X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny, wlasnie zrobilam ciasto bananowe i sie piecze :) dzis mamy imieniny, jeszcze bedziemy piekly szarlotke i moze jeszcze jakies to sie zobaczymy :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, jak zawsze rozumiem i mysle, ze dobre podejscie. Odpoczniecie sobie od tych ciaglych wizyt u lekarza, hormonow i calego stresu z tym zwiazanego. Oczywiscie szkoda, bo wiem jak bardzo pragniecie dzidziusia ale tak jak mowisz, nie ma nic na sile. A szkoda tak ekspoloatowac organizm, jezeli nie jest na to gotowy. Mysle, ze znasz na tyle siebie i swoj organizm, ze bedziesz wiedziala, kiedy nadszedl moment na dalsza walke. Choc oczywiscie zycze Ci ponad wszystko aby los splatal Ci figla i zadna wizyta w KWZ nie byla juz potrzebna :-) No wiesz, cuda naprawde miewaja miejsce... :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    hejka dziewczyny, wlasnie zrobilam ciasto bananowe i sie piecze :) dzis mamy imieniny, jeszcze bedziemy piekly szarlotke i moze jeszcze jakies to sie zobaczymy :)
    Werni, ale super! Zazdraszczam!

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w nastepnym tygudniu chyba juz wroce do de

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my mamy w pracy takiego nowego kolege :-) Niby jest fajny ale taki bardzo implusywny no i uwielbia byc w centrum uwagi. Upatrzyl sobie mnie na swoja kolezanke i codziennie przychodzi do mnie popoludniu i mowi, ze idziemy palic (przy czym ani ja ani on nie palimy ale skoro inni robia przerwy na papierosa to czemu my nie mielibysmy tez zrobic). W kazdym razie, poszlam z nim kiedys na obiad i on takze podczas jedzenia caly czas gada, rekami wymachuje, zawsze go pelno. No i siedzi naprzeciwko mnie, buzia pelna jedzenia, on gada i nagle czesc jedzenia z jego buzi laduje na moim talerzu :-( Od tej pory gdy szlam z nim jesc nigdy nie siadalam naprzeciwko. A dzisiaj... Poszlam z dwoma kolegami i kolezanka z zespolu na obiad, nagle patrze idzie i on. Zobaczyl nas i dosiadl sie do nas. Kolo mnie bylo miejsce wiec zasiadl, wzial do buzi jedzenie, zaczal znowu cos opowiadac i to jedzenie z jego buzi na mojej rece wyladowalo. Kolezanka to widziala, widzialam jej wspolczujacy wzrok. On oczywiscie niczego nie zauwazyl a ja posprzatalam moja reke serwetka. No naprawde bylam krotko przed tym, by zwymiotowac. Katastrofa. Oczywiscie o dalszym jedzeniu nie bylo u mnie juz mowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    w nastepnym tygudniu chyba juz wroce do de
    Dowodzik juz zalatwiony? Sprawy pozalatwiane? :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 października 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe jeśli też będę życzyła ci "wpadki", ale przede wszystkim życzę ci aby wszystko szybko się unormowało.

    Krysiak jestem pełna podziwu, że się powstrzymałaś. Ja chyba nie dałabym rady (a przynajmniej nie teraz)

    Werni to u ciebie impreza się dziś szykuje, fajnie, że akurat jesteś w pl.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, a jak Twoja Mama ma na imie? No i sto lat dla Niej :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :*
    Zobaczymy moze wpadniemy moze nie...
    Choc przyznam szczerze ze mnie powoli instynkt jakos opuszcza poki co i z jednej strony mi ulzylo jak zapadla decyzja o przerwie... Do tego mam dostac nowa umowe z tego co slyszalam, a moj maz zacjowuje sie w ostatnim czasie jak nawiedzony wiec tym bardziej sie ciesze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, nie wiem co masz na myśli, mówiąc ze maz zachowuje sie jak nawiedzony ale... Ogólnie z Twoich opowieści wnioskuje ze bardzo fajna z Was para ;) i wiem, ze bardzo pragniecie dzidziusia ale przerwa czasem naprawde jest wskazana by zregenerować siły. Przeszłam zdecydowanie mniej niż Ty ale tez miałam rożne historie i byłam naprawde w fatalnej formie psychicznej. I zdarzyło sie, ze miałam kontuzje kolana wiec na trzy miesiące zawiesiliśmy staranka i naprawde warto było. Chyba tego potrzebowałam wtedy. A na wszystko jest czas i zobaczysz, nim sie ogladniesz będziesz w ciazy. A teraz czas na relaksik :)

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 października 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dzieki dziewczyny :*
    Zobaczymy moze wpadniemy moze nie...
    Choc przyznam szczerze ze mnie powoli instynkt jakos opuszcza poki co i z jednej strony mi ulzylo jak zapadla decyzja o przerwie... Do tego mam dostac nowa umowe z tego co slyszalam, a moj maz zacjowuje sie w ostatnim czasie jak nawiedzony wiec tym bardziej sie ciesze...
    Roxa nas w pewnym momencie tak zaczęły te starania męczyć, że w dni plodne zamiast sie kopulowac to się klocilismy. Będzie dobrze. Masz racje nie myśl o tym, tylko stąd nie uciekaj bo Cie tam znajdę ;*

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak a tego kolegi to nie zazdroszczę haha wiem o czym mówisz. Mieliśmy raz jednego Czecha gadule u nas. Z tym, że kiedy tak paplał to mega pluł. Koleżanka cala mokra już wpadła na pomysł "dam mu cukierka to się zamknie" i w tym momencie jadł i plul tym cukierkiem a ona oprócz, że mokra to się kleiła hahahaha

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Krysiak a tego kolegi to nie zazdroszczę haha wiem o czym mówisz. Mieliśmy raz jednego Czecha gadule u nas. Z tym, że kiedy tak paplał to mega pluł. Koleżanka cala mokra już wpadła na pomysł "dam mu cukierka to się zamknie" i w tym momencie jadł i plul tym cukierkiem a ona oprócz, że mokra to się kleiła hahahaha
    Hihihi, a to pomysł z cukierkiem sie nie sprawdził. Hahahah

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 października 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, co do imienin mama ma na imie Ula i chyba dzis bedzie impreza bo pojechala po medal :)
    Dowodzik mam od poniedzialku, strasznie wyszlam :) moze niedlugo znow zamienie to sie usmiechne do fotografa :)

    Krysia temu koledze nie wstyd? Co za typ.
    Dzis ide do ginki.

    alinsien lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Krysia temu koledze nie wstyd? Co za typ.
    Dzis ide do ginki.
    Najgorsze, ze wlasnie wszedl do mnie do biura i wprosil sie znowu na dzisiejszy obiad.... Moze mu cos wypadnie i nie bedzie mogl jednak pojsc.
    A i powodzenia u ginki. Daj znac czego sie dowiedzialas.

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 22 października 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno dawno mnie tu nie było ale chciałam odpocząc od starań itp pod względem psychicznym teraz wracam z nowymi siłami :) bardzo cieszę sie ze wątek odżył :) miłego dnia :D

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Hej dziewczyny dawno dawno mnie tu nie było ale chciałam odpocząc od starań itp pod względem psychicznym teraz wracam z nowymi siłami :) bardzo cieszę sie ze wątek odżył :) miłego dnia :D
    Witaj, my sie chyba nie poznalysmy zanim zrobilas sobie przerwe od forum. Fajnie, ze wrocilas. Postanowiliscie tez wrocic do staran?

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 22 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Krysiak wracamy do starań od przyszłego cyklu znów mierzenie temp teraz bede zmieniać gin, bo ja bym poszła do tej kliniki nawet bez problemu dostane skierowanie ale mój jakoś niezbyt entuzjastycznie do tego podchodzi niestety staramy się o rodzenstwo dla synka juz 2 lata po drodze 2 poronienia ale nie chce się poddawac

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz, no to trzymam mocne kciuki! Dwa poronienia to musi byc mega przykre, nawet nie chce sobie wyobrazac jakie rany w psychice to zostawia. Mam nadzieje, ze starczy Ci sil na dalsza walke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mierzenia temperatury... Ja mierzylam tylko jeden cykl i to byl wlasnie ten cykl, w ktorym zaszlam w ciaze. Temperatura wrecz krzyczala CIAZA a ja tego nawet zinterpretowac nie umialam, dopiero lekarz podczas wizyty kontrolnej stwierdzil, ze cos jest na rzeczy. Ale moze to i lepiej :-) Wczesniej kilka razy przymierzalam sie do mierzenia tempki ale szybko sie zniechecalam bo przy moim pcos i 60-90 dniowych cyklach bylo to dla mnie bez sensu.

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ