X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczdscie odpukac obylo sie poki co bez kryzysow... ale w sumie tylko dwa cykle stymulowane kochalismy sie kiedy trzeba, a wczesniej i pozniej jak pierwsze emocje ze trafilismy do kwz wrocily do normalnosci i w sumie zawsze kochalismy sie kiedy mamy ochote... nas tez te starania,zastrzyki, kwz i wogole jeszcze bardziej do siebie zblizylo... ostatnio robilam zastrzyk z ovitrelle w piatek a sex byl sobota niedziela a teraz w czwartek zastrzyk i sex czwartek sobota no i niedziela poprawka ale to juz bez znaczenia wiekszego byl...

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 23 września 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiaku, rzeczywiście nie napisałam kiedy to :D chyba zakładałam, że skoro ja wiem kiedy mam urodziny, to wszyscy wiedzą :D termin mam na 6 października i strasznie się cieszę - może coś się w końcu ruszy.
    Trochę mi z opóźnieniem dzisiaj forum działa - odpiszę jednej osobie, a później widzę, że jeszcze inne posty były, dlatego może trochę chaotycznie to dzisiaj wychodzi.
    Fajnie, że Wam udało się właśnie na totalnym spontanie :)
    Ja doszłam już do wniosku, że skoro spontanicznie nie działało, to teraz trzeba trochę nad tym "popracować", ale presja w głowie rośnie kiedy MUSISZ przed tym wykonać tyle czynności... dlatego najlepszy seks jest na początku cyklu i pod koniec ;)

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota o to dzien po mojej podrozy do kwz zeby oddac krew na hcg...

    krysiak, makota lubią tę wiadomość

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 23 września 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa, to trochę tak jakbyśmy szły razem :) będę trzymała kciuki

    krysiak, roxa lubią tę wiadomość

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli 5-tego i 6-tego pazdziernika trzymamy kciuki :-)

    roxa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makota wrote:
    roxa, to trochę tak jakbyśmy szły razem :) będę trzymała kciuki
    No tak... zwlaszcza ze ja w sumie wyniki bede miala dopiero 6 bo ze wzgledu na prace moge jechac dopiero popoludniu a wtedy wyniki dopiero kolejnego dnia :/ ale nie mam jak zamienic dyzurow za bardzo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Czyli 5-tego i 6-tego pazdziernika trzymamy kciuki :-)
    O tak i ja tez ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga zdrowka zycze i za wszystkie kibicuje :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, no my za Ciebie tez trzymamy. Jeszcze troche i bedziesz testowac :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 23 września 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) a wiec po 1 to dziękuję za wszystkie info i odpowiedzi, zapewne będzie tych pytań jeszcze milion. ^^ a ja Wam nawet jeszcze nie napisalam, że mój facet był juz u urologa no i jego plemniki są zdrowe....ale wolne i jak stwierdził lekarz to może potrwać. Ale ja myślę, jestem w 99% przekonana. Że u mnie to po prostu jakieś zapchane jajowody.... aczkolwiek zobaczymy jak w końcu się wybiorę do tego KWZ

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 23 września 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testy miałam dobre,bo koleżanka ich używała i zawsze wszystko pięknie pokazywało i jest aktualnie szczęśliwa mamusia... jedynie u mnie pokazywało przed okresem pokazywało pozytywny

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 23 września 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Cześć dziewczyny :) a wiec po 1 to dziękuję za wszystkie info i odpowiedzi, zapewne będzie tych pytań jeszcze milion. ^^ a ja Wam nawet jeszcze nie napisalam, że mój facet był juz u urologa no i jego plemniki są zdrowe....ale wolne i jak stwierdził lekarz to może potrwać. Ale ja myślę, jestem w 99% przekonana. Że u mnie to po prostu jakieś zapchane jajowody.... aczkolwiek zobaczymy jak w końcu się wybiorę do tego KWZ
    Pytaj i co tylko chcesz zawsze chetnie jak wiemy to odpowiemy... Mam nadzieje ze szybko sie dostanieszna jakies badania itp...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Pytaj i co tylko chcesz zawsze chetnie jak wiemy to odpowiemy... Mam nadzieje ze szybko sie dostanieszna jakies badania itp...
    Dokladnie tak jest jak mowi Roxa :-) a i ja sie podszkole :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak o ktorej jutro badania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak o ktorej jutro badania?
    mam sie zjawic przed 9,30 ale nie wczesniej niz o 7,30 :-) podjade w drodze do pracy. A wyniki dopiero popoludniu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak myslalam ze wyniki popoludniu u mnie tez tak jest ze krew jak oddasz do 10:30 to popoludniu dzwonia z wynikiem a jak po poludniu to nastepnego dnia...
    Kciuki caly czas mocno zacisniete!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze poszlas do tego KWZ!

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 23 września 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie @ kończy aaaa więc zaczynamy mierzenie temp od rana hihi czyli co jak będzie sie zwiększać zbliża sie ovu? I wtedy najlepiej co 2 dzień się kochać? A co do tematu kryzysów a Boże, taki seks na zawołanie to dla nas taki stres był kończyło się czasem kłótnia i każdy poszedł spać. Szok. Odkąd nie robię testów ovu i kochamy się spontanicznie jest o niebo lepiej. Z tym,że jak widać nie działa. Heh i pomyśleć, że kiedyś myślałam, że dziecko to takie chop siup i gratulacje ; (

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 23 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I krysiak czekamy na wyniki!!! I dobre wiadomości; )

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to nie dziala tak ze jak temp idzie do gory to jest owu i na podstawie samej temp nie bardzo da sie owu wyznaczyc... natomiast jak bedzie bardzo duzy skok temp i bedzie sie tak utrzymywala na wyzszym poziomie to bedziesz wiedziala ze owu miala miejsce...
    Pamietaj ze temp musisz mierzyc w dokladnie tym samym miejscu o tej samej godzinie i tym samym termometrem caly cykl...

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ