X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hhaa no jestem ciekawa na czym ostatecznie u was stanie :)

    Tak chcialam Dirndl kupic bo my co.roku chodzimy z cala firma meza na zamkniety Oktoberfest u nas... ale porazka nie z tej ziemi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Hhaa no jestem ciekawa na czym ostatecznie u was stanie :)

    Tak chcialam Dirndl kupic bo my co.roku chodzimy z cala firma meza na zamkniety Oktoberfest u nas... ale porazka nie z tej ziemi :(
    Czemu porażka? Nie znalazłaś nic? A tak w ogóle to macie wybór takich kiecek? Może powinnaś München odwiedzić, tzn mnie a ja bym Cie do takich sklepów zabrała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni to wiem ze tak ale Roxa, jesli będziesz mieć dwie krechy to załapiesz sie tez na czerwiec? Ale by było fajnie :) ja bym z Wami już tak zawsze chciała ;) gońcie gońcie laski ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Heheheh, mój mąż rozmawia z moim "brzuchem" :) i zwraca sie do niego Udo ;) jeszcze kilka dni temu było Helmut, ciekawe co następne :)
    Krysiak, a mój mówi do mojego "pampersiak,gdzie jeeeeesteeeesśś??

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać, bo do siebie samej pisać to żadna przyjemność ;) dobranoc i do jutra. Zrobię Wam pobudkę z samego rana ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od 3 lat na stałe mieszkam w de (nie licząc roku w Berlinie) i nie bylam jeszcze nigdy na Oktoberfest, wyobrażacie sobie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Krysiak, a mój mówi do mojego "pampersiak,gdzie jeeeeesteeeesśś??
    Hahahaha, dobre ;) a czy Twój narzeczony mowi po polsku?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę aczkolwiek potrafi "zabić" tekstem. Coś w stylu "śnij dalej","tak jak mówisz ", no idź haha pampersiak ma ode mnie, ale dokładnie mówi "pampersiak,wooo bist duuuuuuu"

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    A ja od 3 lat na stałe mieszkam w de (nie licząc roku w Berlinie) i nie bylam jeszcze nigdy na Oktoberfest, wyobrażacie sobie??
    Ja w zeszłym roku nie byłam ani raz, już mi sie odechciało. Z mężem chcemy pojsc w przyszły weekend a koleżanki chcą iść w czwartek ale ja chyba sie nie zdecyduje. Dawniej bywałam tak co drugi dzień, to jak nałóg, jak sie zacznie to skończyć nie można ale gdy sie zrobi przerwę i odwyknie to można bez tego żyć ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami robi w konia,naszych polskich kierowców co przychodza mu do biura ,narzekają po polsku,sklinaja na firmę i wraz pytają "gdzie postawić palety?"- po angielsku a on na to po polsku -wszystko jedno!i te ich miny. że resztę też rozumiał haha. Pracowałam z nim i tak go właśnie poznałam,pokochałam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz jest Polakiem ale wychowywał sie w Niemczech i z niego tez mam ubaw. Czasem gdy coś powie to ja padam. I ma takie słowa które myśle, ze nauczył sie zle jako dziecko i nie mogę tego wytępić ;) no ale przynajmniej jest wesoło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale teraz już naprawde idę. Papatki :)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 28 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to masz też wesoło, ale to wszystko ma w sobie swoją słodycz co?? A Ty już długo w de?ja mieszkałam w Berlinie ale ucieklam i powiedzialam nigdy więcej! No i poznałam mego Pana... i jak to szybko człowiek zdanie zmienia hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Haha to masz też wesoło, ale to wszystko ma w sobie swoją słodycz co?? A Ty już długo w de?ja mieszkałam w Berlinie ale ucieklam i powiedzialam nigdy więcej! No i poznałam mego Pana... i jak to szybko człowiek zdanie zmienia hihi
    No i jeszcze nie poszłam ;) mnie 1 października minie 10 lat ;) przyjechałam na rok ;) potem chciałam skończyć studia a potem poznałam mojego przyszłego i tak jakoś sie porobiło. Ale nie żałuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tez zawsze mówiłam, ze wrócę do Polski. Zawsze wydawało mi sie, ze mimo najszczerszych chęci nie nadaje sie do życia na obczyźnie. Ale tak jak i u Ciebie, życie pisze ciekawe scenariusze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Czemu porażka? Nie znalazłaś nic? A tak w ogóle to macie wybór takich kiecek? Może powinnaś München odwiedzić, tzn mnie a ja bym Cie do takich sklepów zabrała ;)
    Oj jakby bylo blizej to na pewno bym wpadla... Tak mamy duzo takich i tez sklep niedaleko wielki tylko z takim ubiorem i asortymentem ze oczy bola... problem ze ja jestem nie wymiarowa i jak psuje w talii i wszedzie to sie w cyckach nie dopne brakuje z 10cm a jak juz sie dopne to w talii lekko za szeroka ale na tej sztywnej gorze to widac... Jedynie jedna pasowal poki co ale wrazenia na mnie nie zrobila... a szukalam dzis w promieniu 60km od nas i tyle co sie namierzylam to malo mnie nie trafilo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Werni to wiem ze tak ale Roxa, jesli będziesz mieć dwie krechy to załapiesz sie tez na czerwiec? Ale by było fajnie :) ja bym z Wami już tak zawsze chciała ;) gońcie gońcie laski ;)
    Krysiak tak jakby mi sie teraz udalo to termin ok 12 czerwca wiec toz po tobie ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Idę spać, bo do siebie samej pisać to żadna przyjemność ;) dobranoc i do jutra. Zrobię Wam pobudkę z samego rana ;)
    No ja tu ci chwile odswiezalam to cisza a jak sie na film zapatrzylam to wchodze a tu tyle postow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Czasami robi w konia,naszych polskich kierowców co przychodza mu do biura ,narzekają po polsku,sklinaja na firmę i wraz pytają "gdzie postawić palety?"- po angielsku a on na to po polsku -wszystko jedno!i te ich miny. że resztę też rozumiał haha. Pracowałam z nim i tak go właśnie poznałam,pokochałam ;)
    Hahaha az musze to mojemu opowiedziec bo padlam... a moj tez kierowca zawodowy... No i ostatnio nawet stal w Mannheim zreszta dosc czesto tam jest... Tam gdzie papier klozetowy robia...

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa jak Twoj bedzie jechal do Mannheim to zabiersz sie z nim i sie spotkamy i jeszcze Alinsien :)

    Hehe Krysia dzieki ze wierzysz ze cos z tego wykresu wyjdzie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ