X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni coś mi się obiło o uszy na fb grupie, że jeśli uda ci się zatrudnić na na umowę o pracę na cały etat, to wówczas może się nie upomną o składki za zaległy rok. Musiałabyś się jeszcze upewnić (bo jak był ten post, to mnie to średnio interesowało :(

    Roxa podziwiam cię za te sklepowe poszukiwania. Ja w sobotę próbowałam zrobić duże zakupy spożywcze i wymiękłam już na warzywach i owocach, skończyło się na tym, że siedziałam w aucie a mąż biegał po sklepie z koszykiem :)

    werni lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni trzymam kciuki z całych sił żeby ci się ułożyło, żeby wypaliło z ta pracą i zeby sie nie czepili za to ubezpieczenie!!!

    Kinga ja jeśli chodzi o zakupy w klepach meblowych/pierdoły do domu to jestem wytrzymała i bardzo lubię... Ale dla mnie totalna katorga są zakupy ubraniowe...


    No więc melduje dziewczyny, ze u mnie już po wszystkim... Od wczoraj na progesteronie i pozostaje czas oczekiwania ;)

    werni, krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 września 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moga sie przyczepic ale nie musza, zobaczymy jak to bedzie. Niestety jeszcze tamci do mnie nie zadzwonili. Jak bede miala ta prace to tez chce polazic po meblowym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 11:33

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, no to czekamy :-) Kciuki mam zacisniete!!! Jak ja pracowac bede??!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, a jak Ty sie czujesz? Masz jakies objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, no to czekamy :-) Kciuki mam zacisniete!!! Jak ja pracowac bede??!!
    Dzięki kochana!
    No a jak ja? hehe... nie no ten tydzień mi bardzo szybko zleci bo w sumie tylko środę mam wolna tak to dziennie popołudnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dzis jestem z TA laska znów... masakra... ale powiedziałam szefowej ze moze byc problem z nia i znow cyrki... kazała mi sie nie przejmować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Jeszcze dzis jestem z TA laska znów... masakra... ale powiedziałam szefowej ze moze byc problem z nia i znow cyrki... kazała mi sie nie przejmować...
    No i racja, nie przejmuj sie. To czego sie naprawde nauczylam w zyciu to ignorowanie takich osob.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 września 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Krysia mowi, ignoruj ja :) wiem ze to nie bedzie latwe.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 września 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga zaprosilam Cie do przyjaciolek, mam pytanie do Ciebie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 21 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam się pochwalić, że mam już termin w Kinderwunschklinik na 15 października, co oczywiście napawa mnie ogromnym optymizmem :) Chociaż w samym środeczku serduszka - jak to mawiała pewna słynna diva - bardzo cichutko myślę sobie, że zbliżają się moje urodziny i że to byłby idealny prezent - taka samoróbka ;)
    pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za Was - te zaciążone i te oczekujące :*

    Kinga., krysiak lubią tę wiadomość

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 września 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Kinga zaprosilam Cie do przyjaciolek, mam pytanie do Ciebie :)
    Już zaakceptowałam (dobrze, że napisałaś bo mi się na tablecie powiadomienia albo wcale nie wyświetlają, albo dopiero po tygodniu :(

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 września 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na tel nie pokazuja sie czasami wykresy czyli tempki, wkurzam sie bardzo, dalismy komp stacjonarny do reperacji to moze wkoncu komp bedzie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, a jak Ty sie czujesz? Masz jakies objawy?
    Hmm obiawów mam dużo (mniej lub bardziej uciążliwe)

    -zgaga z mdłościami (najgorsze cholerstwo), zauważyłam, że jest skorelowana z zażyciem progesteronu. Wieczorem biorę Cyclogest 400 i po nim prawie nie mam skutków ubocznych, ale rano biorę Famenitę, a po niej czuję się masakrycznie (choć i tak lepiej niż na początku gdy brałam ją doustnie). Zauważyłam, że jest lepiej jak przed nią się dobrze najem (bo potem przez ok 4h nic nie nie zjem, ani nic nie wypiję:(

    -piersi i sutki stały się bardzo wrażliwe (np w przypadku gwałtownej zmiany temperatury mam wrażenie jakby ktoś wbijał mi po 100 igieł w każdy sutek). Więc jak np wychodzę z psem na spacer, a mocno wieje, to muszę sobie piersi masować (jak nikt nie patrzy:), albo przynajmniej mocno dociskać przedramieniem do klatki piersiowej

    -czasem mam takie dni, że bardzo szybko się męczę jak chodzę (tak, że mój mąż się ze mnie śmieje, bo zwykle to on za mną nie nadazał), a czasem biegam jak przed ciążą i sama nie wiem od czego moja kondycja zależy
    - już nie biegam co chwilę do toalety (ale to pewnie dlatego, że bardzo mało piję; wody, herbaty, mleka nie przełkę, w najlepszym razie kilka łyków soku, no i mam próbować z zupami)
    - już prawie przesypiam normalnie noce, a do tego spię jakąś godzinkę w dzień
    - nie toleruje większości intensywnych zapachów (odpadają ulubione perfumy, dezodoranty, proszki w kapsułkach, płyny do płukania, smażony tłuszcz, zapachy jedzenia itp)
    -odrzuciło mnie całkowicie od mięsa, w sumie nie mogę się nawet patrzeć na stragany (z owocami, serami, kiełbasami)
    - czasem pobolewa mnie brzuch, jajniki albo pachwiny (też takie kłucie), kręci mi się w głowie
    - na zakupach w sobotę zrobiło mi się słabo (najpierw migrena, światłowstręt, trochę rozmazywał mi się obraz, no i gdybym nie wyszła na powietrze, to pewnie bym zemdlała) no i teraz nie wiem czy to przez ciąże, a może za bardzo zbiłam sobie tsh (bo podobne akcje już miałam kilka lat temu)

    -nadal mogę jeść tylko pikantne rzeczy (ostatnio odkryłam, że w "kebabie" z ostrym sosem udaje mi się przemycić warzywa do posiłków), poza tym mdłości mi na trochę ustępują po lodach (na dłużej), po migdałach (na kilka min),

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makota wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam się pochwalić, że mam już termin w Kinderwunschklinik na 15 października, co oczywiście napawa mnie ogromnym optymizmem :) Chociaż w samym środeczku serduszka - jak to mawiała pewna słynna diva - bardzo cichutko myślę sobie, że zbliżają się moje urodziny i że to byłby idealny prezent - taka samoróbka ;)
    pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za Was - te zaciążone i te oczekujące :*
    Swietnie! Oczywiscie trzymam kciuki abys na ten termin isc nie musiala :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki, idę do kuchni walczyć z krewetkami :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, no ja to tylko zazdroszcze :-) Super objawy, tak trzymaj dalej i niechby sie ciaza pieknie rozwijala!

  • dortmund Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 21 września 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    Ja już po Becie i niestety wielka lipa.
    Mam pytanie,jak nazywa się po Niemiecku badanie drożności jajowodów (albo udrażniania,kurde nawet nie wiem jak poprawnie jest po polsku :) )
    I kiedy wykonuje się to badanie(który dzień cyklu) ?????

    kasiek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dortmund badanie droznosci jajowodow (HSG) zapytaj o Eileiter untersuchung ;-)
    ja mialam je robione w 8dc w KWZ

    Kinga super ze wszystko ok i masz ewidentne objawy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 18:10

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 września 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja tez mieszkam w Niemczech, od 2 lat staramy się o dzidziusia. Tu lekarze jacyś dziwni. Wysyłają od razu do Kinderwunsch klinik, nawet nie sprawdzajac czy drogi prz3wodowe jajników nie są zapchane. Jak u Was doświadczenia??

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ