X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ćmi mnie już na @ powoli... wiem, ze to nic nie znaczy i sama się o tym przekonałam... ale wydaje mi się że wtedy ćmiło mocniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, jak ja Ci zycze, zeby cmilo mocniej a potem przestalo! Z calego serducha!

    roxa, Kinga. lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy sie kolo dwoch lat ale w tym roku zaczelam sie badac no i namowilam mojego wkoncu na badania. Mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej. Moj jest z lipca. Ja z maja czerwiec bylby po srodku no ale sie nie udalo.

    Roxa trzymam kciuki i za reszte dziewczyn :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, nie zwieszaj glowy kochana, bedzie dobrze, to mowie Ci ja, ktora tez nie wierzyla w dwie krechy! Na dobre rzeczy trzeba czasami niestety poczekac... Pojedziesz do Polski, odpoczniesz od tych calych staran i stresow, pozalatwiasz sprawy, wrocisz z nowa energia i pojdzie, zobaczysz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taki maly update: moj termin z dzisiaj z 16.30 zostal przesuniety na za tydzien. To pewnie znowu sie dzisiaj wczesniej zerwe :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia super :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Tak odstresuje sie od tego miejsca, od narzekajacego ciagle mojego i wogole nabiore sil. Niech moj troche poteskni.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Oj Tak odstresuje sie od tego miejsca, od narzekajacego ciagle mojego i wogole nabiore sil. Niech moj troche poteskni.
    Czasem tak trzeba, nieraz facet musi zatesknic by zrozumiec co ma! Kiedy wyjezdzasz?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 30 września 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) właśnie usiadłam z kawą (4 zresztą juz)-dużo wiem,ale pije zazwyczaj 3 z mlekiem i już papierosy rzuciłam 8miesiecy temu dla bobasa...
    Werni przykro mi, ale co tam. Walczymy dalej! Jeszcze wszystko przed nami! Tak w ogóle zazdroszczę wyjazdu do Pl, ja to chyba dopiero na wiosnę...
    Roxa achhh to w pl fryzjer, no właśnie sie dziwiłam hihi. Chociaż ja mam fajna tu Polke ale w sumie prosić się jej trzeba o termin,tak wiec nie dla mnie...a tak to, musze w końcu zapisać chociaż tą temp na wykresie hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero na wiosnę wybierasz sie do Polski alinsien?! Ja jestem w Polsce dość czesto, choć blisko nie mam, bo 1200 km ale bylam końcem sierpnia i bardzo chciałabym pojechać za miesiąc, jesli z ciaza będzie wszystko dobrze i będe sie na siłach czuć bo chce jechać sama a 1200 km to jednak troche jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po pracy spontanicznie umówiłam sie z koleżanka na kawkę wiec dopiero ńiedawno wróciłam do domku. Dzisiaj jakoś tak więcej energii mam :) ale nadal mi sie nie chce prasować. Mąż idzie jutro z firma na Oktoberfest to wykorzystam wieczór ze go nie będzie i może poprasuję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmywarka mi zastrajkowała ;( ostatnio pokazał sie błąd ale stwierdziłam ze poczekam do następnego mycia czy sie powtórzy. Chyba filter przy dopływie wody sie zatkał. Woda u nas tragiczna, kamień straszny wiec w sumie nic dziwnego. Mąz ma zaraz na to luknąć, tylko jego serial dobiegnie konca :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja juz po pracy zjadlam pizze (tak wiem bede gruba do konca zycia) i siedze pod kocem przed tv i nie mam ochoty nigdzie eychodzic tak mi zimno...

    Alinsien tak fryzjer w pl... tu tez mam fajnego i moj maz czesto korzysta a ja tylko wtedy jak potrzebuje a dlugo sie do pl nie wybieramy... w innym wypadku wole pl...

    Krysiak przypomnialas mi ze mam zmywarke wylaczyc bo wstawilam jak szlam do pracy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmywarka uruchomiona :) mąż dumny, ze poradził ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 30 września 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy ok. 1000km normalnie to co 3,4 miesiące jeździmy. Ale mam nowa umowę i zasada w tej firmie taka,że pół roku zakaz urlopowania. Tzn ja już tam pracuje rok,ale teraz na stałe, wiec jak nadgodziny będą to pewnie i wolne dostane. Ale planowo gdzieś dopiero koniec kwietnia ;/ a juz mi się chce!
    A co do zmywarki to mam nadzieje, że mąż złota rączka ogarnął hihi u mnie ta sama bajka z filtrem ale w maszynie do kawy,o Boże a że maszyna ma duzo elektroniki to ciągle wola o Filter, Filter kupiony a nie pasuje haha ale jak będę miała czas to jeszcze poczytam w książce czy aby na pewno zły, bo żeby moja teściowa źle kupila... nie sądzę hihihi chyba my dwie lewe ręce do elektroniki ;-p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy tez 1000 ale u nas praca nie pozwala za czesto jechac... w zeszlym roku w ogole nie bylismy... a w tym szalenstwo bo 3 raz no z tym ze raz to byl tylko 2 dni na pogrzeb...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to faktycznie, ja tam jeżdzę czesto, lubię odwiedzać moja rodzinkę :) bylam na ostatnie Boże Narodzenie, potem byłam w maju na ponad tydzień, w sierpniu i wybieram sie końcem października by zahaczyć o Wszystkich Świętych. Na Boże Narodzenie tez chciałam jechać ale chyba zaniecham planów a pojadę na Wielkanoc. Za rok Boże Narodznie na 100% w Pl bo moj siostrzeniec będzie kończył 18 lat wiec cioci na takiej imprezie nie może zabraknąć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no to szalejesz! No u nas raz ze praca a dwa ze ja mam lepszy kontakt z mama odkad tam nie mieszkam niz mialam jak mieszkalysmy razem bo ona mnie spiewajaco potrafi do furii doprowadzic jak troche za dlugo razem jestesmy wiec u nas 2 tyg podzielone na mame, tesciow i dziadkow to w sam raz... przynajmniej nerwy nie zszargane... a nie wiadomo co by bylo jakbym czesciej wpadala...

    Do mnie wlasnie niedawno dzwonila tesciowa bo robia swiobiobicie i pytala jak mi mieso popakowac... wiec bedzie swiezynka z pl...

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjezdzam w piatek. W tym roku bylam w kwietniu, w czerwcu i teraz pazdziernik. Jak pojde od listopada do pl to pewnie nie dadza mi wolnego i zostane. Moj chce jechac do siebie na swieta to pewnie bedzie rozlaka. Zobaczymy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 1 października 2015, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bo ja to bylam 3 razy w roku w pl.... ale Wasza Alinsien to ma jeszcze siostrę 630km ode siebie i przyjaciółke 300.... już nie miałam gdzie ta miłość życia znaleźć! Hihi w tamtym roku zrobiliśmy tyle km że musimy w sumie nowe auto sprzedać bo za niedługo na wartości straci! A najgorsze, że mam w Pl tyle przyjaciółek, babulke,rodziców. ZE najchętniej bym tam co miesiąc jeździła no i po drodze do siostry na Berlin hihi a moja siostra to ma 6letnia córkę i bliźniaki -chłopaków (2lata) stamtąd to juz w ogóle sie wyjeżdżac nie chce....

    A i tak w ogóle to dzień dobry ;*

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ