X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, dziekuje. Az mi lezka sie w oku zakrecila :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, gdy odczekiwalam te 20 min by znow tam zadzwonic to z nerwow az niedobrze mi bylo. Normalnie wymiotowac mi sie chcialo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak wierze ci...
    Ja teraz bede miala pierwsze oczekiwanie na wynik po poronieniu i mi juz na sama mysl jest niedobrze ze juz niedlugo mnie to czeka...

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 24 września 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiaczku napisałaś to tym tonem, jakby coś poszło źle i trochę zgłupiałam, a tu się cieszyć trzeba, a nie płakać :) gratuluję i ściskam ciepło

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiaaaaa superrr nie martw sie na zapas tylko sie ciesz :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki! Makota, przepraszam, po prostu zmartwiłam sie tym niskim progesteronem. Pani z KWZ oddzwoniła, wręcz nawet z doktorkiem przez telefon rozmawiałam. Powiedział, ze super przyrost, ze wszystko dobrze zrobiłam i ze życzy mi wszystkiego dobrego ;) bo wracam już do mojego gina. W sumie myślałam, ze dłużej zostanę pod opieka KWZ ale on powiedział, abym na następna wizytę umówiła sie już do mojego pana. Mam sie umówić jeszcze przed 1 października, ciekawe czy dostanę termin....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 18:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do martwienia sie... Myślałam, ze jak zajdzie sie w ciąże to potem już wszystko jest jak w bajce a to dopiero teraz zaczynaja sie zmartwienia.... I normalnie nie umiem tego wyłączyć. I ta moja radość, taka mocno kontrolowana jest. Choć ja gaduła ogromna jestem i najchętniej już całemu światu to obwiescilabym. Jednej siostrze już wczoraj powiedziałam, do drugiej zadzwonię dzisiaj. Tylko teściom powiemy pózniej, gdy będe wiedzieć, ze wszystko dobrze :)

    alinsien, Kinga. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i Moje Drogie. Tak bardzo trzymam teraz za Was kciuki. Bardzo bardzo :*

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak!!!jejku wiem,że mało sie "znamy" ale nie masz pojęcia jak się cieszę! Życzę Ci żeby Twoja fasolka rosła w siły! !!
    Werni byle zrobił mu badania i wiemy,że jest płodny teraz kolej na mnie.
    Roxa ja mam tu KWZ i pisze sprwch Stunden do 12 tzn że na rozmowe z lekarzem mogę przyjść do 12 nie zapisując się? ?bbo we wtorek mam wolne i zastanawiam się czy po prostu tam nie zajechać ??

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Krysiak!!!jejku wiem,że mało sie "znamy" ale nie masz pojęcia jak się cieszę! Życzę Ci żeby Twoja fasolka rosła w siły! !!
    Werni byle zrobił mu badania i wiemy,że jest płodny teraz kolej na mnie.
    Roxa ja mam tu KWZ i pisze sprwch Stunden do 12 tzn że na rozmowe z lekarzem mogę przyjść do 12 nie zapisując się? ?bbo we wtorek mam wolne i zastanawiam się czy po prostu tam nie zajechać ??
    Alinsien, ja myśle, ze to nie o to chodzi. Myśle, ze jakby nie było musisz sie umówić. Podjechać zawsze możesz i na recepcji podpytać to i owo ale do lekarza na termin to trzeba sie raczej umówić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien nie to chodzi o to ze mozesz zadzwonic do 12 zeby zapytac o cos czy zrobic termin itp... w innych godzinach jak sa na stronie podane nie odbiora tel nawet jak jest czynne...

    U mnie jest np rano sprachstunde od 9-12 a otwarte jest juz od 7:30-12:30 i potem popoludniu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 19:05

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie jak u lekarza ogolnego gdzie moj chodzi do niego 9-11 a pozniej 15-17

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja zmykam spać. Gardło mnie boli, grzeje sie cały czas pod kołderka ale oczka sie zamykają wiec czas pewnie przyłożyć głowę do poduchy już na dobre. Do jutra :)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak na stronie wyczytałam, że muszę być chajtnieta. Dzisiaj w pracy ciągle nie dawało mi to spokoju. Bo w sumie chciałam tym razem wszystko na spokojnie. Ale chyba trzeba będzie ślub planować bo bez tego widzę, że dalej nie ruszy... kolorowych snów dziewczyny :) ufff a końcu jutro piątek :) pozdrawiam

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 24 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak bardzo ci gratuluje, przepraszam że tak późno, ale dziś prawie cały dzień przespałam Moj pierwszy progesteron wynosil niecałe 11, kolejny ok. 13, 22 i kolejny już 30 (więc na razie zostałam przy dawce 600mg i słabo mi się robi na samą myśl, że być może kiedyś trzeba będzie ją podnieść :(. Ztego co czytałam, to kobiety z pcos mają za niski progesteron, we wszystkich 3 trymestrach, ale na razie mam nadzieję że będę musiała go suplementować tylko w pierwszym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 22:43

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 24 września 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Kinga szkoda ze nie masz udostepnionego wykresu.
    Jeśli chcesz, to mogę go udostępnić, tylko proszę o instrukcje jak to zrobić :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kinga. A ten Twój pierwszy progesteron 11 był przy dodatkowym aplikowaniu progesteronu czy to Twój naturalny był? Tak pytam bo mnie zaciekawiłas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz tłumaczył niski progesteron tym, ze przy PCOS rzadko występuje owulacja wiec rzadko jest wytwarzany progesteron i dlatego nasz organizm nie poćwiczył tego i nie umie. No to trzeba poratować ☺️

  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 24 września 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak gratuluję. Ja odpuściłam forum zupełnie bo wtedy mi łatwiej. Pewnie za 4 lata znowu będę aktywna. Chyba że zdarzy się cud to wcześniej :-) pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 22:14

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Marjotko i przykro mi bardzo zwłaszcza, ze tak to przezywasz. ale gdybys chciała pogadać lub po prostu poopowiadac co u Ciebie to pisz do nas. Ja tez czasem miałam focha na forum ;) wiec Cie rozumiem

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ