X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My idziemy na spacer. Powdychać świeżego powietrza. Choć ja to cały dzień spędziłbym chętnie na kanapie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O bardzo dobrze ja chcialam poczekac do usg zeby to sie jakies realne dla mnie stalo choc wiedzialam ze serduszka jeszcze jie bedzie... No i to byl blad bo potem i tak wszyscy wiedzieli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I juz po spacerze ;) a teraz znowu kanapa. Chwilami mnie tak brzuch pobolewa ale nie tak na @ tylko tak jakos inaczej. Mam nadzieje, ze to nic złego. ..

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch na początku ciąży tak boli,że dziewczyny jadły tabletki na ból brzucha bo nie sądziły, że to ciąża, ale na okres też jakoś dziwnie. Wiec nie panikujemy :) cieszymy się ;* <3

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Werni zakręcona jak ja! ;)

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Brzuch na początku ciąży tak boli,że dziewczyny jadły tabletki na ból brzucha bo nie sądziły, że to ciąża, ale na okres też jakoś dziwnie. Wiec nie panikujemy :) cieszymy się ;* <3
    Dzięki alinsien, tego ja właśnie potrzebuje, aby mnie uspokoić a nie nakręcać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak mnie tez tak bolal... to normalne bo macica sie powieksza i więzadła rozciagaja... jak masz no-spe to mozesz wziac

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A planujecie ślub faktycznie tak już na poważnie? No w sumie, chcecie mieć dziecko to na cóż czekać. Zwłaszcza ze to jeszcze może tylko pomóc w starankach ;)

    Krysiaczku zapomniałam odpisać, tak w sumie na poważnie planujemy. Ale najpierw tu w de cywilny dla moich Niemców (bo mój narzeczony to Niemiec) no a kościelny chcemy w pl,bo moja babulka juz nie da rady 1000km z pl przyjechać...zreszta Thomas uwielbia moich znajomych sam ma wielu z Pl bo pracował 3lata z Polakami ;) cywilny miał byc wręcz we wrześniu i nawet sukienka jest ale mój nowa praca,ja nowa umowa i zostawiliśmy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Krysiaczku zapomniałam odpisać, tak w sumie na poważnie planujemy. Ale najpierw tu w de cywilny dla moich Niemców (bo mój narzeczony to Niemiec) no a kościelny chcemy w pl,bo moja babulka juz nie da rady 1000km z pl przyjechać...zreszta Thomas uwielbia moich znajomych sam ma wielu z Pl bo pracował 3lata z Polakami ;) cywilny miał byc wręcz we wrześniu i nawet sukienka jest ale mój nowa praca,ja nowa umowa i zostawiliśmy.
    O widzisz, to swietnie. My tez braliśmy cywilny w De a potem kościelny w Pl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak mnie tez tak bolal... to normalne bo macica sie powieksza i więzadła rozciagaja... jak masz no-spe to mozesz wziac
    Dzięki Roxa, nie mam no-spy, jest to do wytrzymania tylko takie nowe i irytujące :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Tak Werni, znalazłam, TELEFON ;) potwierdzam, jesteś the best!

    Tak tak chcialam napisac telefon a wpisalo mi sie klucz :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    O widzisz, to swietnie. My tez braliśmy cywilny w De a potem kościelny w Pl :)

    Tez tak chcemy zrobic a czy wyjdzie to sie okaze.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 28 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny obawiam się, że teraz będe rzadziej wpadać, ze względu na to, iż moje życie koncentruje się teraz wokół wc :(

    krysiak lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Część dziewczyny obawiam się, że teraz będe rzadziej wpadać, ze względu na to, iż moje życie koncentruje się teraz wokół wc :(
    Kinga, wiesz, przykro mi, ze meczysz sie z takimi niedogodnosciami ale rozbawilas mnie tym wpisem :-) Siedze w pracy przed kompem i usmiecham sie do monitora :-) A poza tym mdlosci to podobno dobry objaw.... Choc meczacy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien super to piekny czas przed wami jak slub w planach <3

    Kinga biedna ty jestes... choc wiem ze to straszne to ja mam nadzieje w przyszlej ciazy miec mdlosci... wiem moze to głupie ale dla mnie to bedzie jakis znak ze skoro sa to i ciaza jest i sie rozwia...

    Hej
    Ja pospalam, zaraz ide sobie kawusi zrobic i wracam z nia jeszcze na chwile do lozeczka...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a dzisiaj do pracy czy wolne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja Roxa mam tak samo. Chcialabym poczuc jakies mdlosci, cos co powiedzialoby mi, ze jestem w ciazy.... Poki co nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja teraz 2 wolne dni :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak ja teraz 2 wolne dni :D
    o swietnie Roxa :-) zazdraszczam :-) choc moja szefowa juz drugi tydzien chora i caly ten tydzien tez jej nie ma, wiec troche luzy mamy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, a czy lekarz okreslil Ci juz date porodu?

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ