X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak to oby odwołali!

    Właśnie się zastanawiałam gdzie wszystkie przepadły i stwierdziłam że bewnie się rozgadacie jak ja do pracy pójdę :P
    Hihi, Roxa, troche optymizmu poprosze :-)
    A tak na serio, na ktora do tej pracy?
    No i gdzie Werni? Zawsze z rana juz byla i warte trzymala!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni nie wiem gdzie ale nie spi...

    A optymuzmu ni za grosz bo mam dziś na innym oddziale dyzur, a nie lubię na tych innych pracować więc będzie mi sie szło jeszcze gorzej, niż można pomyśleć...
    A idę na 14

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy na ten Oktoberfest idziecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17 pazdziernika

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po kawie i śniadanku bo mąż mnie po 7 obudził bo chciał zadzwonić do kolegi i zadzwonił do mnie jakimś cudem...
    Dopiero będę dziś nie do życia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wczoraj między przymiarkami poszliśmy do nord sea na rybkę (w sumie ja na krewetki) i dobrze, że zaraz potem kupiłam tą sukienkę bo nim dojechaliśmy spowrotem i poszlismy jeszcze do sklepu u nas na dzieciowe ubrania zobaczyć i do deichmanna to dostałam takich wzdęć że brzuch jak w 5 m-cu ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 09:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, za to jaki dlugi dzien bedziesz miec :-)
    Ja to cos spania nie mam, tzn. wieczorem padam normalnie na pysk, wczoraj odlot o 21, rano budze sie 5.30 i po spaniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh,a to z ta kuzynka w ciazy po sklepach biegalas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak z tą w ciązy

    To ja mam odwrotnie nawet też jak w ciąży byłam to najlepiej mi się spi rano/nad ranem... w ciąży to i jeszcze popołudniowe drzemki musiały być jedna/dwie... a w nocy mogę do późna siedzieć i niby jestem zmęczona ale i tak ciężko mi zasnąć za to rano mi się tak dobrze spi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wysoko ona jest w ciazy? Bo mnie sie wydawalo, ze ona juz na "wylocie" :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no na wylocie :) zostało jej 10 dni do terminu

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A no na wylocie :) zostało jej 10 dni do terminu
    O prosze, to dobrze pamietalam :-) glowka pracuje :-)
    I jak ona? To musi byc przezycie tak tuz przed :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wypije zaraz jeszcze jedna kawę bo jakos mi się teraz spać zachciało znów...

    Wogóle ostatnio robilismy steki wołowe i mąż już panikował czy na pewno mogę jeść różowe jeszcze w śroku hahahah... a przecież ja jeszcze nie w ciąży :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u niej dobrze ogólnie... jakby tak gdzies ja wyciągnąć to latałaby cały dzień to tu to tam... brzuszek tez ma mały to nie jest jej az tak ciężko więc energiczna... troszkę jej stopy puchną... ale tak ogólnie to ok... wczoraj akurat jechała na ktg odrazu z zakupów... ale nic nie ma ani jednego skurczu...
    a ja przez ten czas byłam chwilę w pracy (mamy praxis koło mojej pracy) bo musiałam dokumentację uzupełnić na nowy miesiąc...

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 30 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wydaje mi się, że kryzys został zażegnany :) A dziś rano nawet udało mi się coś zjeść i jak dobrze pójdzie, to może i przetrawić ;)

    Werni, Roxa trzymam kciuki!!!!!!

    Krysiak jak się czujesz? Mam nadzieję, że lepiej znosisz ciąże niż ja :)

    A teraz na chwilę wybaczcie, bo muszę się ogarnąć. Do Haloween jeszcze miesiąc, a ja już wyglądam jak zombi ;) więc dziś będzie dzień spa :).

    werni lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A u niej dobrze ogólnie... jakby tak gdzies ja wyciągnąć to latałaby cały dzień to tu to tam... brzuszek tez ma mały to nie jest jej az tak ciężko więc energiczna... troszkę jej stopy puchną... ale tak ogólnie to ok... wczoraj akurat jechała na ktg odrazu z zakupów... ale nic nie ma ani jednego skurczu...
    a ja przez ten czas byłam chwilę w pracy (mamy praxis koło mojej pracy) bo musiałam dokumentację uzupełnić na nowy miesiąc...
    A to fajnie :-)
    Zostaniesz ciocia niedlugo :-)
    Roxa, a Ty jak sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :D i to podwójną ciocią :D

    A jak ja się czuję hmmm... Normalnie w sumie... Tak jak i zazwyczaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, milo Cie widziec, wlasnie myslalam dzisiaj o Tobie :-) Dobrze, ze juz lepiej u Ciebie. Jeszcze troche i bedzie juz w ogole super :-) U mnie jakichkolwiek objawow brak choc ja mysle, ze to jeszcze za wczesnie. Gdybym miala regularne 28 dniowe cykle to zaczynalabym chyba 5-ty tydzien :-) a jestem 15 dpo :-) wiec mysle, ze jeszcze mam czas by zaczac szalec :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i w sumie wczoraj albo dzisiaj powinnam byla dostac @, prawda? To ze owulka w 52 dc nie znaczy ze faza lutealna tez mega dluga, co?! Niby takie rzeczy sie wie, a jak co do czego to czlowiek robi sie niepewny :-) Wczoraj nic nie bylo choc kilka razy idac na toalete ze strachem zagladalam, czy cos sie nie pojawia.... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No :D i to podwójną ciocią :D

    A jak ja się czuję hmmm... Normalnie w sumie... Tak jak i zazwyczaj
    A dlaczego podwojna?

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ