X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, widzisz jaka ja mam skleroze!
    Tak te Femibaby one sa na caly okres jedne, odrazu wszystkie potrzebne witaminy, a nie jak np Femibion cuda na kiju... zreszta, jak ogladalam analize i porownanie witamin ciazowych wlasnie to Femibion, nawet ten z nowym skladem wypadal beznadziejnie, mial wszystkiego za malo i pamietam ze mial 2/5 punktow... a drogie to jak cholera...

    I nie tylko ty takie podejscie, mysle ze to pani z ksiezyca spadla... ja rozumiem wszystko, nawet teraz obecne czasy corony... no ale ludzie przeciez z kazdym jednym katarkiem nikt nie bedzie odrazu na sygnale lecial do lekarza, tym bardziej jak to jest "tylko" katar i nic innego...



    Karolka, dziekuje:* i zycze ci, zebys jak najszybciej doczekala sie swojego malego cudu!

    Mamy tutaj na forum dziewczyne (ale teraz sie nie pojawia bo ma bardzo duzo pracy i zbyt krotka dobe), ktora doswiadczyla cichego porodu w 42tc :( ale teraz jest mama slicznej, zdrowej, cudownej dziewczynki!!! I tobie rowniez tego zycze!!!


    Ygi, gratuluje synka i ciesze sie, ze wszystko dobrze!!!
    I strasznie szkoda, ze biedny Henio sie nie wykaraska :(


    Biedrona, zawsze kiedy czytam, ze ktos przeczytal mojego bloga, to mega sie wzruszam! Ja go zakladalam po wielu, wielu nieudanych probach, kiedy mega cierpialam i poprostu chcialam gdzies to z siebie wyrzucic, to byl doslownie impuls pewnego wieczora...
    Kiedy czytam, ze ktos go czytal, ze znalazl tam jakas wazna informacje, ze w czyms mu pomogl (czesto to slysze o poscie z lista wyprawkowa), ze odzyskal nadzieje, to naprawde mega wzrusz, ze jakkolwiek te moje wypociny i wyrzucanie z siebie emocji moglo pomoc...

    Fakt, ze droga latwa nie byla, zwlasza uslyszenie stan przednowotworowy lub nowotwor we qczesnym stadium... ale ciesze sie, ze w moim przypadku stalo sie realnym powiedzenie "chciec to moc" i moge powiedziec, ze kazda walka sie oplaca, bo na koncu tej drogi czeka cud...

    I wierze Biedrona, ze i u was nieslugo ten cud zawita! Mam nadzieje, ze jeden z moich najukochanszych ludzi na swiecie zaraz was do tego doprowadzi!!!

    No wlasnie tez dzis myslalam, czy kiedys nam sie uda :D
    Bede znow koncem stycznia w podziemiach😂
    I pewnie za 1,5tyg bo maz ma urlop i musimy jechac do optyka z reklamacja okularow...

    Z tymi maseczkami, to jak ja ostatnim razem bylam (no ape to juz bylo 29.10), to tylko na deptaku trzeba bylo miec, no i tych znakow jeszcze nie bylo... a dzis szok, bo bylam sporo za tym deptakiem u hematologa (szkoda ze sie przeniosl, bo kiedys mial praxis w tym szpitalu naprzeciw wjazdu (po drugiej stronie ulicy) w podziemia hotelu, to wszedzie dwa kroki mialam), a tam tez znaki, ze obowiazek maseczek...

    Biedrona89 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Biedrona89 Ekspertka
    Postów: 210 54

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to jak tak to zwracam honor dla sąsiada. Pewnie też może nie chciał żeby Henio był stresowany.
    A więc bardzo dobrego sąsiada wybralas dla Henia 💕
    Ahh wies... Teskno mi. W Polsce mieszkałam na wsi, teraz niestety w DE w mieście 💔
    Wspaniałe Ygi masz, że mieszkasz na wsi 😍
    A jeśli chodzi o krowy... Uwielbiam! Uwielbiam całym sercem! Są przepiękne. Te Ich wielkie, okrągłe oczy, ten przesłodki szeroki nos, ten długi język. Cuda! 😍🥰

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    ICSI
    30.10.20 -> punkcja, 9 jajeczek
    3.11.20 -> transfer 2 4dniowych maluchów
    17.11.20 -> test negatywny
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze co do dekoracji... ja zawsze dekoruje i lubie miec tu swiatelka, tam swiatelka, bo raz ze mega nastroj, dwa, ze lubie sie nacieszyc tym klimatem, a swieta tak szybko mijaja, choinka sie sypie, wiec dlugo nie stoi, to innymi ozdobami nadrabiam...
    No i my praktycznie nigdy do pl nie jezdzimy...
    Bylismy raz w 2013 i raz w zeszlym roku i juz powiedzielismy, ze to byl absolutnie ostatni raz i nie wiem jakie musialaby byc okolicznosci, zeby akurat na swieta BN pojechac...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Cierpliwa, to kupię. No i ta cena. Aż nie mogłam uwierzyć, że tyle mogą witaminy kosztować (porównując cenowo z femibion). A parę dni temu sama sprawdzałam te sklady i te femibaby naprawdę dobrze wypadaja.

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, ja tez zakupilam poczatkiem tygodnia :D
    Sciagnij apke Rossmanna i zarejestruj ciaze w tym baby club, jak ci przyjda kupony, to tam w moich byl jeszcze 1€ rabatu na Femibaby ;)
    Bedzie tez na gratisowa kosmetyczke z probkami, na gratisowa paczke pamperkow premium protection, no i ogolnie na troche mamowych i dzieciecych rzeczy bedzie odrazu, a beda tez nowe dochodzic

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ygiywi ale historia z tą sarenką. Szkoda tylko, że tak się kończy.

    Biedrona, ja wychowywałam się na wsi, miło to wspominam. Nie mieliśmy gospodarstwa bo moi rodzice byli nauczycielami i cały czas pracowali zawodowo ale po sąsiedzku mieszkali dziadkowie i oni mieli gospodarstwo. Jako dziecko pasłam nawet krowy ale jednak nie należę do jakichś wielbicieli zycia wiejskiego 😁 Moje siostry mieszkają na wsi. Ja mieszkalam jakieś 10 lat w Monachium, gdy Maxiu się urodził takie duże miasto zaczęło mi przeszkadzać. Przeprowadziliśmy się do miasta liczącego 250.000 mieszkańców i tu jestem happy. Mamy wszystko czego nam trzeba a jest spokojniej. Tutaj czuje sie naprawdę u siebie, w Monachium czułam się zawsze obco.

  • Biedrona89 Ekspertka
    Postów: 210 54

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa. Cóż mogę powiedzieć... Po prostu 💕💕💕

    Uwierz, ze jesteś dla nas wzorem, żeby się nigdy nie poddawać 💕

    O kurcze to bez kitu będziemy się tak mijać, albo i w ten sam dzień będziemy 😂😂😂
    Ja na 14.12 mam do Twojego profesora, a później planowo jeśli profesor nam planów nie zmieni to w styczniu chcemy ruszać, jakoś w połowie powinnam @ dostać.
    Swoją drogą, nie mam kompletnie pojęcia kiedy się teraz spodziewać. Bo na dobrą sprawę przy tym nie udanym transferze tak długo plamiłam i mi się to powoli nasilało, że ja właściwie nie mam pojęcia kiedy tak naprawde dokladnie dostałam okres 🤔
    No, ale plus minus połowa miesiąca.

    Mamaxa, Cccierpliwa lubią tę wiadomość

    ICSI
    30.10.20 -> punkcja, 9 jajeczek
    3.11.20 -> transfer 2 4dniowych maluchów
    17.11.20 -> test negatywny
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mamaxa, ja tez zakupilam poczatkiem tygodnia :D
    Sciagnij apke Rossmanna i zarejestruj ciaze w tym baby club, jak ci przyjda kupony, to tam w moich byl jeszcze 1€ rabatu na Femibaby ;)
    Bedzie tez na gratisowa kosmetyczke z probkami, na gratisowa paczke pamperkow premium protection, no i ogolnie na troche mamowych i dzieciecych rzeczy bedzie odrazu, a beda tez nowe dochodzic
    Kurcze powiem Ci, ze jakaś masakra. Ja apke rossmann mam już wieki ale nie umiem ogarnąć tego z babyclub. To jest jedną i ta sama apka? Czy babyclub to osobna aplikacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że u mnie w lodówce nadal leży zaczęty pen Ovaleap? Ostatnio mąż pytał czy wyrzucić ale nie pozwoliłam jeszcze. Tak jakby miało to coś zmienić ale no nie mogłam się odważyć. Dzisiaj ta wizyta dodała mi skrzydeł, chyba muszę zrobić ten krok i wyrzucić to w cholere 😂🤷‍♀️🤦‍♀️

    Biedrona89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, znalazłam 🤦‍♀️😂 kurde ale nie było łatwo 😂

  • Biedrona89 Ekspertka
    Postów: 210 54

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, no patrz... U mnie też nie było gospodarstwa i moi rodzice również nauczyciele 🙈😂
    Ja za to jestem fanką wiejskiego życia. Wychowywałam się w mieście i to nie małym (Olsztyn), ale w wieku nastoletnim zaczęłam nakręcać rodziców na kupno domu na wsi. No i nakrecilam 😂 w wieku 16 lat przeprowadziłam się na wieś, tam mieszkałam 10 czy 11 lat, a stamtąd do Niemiec znowu do 180tys miasta 💔 tyle lepiej, że tu rozlozone na większą powierzchnię niż w Olsztynie, przez co nie ma aż takiego tłoku. Ale i tak to nie moje klimaty.
    Ale cieszę się, że Ty za to znalazłaś swoje miejsce :)
    Mi albo jest pisane gdzie indziej, albo przy dziecku docenie mieszkanie w mieście 😂

    ICSI
    30.10.20 -> punkcja, 9 jajeczek
    3.11.20 -> transfer 2 4dniowych maluchów
    17.11.20 -> test negatywny
  • Biedrona89 Ekspertka
    Postów: 210 54

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa wrote:
    Wiecie, że u mnie w lodówce nadal leży zaczęty pen Ovaleap? Ostatnio mąż pytał czy wyrzucić ale nie pozwoliłam jeszcze. Tak jakby miało to coś zmienić ale no nie mogłam się odważyć. Dzisiaj ta wizyta dodała mi skrzydeł, chyba muszę zrobić ten krok i wyrzucić to w cholere 😂🤷‍♀️🤦‍♀️
    Znając moje dmuchanie na zimne ja pewnie dopiero po porodzie wywalę 😂 a jak nie trafia mi się bliźniaki to pewnie będę trzymać do momentu jak o drugie się będziemy starać 🙈🙆‍♀️🤣

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    ICSI
    30.10.20 -> punkcja, 9 jajeczek
    3.11.20 -> transfer 2 4dniowych maluchów
    17.11.20 -> test negatywny
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedrona, ja mam bodajze teraz termin 28.01 a napewno w tygodniu przed tygodniem swiatecznym, czyli tym tydzien po twojej wizycie, tez bede z raz😂 zobaczymy czy nam sie tam cos pokryje, czy bedziemy sie mijac... emocjonujace to!

    W ogole teraz co tydzien mamy wydarzenie jakies... w tym tygodniu 4 wizyty, w przyszlym.prenatalne moje, w kolejnym twoja wizyta (jejuuuu az mnie skreca z ciekawosci jak odbierzesz profesorka)...


    Mamaxa, super ze znalazlas! Bo naprawde warto... co rusz jakies 20% na cos, plus to dodatkowe 10% na wszystko, to fajne oszczędności czasem sa na tych wszysfkich ciazowych i dzieciowych rzeczach!

    Appka z DM tez ma opcje zarejwstrowania ciazy i tez fajne promki... w obu po narodzinach dziecka jeszcze beda gratisowe pamperki, w tej z dm szal do kp gratis daja, sa w obu prezenty na narodziny, a pozniej na pierwsze i drugie urodziny...

    Ja wlasnie wczoraj dostalam z Aptamil schnuffeltuch i to nie wiem jakim cudem ale x2😂 przy Mii tez dostalam... z hippa tez jak sie zarejestruje to fajne rzeczy przychodza, bo maskotka grzechotka, sloiczek i lyzeczka na poczatki rozszerzania, na urodziny cos bylo, bodziaki z jakoo tez wiem ze mamy gratis z kuponow hipp...

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi już kupon na te Tasche wyskoczył. Pójdę jutro lub w sobotę po witaminy to odbiorę 😂

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam jeszcze leki... zaraz i tak trzeba bedzie wywalic gonal i pergoveris bo otwarte, a otwarte tylko 3 miesiace niestety... ale mam np orgalutran nieruszony...
    Ja zawsze trzymam na wszelki wypadek jakby sie ktos w potrzebie trafil...
    Mialam po procedurze z Mia nieotwarty gonal, to wyslalam dziewczynie z forum juz po porodzie Mii wraz z kilkoma zastrzykami clexane, mialam utrogest to poslalam tez dziewczynie z forum bo byla w potrzebie, lutinusa cala paczke wyslalam naszej Aleksie, jak wtedy zaszla w ciaze, a lekarka jej nie chciala mimo plamien nic wiecej dac, bo sceptycznie przez te jej slabe przyrosty do jej ciazy podchodzila...
    Takze trzymam i zobaczymy, a noz sie tu u nas ktos w pitrzebie znajdzie...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, ja ja mam tylko w innym kolorze, a nawet x2 bi apke zakladam zawsze na siebie i meza tzn ciaze rejestruje i dziecko😂 i naprawde fajna, bardzo nam sluzy na wyjazdach, bo jak sie otwiera ma haczyk, mozna sobie powiesic gdzies w lazience...



    Co do miejsca na ziemi, ja w ogole jak wyjechalam to odrazu wiedzialam, ze to jest to! Co prawda bylo to inne.miasto niz cale zycie planowalam, ale mimo wszystko... sam kraj to juz bylo poczucie, ze jestem w domu❤

    Ja w pl cale zycie mieszkalam w nieqielkim mieście, niespelna 18tys mieszkancow... pozniej 2 lata mieszkalam z moim mezem przed slubem i krotko po u tesciow na wsi, z gospodarka, pol, swinkami, kurami i tez fajnie wspominam ogolnie, chociaz mi mega nie odpowiada akurat wiejska mentalnosc, podejscie do zwierzat itp... strasznie raza mnie psy na lancuchach, w kojcach, nigdy nie zaznajace spacerow... meczy mnie to mega psychicznie i do szalu doprowadza... oczywiscie wiem, ze nie kazdy tak, ale niestety nadal wielu, o wielu za wiele i mnie to poprostu kazdego dnia gryzlo od srodka mega...
    Zreszta mnie sprawy psow w ogole mega gryza od srodka od zawsze... wszelkie zle traktowanie, zle warunki, pseudohodowle itp... za kazdym razem jak o tym pomysle to sciska mnie w klatce, za kazdym razem jak czytam o skrzywdzonym psie to wyje a pozniej dlugo nie moge dojsc do siebie...
    Ogolnie wiele ludzi ma mnie za wariata, bo ja calym sercem wszystkie % jakie skads tam na jakies fundacje mozna oddac, czy kazda mozliwosc zeby wspomoc, to wylacznie na psy i naprawde koze to dziwnie zabrzmi, ale chore dziecko mnie tak nie wzruszy i tak sie mi to nie wryje w psychike jak skrzywdzony pies... bo jestem zdania, ze temu dziecku wiecej osob pomoze, bo przeciez pies to tylko pies... a mi sie serio mozg gotuje i serce sypie jak slysze "to tylko pies"...

    Takze tak... koncze swoj psychopatyczny wywod, bo przestaniecie ze mna pisac😂

    Dodam tylko, ze u tesciow po kazdym swiniobiciu (gdzie nid bylam tego świadkiem i nie opuszczalam domu poki swinia jeszcze byla w calosci) bardzo dlugo przezywalam i cale rano jak wiedzialam co sie dzieje to chodzilam ze lzami w oczach... zreszta jak widzialam jak swinie laduja na przyczepe i wioza do rzeznika bo komus tam sprzedali, to tez lzy w oczach... takze ja sie jednak na wies nie nadaje🙈

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie z leków nie zostało już nic. Został mi listek Metforminy, dzisiaj wzięłam ostatnie pół tabletki, już nie będę zaczynać nowego listka. Wzięłam też dzisiaj ostatnia tabletkę famenity. Została mi jedna jedyna jeszcze ale celowo ją zostawiłam, żeby nie było że do zera się ich pozbyłam. Akurat tak się trafiło, że do końca 1 trymstru mi wszystkiego starczyło i właśnie zegnam się z wszystkimi lekami 🙏💪😉 i aż nie mogę uwierzyć, że jestem już tak daleko 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2020, 22:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa to dobrze, że masz tak dobre serce dla zwierząt. Biedrona zachwyca się krowami, Ty psami i jest git. Tak trzymać 💪😊

    Biedrona89 lubi tę wiadomość

  • Biedrona89 Ekspertka
    Postów: 210 54

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Cierpliwa 🙆‍♀️ opisałaś ta gorsza stronę wsi. Ale niestety prawdziwa 😥 ale do takiej wsi ja się też nie nadaje. Ja kocham zwierzęta całym sercem. Zresztą jestem wegetarianką już od 18 lat. Bo nie chce aby mój styl żywienia był powodem cierpienia tych biednych zwierząt. Teraz to nawet prawie weganką, bo produkty mleczne czy jajka to raczej sporadycznie. Ale jednak spożywam, także nie bd samej siebie oszukiwać i się nazywać weganką.
    I ja po takim Twoim wpisie to się tylko utwierdzam w moim przekonaniu, że jesteś dobrym człowiekiem, także spokojnie 😅
    Ja wies Kocham za spokój, śpiew ptaków i ogólnie bliskość natury.
    Tutaj w DE niestety, ale wies tak nie do końca mi podchodzi, bo właśnie tutaj wsie są mocno rolnicze. I do tego gnojówka lana na potęgę na pola.
    Moja wieś w Polsce to była bajka. Żadnego gospodarza, i kilometr od domu jezioro i wielki las, taki którym można dojsc do miasta oddalonego o 25km i jeszcze dalej. (lasem to pewnie dalej będzie jak 25 km)

    ICSI
    30.10.20 -> punkcja, 9 jajeczek
    3.11.20 -> transfer 2 4dniowych maluchów
    17.11.20 -> test negatywny
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sie nie moge doczekac odstawienia proga! Jezzcze 2 tyg! A od jutra redukcja :D

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 861 862 863 864 865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ