X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    o swietnie Roxa :-) zazdraszczam :-) choc moja szefowa juz drugi tydzien chora i caly ten tydzien tez jej nie ma, wiec troche luzy mamy :-)
    :* no ja jeszcze w łóżku haha...
    To fajnie jak też trochę luzu w pracy macie, zawsze to się przyjemniej pracuje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak tobie pewnie jak policzy od terminu owu to wyliczy datę na początek czerwca... Ale pewnie będą szli tak jak u kuzynki męża bardziej z tego co na pierwszej wizycie wyliczy usg... ona też miała ostatnią @ w czerwcu a w ciążę zaszła końcem sierpnia jakoś, przynajmniej na to wskazywał termin porodu i wiek ciąży na pierwszej wizycie według usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 10:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak tobie pewnie jak policzy od terminu owu to wyliczy datę na początek czerwca... Ale pewnie będą szli tak jak u kuzynki męża bardziej z tego co na pierwszej wizycie wyliczy usg... ona też miała ostatnią @ w czerwcu a w ciążę zaszła końcem sierpnia jakoś, przynajmniej na to wskazywał termin porodu i wiek ciąży na pierwszej wizycie według usg
    tak mysle Roxa, belly liczac od owu okreslilo date na 7 czerwca, wiec pasowaloby. Ciekawa jestem co lekarz na to :-) jestem ciekawa tych jego obliczen, bo wedlug belly u mnie dzisiaj 10 tc a 1 tydzien plodu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo wiek ciąży ogólnie liczą od ostatniej @ a płodu od owu... często jest też tak że maluch w trakcie ciąży nadgania i jest o nawet 2 tyg starszy niż będzie ci na belly pokazywało...

    Właśnie sąsiad był u mnie klucz zostawić bo już drugi raz w ciągu pół roku na Majorkę się urlopować leci... Taki to pożyje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, dobre. Jeden kolega z pracy tez od soboty sie na Majorce urlopuje, ale dzwonil dzisiaj, ze pogoda nie bardzo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nasz sąsiad to urlopuje jak szalony... Była Majorka, potem gdzieś na campingu był, potem nad morzem, teraz znów Majorka...

    No ale my też jeszcze troszkę i do pl :P
    A w między czasie to mamy za tydzień urodziny kolegi męża, za dwa Kirmes jesienny 7km od nas, za trzy tygodnie Wielki jesienny Kirmes w naszym wcześniejszym miasteczku zamieszkania 3km od obecnego, który trwa 5 dni i jest zakończony Fettmarktem i w tym też czasie w jeden dzień idziemy u nas w miasteczku na zamkniety Oktoberfest z całą firmą męża jak co roku... potem jedziemy do pl i najpierw 40-tka naszego przyjaciela, potem Chrzciny i jak wrócimy to akurat w ten weekend rusza Kirmes u nas w miasteczku... Także do drugiego weekendu listopada co tydzień coś...No a od 27.11 rusza już jarmark świąteczny...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice tez sie urlopuja niezle, na Majorke tez mieli jechac ale nie wiem kiedy, byl slub brata w czerwcu, lipiec u nas pozniej pojechali do Karpacza, teraz nie dawno wrocili z Wegier :)

    Ostatnio moj znajomy ze swoja dziewczyna prawie co weekend gdzies wyjezdzaja, ostatnio byli w Grecji, nie wiem skad oni na te wycieczki maja kase.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmmm,ja to tez jestem taki wloczykij :-) uwielbiam jezdzic po swiecie i zwiedzac ale moj maz za to straszny domator. W tym roku dluzszego urlopu nie mielismy, bo maz zmienil prace i ciezko bylo mu dostac wolne. Ja planuje za miesiac na tydzien wyskoczyc do Polski, jesli pogoda bedzie okay. W snieg nigdzie sie nie wybieram wiec licze na piekna zlota jesien :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test i wyszedl negatyw, poczekam do srody i zatestuje z rana.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, czekamy do srody, cierpliwosci sie uczymy :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe oj tak :) niby ludzie mi mowili ze jestem cierpliwa :) czasami sie tak zdarza :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni poczekaj do srody/czwartku i testuj jeszcze raz... ale z porannego moczu zeby byl bardziej skoncentrowany... Trzymam kciuki!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już w domku. Jutro i w środę nikogo z szefostwa nie ma, ale będzie fajnie ;) teraz obiadek, mąż wróci z pracy to dostanie coś na zęba ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje Kochane dziewczyny :) a wiecie co? Ja mam też jutro wolneeeeeee ihaaaa.
    .. I wramach tego mam zamiar myc okna i lodówkę ;'( jeju... ale w week nie msm najmiejszej ochoty grrr!!

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj z rana oczywiście zapomniałam zmierzyć temp. Ale wczoraj był miły intymny wieczór we dwoje haha to po co komu temp.... pewnie była 40 .... haha

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, alinsien, baraszkujcie baraszkujcie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu wróciłam z pracy i leżakuje. Nigdy tak nie miałam, pewnie skutek uboczny :) oczęta lecą, jednym okien lukam na tv ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to ja dwa dni przed testem padlam o 20 nad serialem ze mij maz byl w szoku ze ja spie... przyzwyczajaj sie...

    Ja bylam kuzynka meza w poszukiwaniu sukienki na Oktoberfest i tylko sie poirytowalam... po powrocie zrobilam sobie kilka plackow i leze pod kocykiem... pogadalam 1,5h z moja kuzynka przez tel a teraz puscilam Jurasic World i ide zaraz zrobic goracy budyn do picia na rozgrzanie...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh, mój mąż rozmawia z moim "brzuchem" :) i zwraca sie do niego Udo ;) jeszcze kilka dni temu było Helmut, ciekawe co następne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa a na ten Oktoberfest to taki prawdziwy Dirndl chcesz kupić czy coś innego?

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ