X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni bylam juz tam z moim w maju i to byl ten szczesliwy cykl... moj sie smial ze na pewno w ciezarowce kierowce zmajstrowalismy haha... Jak sie kiedys z nim wybiore to moze sie uda ze akurat do Mannheim bedzie jechal...
    I zeby nie bylo do Monachium tez jezdzi :-D

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Werni bylam juz tam z moim w maju i to byl ten szczesliwy cykl... moj sie smial ze na pewno w ciezarowce kierowce zmajstrowalismy haha... Jak sie kiedys z nim wybiore to moze sie uda ze akurat do Mannheim bedzie jechal...
    I zeby nie bylo do Monachium tez jezdzi :-D
    No no, dobrze ze to dodałas ;) wiec jakby Ci sie nudziło to wsiadaj z mężem i dawaj znać gdzie i kiedy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Roxa jak Twoj bedzie jechal do Mannheim to zabiersz sie z nim i sie spotkamy i jeszcze Alinsien :)

    Hehe Krysia dzieki ze wierzysz ze cos z tego wykresu wyjdzie :)
    Werni, no ja jedyna nie jestem. Tu całe forum jedynym tonem wola ;) piękny wykres. Ale poczekaj z sikaniem conajmniej do jutra żebyś sie dzisiaj nie denerwowała. A kiedy powinnaś dostać @? Bo moj termin to chyba dzisiaj ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa daj znac :) Krysia powinnam dzis dostac, spadla mi tempka to najpozniej jutro. Chyba jednak jutro nie zatestuje nie oplaca mi sie juz :( przewaznie f.lutealna mam 13dni.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Roxa daj znac :) Krysia powinnam dzis dostac, spadla mi tempka to najpozniej jutro. Chyba jednak jutro nie zatestuje nie oplaca mi sie juz :( przewaznie f.lutealna mam 13dni.
    Werni, moj wykres w porównaniu do twojego to góry i doliny. Ja nadal kciukam!
    P.S. Właśnie luknelam, przedtem spadku jeszcze nie było zaznaczonego. Jest, to fakt, ale Werni, przy takich tempkach dziewczyny tez zachodziły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 07:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruszam do pracy. Widzimy sie zaraz :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz i tak nie wierze, jak spada to juz pozamiatane

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 29 września 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Roxa moj wcześniej pracował w Worms w firmie, a jego lager był na gensingen. jak tam gdzieś Twój jeździł to na pewno do mojego! Hihi ochhh tam poznałam to moje szczęście (probował byc moim szefem hihihi ) piękne czasy! ;p a w Mannheim mam zamiar mój panieński świętować! Hihi
    Werni trzymam kciuki! Nadzieja umiera ostatnia!

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ns pewni dam znac jak bede z moim a bedzie w okolice kyorejs jechal...

    Alinsien ale jaja jskby faktycznie moj do twojego jezdzil haha...

    Werni pipko nastraszylas mnie tym spadkiem tempki a tym czasem ja ciebie prosze.. bylam i widzialam i taki spadek to nie spadek...

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Werni pipko nastraszylas mnie tym spadkiem tempki a tym czasem ja ciebie prosze.. bylam i widzialam i taki spadek to nie spadek...
    No :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide kawke zrobic...
    A niedlugo ruszam z kuzynka w dalszym poszukiwaniu Dirndl... mi to sie jyz nawet nie chce i najchetniej poprostu kraciana koszule bym ubrala... ale kuzynka taka uparta ze jak sie czegos czepi to koniec a teraz ma cel znalezc mi Dirndl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh, no i slusznie. Ale Wam fajnie, babskie latanie po sklepach :-) Powodzenia ;-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie powoli spada, wcziraj jak mierzylam wieczorem, mowie glowa mnie boli to zmierze a tu 36,51 chyba oslabienie. Poczekam do czwartku.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak babskie bylo wczoraj dzis jeszcze jej maz z nami do kolekcji jedzie ...

    Werni wieczorem co mierzylas to sie nie luczy... temp moze sie sto razy w ciagu dnia zmienuac... a to co masz na wykresie to jeszcze nie spadek...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super macie dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze sie nie liczy, ale patrzac po poprzednich wykresach mialam tak ze zanim okres przyjdzie tempka z raz lub dwa razy spada. Dlatego sie nie nastawiam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh, no to jeszcze lepiej Roxa :-)
    Werni, ja gdy dowiedzialam sie o ciazy to jakos od dwoch dni czulam sie jakby mnie przeziebienie lapalo, jakas taka oslabiona bylam, drgawki mialam, co mi sie nie zdarza i wieczory to pod kolderka obowiazkowo spedzalam :-) zreszta nadal tak mam a powtarzam, ze mnie takie rzeczy sie nie zdarzaly ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zanim sie dowiedzialam to dostalam nagle alergii na pylki ktorej w zyciu nie mialam... a wtedy myslalam ze sie wsciekne tak kichalam i tak mnie wszystko nawet podniebienie swedzialo...

    Ja jak mam miec @ a temp tak wysoko to moja zawsze runie totalnie na dol nie tylko lekko sie obnizy...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jutro :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma nikogo? :-) Bo u mnie w pracy nudy.... (moze powinnam te wiadmosc zaszyfrowac :-))

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ