X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe czemu ? Ja wkuwam niemiecki, za nic niemoge sie go nauczyc, eh

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczysz sie sama? Werni, Ty to jestes super :-) ucz sie ucz, to i o prace latwiej bedzie. Wiesz, na poczatek jak cos tam zakumasz to super a wszytsko inne z czasem samo przyjdzie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do mnie wlasnie napisala kuzynka, ktora mieszka w Krakowie ze jest w Nürnberg i w niedziele bedzie w München i pewnie sie spotkamy :-) ale niespodzianka :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynaja mnie kluc jajniki to pewnie niedlugo dostane,

    Tak sama sie ucze, niemca nie mialam w szkole, znajoma pozyczyla mi ksiazke a druga dala mi rozne pomoce,

    To super ze bedziesz miala blisko znajoma.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilna dziewczynka :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami hehe :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wreszcie Dirndl kupiony... ale padam na twarz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, super!! Ja wlasnie weszłam do domu. Zmylam sie o 16-tej z pracy bo wiecie, kota nie ma, myszy harcują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki kolor tej kiecki? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak gora niebieska dol szary i do tego niebieski fartuszek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Roxa, to bedziesz pięknie wyglądać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj wróciłam z pracy z postanowieniem, ze poprasuję bo rzeczy juz od zeszłego tygodnia na moja wenę czekają. I co?! J nici z prasowania. Znowu kanapa wygrała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak :* no mam nadzieje ze bede piekna... mialam wielki dylemat miedzy ta a cala fioletowa... No i termin do fryzjera mam tez zrobiony tzn siostra mi jutro wpisze... mojej ukochanej fryzjerki juz nie ma :( ale jest podobno teraz tam dziewczyna ktora znam od dziecka (jej mama jest chrzestna mojego kuzyna) i podobno ma manie dopasowywania koloru wlosow i fryzury do wieku ksztaltu twarzy i koloru oczu... siostra mowi ze jak tak patrzy to niektore babki taka metamorfoza ze szok... wiec jestem ciekawa jak bede na urodzinkach i chrzcie wygladac...

    Ja to przez ten Dirndl wogole nie wypoczelam... padam na twarz a jutro do pracy... no ale jakos dam rade... czwartek znow wolny...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 30 września 2015, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa to ja Ci zazdroszczę, że mssz taką fajna fryzjerke obok siebie. Ja miałam ale w Polsce, a tu w de to ciężko.... bynajmniej w moich okolicach, cenią sobie jak za złoto a szału nie ma ;-/ i tak w ogóle to cześć dziewczyny; -D ja miałam wczoraj pracowity, wolny dzień ;-p ale jestem z siebie dumna :) no a dzisiaj ... do pracy rodacy hihi buziole ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Wczoraj tak bez pożegnania ale po prostu padłam. Roxa, do tej fryzjerki to w De idziesz? Bo te konotacje i powiązania rodzinne sugerują mi Polskę ;) ja poszłam jeden jedyny raz poki co tutaj w De do fryzjerki, tania nie była, wypytala mnie co chce a i tak zrobiła po swojemu i do tego tak tragicznie, ze gdy kilka dni pózniej umowilam sie z kolezanka na kawę i ta idąc do mnie telefonowała z inna i widząc mnie juz z daleka parsknęla śmiechem i mowi do słuchawki: Ty nasza Krysia ma nowa fryzurę ;) a pamietam ze ta fryzjerka taka była z siebie dumna i mowi, ze zrobi mi taka fryzurę ze bede wild und frech. Wiec potem cały czas sie z tego śmiałyśmy ;) a ja poczekałam aż włosy odrosły, bo trzeba było troche poczkac i juz nigdy sie nie odważyłam tutaj pojsc. Kiedyś trzeba sie bedzie przełamać ale ja jestem zdania, ze Niemcy nie umieją ścinać naszych polskich włosów i juz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 06:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, no i Werni kochana, testujemy?

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien ja w pl do fryzjera ide...

    Krysiak tak dobrze myslisz to w pl ten fryzjer... choc tutaj tez kuzynka mezs jest fryzjerka ale juz dluuugo nic mi nie robi z wlosami... ostatnio chyba w październiku zeszlego roku... bo mnie tragicznie irytuje od poczatku tego roku ta dziewczyna i praktycznie zadnego kontaktu od wakacji jakos z nia nie mam a wczesniej od nowego roku wlasnie to sporadycznie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni kciuki dalej...

    Dzien dobry
    A ja nawet dzis nie slyszala budzika na mierzenie temp tak mi sie dobrze spalo :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z pracy :-) dzisiaj musze niestety dluzej zostac bo o 16.30 mam jeszcze termin :-( a moze go odwolaja.... :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to oby odwołali!

    Właśnie się zastanawiałam gdzie wszystkie przepadły i stwierdziłam że bewnie się rozgadacie jak ja do pracy pójdę :P

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ