X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak jak cykle rozne to teoretycznie zakłada sie 14 dn lutealnej... lub najdluzsza jaka miałaś (bo moje być że najdłuższa trwała 17 czy 13 dni) jeśli prowadziłaś obserwacje...

    A podwójna ciocią bo kuzynka ma termin i szwagierka też za 2 tyg idzie do szpitala rodzić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga dobrze ze mdłości odpuszczaja trochę!
    Dzięki za kciuki:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak jak cykle rozne to teoretycznie zakłada sie 14 dn lutealnej... lub najdluzsza jaka miałaś (bo moje być że najdłuższa trwała 17 czy 13 dni) jeśli prowadziłaś obserwacje...

    A podwójna ciocią bo kuzynka ma termin i szwagierka też za 2 tyg idzie do szpitala rodzić
    Serio?! a to dopiero :-) Jak sie umowily z terminami :-)
    A co do drugiej fazy cyklu, sama jestem sobie winna, obserwacji nie prowadzilam. Tzn przy clo przygodzila @ punktualnie ale nie wiem czy to sie liczy :-) to musze jeszcze troche sie postresowac, te pare dni :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 10:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no serio jakoś tak wyszło...
    Kuzynka ma początek miesiąca termin a szwagierka koncem, ale 2 tyg przed terminem cesarke będzie miała więc się terminy zbiegają...

    A ty się juz tam nie masz czym stresować tylko się ciążą delektuj ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A no serio jakoś tak wyszło...
    Kuzynka ma początek miesiąca termin a szwagierka koncem, ale 2 tyg przed terminem cesarke będzie miała więc się terminy zbiegają...

    A ty się juz tam nie masz czym stresować tylko się ciążą delektuj ;)
    No ja wiem, okropna jestem :-) ale czasami mysle, ze to przez to forum... Roznych historii sie tutaj naczytalam wiec tak ostroznie podchodze do tego. Ale sama dochodze i do tego samego wniosku, ze zamiast wymyslac, powinnam sie kazda chwila cieszyc :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U szwagierki bedziesz chrzestna? Czy cos pomieszalam? Moze nie pisalas nic o byciu chrzestna tylko o chrzcinach...? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie tak! Więć nie wymyślaj :P

    Jejuuuu coś mi na żołądku siedzi chyba, bo jakąś taką kluchę czuję... u nas w weekend w pracy był przypadek grypy żołądkowo-jelitowej... mam nadzieję, ze nie podłapałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    U szwagierki bedziesz chrzestna? Czy cos pomieszalam? Moze nie pisalas nic o byciu chrzestna tylko o chrzcinach...? :-)
    Nie nic nie pomieszałaś, u szwagierki mam być chrzestną ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie :-) A bylas juz kiedys chrzestna? Bo ja juz 3 razy, mam same dziewczynki i moglabym tak jeszcze z 1000 razy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A grypa zoladkowa to i u nas buszuje, i w ogole fala przeziebien. jakies poltora tygodnia temu spotkalam sie z moimi kolezankami Czeszkami i tak sobie rozmawiamy az naraz jedna mowi, ze tyle co miala grype a dzien przed naszym spotkaniem jej 3 letni syn :-) i jak skonczyla mowic to mowi do mnie, ze moze miala tego nie mowic :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Ale fajnie :-) A bylas juz kiedys chrzestna? Bo ja juz 3 razy, mam same dziewczynki i moglabym tak jeszcze z 1000 razy :-)
    tak raz ale szczerze powiem że tylko wtedy ja na oczy widziałam bo to rodzina ze strony mojego ojca a ja z nim i jego rodzina juz przeszło 10 lat kontaktu nie utrzymuję...

    Teraz będę chrzestą chłopca, którego będę widywać tak często jak się da

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z rana tempka spadla to wiedzialam ze lada chwila przylezie, po 9 brzuch zaczal bolec i zaczelam krwawic, nie wchodzilam na forum, polezalam poczytalam troche ksiazke wzielam nospe. Teraz ogarniam wszystko wokol. Pozniej do sklepu. Zaraz zadz i zamowie bilet. Dobrze ze teraz dostalam a nie w czasie jazdy do pl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no ja mam nadzieje ze mnie to dziadostwo nie łapie... mam cały czas nadzieje ze to ta wczorajsza niestrawność co mi się w mega wzdecia zamieniła dziś na żołądku siedzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, jaka szkoda! Nie lubimy tej @, maupa jak nie wiem :-(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic dalej trzeba bedzie sie starac, zobacze tez jakie moj bedzie mial wyniki

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    No nic dalej trzeba bedzie sie starac, zobacze tez jakie moj bedzie mial wyniki
    Werni, a tak w ogole, to staracie sie juz dluzej? Jakos nigdy Cie o to nie spytalam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni ja niedługo pewnie dołącze do ciebie z dalszymi staraniami... Jakoś przez te dziwne reakcje organizmu coraz mniej wierzę w ten cykl... ale tez się nie łamię... jakoś to dalej poleci i kolejny bedzie lepszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a ja tak czekam na czerwcowkach :-) Juz Was tam zapowiedzialam (Ciebie, Werni i alinsien) wiec nic mi tu nie wymyslac ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, a ja tak czekam na czerwcowkach :-) Juz Was tam zapowiedzialam (Ciebie, Werni i alinsien) wiec nic mi tu nie wymyslac ;-)
    nawet nie wiesz jakbym chciała miec czerwcowy poród i być w czerwcówkach... no ale jak się nie uda, to trudno będę musiała wziąć lipiec na klatę choć nie lubie tego miesiąca... może maluch mi go odczaruje

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ