w poniedziałek ale jade do tej pl) i dawke kazal zwiekszyc na 100! (A do ivf biora 150 zeby kilkanaście wyhodowac) przeciez nie moge w siebie walic bez konca hormonow kiedy organizm wyraźnie pokazuje ze nie chce... nawet jesli badania krwi sa dobre (swoja droga jakie maja byc jak id 3dc do ostatniego biore hormony) Tak wiec postanowilam ze jak nic nie bedzie to na nowo moze po nowym roku bede myslec a narazie daje spokoj..

    Kinia nie nie uciekne calkiem... sprawa oczywista ze z wami zostane... rzucam tylko starania...

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ