X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, Werni, testuj testuj :) ja kciukam ile wejdzie! A kiedy jedziesz do Polski? Na długo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    My zaraz wstajemy robimy kawusie wstawiam obiadek bo popoludniu trzeba ruszac do pracy :/
    O Ty bidulko do pracy dzisiaj :( choć czasem zazdroszczę Ci pracy na zmiany ale dzisiaj nie ;) a ja tak koło południa na imprezę urodzinowa wybywam :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy cztery tygodnie zalezy kiedy dowod wyrobia a z testem jeszcze poczekam :) musze sie czyms zajac by nie zwariowac, dawno tak sie nie czulam nawet przy pierwszym staraniu :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no Werni korci korci ta twoja tempka i to jak! Ale we wtorek juz bardziej pewny wynik bo juz 12 wyzsza... Trzymam za ciebie mocno kciuki!

    Krysiak no w sumie fajnie tak na zmiany... Nie fajnie ze weekend w pracy no ale cos za cos za to poniedziałek wtorek czwartek i przyszły weekend wolny...

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tych właśnie czasem wolnych dni w tygodniu Ci zazdroszczę no i ze czasem idziesz na popołudniu czyli dopoludnia czasem rożne rzeczy można załatwić. Jak to w życiu, zazdrościmy zawsze tego, czego nie mamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do testu.... Ja myślałam, ze ta krecha na zawsze taka zostanie a ona zbladła i już ja mniej widać a chciałam go sobie na pamiątkę zatrzymać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak mi na 3 testach wyblakla ze ledwo widac a na jednym z dm do dzis mam wielka gruba tlusta kreche... to zalezy od testu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak mi na 3 testach wyblakla ze ledwo widac a na jednym z dm do dzis mam wielka gruba tlusta kreche... to zalezy od testu...
    :) ile Ty tych testów zrobiłaś????!!!! Ja mam jeszcze jeden i tez zamierzam jeszcze siknac :)

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony bym chciala siknac z drugiej poczekac. Ta owulke sama zaznaczylam a jak bylo naprawde to tego nikt nie wie. Heh widze ze Krysi poprawilam humor :) :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj jestem nerwowa, ale to tak mam przed okresem.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja zrobilam ogolnie 4 testy... Jeden popoludniu jak zadzwonili ze beta pozytywna, drugi dzien pozniej, trzeci potem po 2 dniach i ostatni po pierwszej wizycie u lekarza...

    Werni skok jest dobrze zaznaczony... ale czasem owu jest dopiero w dzien skoku czasem dzien przed tego sie nie da konkretnie przewidziec...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Z jednej strony bym chciala siknac z drugiej poczekac. Ta owulke sama zaznaczylam a jak bylo naprawde to tego nikt nie wie. Heh widze ze Krysi poprawilam humor :) :)
    Werni, Ty mi zawsze poprawiasz humor :) w ogóle Dziewczynki, już wczoraj miałam to pisać bo mnie jakoś tak na sentymenty wzięło. Na całym forum lubię najbardziej nasz wątek, tu jest najfajniej bo i najfajniejsze dziewczyny tu są :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to mamy tak samo :) ja tez uwielbiam nasz watek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 12:53

    krysiak lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lubie nasz watek, nie ma tu wywyzszania sie konfliktow, tylko zrozumienie wsparcie :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :) ja właśnie wróciłam z wyjazdu urodzinowego. Prawie cały dzień mnie nie było :) i chyba telefon w samochodzie zostawiłam, tzn mam nadzieje, ze go tam zostawiłam bo inna opcja to taka, ze go zgubiłam. Muszę z rana na poszukiwania sie wybrać ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to nie dobrze, mam nadzieje ze go znajdziesz. Szukaj pod fotelami, w kieszeniach, torebce.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ojej to nie dobrze, mam nadzieje ze go znajdziesz. Szukaj pod fotelami, w kieszeniach, torebce.
    Torebkę już przejrzałam wiele razy ;) zostaje tylko auto...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry

    Krysiak o kurcze mam nadzieje ze zostal tel w aucie...

    A u nas zaraz kawusia :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 września 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) kurcze, no to mierzenie temp to chyba nie dla mnie...weekend,poza domem,dlugie noce,poznie5 wstawanie hehe. Chociaż myślę, że jak sie ma zbliżać owu. I ten tydzień bede pilnowała to może akurat... ;p
    Poczytałam co mnie ominęło no i ten... co do innych wątków, ja trochę obserwowalam zanim napisałam, ogolnie koleżanka mi poleciła ta strone Roxa ona nawet Cie pamięta. Ale juz jest mamą, w każdym bądź razie napisałam raz gdzie indziej,później znalazłam Was i jestem wierna tylko Wam hihi miłej niedzieli :) ja dzisiaj samma do wieczora. .. ale lubię tak czasem, samotnie wypić kawkę hihi pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 09:06

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien o matko! A co to za kolezanka? Pamietam ja tez?

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ