X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustBelive, to juz tak bardzo niedlugo :) Bedzie wszystko dobrze. Na porod chyba nie da sie przygotowac :-) Momentu napewno nie przegapisz, no nie da sie :-)

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 17 października 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba, szok, ze to juz 6 tygidni! No nie powiedzialabym!
    Fajnie, ze u was wszystko dobrze :D


    JustBelieve, jak sie zacznie, to napewno nie przegapisz ;)


    Mamaxa, Ewelina, ja moge tylko jednoskladnikowe, ale im nie ufam, wiec nie biore wcale :P

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 17 października 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze nie przegapie jak się zacznie, tylko nie raz mówią ze np z „takimi i takimi” skurczami można jeszcze posiedzieć w domu, czy kąpiel wziąć o zobaczyć czy się wycisza a z „takimi” trzeba jechać na już! No i się zastanawiam czy będę wiedzieć które to są 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 10:27

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustBelieve wrote:
    Ja wiem ze nie przegapie jak się zacznie, tylko nie raz mówią ze np z „takimi i takimi” skurczami można jeszcze posiedzieć w domu, czy kąpiel wziąć o zobaczyć czy się wycisza a z „takimi” trzeba jechać na już! No i się zastanawiam czy będę wiedzieć które to są 🤣
    No wlasnie o to chodzi, ze wlasnie bedziesz wiedziec :-) Choc musze przyznac, ze ja mialam lekki z tym problem bowiem ja dostalam od razu skurczy 30 sekund co 1,5 min.... I caly czas bylam przekonana, ze to nie sa te, bo przeciez w szkole rodzenia caly czas polozna mowila, ze do szpitala jechac jak beda co 5 min a u mnie tych co 5 min nie bylo. To byl srodek nocy, siedzialam tak z moimi notatkami ze szkoly rodzenia i tlumaczylam mezowi, ze to chyba sa przepowiadajace :-) jak wariatka :-) dwa razy wychodzil z lozka, dwa razy sie ubieralismy i rozbierali bo ja caly czas zastanawialam sie czy nie pojedziemy za wczesnie. Po prostu nie chcialam jechac i wracac potem... A jak sie okazalo na miejscu, przyjechalam majac juz 4 cm rozwarcia a potem juz poszlo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i wlasnie te kapiel polecaja. Ja wlasnie gdy obudzily mnie skurcze to poszlam do wanny. Staralam sie troche odprezyc, wydepilowalam sie i obserwowalam jak skurcze. Ale ze sie nie wyciszyly to po raz pierwszy zgonilam meza z lozka :-)

    W razie czego zawsze mozesz zadzwonic do szpitala jesli nie bedziesz pewna co robic albo pojechac, chocby mial to byc falszywy alarm :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 10:44

  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 17 października 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa wrote:
    Mavi, ja mialam podobnie. Zaczelam starania, liczylam ze w maire szybko sie uda. W miedzyczasie robilam kursy i doszkalalam sie. No ale ciazy nie bylo wiec w koncu zmienilam prace.... Stwierdzilam, ze skoro przyjmuja 30-latke bez dzieci to licza sie z tym, ze to dziecko niebawem moze sie pojawic. Po poltora roku w nowej pracy zaszlam w ciaze.... Tobie oczywiscie zycze wczesniej ale ja osobiscie uwazam, ze nie ma co rezygnowac z planow, bo ciaza to czasami daje na siebie poczekac....

    Mamaxa , dlatego stwierdzilam wlasnie ze nie bede wiecznie czekac na dziecko i stac w miejscu. I wczoraj dostalam telefon, ze mnie chetnie zatrudnia i od 1.11 zaczynam ❤️. Bede sie martwic co z nowa praca jakw koncu uda mi sie zajsc :) Poki co planuje nam wakacje po swietach :)

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 17 października 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustBelieve wrote:
    Ja wiem ze nie przegapie jak się zacznie, tylko nie raz mówią ze np z „takimi i takimi” skurczami można jeszcze posiedzieć w domu, czy kąpiel wziąć o zobaczyć czy się wycisza a z „takimi” trzeba jechać na już! No i się zastanawiam czy będę wiedzieć które to są 🤣
    Jak to beda takie bolesne, ale do wytrzymania, jak bardzo bolesna @ to jeszcze mozesz poczekac w domu, wziac kapiel itp...
    Jak będą takie mocne, ze na skurczu to ani wstac, ani siasc, najlepiej te kilka sekund przeczekac w bezruchu, to znaczy, ze czas na szpital😂

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavi wrote:
    Mamaxa , dlatego stwierdzilam wlasnie ze nie bede wiecznie czekac na dziecko i stac w miejscu. I wczoraj dostalam telefon, ze mnie chetnie zatrudnia i od 1.11 zaczynam ❤️. Bede sie martwic co z nowa praca jakw koncu uda mi sie zajsc :) Poki co planuje nam wakacje po swietach :)
    Super Mavi, gratuluje :-)

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 17 października 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak rodzlam syna to odeszly mi wody i sprawa rozwiazana.🤣😅

    Mysle ze bedziesz wiedziala ze to juz.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 17 października 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady 😊 w szpitalu mi pani mówiła ze mogę przyjechać w każdym momencie bo nie raz tak szybko wszystko idzie ze szkoda siedzieć w domu i czekać a czasem się ciągnie godzinami, ale ze dla mojego zdrowia psychicznego mam wiedzieć ze mogę przyjechać w każdej chwili😅 a szpital mamy chyba 1km nie cały od domu tak ze bliziutko ☺️ Niech się już zacznie 🙊🙊

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 17 października 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustBelieve a ja nie powiem ci co i jak masz robić ze skurczami, bo nie miałam niestety, albo stety tej "przyjemności"..
    Ja powiem Ci tylko w razie cc, wstawaj kiedy ci to proponują, jak leżysz po zabiegu kręc nogami koła, Ćwicz po prostu, ruszaj się w miarę możliwości, stopy na początku najwięcej a potem wstawaj często..
    Czym więcej ruchu tym szybciej dojdziesz do formy.
    Wstając na początku, nie wstawaj z pleców do przodu tylko ładnie na boczek, delikatnie pomału..
    Nie dziko 😁 bo mięsień prosty brzucha nadwyrezyc można, tak jak ja 🙈😐

    Trzymam kciuki & & & & &
    Życzę żebyś jednak sn urodziła bo szybciej się staje na nogi 💕😘🤗
    Powodzenia 😘
    I ja już jak co życzę szczęśliwego rozwiązania, bo to nie wiadomo kiedy jak i co 😁😋👨‍👩‍👧‍👦💋💕🎂🍰

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa, co u Was?

  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 18 października 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa wrote:
    Aleksa, co u Was?

    Kurcze tez czekam na wiesci :(

    U mnie wlasnie 30dc i pojawila sie @, mimo standardowo obstawionej serduszkami owulki 🙈 . Musze po pracy jeszcze do KiWu wpasc, bo mialam sie zglosic na skontrolowanie prolaktyny ja tylko @ przyjdzie.

    Cccierpliwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrz Mavi, u mnie też 30 dc I właśnie pojawiło się plamienie. Od wczoraj miałam już bóle okresowe ale nie wierzyłam, że tak krótki cykl mogę mieć 😉 czyli moje "czucie" owulki mnie nie mylilo. 29 idę do gina, to będzie jakoś 10-11 dc, będzie można jeszcze się przyglądnać czy owulka jest. Myślę, że wszystko jest na dobrej drodze. To mój pierwszy cykl z pełną dawką metforminy i od razu taki ładny 30 dni... ☺️ Z jednej strony jest mi smutno że się nie udało a z drugiej jestem zadowolona z tego cyklu i rozwoju sytuacji...

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 18 października 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavi, oczywiscie nie lubie! Samo mi sie przycusnelo ze lubie


    Mamaxa, ekstra! Widzisz to dobrze czulas, skoro cykl sie skrocil :D

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mamaxa, ekstra! Widzisz to dobrze czulas, skoro cykl sie skrocil :D
    Cierpliwa, tak szczerze to powiedz 😉 przydałoby się pewnie wprowadzić proga, co? Tamte starania miałam obstawione lekami a teraz tylko ta metformina.mowie Wam, że mi te moje cycki nie dają spokoju... No takie byki, pełne i ciężkie... Myślę, że jest coś na rzeczy. Spróbuję dostać proga od gina. Kurcze ja to tak się stresuję tymi wizytami u niego... U mojego dawnego to już dawno miałabym to i owo wprowadzone a tu muszę tłumaczyć co i jak bo przecież mnie gość nie zna... Ale kurcze czuje się jakbym skrzydeł dostała. No te 30 dni cyklu mnie tak uszczesliwily. Jak dobrze pójdzie za dwa tygodnie znowu owulka 😁👍

  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 20 października 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też teraz Cierpliwej pisałam, że mam problem od kilku dni tu do was zaglądać, nie mogłam wejść..
    Ale już chyba ok.

    U mnie z nowości kolejny wyjazd do Polski
    Dopiero co wróciłam z urlopu a tu jadę znow na pogrzeb 😪☹️
    Nie uśmiecha mi się jechać, bo dopiero co wróciłam
    Mieliśmy jechać wszyscy, ale mąż dopiero co zrobił w krótkim czasie ponad 4 tys. km i już ma dość a poza tym mały cierpi w taką drogę, męczy się strasznie, więc jadę sama autokarem na 2 dni, w dzień pogrzebu wracam
    I okropnie się boję... Małego zostawiam z Tatą samego pierwszy raz.. :( tak się boję, czy nie będzie tęskni i płakał za mną. :(

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 21 października 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina współczuję że musiałaś jechać, jeśli to bardzo bliska rodzina to rozumiem ale z dalsze to bym przeprosił że ciężko bo tak dlek i mle dziecko..

    Trzymam kciuki żeby było ok.

    Mavi szkoda że się nie udało... Trzymam nadal kciuki.

    Maxama za Ciebie również, no z tymi lekami to makabra jak lekarze nie chcą przepisać mam ten sam problem.

    Przepraszam dziewczyny ze nic nie pisałam jestem w ciągłym stresie,
    Byłam w czwartek u mojego starego giną bo moja lekarka z kliniki na urlopie siedzi.

    No i co to był 6+3tc I było serduszko na monitorze, maluszek miał 0,55mm 🥰❤️

    Tylko teraz się denerwuje czy wszystko jest dobrze..
    Ja nie mam żadnych objawów ciąży...
    Każda ciąża jest inna ale wiecie z Annabelle miała. Takie mdłości że hej a teraz nic...

    We wtorek pierwsze usg w klinice a wczwartek 31.10. U giną to po 2 tyg.
    On powiedział te teraz będę częściej przychodziła niż normalnie i że mam specjalna opiekę gwarantowana 😍

    Bardzo się cieszył.

    Ale Lutinus a nie zna 😫
    I kazał mi odstawić.. Teraz muszę szukać kogoś kto mi go zapisze bo od Cierpliwej dużo już nie zostało,
    A już zdecydowaliśmy żebym zredukowana z 3 na 2x dziennie...

    MA któraś z was może jeszcze Lutinus stary w domu?
    Ja nawet odkupie...

    Bardzo was wszystkie pozdrawiam

    Ciągle mierze tempke bo tylko tak mogę sprawdzić czy ciąża nadal jest... 😣
    Ja zwariuje

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 21 października 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetolek dziękuję.

    Ale słodziaki😍❤️❤️❤️
    Ale teraz który jest który na tym 2gim zdjęciu od prawej? :)

    Ja się ciągle boję że serduszko przestanie bić... :(

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 21 października 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa (zlapalam sie przed chwila na tym, ze chcialam uzyc teojego dawnego nicku😂), jesli masz plamienia przed @, albo czujesz, ze krotkie fazy lutealne, to pewnie, ze warto by bylo...
    Progesteron to akurat taki twor ze branie go po owulce nie zaszkodzi ani w ciazy ani bez, a jednak moze pomoc...

    Trzymam kciuki za twoja wizyte!


    Ewelina, strasznie mi przykro :(
    Ja to nawet nie wiem, czy sie cos z forum dzialo, tyle, co ty mi wysylalas wiedzialam, bo weekend u mnie intensywny, dalsze porzadkowanie, zamowilam tez zabezpieczenia na szafki przed mala, maz tapetowal przedpokoj do konca, bo przy remoncie tapety zabraklo, zle policzylismy i musialam domawiac... takze malo co zagladalam...

    Anetolek, pisz co u ciebie? Jak chlopcy?


    Aleksa, ty wiesz, ze ja w was wierze baaaaaardzo i wierze, ze bedzie dobrze! I doskonale rozumiem twoje leki, bo mialam takie dlugo... chyba dopiero jak ruchy zaczelam czyc to troche zluzowalam, bo wiedzialam, ze jak bede slabo czula, albo za mocno to zawsze jakis znak od dziecka i moge probowac reagowac... a tak bylo zycie od wizyty do wizyty...
    Ostatnio znalazlam pudelko z lutinusa i tak sie cieszylam, mysle bedzie dla ciebie znow cos... a tam pusto😣 az zaluje, ze sie nie staram bo mi zawsze wtedy lekarze wylewnie przepisywali...

    Aleksa87 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 720 721 722 723 724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ