X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szef nie był zadowolony bo przed świętami dużo pracy u nas, ale laski co są przez arbeitzeit firmy siedziały w domu i sama nu załatwiłam nawet jedna na zamianę i czekałam aż przyjedzie więc nie powinien marudzić. Pfff zdrowie najważniejsze a nie będę do wyczerpania tam siedzieć "bo dużo pracy ". Nawet jedna koleżanka mi zarzuciła,że ona w zeszłym tyg chora chodziła a ja sobie ide. Wyśmiałam ją. ...powiedziałam jej, że jak jest taka głupia to jej sprawa. Laski bez godzin siedzą w domu z arbeitzeit firmy a ona chodzi do upadłego, śmiechu warte. Inne przyznały mi rację oczywiście, brak słów naprawdę. Masz się czuć winna bo raz w roku idziess na krankmeldung haha co z tym światem...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w Pl u mojego. Dziś zaczęłam nowy cykl.

    alinsien lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni Kochana, Wesołych Świąt ;*

    werni lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się jechało? Jak drogi?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga nie wiem czy to już gdzieś tu padło ale czytałam troszkę Wasze stare wpisy, gdzie mieszkasz tu w Niemczech?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No heyyyyy dziewczyny <3
    Ale fajne Święta mam, w sumie to już moje. 2 spędzone u Gamonia, ale tym razem było jeszcze bardziej rodzinnie. A dzisiaj idziemy do mojej koleżanki z pracy i będziemy tam spać bo ja pije Glühwein a Gamoń whisky hihi
    A jak prezenty? U mnie było wyjątkowo dużo, bo dostałam nowy telefon od Gamonia i Torebkę więc cieszę wafla... no i postanowiliśmy kupić dom....- to info cieszy mnie najbardziej. tzn plany były wcześniej żeby się budować na placu u teściów ale okna byłyby za blisko sąsiadów. Ok koniec o mnie- jak tam moje Kochane zaciążone się czują? No i nie zaciążone też oczywiście hihi

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wcześniej napisać ale net szwankowal. Droga była ciężka. W pl ciągle było coś do roboty. Szczęśliwego Nowego Roku :)

    alinsien lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wróciliśmy. Nam w obie strony się udało i przejechaliśmy bez większych korków. Także już jesteśmy w Bremie (bo teraz tu mieszkamy). Obchodzenie świąt w ciąży powinno być zabronione (2tyg i 5kg na plusie :(). Dziś z samego rana byliśmy w przychodni, bo akurat wypadło mi obciążenie glukozą, ktg, no i "samolocik". Do tego lekarka wypisała mi receptę na imunoglobulinę ze wzg. na możliwy konflikt serologiczny (więc mąż w międzyczasie skoczył po nią do apteki, ale ostatecznie się okazało, że zaszczyk zrobią mi dopiero na koniec miesiąca). Ponadto niedługo zaczynamy kurs przygotowujący do porodu (strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądał)

    Ostatnio trochę poszaleliśmy i kupiliśmy małej komodę, łóżeczko, stół do kuchnii, także będę miała się czym bawić w najbliższym czasie, bo trzeba je poskręcać itp. Obejrzałam 2 z 3 preferowanch przez nas wozków no i dalej nie mogę się zdecydować

    A co tam u was slychać w nowym roku? Werni udało się wam planowane badania porobić?

    alinsien lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez juz jestesmy w De :)

    alinsien lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kinga, a gdzie robisz zakupumy dla Malucha? W jakich sklepach? Bo jak ja juz przeglądałam i w końcu znalazłam coś co mi się podoba to łóżeczko i komoda wychodziło prawie 800e ....


    Werni brzmisz trochę jakby smutna z powrotu do de?

    Ps fajnie,że się w końcu odezwałyście ;*

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni w ogóle zaszalałam i mam takie włosy jsk Ty masz na profilowym zdj hihi tzn troszkę ciemniejsze. Gamoń chodzi ciągle za mną tak mu się podoba <3

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ze sie ciesze ze wrocilismy do siebie, nie ma jak na swoim. No prawie hehe :) w nastepne swieta albo bedziemy u mnie albo tutaj. Co do wlosow kiedys tez mialam podobny kolor, moze nawet przez pewien czas taki sam pozniej sciemnilam. Teraz mam ombre, powiedzialam fryzjerce zeby gora byla ciemniejsza ale tez podobna do moich naturalnych. Powiem ze malo co widac moje odrosty. Bo w blond szybko widac. Meczylam sie strasznie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Dziewczynki, Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i spelnienia marzen.
    Ja juz drugi dzien w pracy a strasznie mi sie nie chce. Na szczescie jutro znowu wolne a na piatek zaplanowalam sobie homeoffice. My Swieta tez fajnie spedzilismy, Sylwestra tez u siostry, dzieciaki zabawialy, od wielu lat marzyl mi sie wlasnie taki Sylwester :-)
    Kinga, Ty juz do szkoly rodzenia, super :-) My zaczynamy dopiero 3 marca ale od poniedzialku planuje pojsc na Yoge dla ciezarnych. Troche jeszcze sie waham czy nie za wczesnie ale juz sie zamledowalam.
    Milego dzionka Dziewczynki :-)
    Werni, i jak badania, zrobione?
    Alinsien, kolor musi byc super skoro Gamonia tak powalilo :-) Ja tez sie odswiezylam u fryzjerki, na rudawo, troche ciemniej niz zwykle ale bedzie mniej widac odrosty :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Cześć Kinga, a gdzie robisz zakupumy dla Malucha? W jakich sklepach? Bo jak ja juz przeglądałam i w końcu znalazłam coś co mi się podoba to łóżeczko i komoda wychodziło prawie 800e ....


    Ps fajnie,że się w końcu odezwałyście ;*
    Akurat te rzeczy przywieźliśmy z pl., bo była duża przebitka. Łożeczko kupiliśmy turystyczne (dlatego odpadało używane, bo widziałam co z nim robi 7 miesięczny syn siostrzenicy, i bałam się, że jak kupię używkę, to będzie niestabilne). A że był to model z wibracjami, szumami, przewijakiem itp. to tu chcieli za niego ok 300€. Prawda jest taka, że wszystko co ma w sobie "dziecięce" jest 2 razy droższe tak, jak wszystko co "ślubne" :(
    Ps. Gdyby któraś z was w przyszłości kupowała łóżeczko turystyczne dla noworodka, to lepiej kupić 2 poziomowe (bo 2 znajome kupiły, takie zwykłe i do tego dokupowały tę podwieszaną część z innej firmy, bo było taniej. W efekcie później się okazywało, że dzieciaki spadały razem z tą podwieszaną częścią, bo nie była wystarczająco dopasowana.

    W sumie to szkołę rodzenia zaczynamy chyba 19.01 (ale już się nastawiam, że trzeba będzie tyłek ruszyć), w sumie to trochę kiepski okres bo nas trochę zasypało, no i zaczynamy bodajze o 20 i tak do 22 trzeba będzie być przytomnym... zobaczymy co z tego wyjdzie

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wlasnie odpisala pani od Yogi i mowi, ze 19 tydzien to idealny moment na rozpoczecie. Wiec juz nie gdybam tylko place :-) Tez sie juz boje bo to jednak wieczorami a ja taka leniwa sie zrobilam. Ale jakos dam rade.

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoga dobra na odprezenie, obniza stres :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A mnie wlasnie odpisala pani od Yogi i mowi, ze 19 tydzien to idealny moment na rozpoczecie. Wiec juz nie gdybam tylko place :-) Tez sie juz boje bo to jednak wieczorami a ja taka leniwa sie zrobilam. Ale jakos dam rade.
    Nad jogą też się zastanawiałam, ale zwyciężyło lenistwo... :) Także daj znać czy ci się podoba, no i jak się ćwiczy z brzuszkiem

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga napisalam Ci na priv :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny Guten Morgen heh :) jak sie macie ?

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja się właśnie dobudzam :) Łyknęlam Ltyrox i leżę w łozku czekając te 0,5 h, aż będę mogła cos zjeść (do tego czasu nie mogę wejść do kuchnii, bo zawsze coś podświadomie wpakuję do buzi no i jest klapa.

    Wczoraj prawie udało mi się złożyć komodę. Normalnie pół dnia mi to zajęło :) i do samego wieczora się z tego śmiałam, bo wcześniej zajmowało mi to godzinkę. No cóż instrukcja była bardziej skomplikowana niż w ikei ;). Dziś jeszcze dokręce uchwyty, bo wczoraj wkrętarka się rozladowała, a zwykły śrubokręt tak srednio pasuje do tych śrubek. Na dziś plan minimum, to pranie, ale jak będę się dobrze czuła, to poprzesuwam i poustawiam meble po swojemu, a potem poukładam ciuszki, bo trochę ich znów dostałam

    krysiak lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ