X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szwagierka powiedziała że po ślubie kościelnym będą chcieli się juz starać o dziecko. Mój brat wymarzyl sobie piątkę haha pewnie jej się uda szybciej zajść niż mi. Eh

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na serio, to ja wiem, ze te wszystkie ciaze nie sa skierowane przeciwko mnie i ja naprawde ciesze sie z kazdej jednej ale nie umiem tego pokazac, bo czasami sie wydaje ze az tak jakby zazdrosc mnie ogarnia. Ale juz jest i tak lepiej niz jakis rok temu wiec wszystko zmierza w odpowiednim kierunku :-) Milego dnia dziewczeta i czekam tu nas Was :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, takie glupie pytanie ale poniewaz piszesz, ze masz jeszcze dwa czy trzy opakowania tabletek a potem zaczynasz starania... z jakiegos konkretnego powodu bierzesz te tabletki czy tak po prostu dla antykoncepcji? Sorki, nie musisz odpowiadac gdy nie chcesz ale moja ciekawosc wziela gore nade mna ;-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak gin endo kazał mi brać przez podwyższony androstedion. Ale ostatnio czytalam że jedna dziewczyna zaciazyla z podwyższonym hormonami takimi jakimi ja mam, tzn. Ten androstedion i prl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, to wszystko jasne. Nie znam wiec pytam, te tabsy maja zbic hormony czy jakos inaczej je zbijasz a bierzesz by nie zaciazyc?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko zbijam i nie mogę się doczekać starań.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a to nie dostałaś nić specjalnie na zbicie prl? tylko te anty?

    Krysiak wiem o co chodzi, bo te wszystkie ciąże dookoła mnie też cieszą jedynie co to czasem pomyślę, że gdybym ja już tak mogła...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, czuje, ze sie rozplywam. Szefowa weszla wlasnie i orzekla, ze mam nie siedziec za dlugo. Jeszcze mam sporo pracy ale bede najwyzej w poniedzialek nadganiac. Bardzo cieplo ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz pytanie :-) czy u Was w rodzinie ma ktos problemy z plodnoscia? Pytam bo u mnie to raczej bezproblemowo plodzi sie dzieci, juz kiedys gdzies tutaj pisalam, ze po naszym roku bezowocnych staran siostra mojej mamy spytala czy planujemy dziecko na co ja, nie skrywajac problemu, bo niby dlaczego, powiedzialam, ze gdybysmy mogli to bobasek juz bylby na swiecie. Na co uslyszalam od niej komentarz, ze jakze to, u nas w rodzinie kobieta dotknie spodni faceta i jest w ciazy. Po kilku dniach zadzwonila i przeprosila za to co powiedziala, ale potem juz nigdy wiecej nie spytala. Troche pewnie tez dlatego, ze na pytanie "jak tam?" ja nauczylam sie odpowiadac, ze dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie moja mama jest płodna, że po 3 dziecku zdecydowała sie na podwiązanie jajowodów...
    Natomiast jej siostry maja większe problemy...
    Jedna ciocia, wpadła w wieku 17 lat jak miała 18 urodziła sie moja kuzynka i jakoś 2 lata później zapragneli drugiego maluszka no ale niestety lata starań nie przyniosły efektów... dopiero po 17 urodzinach kuzynki okazało się, że ciocia jest w ciąży i krótko przed 18 urodzinami urodził się mój kuzyn (jestesmy z kuzynka w tym samym wieku) Oczywiście przez cały ten czas oczywiście ani razu sie nie zabezpieczyli, chodzili po lekarzach itp...

    Druga ciocia jest bezdzietna... Ona ma bardzo zaawansowane PCOS a jej mąż ma cukrzycę i ani jednego plemnika dobrej jakości...


    Oj byłam na szybkich zakupach i szykuję się powoli do pogrzebu... Idę prasować koszule i pod prysznic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moi rodzice mieli nas pięcioro ;) wszyscy z marca tylko jedna siostra z listopada :) moja mama wyznawała teorie, ze najlepiej urodzić dziecko wiosna, by do lata podroslo ;) dlatego ta środkowa siostra z listopada twierdzi, ze była nieplanowana ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 16:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje siostry maja obie po trójce dzieci, brat ma dwójkę. Drugi brat nie ma ale to dlatego, ze mu się życie nie ułożyło. W ogóle rodzina mega płodna ;) moja mama miała jeszcze sześcioro rodzeństwa, czyli z nią było siedmioro dzieci. Wszyscy maja od 3 do 5 dzieci średnio, tylko najmłodsza siostra mojej mamy nie ma dzieci, ale to z własnego wyboru. Moja babcia od strony mamy dorobiła się 24 wnuków, i już 20 prawnuków ;) a to dopiero początki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 16:35

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega rodzinka, u nas też bezproblemowo poząchodzili, roxa ją na prl mam bromka

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam w sklepie a tam mnie zaczepia chłopak i się pyta czy jestem z pl to ja do niego skąd wiedziałes a on bo takie ladne to tylko z pl a ja taa. I odeszlam. Ale nie powiem Milo mi się zrobiło :) ja zrobilam zapiekanke makaronowa tylko czekam na mojego.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh. Dobre. Polskie widać na odległość ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam na "mojego". Już zjadłam, poprasowalam, posprzątałam w 'papierach' bo się tego dużo ostatnio nazbierało i nadal czekam.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj był po 19 byl z kumplami i na zakupach jutro podobno też będzie później bo więcej roboty.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my byliśmy na pogrzebie (miał piękne i bardzo uroczyste pożegnanie)później na stypie i wróciliśmy przed 22... Teraz siedzimy jeszcze przed tv ale niedługo czas się zbierać do łóżeczka...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ogladam transformersow a mój spi

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ