X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 25 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Alinsien to musi byc ta sama godzina a nie poprostu po przebudzeniu bo wtedy temp jest tak czy siak nie miarodajna i nie wlasciwa... jesli zalezy ci na tym zeby odkryć kiedy masz owu i jak dlugo trwa faza lutealna to niestety temp musza byc dokladne... temp moze byc o kazdej godzinie inna i moze sie 2-3h pozniej sporo roznic... ja tez raz mam na rano i wstaje o 5:30 a innym razem na popoludnie czy wolne ale wtedy mimo wszystko mierze o 5:30... zmierze i spie dalej... czasem zdazy mi sie godzine pozniej jak mi sie przysnie ale wtedy odejmuje od danej temp 0,1 i zaznaczam jako zaburzona... Najleoiej jest tez mierzyc temp nie pozniej jak do godz 7-8 pozniej moze byc juz nie miarodajna jakbys np stwierdzila ze codziennie o 9 mierzysz... No i musi byc przynajmniej okolo 5h snu przed zmierzeniem...
    Coś w tym jest. Mi pomógł mąż, bo kupił mi termometr z budzikiem i pamięcią, Dzwoni zwykle rano (jak pracowałam to o 5, teraz o 6.30) , wkładam go do paszczy i z nim zasypiam (temp. mierzy przez 5 min), a wynik spisuje w ciągu dnia, a czasem kilku dni :). Mimo różnych opinii, że elektroniczne się rozregulowują itp jestem zadowolona, bo mnie nie zawiódł, a mam go już dobrych kilka lat:)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Coś w tym jest. Mi pomógł mąż, bo kupił mi termometr z budzikiem i pamięcią, Dzwoni zwykle rano (jak pracowałam to o 5, teraz o 6.30) , wkładam go do paszczy i z nim zasypiam (temp. mierzy przez 5 min), a wynik spisuje w ciągu dnia, a czasem kilku dni :). Mimo różnych opinii, że elektroniczne się rozregulowują itp jestem zadowolona, bo mnie nie zawiódł, a mam go już dobrych kilka lat:)
    Ja też używam elektronicznego z dwoma miejscami po przecinku i mierzę zawsze o 5:30 bo jak mam poranny dyżur to tak wstaję a jak mam wolne bądź popołudnie to poprostu termometr w paszczę zawsze pod językiem z lewej strony i albo i z nim zasypiam a jak nie zdążę nim zapiszczy to wyciągam i śpię dalej a po przebudzeniu odczytuje temp

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 25 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Kurde Kinga masakra normalnie... Ja nie mieszkam w żadnym wielkim mieście ale z dostaniem się do gina nie miałam żadnego problemu i to w najbardziej obleganej Praxis i u najbardziej polecanego lekarza, o którym od każdego słysze że jest bardzo dobrym lekarzem jak tylko pytają do kogo poza kwz chodzę i słyszą jego nazwisko...
    To tylko mogę ci pozazdrościć :) Wcześniej mieszkałam w totalnej dziurze (100 tys), ale mieli znany uniwersytet medyczny i do kogo by nie pojść to było ok. No, ale cóż długo tu mieszkać nie zamierzam, myślałam by wytrwać do wiosny, choć przez ciążę pewnie zabawimy dłużej :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, rozumiem ze odkad jestes w ciazy nie pracujesz. Jejus, ja tez dlatego tak marze o ciazy, bo potem rok macierzynskiego. Lubie moja prace ale cale zycie tylko ta praca i jeszcze tyle lat przed nami wiec tak sie ciesze na przerwe :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie tak jak Roxa i o tej samej godz. Tez mam pamiec w term. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a czy Ty w tym cyklu mierzysz tempke?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja cały czas myśle o tym, ze przedtem napisałaś, ze czujesz, ze nic z tego! Mam nadzieje, ze zle czujesz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak tak mierze tempke w tym cyklu tez... co prawda czasem zdarza mi sie dzien bez mierzenia ale staram sie na tyle regularnie ile da rade...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak tak mierze tempke w tym cyklu tez... co prawda czasem zdarza mi sie dzien bez mierzenia ale staram sie na tyle regularnie ile da rade...
    No i co ta Twoja temka mowi póki co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak a nic nie mowi mi ta moja tempka dlatego ze ja juz nie raz mialam piekne 13 czy 14 wysokich do nieba ktore runely jak domek z kart... a akurat w ciazowym to mialam gory doliny i przepascie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, ja tylko mowię, ze liczę na to, ze sie mylisz i tak bardzo życzę Ci pozytywnych wiadomości na koniec cyklu. Koniecznie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, a Ty kiedy testujesz? A no i jak wyglada sprawa póki co z tym zameldowaniem?

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, alinsien ;) jak Wasze samopoczucie? Jakie plany na sobotę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, ja tylko mowię, ze liczę na to, ze sie mylisz i tak bardzo życzę Ci pozytywnych wiadomości na koniec cyklu. Koniecznie!
    Krysiak :-* tez bardzo bym chciala zwlaszcza ze data narodzin naszego maluszka nie moglaby byc bardziej wymarzona... no ale bedzie co bedzie niczego sie nie da przeskoczyc... cycki w dalszym ciagu nie bola choc zawsze do tego czasu bolaly... No nic...

    Ale i tak mam super humor wiedzac ze tobie sie udalo tez po dlugiej walce :D

    No i wykres Werni wyglada bardzo obiecująco!

    werni, krysiak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaraz wstajemy robimy kawusie wstawiam obiadek bo popoludniu trzeba ruszac do pracy :/

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka tak mysle zeby dzis kupic test. A meldunek mam nadal, jade do pl wracam i ide z kumpela do jej szefowej z posredniczej firmy. Powiedziala ze moze by byla dla mnie praca przy pakowaniu zabawek ona tez tam miala pojsc. Ale niestety jest w.szpitalu. To ta w ciazy znajoma. Dostala krwawienia ale.wszystko jest ok z dzieckiem.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez robie sniadanie i biore sie do roboty, musze lodowke ogarnac.
    Piersi tez mnie nie bola. Czuje ze tylko powiekszyly sie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni z testem ja bym test dopiero kolonwtorku robila...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak na poczatku zaznaczylam ze wtorek sroda chce testowac. Ale ta tempka tak korci :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ