X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 24 września 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze 2 były bez suplementacji. Pierwszy wynik był w 7 dniu po owulacji, a kolejny ok. 18 dpo. Potem brałam przez tydzień 400mg i wzrósł mi o 10. Przy czym u mnie ciąża była bardziej zaawansowana (więc i mój organizm powinien go wiecej produkować) Wiesz pewnie też, że część lekarzy uważa, że badanie progesteronu mija się z celem bo wydzielany jest on cyklicznie w ciagu doby, dlatego tez by wynik był miarodajny, to powinno się probke kilka razy w ciągu doby badać.

    Jeśli jesteś ciekawa, to poniżej wklejam linka do tabelki, z której korzysta moja naprotechnolożka (mam dążyć do wyniku z ciągłej lini, w poszczególnych tyg. ciąży, ale tabelka zaczyna się dopiero od 4tyg)
    http://www.naprotechnology.com/progesterone.htm

    werni, krysiak lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Jeśli chcesz, to mogę go udostępnić, tylko proszę o instrukcje jak to zrobić :)

    Pod wykresem masz napisane kochana udostępnij i tam zaznaczam że możesz udostępnić wszystkim lub tylko znajomym. Tam są różne opcje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien no tak jak myslalam ze trzeba byc po slubie :/

    Krysiak ja mialam 15dpo progesteron jakos 30-35 ale wtedy tez bylam juz te 15 dni na progesteronie 400mg dobowo bo ja biore w każdym cyklu od owulki az do bety...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam na jednym wątku ze z pcos do 3 trymestru ma się niski progesteron.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha jestem dobra ten wątek to ten już pójdę spać bo wszystko mi się miesza. Dobranoc dziewczyny :)

    Kinga., krysiak lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ha ha jestem dobra ten wątek to ten już pójdę spać bo wszystko mi się miesza. Dobranoc dziewczyny :)
    hahahahahaha Werni udana jesteś :D

    werni, krysiak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, super ;) jakis alkohol był przed snem czy to po prostu zmęczenie ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do progesteronu to już nie będe drążyć, nawet nie wiem jaki był podczas pierwszego badania, wiem tylko jaki podczas drugiego. Mam nadzieje, ze ciąża dotrwa do następnej wizyty u lekarza. No i z tego wszystkiego zrobiłam dzisiaj rano test. Druga krecha bomba jak nie wiem, od razu wyskoczyła. Jak sobie przypomnę jak wcześniej zawsze pod światło zaglądałam by jakiegoś cienia zobaczyć, czekałam 5 potem 10 min. I nic. A dzisiaj taka piękna krecha ;)

    werni, roxa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, dziękuje za linka ;) będzie jak znalazł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:

    Krysiak ja mialam 15dpo progesteron jakos 30-35 ale wtedy tez bylam juz te 15 dni na progesteronie 400mg dobowo bo ja biore w każdym cyklu od owulki az do bety...
    Otóż to, ja od nie wiem ilu cykli tez zawsze miałam progesteron ale teraz dopiero zaczynaliśmy z doktorkiem walkę i nikt sie nie spodziewał, ze już pierwsze spotkanie u niego takie owoce przyniesie ;) wiec tym bardziej cieszę sie, ze ciaza tak szybko wykryta, to można szybko reagować

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zmeczenie i rozkojarzenie. Wczoraj nic nie pilam. Dzis tempka znow w gore poszla. Ale poczekam jeszcze przewaznie szla do gory a nastepnego dnia runela w dol.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mialo byc inaczej dwie krechy musza byc :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie! Niech zostaje w gorze!

    werni lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 25 września 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;* kurcze co do mierzenia temo. Ja w piatki zaczynam od 9 do 13 to już inna godzina bo w tygodniu wstaje o 5. A w week śpię do oporu (czyt. 8mej ;p ) no i wczoraj jak mierzylam temp bylo 36,2. Dzisiaj 36,5 to źle że moge czasem pospać czy wystarczy, ze po przebudzeniu i w tym samym miejscu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdzieś kiedys czytałam aby trzymać sie reguły +/- 90 minut. I tak właśnie robiłam. Ja do pracy wstaje o 6.30 wiec wtedy tez mierze ale często budzę sie np o 5.30 albo 6, gdy mąż wstaje i wtedy gdy widzę, ze już nie zasnę to mierze od razu bo inaczej to jeszcze gorzej. A w weekendy ja tez nie nastawiałam specjalnie budzika. Budzę sie tak po 7-mej czy koło 8-mej i wtedy mierze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ze ja to tak póki co raczej hobbystycznie robiłam ale myśle, ze na jakieś mocne przestrzeganie godzin nie byłoby mnie stać. To nie dla mnie ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 25 września 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no mi się wydaje,że to chodzi o to,że po przebudzeniu ma to być 1 czynność no i żeby to samo miejsce było. A jeśli są dni około ovu. To o ile wzrasta? ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien, no ja to tylko jeden cykl i to nie cały mierzyłam wiec powiem jak u mnie było ale inne dziewczyny maja większe doświadczenie ;) u mnie przed domniemana owu była temperatura tak w granicach 36 stopni, rożnie, czasem 36,6 A potem od owej owu wzrosła na 36,9 i tak sie w tych granicach wahała, bywało 36,93 bywało tez 36,87 a w dniu chyba zagnieżdżenia skoczyło jeszcze raz i wtedy było 37,01. Teraz lekko spadła znowu i trzyma sie tak w granicach 36,9

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos smiesznego Wam opowiem :-) weszlam sobie na fioletowa strone no i belly wyliczylo mi ciaze :-) 9 tydzien :-) a wiek plodu, 1 tydzien :-) tak mnie to irytuje, a ten kalendarz zawsze pojawia sie na pierwszej stronie. No musze go jakos usunac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, dramat po prostu :-) dzwonilam wlasnie do mojego gina, w przyszlym tygodniu jest na urlopie i dopiero od 5 pazdziernika jest znowu, termin mam na 5 pazdziernika ale moj gin z KWZ mowil abym poszla jeszcze w przyszlym tygodniu. Teraz nie wiem co zrobic.... Myslicie, ze czekac do 5 pazdziernika. Rozum podpowiada abym nie panikowala i poczekala, nie lubie robic zamieszania kolo siebie....

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ