X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam nadal kciuki! !

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kinga oby tak bylo jak mowisz :)

    Krysia to juz niedlugo :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien to faktycznie nie mile ze strony lekarza. Moze niech sie zapisze tu w Lu ? Ja to musialam mojego dlugo namawiac, myslalam ze w czerwcu pojdzie ale nie poszedl. Tylko byl u Drzymulskiego ogolnego.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze ten urolog bedzie kompetentny i wszystkie moj badania zrobi.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 24 września 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Werni on był gdzieś tu niedaleko. Ale bardzo niefajny facet i mój gin stwierdził, że nie zrobił badań w 100% nie wiem o co chodzi, ale dlaczego my mamy takiego pecha do tych lekarzy tu?z tego co widze u Was super wszystko idzie a tu kłody pod nogi. A moja lekarz rodzinna jak powiedziałam jej o dziecku spytała "a po co" żeeee co słucham?

    niestety nie jest to wyjątek, mieszkam tu niecałe dwa lata i zaliczyłam już 4 ginekologów, a teraz przydałby się piąty... na szczęście mam już termin w KWZ, teraz tylko liczę na to to, że któryś z tych cudownych lekarzy, będzie tak łaskawy, żeby wypisać mi skierowanie... Jak przewertujesz trochę wątek do tyłu, to możesz poczytać o szczegółach

    Krysiaku - kciuki zaciśnięte :)
    z dobrych wiadomości - Kinga - miałaś rację, że te jajniki to tak parę dni przed owu dają się we znaki - dzisiaj po rannym siku zobaczyłam uśmiechniętą buźkę :) więc mi też się od razu wyszczerzyła ;)

    krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 września 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga szkoda ze nie masz udostepnionego wykresu.

    Kinga. lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota, super, to teraz do dziela! A jak samopoczucie meza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota w KWZ raczej wam na nic skierowanie nie bedzie potrzebne bo oni raczej wszystkie badania u obojga robia na miejscu... przynajmniej u mnie tak jest ze na.pierwszej wizycie musielismy byc oboje i obojgu nam odrazu badania hormonalne... a powtorke z badan nasienia tez robili w KWZ juz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak jeszcze 2h z haczykiem!!!!!!!

    Ja lece do pracy mam nadzieje ze kolo 16 bede miec czas zeby zagladac i forum sie nie zepsuje

    krysiak lubi tę wiadomość

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 24 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Makota, super, to teraz do dziela! A jak samopoczucie meza?

    Mąż walczy o przeżycie... wiecie jak to jest; od czasu do czasu mu gile z nosa lecą i tyle. Wczoraj już za nim nie biegałam z herbatkami, soczkami malinowymi i - tu masz Kochanie śniadanko do pracy - więc myślę, że już się trochę domyśla, że niezaspokojona żona to zła żona. A jak się nie domyśli to postawię go dziś wieczorem w bardzo jednoznacznej sytuacji i będzie musiał zareagować... :D taki mam szatański plan
    a jutro powtóreczka, bo od weekendu zapowiada się posucha przed kolejnym spermiogramem :(

    Wczoraj przyszła przesyłka z upragnioną maca - zobaczymy czy działa ;)

    Roxa chodzi mi o skierowanie do KWZ - przesłali mi informację, że jest wymagane od gina i urologa, także termin już mam, a skierowania jeszcze nie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 14:18

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe makota, najwazniejsze to miec plan :-) Wiec upojnej romantycznej nocy Wam zycze :-)

    makota lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic dobrego nie maja mi do powiedzenia.... Dzwonilam wlasnie po wyniki, bo nalezy po nie dzwonic miedzy 15,30 a 16,30 i pani powiedziala abym zadzwonila za 20 min jeszcze raz....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak nie nakrecaj sie mi tez tak mowia jak nie maja moich wynkow jeszcze w karcie a dzwonie...

    Ale ja tylko 2 razy dzwonilam a wlasciwie oddzwanialam bo u mnie sami miedzy 15-16 zawsze dzwonia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i czekam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety do tej pory zawsze juz od reki mowili co i jak. Ale sie bojem!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerka i zerkam czy sa jakies wiesci i nie puszczam kciukow!
    Dzis u nas szef wszystkich szefow gosci wiec troche ciezej mi idzie sprawdzanie, ale na szczescie juz byl na naszym oddziale i oby nie wrocil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec, beta 162, ale progesteron zaledwie 15
    Pani przy telefonie powiedziala, ze lekarz jeszcze nie opisal wyniku i oddzwoni do mnie, gdy bedzie wiedziala co i jak.

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 24 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bardzo wiem co to oznacza... daj znać jak już lekarz się wypowie
    czyli dalej trzymam kciuki ;)

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam od razu pytanie. Ten progestan aplikuje sobie dopochwowo. Czyli wkladam sobie tam, no wiecie gdzie. Tak jak tampona :-) moze ja go zle wkladam, moze za plytko wchodze.....? Roxa, wypowiedz sie, bo Ty wiesz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak cudownie <3 widzisz mowilam ze bedzie dobrze i ze jestes w ciazy...
    A co do progesteronu to jest tez ok jest niski ale bierzesz tabletki opiero dwa dni to raz a dwa to jest w granicach normy twojego tyg ciazy wiec wszystko jest dobrze... martwic bys sie mogla jakby byl ponizej 9 bo bylby ponizej normy... Pamietaj ze teraz z kazdym dniem bedzie wzrastal a ty dopiero sam poczatek ciazy.
    A tabletki dobrze aplikujesz...

    JESZCZE RAZ MOJE WIELKIE NAJSZCZERSZE GRATULACJE <3 !!!!!!!!!!!

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ