X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a co za tabsy bierzesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No naprawdę nas tutaj nie za wiele...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, to fakt, ale musimy byc dzielne, ja caly czas wierze, ze nasze grono sie poszerzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi cyklami po CLO to i ja takie historie slyszalam. U mnie ostatnie dwa cykle zaraz po odstawieniu CLO trwaly 60 dni. Wiec w sumie i tym razem wychodze z takiego zalozenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ten bol, w cyklach bez clo zupelnie mi nie znany ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, Ty prowadzials obserwacje? Czy na jakiej podstawie stwierdzasz, ze brak owulki?
    Werni, a Ty? Masz juz z tym jakies doswiadczenia? Przy antykoncepcji owulka nie wystepuje wiec nie chce zle mowic ale wydaje mi sie, ze obserwacja wtedy jest zbedna. Na Twoim miejscu zaczelabym po odstawieniu tabletek. Masz jeszcze dwa opakowania, tak? Chyba ze chcesz pocwiczc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak tak ja prowadzilam obserwacje od drugiego cyklu staran ale w zeszlym roku jak to wyszlo z tym podejrzeniem nowotworu i zabiegiem dostalismy zakaz to odpuscilam obserwacje i w sumie potem tez bo i tak monitoringi itp... ale w ostatnim cyklu tym udanym wrocilam do mierzenia bo bylam ciekawa jak wyglada to podczas stymulacji...

    A no i ja podczas mierzenia temp mialam potwierdzony brak owu przez usg i badanie progesteronu... nawet kiedy mialam skok to badania pokazaly ze nic on nie znaczy i owu nie bylo...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz je biorę i też jestem zdania że jednak po co mam się obserwować. Zaznacza tylko leki i patrzę kiedy mam brać następne. A biorę regułom. Od jutra zaczynam trzecią.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek...
    A co tu u nas dziś taka cisza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. No u mnie w pracy taki nawal, ze po prostu ledwo daje rade. Jeszcze kolezanka na urlop sie wybrala, spakowala rzeczy i tyle ja widzialam. A ja tu tone w robocie!

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na spacerze ze znajomą i jej coreczka

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ogarnelam troche. Jeszcze z pol godzinki i bede sie zbierac. Umowilam sie z kolezankami na IceKaffee po pracy, przy tych upalach bardzo wskazane ;-) Werni, u Ciebie pokazuje 1982 postow ;-) to moj rok urodzenia, hihihi

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O hehe to jesteś młodszą o rok od mojego :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Krysiak jestes w wieku mojego meza :-)
    Ja wlasnie siedze w Ice Caffee u moich kolezanek...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój w kulki sobie leci. Pewnie się zagadał z kumplem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 20:04

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzis w mieście w poszukiwaniu koszuli na pogrzeb i myślałam, że coś mnie weźmie... Jak ja nie lubie zakupów ciuchowych...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, ja tez cierpię gdy muszę pójść na zakupy ciuchowe. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś to za mnie robił ;) zmarł tato szefa Twojego M? Ze szukałas koszuli na pogrzeb?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja to niedobry człowiek jestem ale to tylko przez te okoliczności. Na tej kawie była dzisiaj tez kumpela która za trzy tygodnie bierze ślub. Opowiadała jak to nie lubi swojej pracy i to i tamto i w końcu mówi, ze jedyne wyjście to zajść w ciąże. W innych okolicznościach przytaknelabym jej ale po prostu nie umiem. Już od jakiegoś czasu myśle o tym, ze oni napewno zaraz po ślubie bedą się starać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w sobotę na tym jej wieczorze panieńskim była nasza inna kumpela która zadowolona w pewnym momencie oświadczyła, ze jest w czwartym miesiącu. Z drugim dzieckiem. Ehhhhh....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to mogłybyśmy się razem na zakupy wybrać po pieciu minutach poszłybysmy na kawe...
    Tak zmarł ojciec szefa mojego M, jutro idziemy na pogrzeb... strasznie nie lubię takich uroczystości, a jeszcze teraz po poronieniu tym bardziej, bo boję się że się tam pobeczę...

    Krysiak wiem jaką irytację czujesz... niby człowiek nie życzy nikomu źle i cieszy się z czyjegoś szczęścia, ale też przychodzi taki żal że nam się nie udaje :-( u mnie też w otoczeniu 80% jest w ciazy... szwagierka już z drugim, a my nawet jednego jeszcze nie mamy :-(

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ