X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Roxa, moj termin to już jutro. Tez właśnie zdałam sobie sprawę ze zleciało i jak zwykle taka przerwa dobrze zrobiła choć muszę powiedzieć, ze pragnienie ciąży nadal jest. Na szczęście patrzę na to wszystko już inaczej, tak bez presji. Bardzo ciekawa jestem czego dowiem się jutro w KWZ ;) a Ty tez już prawie na starcie, mam nadzieje, ze lekarze mieli racje i hormony prawdę powiedziały i Twoja @ lada dzień się zjawi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierni, Tobie tez powodzenia :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym to ja dzisiaj jeszcze mam wolne. Zaraz sobie kawkę zrobię i będe się rozkoszować wolnym dniem. Wprawdzie pada ale po upałach deszcz dobrze nam zrobi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no nareszcie jestes!
    Trzymam mocno kciuki za jutro! Oby KWZ ci podpasowalo a co najwazniejsze lekarz!

    No ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge... No ale jest tydzien id wizyty skoro mialam do max 2 tyg dostac to znaczy ze blizej jak dalej... o ile faktycznie tak bedzie... mam tylko nadzieje ze nie nadejdzie w piatek bo nie bede miala jak jechac do KWZ bo musze jechac na szkolenie do Dortmundu...
    Wkoncu tez 2 wolne dni w pracy mam :-D tez zaraz ide kawke robic a potem przydaloby sie cos troche ogarnac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plan ze będe dzisiaj leniuchować na maxa, chciałam tylko poprac rzeczy ale myśle ze i ja posprzątam to w weekend będe mieć luzik.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz musze nawet jakbym chciala leniuchowac bo w zeszlym tyg nie bylo kiedy... podloga ostatni raznw sobote tydzien temu byla myta bo potem ten wyjazd do pl wrocilismy w srode w nocy a w czwartek z rana maz do pracy ja do KWZ potem tez do pracy w piatek tez w pracy a ponprscy caly weekend u kuzynki 150km dalej pomogalismy w przeprowadzce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej krysiak... witamy ponownie. Wypocznieta i wybawiona. Mam nadzieje ze dasz znac jak bylo w KWZ. Oj fajnie by bylo poleniuchowac... ja juz trzy tygodnie w sklepie siedze bez wyjazdu do domu... nawet musielismy sprzatacza znajomego zamowic raz bo juz w domu nie ciekawie bylo.
    Roxa a ile juz czekasz na @... bo chyba nie doczytalam :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkowa od dnia łyżeczkowania czyli już przeszło 6 tygodni

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 września 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia super ze wrocilas wypoczeta :) same imprezy ostatnio slysze :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To po poronieniu zawsze ma sie takie problemy?
    i teraz jak dostaniesz @ to juz mozecie sie starac czy ten cykl jeszcze odpuszczasz sobie? Przepraszam za ciekawosc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    To po poronieniu zawsze ma sie takie problemy?
    i teraz jak dostaniesz @ to juz mozecie sie starac czy ten cykl jeszcze odpuszczasz sobie? Przepraszam za ciekawosc.
    Nie zawsze nie czasem się czeka dłużej czasem krócej, zależy od organizmu a że ja miałam problemy hormonalne to i teraz mnie nie ominęły...

    Starać zaczynamy się już od pierwszego cyklu po poronieniu... Lekarz mówił, że normalnie to odczekuje ten pierwszy cykl i dopiero potem ale że u mnie tak dobrze się wszystko odbudowało i endometrium urosło że możemy startować od pojawienia się @...

    I nie ma za co przepraszac ;-) Pytaj śmiało, wkońcu od tego tu jesteśmy żeby człowiek od drugiego się czegoś uczył czy czerpał informacje na różne tematy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oh roxa ale ty juz przeszlas... pomimo tego wszystkiego nie poddalas sie.
    trzymam kciuki aby ten 'pierwszy' cykl bym tym ostatnim :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    oh roxa ale ty juz przeszlas... pomimo tego wszystkiego nie poddalas sie.
    trzymam kciuki aby ten 'pierwszy' cykl bym tym ostatnim :*
    :-* dzieki... Jak chce się mieć malucha to nie ma co sie poddawać, trzeba walczyć do skutku!

    krysiak, Mootylkoowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    oh roxa ale ty juz przeszlas... pomimo tego wszystkiego nie poddalas sie.
    trzymam kciuki aby ten 'pierwszy' cykl bym tym ostatnim :*
    Tez tak uważam, Roxa to dzielna i bardzo silna dziewczyna. I zawsze patrzy optymistycznie w przyszłość. Wiec to się napewno zwróci

    Mootylkoowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety co do zachodzenia w ciaze to swiat jest niesprawiedliwy, te kobiety co niechca miec dzieci to zozmnazaja sie 'jak kroliki' a tym co marzeniem jest miec dziecko, nie udaje sie przez wiele lat. Wczoraj na ulicy widzialam dziewczyne w ciazy z fajka w ustach... jeju jaka glupia.
    Krysiak, roxa... musi sie zwrocic :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nam wszystkim sie udalo. Ma moj dzis dzwonic do tego lekarza. Zobaczymy jak to bedzie. Hehe ale jestem niecierpliwa :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę powiedzieć, ze taka bardzo dziwna fazę mam ostatnio. Nawet nie wiem czy się tym cieszyć czy nie. Staramy się o ciąże, nadal o tym myśle, ale już nie świruje. Jak sobie przypomnę jak wariowalam gdy brałam CLO i za wszelka cenę chciałam się wtrafic ;) teraz już tak nie świruje. Wychodzę z założenia ze jesli przegapimy ten cykl, to mamy kolejny. Czasem gdy się zastanowię nad uciekającym czasem to jest mi smutno, w zeszłym roku zaczęłam pisać na forum na wątku "do końca 2014 zobaczę II kreski", nie zobaczyłam, wychodzę z założenia ze i do konca 2015 ich nie zobaczę wiec się już na takich wątkach nie udzielam bo maja na mnie raczej deprymujący wpływ. Już chyba nawet jakaś cześć mnie pogodziła się z myślą, ze może naprawde się nie uda z drugiej jednak strony ostatnio u tej ginekolog homeopatki tak sobie rozmawiałyśmy i ona mówi, ze na 100% się uda, bo pod względem fizjologicznym u Mnie nie ma specjalnie przeszkód a męża nasienie nadal jest bardzo dobre. Wiec nic tylko czekać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 12:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierni... to dawaj znac jak sie dowiesz :)
    krysiak... to chyba dobrze ze juz tak nie swirujesz... podobno im wiecej sie mysli, im bardziej sie chce, to tym bardziej nie wychodzi. Wiec lepiej troche odpuscic i zmniejszyc bieg :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 września 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia ja tam jestem na tym watku i piszemy o wszystkim jak tu. Ja juz nie patrze na tytul watku a czytam komentarze.

    Motylkowa dam dam :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim nam się wkońcu udac musi!

    A co do myślenia to na dwoje babka wróżyła bo niektórym odpuszczenie pomoże ale znam też takie które bardzo myślały, bardzo chciały, nakręcone były jak na korbkę i się udawało...

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ