X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • dortmund Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 8 września 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój był u urologa to jakaś dziwna wizyta w ogóle była,bo zamiast badania odesłali go do KWZ ,że tam ma zrobić badania,a jak coś wyjdzie nie tak to ma wrócić i zrobią biopsje (było widzieć jego przerażenie) . Nam to na dobre wyszło,bo dzięki badaniu zostaliśmy pod opieką KWZ ,badania wyszły super,a płacić nie musieliśmy nic.Tyle że u nas żadnych badań nie dają do ręki tylko trzeba czekać kilka dni aż przyjdą pocztą.

    kasiek
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 8 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie pani na rejestracji poinformowała,że ona oczywiście rozumie, że mam termin u ginekologa, ale badanie jest niekompletne, w związku z czym ona nie może wydać go mężowi, a mi radzi przełożyć termin (tu wstawcie sobie ten sam poprawny i uprzejmy ton). Nie wiem czy mam tam jechać i bić się z babsztylem, czy może lepiej zostać w łóżku, bo właśnie dostałam @ i czuję się fatalnie...
    A tak całkiem serio, to co można w takiej sytuacji zrobić? W końcu to są badania męża, to chyba ma do nich prawo... ?

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota idz na termin do gina i opowiedz jej cala sytuacje... u mnie na szczescie lekarze bardzo dobrze ze soba wspolpracuja i prawie nigdy nigdzie nic nie nosze a lekarz sam sobie bierze od drugiego (prosi o fax lub mail) jak bylam na wizycie przed luzeczkowaniem to juz mieli tam wszystko z kwz co im potrzebne a jak w kwz po lyzeczkowaniu to moj lekarz juz tez wszystko mial u siebie... a ja dodatkowo doatalam Brief dla mojego normalnego gina bo pierwsze kontrole robilam u niego...
    Moze twoj gin cos zadziala i sciagnie te wyniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł. Spróbuj makota tak jak radzi Roxa.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jak narazie nie placil jak byl u dwoch lekarzy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Dziewczynki. Zmykam spać. Ta metformina nadal utrudnia mi życie, idę pospać ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 września 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubie brac bromka, ciagle w ostatniej chwili sobie przypominam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;-) i jakie plany na srode?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Dzien dobry ;-) i jakie plany na srode?
    u mnie dziś lenistwo i trochę porządków... mam w planach umyć lodówkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to po prostu przez to chodzenie do pracy kompletnie nie mam weny na takie porzadki. Zazwyczaj robie to spontanicznie, gdy jest potrzeba ale nie ma szans na to by tak na super wszystko ogarnac. W tygodniu wracam dosc pozno do domu a weekendow mi szkoda ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Ja to po prostu przez to chodzenie do pracy kompletnie nie mam weny na takie porzadki. Zazwyczaj robie to spontanicznie, gdy jest potrzeba ale nie ma szans na to by tak na super wszystko ogarnac. W tygodniu wracam dosc pozno do domu a weekendow mi szkoda ;-)
    no u mnie tak samo właśnie dlatego korzystam z tygodnia wolnego, żeby jednak prócz odpoczęcia zrobic coś w domu bo w przyszłym tygodniu 5 rannych dyżurów pod rząd i niby popołudnia w domu ale wiem że i tak mi się nie będzie chciało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry
    cisza tu jak makiem zasial... gdzies nam wszystkie dziewczyny przepadly...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Tak, pomilkly ale może wrócą. Może urlopy albo pracują. Ja do pracy sie szykuje, coś czuje, ze będzie cieżko, bo wczoraj zwiększyłam sobie znowu dawkę metforminy i już czuje jej "działanie". Oby obyło sie bez takich akcji jak ostatnio. Miłego dzionka.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 września 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, wczoraj wieczorem znajoma mnie odwiedzila a w dzien ogarnialam mieszkanie bo mial dzis przyjechac brat c. Mojego ale wkoncu jutro przyjezdza.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak oby obyło się bez nieprzyjemności przy tej większej dawce!

    Werni a to ty wczoraj Perfekcyjna Pani Domu :-)

    Ja wkońcu wczoraj posprzątałam lodówkę z grubsza ale nie umyłam... coś nie miałam weny... ale dziś mam nadzieję trochę porobić bo jutro ostatni dzień urlopu a ja nic nie zrobiłam imponującego :/

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, to bedziesz miec dwoch mezczyzn w domu :-)
    Roxa, ja jestem z tych praktycznych osob. Dla mnie urlop jest po to by odpoczywac, wiec rozumiem Cie i uwazam ze bardzo dobrze robisz. Ogarnac cos tam mozna ale glownie odpoczywac :-)
    A co do mojego samopoczucia, to jest lepiej niz myslalam. Mdlosci troche przeszly. Blada troche jestem ale jesli nie bedzie tak zle jak ostatnio to jestem dobrej mysli i moze moj organizm da sie przekonac :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no dlatego ja tam nie spinam się, że muszę to czy tamto zrobić, a jedynie myślę, że fajnie by było ale robię tyle na ile mam ochoty i energii aktualnie... no ale nie ukrywam, ze chciałabym tej energii mieć na tyle, żeby faktycznie poogarniać, bo jednak w czasie jak pracuję to tym bardziej po kilku godzinach obciążającej fizycznie i psychicznie pracy nie mam na to chęci i wtedy robię tyle ile muszę...
    Cieszę się, że organizm coraz lepiej sobie radzi z większą dawką

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, mam dokladnie tak samo. Dylemat ma sie zawsze. Tez sobie mysle, ze gdybym miala pare dni wolnego to zrobilabym to i tamto a jak przychodzi co do czego to robi sie tylko to co konieczne. Hmmm.... Na emeryturze, jezeli dozyjemy, ogarniemy wszystko na maxa ;-) Chocby z nudow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co umyłam okno w sypialni, to już zawsze coś!:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Póki co umyłam okno w sypialni, to już zawsze coś!:P
    No pieknie, dumna jestem jakbym to ja sama umyla :-)

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ