X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No tak myslalam ze wyniki popoludniu u mnie tez tak jest ze krew jak oddasz do 10:30 to popoludniu dzwonia z wynikiem a jak po poludniu to nastepnego dnia...
    Kciuki caly czas mocno zacisniete!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze poszlas do tego KWZ!
    Roxa, normalnie nie chcialam tego pisac ale sama tego chcialas :-) To przez Twoje opowiesci ja wybralam sie do tego KWZ, to dzieki Tobie zaczelam miec watpliwosci, czy dobra droga szlam :-) Jesli chodzi o jutro to juz po prostu schizy takie mam :-) brzuch mnie naprawde boli i gdyby nie to, ze wiem, ze wczoraj beta 5,cos :-) to spodziewalabym sie w kazdej chwili potopu :-) Tzn. caly czas biore poprawke na to, ze jutro okaze sie, ze lipa, no jakos inaczej nie umiem jeszcze do tego podejsc.

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak alinsien, okazuje sie, ze nie tak latwo zrobic sobie dzidziusia :-) ale kazdej z nas bedzie to dane. Na dobre rzeczy trzeba poczekac :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie skonczylam uczyc moja siostrzenice stopniowania przymiotnikow i przyslowkow po niemiecku :-) Przez skypa prowadzimy korepetycje :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak <czerwona> zawstydzilam sie teraz ale bardzo sie ciesze ze chociaz w ten sposob moglam pomoc i doradzic i skoro to ci pomoglo podjac decyzje ta moja paplanina to tum bardziej sie ciesze ze dolaczylam do tego watku i ze napatoczylam sie kilka razy w tym drugim ;-)
    A bolami na @ sie nie przeuj bo to normalne i ja jeszcze raz powtarzam, ze ja mialam straszne odczucia na @ a w dzoen bety to juz w ogole myslalam ze jak wstane to krew sie poleje tak mnie bolalo...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 23 września 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, normalnie nie chcialam tego pisac ale sama tego chcialas :-) To przez Twoje opowiesci ja wybralam sie do tego KWZ, to dzieki Tobie zaczelam miec watpliwosci, czy dobra droga szlam :-) Jesli chodzi o jutro to juz po prostu schizy takie mam :-) brzuch mnie naprawde boli i gdyby nie to, ze wiem, ze wczoraj beta 5,cos :-) to spodziewalabym sie w kazdej chwili potopu :-) Tzn. caly czas biore poprawke na to, ze jutro okaze sie, ze lipa, no jakos inaczej nie umiem jeszcze do tego podejsc.
    Na pocieszenie dodam, że mnie też brzuch bolał przed ( zwykle napierdzielało mnie dopiero jak mnie zaleje, a nie przed), a tydzień po okresie, to aż się do ginekologa wybrałam, bo myślałam, że coś jest nie tak z moim prawym jajnikiem... także trzymam kciuki, by wszystko było ok.

    krysiak lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia noc była spoko. Fakt, śniłam o rosnącej becie ale przespałam pięknie. A dzisiaj będzie pewnie gorzej. Najlepszy moj mąż. Wracając z pracy wstąpiłam do sklepu na drobne zakupy. Naprawde niewiele tego miałam. Wchodzę do mieszkania a on do mnie z wyrzutami, ze mnie nie wolno dźwigać.... Tak to sie zaczyna...? ;)

    makota lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Krysiak zaczyna się...
    U mnie też było nawet w sklepie instuowanie czy lepszy ten sok czy tamten bo mam się teraz zdrowo odżywiać...

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 23 września 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiaku, to dobrze że się martwi małżonek, a w tym przypadku powiedziałabym słodkie ;)
    Daj znać jak będziesz miała wyniki
    dobranoc kobietki ;)

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;) ja szykuje sie do śniadania :) smacznego

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Cześć dziewczyny :) a wiec po 1 to dziękuję za wszystkie info i odpowiedzi, zapewne będzie tych pytań jeszcze milion. ^^ a ja Wam nawet jeszcze nie napisalam, że mój facet był juz u urologa no i jego plemniki są zdrowe....ale wolne i jak stwierdził lekarz to może potrwać. Ale ja myślę, jestem w 99% przekonana. Że u mnie to po prostu jakieś zapchane jajowody.... aczkolwiek zobaczymy jak w końcu się wybiorę do tego KWZ

    U ktorego urologa Twoj byl ? Moj sie zapisal tu w Lu. Znalazlam niedaleko nas w necie czytalam ze jest dobry.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia trzymam kciuki oby przyrosla beta :) ja jakos nie wierze w ten cykl nie mam rzadnych objawow nawet piersi mnie nie bola, a przed @ mnie bolaly

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Krysia trzymam kciuki oby przyrosla beta :) ja jakos nie wierze w ten cykl nie mam rzadnych objawow nawet piersi mnie nie bola, a przed @ mnie bolaly
    Werni, nadzieja zawsze jest. Ja trzymam kciuki.

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, czekamy :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ktorej wyniki ? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak okolo 16-tej

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak kciuki cały czas zaciśnięte!!!
    Matko jak ja dzis będę pracować w takim stresie...

    krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, mnie jedzenie przez gardlo nie przechodzi :-)ale juz coraz blizej i bede wiedziec :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 24 września 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Krysia trzymam kciuki oby przyrosla beta :) ja jakos nie wierze w ten cykl nie mam rzadnych objawow nawet piersi mnie nie bola, a przed @ mnie bolaly
    Werni w "tym cyklu" piersi też mnie nie bolały na początku (zaczęły dopiero mniej wiecej w dniu okresu,a później potrafiły przestać boleć przez tydzień, i po tygodniu znów zacząć i tak w kółko. Do tej pory raz są powiekszone, a raz nie (czasem mam wrażenie, że robią się mniejsze niż wcześniej, bo stanik zaczyna mi się marszczyć). Innym razem to się wystraszyłam, bo pewnego wieczoru zobaczyłam, że cały deklot był fioletowy (tak od mostka do piersi), normalnie jakby było widać każde naczynie krwionośne, dlatego zaczęłam się zastanawiać czy jakiś zator żylny mi się nie zrobił, ale na szczęście skóra nie zmieniała koloru (ciągle była fioletowa), poszłam spać, a jak wstałam rano nie było ani śladu (i nigdy więcej się to nie powtorzyło.
    Także kobieto nie poddawaj się, bokażda kobieta jest inna, ba ponoć każda ciąża jest inna. Ze mną moja mama skapnęła się, że jest w ciąży dopiero w 4 miesiacu (a to była jej 4 ciąża :), bo nie miała żadnych objawów ciążowych, tylko krwawienie było trochę mniejsze (ale zbytnio się tym nie przejęla, bo należała do tych szczęściar u których normalny okres trwał 3dni, a mocne krwawienie trwało dzień :)

    werni lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, mnie jedzenie przez gardlo nie przechodzi :-)ale juz coraz blizej i bede wiedziec :-)
    jeszcze tylko 3h z haczykiem!!!

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 września 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni on był gdzieś tu niedaleko. Ale bardzo niefajny facet i mój gin stwierdził, że nie zrobił badań w 100% nie wiem o co chodzi, ale dlaczego my mamy takiego pecha do tych lekarzy tu?z tego co widze u Was super wszystko idzie a tu kłody pod nogi. A moja lekarz rodzinna jak powiedziałam jej o dziecku spytała "a po co" żeeee co słucham?

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ