X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi 3opakowania MASTODYNON po 120tabletek tanio odsprzedam zainteresowane pisac na [email protected]

    aiszza1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien to musi byc ta sama godzina a nie poprostu po przebudzeniu bo wtedy temp jest tak czy siak nie miarodajna i nie wlasciwa... jesli zalezy ci na tym zeby odkryć kiedy masz owu i jak dlugo trwa faza lutealna to niestety temp musza byc dokladne... temp moze byc o kazdej godzinie inna i moze sie 2-3h pozniej sporo roznic... ja tez raz mam na rano i wstaje o 5:30 a innym razem na popoludnie czy wolne ale wtedy mimo wszystko mierze o 5:30... zmierze i spie dalej... czasem zdazy mi sie godzine pozniej jak mi sie przysnie ale wtedy odejmuje od danej temp 0,1 i zaznaczam jako zaburzona... Najleoiej jest tez mierzyc temp nie pozniej jak do godz 7-8 pozniej moze byc juz nie miarodajna jakbys np stwierdzila ze codziennie o 9 mierzysz... No i musi byc przynajmniej okolo 5h snu przed zmierzeniem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 09:38

    werni, Kinga. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no a jakie testy maja byc jak beta juz prawie 200 ;-) u mnie tez byly tluste ze nawet testowa szybciej od kontrolnej wychodzila...
    Co do gina to ja bym do kwz zadzwonila przedstawila sytuacje i zapytala co o tym mysla, ale uwazam ze ten 5 jest ok... bo w sumie w przyszlym tyg to moglo byc rownie dobrze w piątek a od piatku do poniedziałku nie tak daleko, bierzesz caly czas progesteron, starczy ci go do tego czasu wiec mysle ze spokojnie...

    Kurcze to ty wizyta a ja oddanie krwi w ten sam dzien :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak sobie mysle i ja. Przedzwonie do kliniki zapytam co mysla. Wczoraj lekarz powiedzial przez telefon cos takiego abym poszla, bo pecherzk powinno byc juz widac i aby sprawdzic czy jest w macicy czy w jajowodzie. Wiec jesli tylko o to chodzi to moze pewnie poczekac do poniedzialku...

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak a belly sie nie przejmuj... on ci liczy wiek ciazy wedlug OM a wiek płodu od owulki... niestety wylaczyc sie tego nie da, ale zobaczysz jak malych zacznie nagdaniac i nadrabiac to i tak wyjdzie starszy niz wskazuje na to wiek plidu na belly... raczej bedzie zblizony do wieku ciazy ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak a ktory jestes dzien od owulki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak a ktory jestes dzien od owulki?
    Dzsiaj jest 10-ty dzien od pierwszej podwyzszonej temepratury :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak pojdziesz w poniedzialek to juz powinno byc ladny oecherzyk widac dokladnie gdzie jest umiejscowiony ;-)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No to jak pojdziesz w poniedzialek to juz powinno byc ladny oecherzyk widac dokladnie gdzie jest umiejscowiony ;-)
    :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pojdziemy w parze w poniedzialek na wizyte :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mowi Roxa co do tempki tylko ze ja slyszalam ze przynajmniej trzy godz snu i 30min +/-

    Krysia trzymam kciuki za wizyte :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dobrze mowi Roxa co do tempki tylko ze ja slyszalam ze przynajmniej trzy godz snu i 30min +/-

    Krysia trzymam kciuki za wizyte :)
    Alez ja wiem, ze Wy dobrze mowicie, prawda jest natomist taka, ze ja po pierwsze za leniwa na takie rzeczy jestem a po drugie no jesli wstaje do pracy o 6.30 ale zdarzy mi sie dwa dni w tygodniu obudzic o 5 czy 5.30 to co mam zrobic? Mierzyc mimo wszystko o 6.30? chyba lepiej o 6 bo do 6.30 to bym sie w lozku posikala :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz patrze ze ja mialam wizyte w kwz w 23 wyzsza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj caly dzial idzie na Oktoberfest. Ja zalapalam sie poczatkowo na liste oczekujacych a potem niby mialam miejsce ale w rezultacie odmowilam. No i teraz sie ciesze ze odmowilam :-) Przez metformine bylam ostrozna w piciu alkoholu a na taka ipreze isc i nie napic sie piwka to bez sensu isc :-) No a teraz alkohol to juz w ogole nie wchodzi w gre :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Teraz patrze ze ja mialam wizyte w kwz w 23 wyzsza...
    ???? Nie zrozumialam :-) prosze o przetlumaczenie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Teraz patrze ze ja mialam wizyte w kwz w 23 wyzsza...
    AAAAAA; zalapalam. To u mnie bedzie to 20-ty dzien :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mnie uspokoilas Roxa, trzeba dac sobie na luz.... I tak co ma byc to bedzie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Alez ja wiem, ze Wy dobrze mowicie, prawda jest natomist taka, ze ja po pierwsze za leniwa na takie rzeczy jestem a po drugie no jesli wstaje do pracy o 6.30 ale zdarzy mi sie dwa dni w tygodniu obudzic o 5 czy 5.30 to co mam zrobic? Mierzyc mimo wszystko o 6.30? chyba lepiej o 6 bo do 6.30 to bym sie w lozku posikala :-)
    Nie mozesz w takiej sytuacji zmierzyc o 6bi dodac do temp 0,05 stopnia ale moze byc ok a moze ona byc juz lekko zaburzona bo to nigdy nie wiadomo jak organizm reaguje na zmiane h... ale mi bardziech chodzilo o zamysl mierzenia o 5:30 a jak moge dluzej spac to o 8 czy 9 bo wtedy to lepiej wcale nie mierzyc bo ta temp i tak bedzie nie prawidlowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dlatego pytalam jak dzis i policzylam ktora wyzsza to bedzie ;-)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Nie mozesz w takiej sytuacji zmierzyc o 6bi dodac do temp 0,05 stopnia ale moze byc ok a moze ona byc juz lekko zaburzona bo to nigdy nie wiadomo jak organizm reaguje na zmiane h... ale mi bardziech chodzilo o zamysl mierzenia o 5:30 a jak moge dluzej spac to o 8 czy 9 bo wtedy to lepiej wcale nie mierzyc bo ta temp i tak bedzie nie prawidlowa...
    Zrozumialam :-)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ